Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch 4 és Watch 4 Classic Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13601) PedroPascal válasza thboxx (#13600) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Nekem a GW4C ahogyan elment 2,5 napot úgy a GW6C 1,5 nap pedig nagyobb az akksija. A OneUI 5 ezek szerint ennyire eszi az akksit.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#13602) patex1983 válasza cintula187 (#13599) üzenetére


patex1983
őstag

Nálam volt ilyen korábban is....mindig is....
Idő kell neki mire megtalálja a gps jelet. 2-10 perc között kb.

X

(#13603) thboxx válasza PedroPascal (#13601) üzenetére


thboxx
aktív tag

Nem hiszem. Valami bug lesz. Vagy csak beakadt valami...
Az én 44mm-esemen nem vettem észre változást. Mindkettő LTE...

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#13604) Szpisti


Szpisti
addikt

Nekem tegnap este óta 45%-ra merült. (44mm, LTE) Eddig kb. 55%-ra merült csak, a legnagyobb fogyasztó a "Google Play Szolgáltatások" 4.5%-al, szóval valami nem kerek ezzel az update-el... Ha jól írta itt az egyik fórumtárs, erre a hibára jött a Watch6-ra egy bugfix, szóval esélyes, hogy nekünk is jönni fog.
Kérdés, hogy miért adták ki nekünk is hibásan, miért nem eleve javítottat?

(#13605) PedroPascal válasza Szpisti (#13604) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Előrendeléskor vettem a GW6C lte órát és azóta nem jött egy frissítés sem. Google play itt is a legnagyobb fogyasztó.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#13606) IG55 válasza thboxx (#13600) üzenetére


IG55
senior tag

Az órával nem csinálsz semmit? ;]

(#13607) thboxx válasza IG55 (#13606) üzenetére


thboxx
aktív tag

LOL🤣
De... azzal is kezdek valamit...

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#13608) pasztoha válasza ghiottone (#13499) üzenetére


pasztoha
tag

Nem tölti sehogy le. Se wifin, se sehogy. Ha kikapcsolódás a bt-t, akkor meg még annyit se csinál.

(#13609) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Remélem watch 4re is javítás, mert a wipe cache nem igen orvosolta a Google Play Service "akkuzabálás" dolgot...Bár azért furcsa, hogy így is 2 napot ír

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#13610) 4ron


4ron
senior tag

Sziasztok,
Soha nem volt még okosórám, de elkezdtem futni és kölcsönkértem a páromtól az övét (Amazfit GTS 4 Mini). Megtetszett, arra gondoltam, hogy veszek én is magamnak egyet.

A kérdésem az lenne, hogy van értelme 2023-ban még Watch 4 Classic okosórát venni, vagy vegyek inkább 5-öst, 5 Pro-t? A múltkor felpróbáltam mindkettőt egy boltban, nekem kissé bumszli hatást keltettek, így inkább a 42mm Watch4 Classic eSIM-el szemezgettem az utóbbi 1 hétben.

Elég nehéz eligazodni a Galaxy Watch órák útvesztőjében és nem tudom, hogy pl. az eSIM-nek mi a létjogosultsága a gyakorlatban? Ti mit vennétek a helyemben? Csak használt, garis jöhet szóba egyébként. A sporton kívül fogalmam sincs, hogy mire fogom használni, mert még nem volt ilyen eszközöm :)

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#13611) atosan válasza 4ron (#13610) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Szerintem megéri a 4 Classic, az 5-ös széria még elég drága. LTE előnyt majd olyan elmondja akinek van. Nekem BT van. Sportoláson kívül az értesítéseket látod rajta, hívásokat tudod fogadni. Ez a két dolog nekem már nagyon hiányozna. Munkában csak rápillantok ha rezeg és látom, hogy érdemes elővenni a telót vagy nem. Ha tele a kezem és hívás jön, az orrommal szoktam az órán felvenni. Nem kell lerakni mindent, megtörölni a kezem ha koszos, levenni a kesztyűt stb.

Maine coon

(#13612) Hauptmann válasza thboxx (#13600) üzenetére


Hauptmann
addikt

A wipe cache-t kell törölni.

