Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch 4 és Watch 4 Classic Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13951) TomPack válasza helixP (#13950) üzenetére


TomPack
őstag

Azt nem használtam, GTR4-el toltam amíg szervizben volt a Galaxy Watchom. Nagyon szerettem, hibátlan volt. A tépőzáras nylon szíja baromi kényelmes volt és jól nézett ki. Nem mocorgott a kezemen, és nem éreztem az óra súlyát sem, vékonyabb és laposabb volt. A Watch nehéz és vastag, beleakad mindenbe, kabátot sem lehet felvenni tőle.
Élvezet volt ránézni a kijelzőre, jobb volt rajta görgetni, folyamatosabb volt, és -tök jó iphonosan erős haptikus visszajelzést adott a korona forgatására, rá sem kellett nézi mit csinálok, de itt pl folyamatosan csekkolni kell mert vagy 1-et ugrik a lünettára tekerésre, vagy 3-at, vagy egyből a végére. A kijelző sem annyira reszponzív.
Onnan csak a Samsung SmartThings hiányzott, hogy kikapcsolja a Samsung tévém amikor elalszom. :U Meg ha már a telefonom is Samsung, legyen az óra is az. A töltögetés annyira nem érint, mert amikor zuhanyzok akkor úgyis a töltőn pihen addig plusz még egy kicsit, és az elég szokott lenni, kivéve amikor gondol egyet és hirtelen nagyokat merül.
(Mint pl most is hogy a telóm megkapta a OneUI 6-ot, merül az órám mint a Titanic.)
Így amikor megkaptam a szervizelés után, továbbadtam az Amazfitet. Már egy kicsit bánom. Ha elhalálozik a Galaxy Watchom, akkor én biztosan az Amazfit vonalon fogom tovább folytatni.

(#13952) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Nálatok jelentkezett bőrirritáció? Nem közvetlen az óra és a csukló találkozásánál. Nálam az ujjaimon jelentek meg viszkető kelések, és csak a bal kezemen.

(#13953) kissati66 válasza TomPack (#13949) üzenetére


kissati66
tag

"Szebb és nagyobb az oled kijelzője mint a GW4C-nak"

Igen, valóban azt írtam, hogy a Bip-nek nem annyira szép a kijelzője, mint a GW4-nek, és ez abszolút így is van, azt viszont elfelejtettem hozzátenni, hogy ez engem nem feltétlenül zavar. Azon információk leolvasásához, amit egy óra szolgáltat nekem sokkal fontosabb, hogy ezek jól és mindig láthatóak legyenek, mint az, hogy a kijelző tűéles legyen szép színekkel, cserébe mindig fel kell valahogy kapcsolnom. Ezért elsősorban a transzflektív kijelzővel szerelt órák közt nézelődök (sajnos nem sok ilyen van a Bip-en kívül), de utána néztem a GTR4-nek is, nagyon tetszetős, kösz a tippet :R

Samsung Galaxy S 1, 2, 3, (LG Nexus 5), 7 EDGE, 20 FE 5G, GW 4 Classic

(#13954) atosan válasza kissati66 (#13947) üzenetére


atosan
addikt

Én js parkoló pályára raktam a GW4 classicot. Három hete jó áron hozzájutottam egy bontatlan, garanciás Huawei Watch4 Gt órához. Azóta felszabadultabb vagyok, hogy úgy mondjam.

Maine coon

(#13955) TomPack válasza kissati66 (#13953) üzenetére


TomPack
őstag

Én is használtam Bip-et, még az első generációsat. Kettő is volt belőle, mert az első beázott egy csúszdaparkban. Állandó kijelzővel is elment 20 napot.
A GTR4-nél is van AOD, bár én nem próbáltam rajta, de tippre állandó kijelzővel szerintem az is elmegy egy hetet.

[ Szerkesztve ]

(#13956) krisz12071 válasza atosan (#13954) üzenetére


krisz12071
aktív tag

Szia!
A gt4-ből csak a pro tudja az ekg-t?

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#13957) qltsar válasza TomPack (#13955) üzenetére


qltsar
addikt

GTR 2-m AOD-vel 5 napot tudott max. 4 honap alatt ketszer vagy beazott, vagy kijelzo hibas lett. Itt elengedtem a markat.

Most amig szervizben volt a Watch 4, hasznaltam egy POCO Watch-ot. AOD-vel 3 napot ment el, tobbet vartam egy limitalt tudasu "smart"wristtol.