(#13613) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Szerintem 12.5óra üzemidő 14%-al nem is rossz, attól függetlenül, hogy a Google Play Service az első helyen van mint fogyasztó app:U

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#13614) thboxx válasza Hauptmann (#13612) üzenetére


thboxx
aktív tag

OK! Meglesz!👍

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#13615) Black_Raven válasza 4ron (#13610) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ha mindenáron Samsungot akarsz es 42mm méretben, akkor számits rá hogy naponta töltögetheted. Nem is értem az 5 Pro-n kívűl minek árulnak órát ezekkel a lófasz üzemidőkkel. Én nagyon megbántam hogy a forgatható lünetta miatt nem az 5 Pro-t választottam. :W Ezért lenne számomra értéktelen az Apple Watch is, mármint Ultrán kívűl.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#13616) 4ron válasza Black_Raven (#13615) üzenetére


4ron
senior tag

Az kemény. Az 5 Pro a gyakorlatban mennyit bír? Olvastam róla teszteket, de inkább hiszek a usereknek.

Egyébként nem túl nagy a csuklódra, nem néz ki furán?

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#13617) sepyi


sepyi
aktív tag

Cib bankos kártyát sikerült valakinek hozzáadni a google wallet hez? Visszadobja hibaüzenettel a kártya ellenőrzést.

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#13618) gippazoid


gippazoid
senior tag

Lehetséges valami olyan rutint csinálni az órán vagy Samsung telefonon, hogy bizonyos GPS koordinátára érve kapcsolja be az óra eSIM-jén az adatforgalmat, amikor eltávolodom, akkor meg kapcsolja ki?

A telefonon van most Work mód beállítva hasonlóan, GPS kordinátától függően rezgőre kapcsol vagy hangra.

Ez kellene az órán mobil adatforgalom ki-bekapcsolására.
Vagy az sem baj, ha nem külön rutin vagy mód, hanem akkor aktiválódna, amikor a telefonon a Work mode-os némítás (rezgő mód) bekapcsol.

[ Szerkesztve ]

Gippazoid Novelties Inc.

(#13619) Black_Raven válasza 4ron (#13616) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ha sok minen be van kapcsolva akkor 3 nap, normál használattal 4-5nap, de ez igazi okosóra full tudással. Akinek nem kell órás fizetés, akkor simán jó a Huawei vagy Xiaomi 10-14 nap üzemidővel. Én imádom a Watch 4 Classic 46mm-et, de kikészülök a semmit érő 2 nap üzemidőtől. A hiba bennem van, mert megszoktam a 10 napos üzemidőt mert Huawei Watch GT 3 Pro-ról jöttem..(a gond hogy eszembe sem jut 2 naponta töltögetni, mert minimum 5 éve a második héten kellett maximum)
sepyi: én csak CIB-bel használom, a + után a telón lődd be. Már háromszor hozzáadtam simán(letöröltem többször)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#13620) sziszi-fuszi válasza sepyi (#13617) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Minden további nélkül. De kell kapnod egy üzenetet amikor hozzáadod, ebbben hagyja jóvá a bank.

Igaz, én először a telóhoz adtam hozzá, és utána az órához.

[ Szerkesztve ]

Mi alá kell írás?

(#13621) cintula187


cintula187
addikt

Csak én képzelem be vagy a legutolsó update óta magától bekapcsol az óra manuálisan kikapcsolt bluetooth kapcsolata?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#13622) TomPack


TomPack
őstag

Utálom az utolsó update óta, hogyha a koronát egy kattanással forgatom el, legtöbbször több oldalnyit ugrik. :(((
Nektek is ilyen? Watch 4 Classic

(#13623) IG55 válasza TomPack (#13622) üzenetére


IG55
senior tag

Megnyugtatásodra, nálam mindig is random így működött. Meg hogy időnként nem ugrott egy forgatásra.

Mi lett amúgy az értesítés problémáddal?

(#13624) Black_Raven válasza TomPack (#13622) üzenetére


Black_Raven
veterán

Hát neem! Egy kattintás egy oldal, nincs random hiba sem. Nem ment alá por viz vagy valami?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#13625) atosan válasza Black_Raven (#13624) üzenetére


atosan
addikt

Egy hetes óránál szintén fennál első alkalomnál a sok oldal ugrás. Ebbe még nem ment por

Maine coon

(#13626) TomPack válasza IG55 (#13623) üzenetére


TomPack
őstag

Az azóta is fennál, egyelőre nem tudtam vele foglalkozni.

(#13627) TomPack válasza Black_Raven (#13624) üzenetére


TomPack
őstag

Nekem sem túl régi az órám, nemrég cserélték gariban. És a frissítés óta áll fenn ez a probléma. Tök bosszantó. Van amikor nem csak szimplán többet ugrik a tekerésnél, hanem teljesen a lista végére pörög, -egy kattanás után.

(#13628) Black_Raven válasza TomPack (#13627) üzenetére


Black_Raven
veterán

Egy jó kis Visszaállitás a vadiúj Biztonsági Mentéssel? :D Lehet gyógyír lenne erre az érdekes hibára, sőt valószinű ha csak az Update óta van.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#13629) TomPack válasza Black_Raven (#13628) üzenetére


TomPack
őstag


Nem jövök rá, hogyan lehet biztonsági mentést csinálni! :U

(#13630) Black_Raven válasza TomPack (#13629) üzenetére


Black_Raven
veterán

Akkor elmondom. ;] Nyomj rá az órán a Visszaállitásra és addig nem csinálja meg, amig ott akkor frissen nem készit egyet. :) Ha kész akkor választanod kell, 1 új óraként kezdjen 2 Vagy Biztonsági mentés visszállitásával reseteljen. Katt a másodikra és voila.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#13631) Vitaqo válasza PedroPascal (#13601) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Az alvó üzemmód kikerült? Vagy hol van?

(#13632) TomPack válasza Black_Raven (#13630) üzenetére


TomPack
őstag

Megcsináltam, elkezdte visszarakni a biztonsági mentést, majd kiírta hogy nem sikerült visszarakni a mentést, és elindult új óraként. :(((

Itt pedig hiába tapicskolok a biztonsági mentésre, nem történik semmi.

[ Szerkesztve ]

(#13633) Black_Raven válasza TomPack (#13632) üzenetére


Black_Raven
veterán

A mentés cseréjére kell tapicskolni.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#13634) PedroPascal válasza Vitaqo (#13631) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Mire gondolsz?

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#13635) bag53 válasza Vitaqo (#13631) üzenetére


bag53
tag

Bal felső ikon. :K

(#13636) TomPack válasza Black_Raven (#13633) üzenetére


TomPack
őstag

Így már eltűnt a visszaállítás lehetősége is. Annyit írt, hogy majd éjszaka csinál új mentést az új órámról.
Van még ezen mit csiszolnia a Samsungnak!
Lakhatom be újra az órát, amire most nem igazán akartam időt szánni.

(#13637) Black_Raven válasza TomPack (#13636) üzenetére


Black_Raven
veterán

Én meg annyira megakartam mutatni a mentést, hogy visszaraktam a Smart Switchet a telefonra és rányomtam a Visszaállitásra. Gyönyörűen csinált Biztonsági mentést, [kép] de hiába léptem ki utána, végig vitte a Visszaállitást és full ugyanúgy visszarakta az órát, na jó az egyik kártyát fordittott sorrendbe rakta. :D Ott rontottad el hogy a Mentés cseréjét kellett volna választanod szerintem..Megjavult a lünetta működése?

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#13638) TomPack válasza Black_Raven (#13637) üzenetére


TomPack
őstag

Először rányomtam a visszaállításra.
Akkor újra megoróbálta visszarakni a mentést, de megint nem sikerült neki, megint azt írta mint a reset után, hogy nem sikerült visszaállítani a biztonsági mentést.
Azután a mentés cseréjére nyomtam, de az lecseréli a régi (eredeti) mentést egy új mentésre. Nyilván nem ezt akarom, az lenne a cél, hogy a régit valahogyan visszategyem, de arra hiába tapicskolok, nem történik semmi, mintha ott sem lenne. Csak törölni tudom, ha hosszan nyomok rá.
A lünetta egyelőre jól működik, de még tesztelem.

(#13639) Black_Raven válasza TomPack (#13638) üzenetére


Black_Raven
veterán

Lényeg hogy jó lett a lünetta(mostmár) Viszont a mentés cseréjéhez ha ragaszkodsz akkor pont jó lett volna mert az új mentés a régi beállitásodról volt, nem a mostani üres óráról. De már mindegy, nézd a jó dolgot, van szuper új lünettád és friss új beállitásaid ami jóó. :)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#13640) cintula187 válasza cintula187 (#13621) üzenetére


cintula187
addikt

Nem képzelem. Leraktam bt kikapcsolva az órát, most felvettem alváshoz és bt bekapcsolva.Milyen beállítás csinálja ezt?