(#13958) atosan válasza krisz12071 (#13956) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
GT4 biztosan nem. Pro-t nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#13959) Barthezz2 válasza Vitaqo (#13952) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ha rendesen, bal kézen hordod az órát, és a bal kezed ujjain jelent meg ez, annak mégis hogy lenne köze az órához :F

Everybody lies.

(#13960) Vitaqo válasza Barthezz2 (#13959) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Passz..már nem tudok másra gondolni, hogy esetleges fémallergia. Hordok más órát is, kB éjjel nappal. Bőrgyógyász sem tudja mi ez. Most keresek más orvost.

(#13961) glacious válasza Vitaqo (#13960) üzenetére


glacious
addikt

És mióta nem hordasz órát, hogy esetleg eltűnjenek a tünetek, ha az óraviselés okozná?

(#13962) Vitaqo válasza glacious (#13961) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Még csak 1 napja, de diszhidrotikus ekcémának tűnik. A fémre azért tippelek, mert a fehérarany gyűrű a másik kezemen is okozott ilyen tünetet.

(#13963) bodorjanos


bodorjanos
aktív tag

Sziasztok! Valakinek nincs esetleg linkje olcsó, működő töltő kábelhez?
Néha jó lenne egy tarcsi a melóhelyre. Páromnak van sima galaxy watch classic-ja, de annak a töltőjével a 4-es nem tölt... Ha az menne, akkor az jó lenne otthonra, de hát nem megy... :D

(#13964) vodrosjozsi válasza bodorjanos (#13963) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Hardveraprón nézz szét, múltkor láttam asszem egyet

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#13965) bodorjanos válasza vodrosjozsi (#13964) üzenetére


bodorjanos
aktív tag

Köszi, megnézem!

(#13966) helixP válasza bodorjanos (#13963) üzenetére


helixP
nagyúr

E-bay-en vannak ilyenek, kb. 1500 Ft-ért utángyártott, de jól működik.

(#13967) Vitaqo válasza helixP (#13966) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Csak óvatosan vele. Vettem 2db-ot, és mindkettőnél hibára futott a töltés. Függetlenül a töltőfejtől.

(#13968) st3v3np3t3r válasza helixP (#13966) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Ilyen értékű eszköznél nem kéne játszani kicioccó foshalmokkal :U
Én itthon vettem Baseus 65W-os töltőt a telrfonhoz, 10ezer ft volt anno, a telefon meg úgy is csak max.45W-al tölt, az órához is tervezek venni egy tartalékot, de 1500ért biztos nem veszek :U

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#13969) helixP válasza st3v3np3t3r (#13968) üzenetére


helixP
nagyúr

Ne legyünk azért ennyire fosogányok. Egy 5W-os wireless töltőről van szó. Nyilván megnéztem, hogy nem melegedik-e, és nem szakad-e meg a töltés.

Töltőn, kábelen alapból én sem spórolok, de ez nem az a kategória.

(#13970) meszipeti


meszipeti
aktív tag

Van egy GW4C 46mm LTE órám. Reggel feltöltöttem 100%ra. Ma, amíg készülődtem, a kezemen 2x túlhevült, leesett a töltés 85%ra. Ha elmegyek itthonról észrevehetően lassabban merül. Ha hazaérek megint gyorsan merül. Tegnap pl délután 4kor értem haza 75%on volt, este 8ra 20%. Mi merítheti ennyire? 5g wifi van itthon, talán az? Itthon gyakrabban megyek távol a telefontól, mint melóban, de nem ennyivel. Olyankor mobilhálózatra kapcsol, az sem valami izmos itt.

[ Szerkesztve ]

"A játék az nem játék"

(#13971) meszipeti válasza meszipeti (#13970) üzenetére


meszipeti
aktív tag


Ezt mutatja az akksi használatról.

"A játék az nem játék"

(#13972) Szpisti válasza meszipeti (#13970) üzenetére


Szpisti
addikt

Akkor merül és melegszik látványosan, ha mobilhálózatra kapcsol és annak éppen gyenge a térereje azon a helyen... A wifi nem meríti annyira pláne, hogy feltételezhetően a lakásban erős jele van... Én elsőnek azt nézném meg, hogy tuti biztos, hogy a wifire kapcsolódik otthon, ha kikerül a bluetooth hatóköréből...

(#13973) meszipeti válasza Szpisti (#13972) üzenetére


meszipeti
aktív tag

Megnéztem, wifire csatlakozik, nem a mobil hálózatra. Kb egy órája van rajtam az óra, már 10%ot merült.