Speciális funkciók- távoli kapcsolódás ki van. kapcsolva
Nem tudom ennek köze van e hozzá.

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#13641) TomPack válasza Black_Raven (#13639) üzenetére


TomPack
őstag

Szerintem mi elbeszélünk egymás mellett. :DDD

Mind a két verziót próbáltam, az egyik elakadt, a másik meg letörli holnapra a régi órám eredeti mentését.

A mentés cseréjére nyomva;
-az óra lecseréli a régi mentést egy újra, amit majd éjszak fog megcsinálni (legalábbis ezt írta), és már nincs visszaút, a régi mentést még látom, de már csak törölni tudom, eltűnt a választás lehetősége, már nem tudom se a 'cserélni', se 'visszállítást' választani.

Előtte próbáltam a visszaállításra nyomni, amit elkezdett, de másodjára is elakadt, ugyanúgy ahogy az óra első indításakor is, amikor megkérdezte hogy a mentést akarom-e visszatenni, vagy új órát állítok be. Akkor is a mentést választottam, elkezdte visszapakolni, majd pár perc múlva leállt a hibával és elindult mint új óra.

A régi mentésem még mindig megvan, ennyit tudok vele kezdeni;

Szóval ezzel az új biztonsági mentéssel kitörölhetem, mert ugyanúgy lehet belakni elölről az egész órát!

[ Szerkesztve ]

(#13642) gombasm


gombasm
aktív tag

Nekifutok még egyszer a biztonsági mentés kérdésének.

Napok óta használom az órát az új rendszerrel, amihez a telefonon települt a SmartSwitch. Mind a telefon mind az óra állandóan be van kapcsolva, állandó a BT kapcsolat a kettő között, órán a wifi is működik, bekapcsolt - ennek ellenére eddig semmilyen mentés nem készült az óráról...
A telefon nem Samsung, hanem Poco.

Valaki írta nemrég, hogy az órán is fenn kell lennie a SmartSwitch -nek - azt meg hogyan :F ? Play alól nem települ ("nem kompatibilis az eszközzel"), automatikusan nem ment fel, tényleg szükség van erre?
Egyre erősebb a gyanúm, hogy ez a mentés funkció csak Samsung telefonnal működik - akinek már sikerült GW4BT classic - nem samu párosítással a mentés, kérem, hogy ossza meg az okosságot!
Köszi :R !

(Hogy azért jót is írjak az új rendszerről: a reset nélküli kapcsolódás másik telefonhoz tényleg működik, ez nagy piros pont! A fogyasztás meg katasztrófa, de ez akár javulhat is, éjjel úgyis töltőn van mindig.)

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Nothing (1)

(#13643) meszipeti


meszipeti
aktív tag

Nem tudom, hogy csak nálam van ez így, de úgy veszem észre, az új szoftverrel kicsit jobban bírja az akksi. Lassan 2 éves az óra, GWC 46mm Lte.

"A játék az nem játék"

(#13644) TomPack válasza gombasm (#13642) üzenetére


TomPack
őstag

Értem amit írsz, de nekem Samsung telefonnal sem csinált magától biztonsági mentést. (S23)
Tegnap amikor a visszaállítást csináltam, akkor ugyan csinált egy biztonsági mentést, amit azután nem tudott visszarakni, szóval nem egy életbiztosítás ez a funkció. :U

[ Szerkesztve ]

(#13645) Vitaqo válasza PedroPascal (#13634) üzenetére


Vitaqo
senior tag

(#13646) cintula187


cintula187
addikt

Előző éjjelre miért adott két eredményt? Az egyik értelmezhetetlen, nem is adott rá pontot.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#13647) S@c@ válasza cintula187 (#13646) üzenetére


S@c@
őstag

Az egyik a telefon, a masik az ora. Az ora a valid ahol van eredmeny.

(#13648) PedroPascal válasza Vitaqo (#13645) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Nem tudom miért tőlem kérdezted én nem hoztam fel ilyen témát.
#13635 De úgy látom itt van amire kíváncsi voltál. Megnéztem valóban itt van a 6-ban.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#13649) cintula187 válasza S@c@ (#13647) üzenetére


cintula187
addikt

Érdekes. Lehet azért csinálta most így mert amikor alvás módba raktam az órát a telefon is odasyncelt

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#13650) Vitaqo válasza PedroPascal (#13648) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Bocs, az véletlen volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.