"A játék az nem játék"

(#13974) Szpisti válasza meszipeti (#13973) üzenetére


Szpisti
addikt

Az még reális. A bluetooth kapcsolat az, ami a legkevesebbet fogyasztja a kapcsolatok közül, ezért is használják azt az okosóráknál...

(#13975) meszipeti válasza Szpisti (#13974) üzenetére


meszipeti
aktív tag

De abban a reggeli 1 órában, amikor aztán végül 15%ot merült, szinte folyamatosan kapcsolódott az óra a telefonhoz.

"A játék az nem játék"

(#13976) Szpisti válasza meszipeti (#13975) üzenetére


Szpisti
addikt

Anomália. X-akta... :U

(#13977) subset válasza TomPack (#13949) üzenetére


subset
senior tag

A pontosítás végett, a fizetés, az ECG és a testtömegindex mérés kivételével...

Használj Te is szabad szoftvert !

(#13978) cintula187


cintula187
addikt

Az alábbi problémám van többszöri wipe data/ factory reset után. Magától bekapcsol a bluetooth kapcsolat. Manuálisan kikapcsolom este és pár óra múlva reggelre megint látom magától bekapcsolt. OS foskazal vagy van a telefonon az appban vagy esetleg az órán egy beállítás ami ezt kezelheti?

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#13979) Evo50 válasza cintula187 (#13978) üzenetére


Evo50
tag

Valószínűleg a Smart Switch kapcsolja be, amikor biztonsági mentést csinál. Próbaképpen lődd ki a telefonon este és reggelre kiderül az volt a ludas vagy se.

(#13980) cintula187 válasza Evo50 (#13979) üzenetére


cintula187
addikt

Azt már tiltottam amikor elegem lett a mentési mizériából.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#13981) st3v3np3t3r válasza Evo50 (#13979) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Én arra is gondoltam, hogy ha eldobja a bt kapcsolatot, akkor wifin keresztül a manager app kényszeríti a visszakapcsolást, valszeg készülékbiztonságnak is köze lehet hozzá.

De tudtommal repülőmódban a BT-ot kikapcsolja a rendszer.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#13982) cintula187 válasza st3v3np3t3r (#13981) üzenetére


cintula187
addikt

asszem azt is próbáltam már és visszalőtte a BT-t. A repülőmód szerintem csak az LTE/telefonálásra vonatkozik az órán

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#13983) Prof01


Prof01
veterán

Sziasztok!

Vásároltam egy Galaxy Watch 4 Classic-ot és egy Samsung A12-vel párosítottam össze, de az EKG és vérnyomás funkciókat nem tudom aktiválni. Azt írja, hogy nem támogatott ország/régió. Úgy tudom Magyarországon támogatott ez a funkció. Tudnátok segíteni, mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#13984) ghiottone válasza Prof01 (#13983) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Hol vetted az órát? Lehet azzal lesz a gond.

Eladó OnepPlus 10 Pro 8/128Gb: https://shorturl.at/a6hJ1

(#13985) meszipeti


meszipeti
aktív tag

Az órára lehet valamiféle akksi figyelő programot tenni? A sajátjával nem igazán mentem semmire. Nekem az is kellene, hogy mikor merül jobban a telefon, nem csak az, hogy mitől.

"A játék az nem játék"

(#13986) qltsar válasza meszipeti (#13985) üzenetére


qltsar
addikt

Én ezt használom: Multi-Device Battery Monitor

(#13987) viewdetails


viewdetails
addikt

Sziasztok, horkolásfigyelés + EKG funkció miatt kellene ajánlanom órát (fitt karperecek nem játszanak, csak ECG van), ennek az ára most egész baráti, viszont nem tudom, hogy az LTE/Wifi mennyire szükséges a mindennapokban?
A tulajt az értesítések nem nagyon érdeklik, viszont ha üzemidőt lehet spórolni ezek nélkül, az pozitív lenne. Gyk. hagyományos órának lenne használva, ami figyeli az életjeleit.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#13988) mucsgyver70 válasza viewdetails (#13987) üzenetére


mucsgyver70
aktív tag

Az EKG semmire nem jó benne, a horkolás figyelését meg megoldja bármelyik okostelefon.

[ Szerkesztve ]

(#13989) meszipeti válasza qltsar (#13986) üzenetére


meszipeti
aktív tag

Köszönöm, megnézem.

"A játék az nem játék"

(#13990) vilmose33 válasza viewdetails (#13987) üzenetére


vilmose33
őstag

Szerintem jó az EKG,igaz csak egy csatornás,de nekem jókat mér. Az üzemidő főleg ha éjszaka is rajta lesz: a nagyobbik csak bluetooth-os max 2 nap. Az Lte-jobban merül. Bluetoothon kapcsolodik ha nincs hatótávon belül a telefon akkor használja a wifit, persze ha be van kapcsolva- én szerintem jó ha van. Éjszaka nem használom.

A jövő most van

(#13991) PubliCat válasza vilmose33 (#13990) üzenetére


PubliCat
tag

Nekem most kb óraként van használva, minimalistaóralap, gombnyomásra ébredő kijelző, nincs pulzus, csak alvásfigyelés. 44mm BT verzió, 2 nap 22-23órát bir.

"Bátorkodjunk a következőket megfelelően használni: , . ; ? ! - "

(#13992) gippazoid válasza vilmose33 (#13990) üzenetére


gippazoid
senior tag

Az LTE akkor merül jobba, ha fel van programozva egy eSIM is a készülékbe ÉS még be is van kapcsolva az LTE mód, még jobban peig akkor tud merülni, HA a mobil adatforgalom is aktív. Ezen feltételek hiányában pontosan annyira merül, mint egy BT kivitel, csak ebben van lehetőség későbbi eSIM használatra, abban meg nincs. Mivel kifutó a Watch 4, nem kell lebeszélni a kérdezőt az LTE-ről, mert lehet, hogy csak azt lehet már megvenni. BT verziót nem nagyon láttam már boltokban, Watch5-ből is csak a Pro marad lassan.

Gippazoid Novelties Inc.

(#13993) vilmose33 válasza gippazoid (#13992) üzenetére


vilmose33
őstag

Hol írtam,hogy ne vegyen Lte verziót? Annyit írtam ha megy az Lte jobban merül,mondjuk azt kihagytam hogy függ a jelerőséggtől is.
Watch 5-ről meg szó sem volt.

A jövő most van

(#13994) viewdetails


viewdetails
addikt

Köszönöm mindenkinek, látom megoszlanak a vélemények. :)

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#13995) gippazoid válasza vilmose33 (#13993) üzenetére


gippazoid
senior tag

Hol írtam,hogy ne vegyen Lte verziót?

"Az Lte-jobban merül."
Itt írtad. Ha valaki neked ezt így leírja, akkor abból az jön le, hogy azt inkább ne vegye, mert rosszabbul jár vele, mint a BT verzióval. Pedig pont ugyan úgy merül.

A Watch5-ről meg én írtam. Jelezvén, hogy a 4 annyira nagyon kifutó, hogy már az 5-ből se nagyon van, csak a Pro. Így ha talál a kérdező egy 4 LTE-t, ne riadjon el tőle azért, mert szerinted jobban merül. Mert ez nem igaz. Azonos használattal azonos módon merül, mint a BT.

De tudod mit? Nem fogom minden mondatomat megmagyarázni. Egyrészt, mert nem akarom, másrészt meg, mert láthatóan tök felesleges. Szomorú, ha tetteted, hogy nem tudod értelmezni a leírtakat, szomorúbb, ha tényleg nem.

[ Szerkesztve ]

Gippazoid Novelties Inc.

(#13996) krisz12071 válasza viewdetails (#13987) üzenetére


krisz12071
aktív tag

Nekem vagyis a dokiknak teljesen jó volt az ekg funkció függetlenül attól,hogy csak kiindulási pontként használható.

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#13997) viewdetails


viewdetails
addikt

Közben annyival módosult a dolog, hogy magamnak biztos veszek egyet, megtetszett. Ha találok esim és bt modell-t, akkor érdemes az esimeset ezek szerint, nem fog nyökögni akkor sem, ha nincs aktiválva benne?

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#13998) vilmose33 válasza viewdetails (#13997) üzenetére


vilmose33
őstag

Nyugodtan, nem fog.

A jövő most van

(#13999) viewdetails válasza vilmose33 (#13998) üzenetére


viewdetails
addikt

Köszönöm. A ses.hu-n volt mindkettő, mindkét méretben, úgyhogy esim 46 lett belőle nekem.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#14000) qltsar


qltsar
addikt

Aki esetleg lecsapna most az órára, 50k a classic fekete eMAGnál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.