Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch 4 és Watch 4 Classic Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13901) qltsar válasza PubliCat (#13900) üzenetére


qltsar
addikt

Irtam lentebb, de kb. 42 orat. AOD, folyamatos ertesitesek, automata fenyero, 2 naponta 1.5 ora fitness tracking, 10 percenkenti pulzus, alvasmonitorozas, WiFi kikapcsolva.

Pluszban gBoard, gMail, Strava, Youtube Music, Samsung Browser, Google Assistant, Google Keep, Google Messages, Multi Device Battery Monitor vannak felrakva.

Szerintem az 55 ora eleg durva, meg AOD nelkul is, foleg, ha mar nem mai darab az orad. Szerintem az enyem teljesen uj - "szervizeles" utan.

[ Szerkesztve ]

(#13902) gippazoid


gippazoid
senior tag

Nekem Google Assistant törlés és újratelepítés, valamint cache partíció törlése után még jobban merül! Eddig 4 óra alatt 10% most 5,5 óra alatt 20%-ot merült. Most töröltem le az Assistant-ot.

Gippazoid Novelties Inc.

(#13903) PubliCat válasza qltsar (#13901) üzenetére


PubliCat
tag

Nekem ha megy az aod akkor 36 h megállitja. Minimál értesitéseket kapok, mert a net ki van a telón kapcsolva most. Wifi nem is ment sosem

1 éves az enyém

[ Szerkesztve ]

"Bátorkodjunk a következőket megfelelően használni: , . ; ? ! - "

(#13904) joshua7


joshua7
veterán

Enyém is jó 1 éves. Mint írtam korábban, csak a bt megy, alvásmonitorozással.
A napokban volt egy olyan ciklus, hogy az első 24 órában merült 46%-ig, az elmúlt időszak alapján egész jó - gondoltam, majd másnap reggelre, 8-9 óra elteltével teljesen lemerült(!).
Ekkor az alvásmonitorozás is megállt éjjel 1 körül...
Aztán épp ma reggel láttam, hogy volt 2 olyan szakasz éjszaka, hogy kihagyott a monitorozásban ~1-1 órát.
A szoftver,frissítés' előtt nekem sokkal jobban ment az óra. A monitorozás akkor sem volt pontos, de nem hagyott ki órákat, az akksi meg teljesen stabilan tudta a 2 napot.
Szintén mérlegelem, hogy ez az első és utolsó Samsung okosórám, ennyi elég volt (holott a telefonnal elégedett vagy s ezért is akartam maradni, hogy a Samsung Health is menjen tovább; közel 6 éve hajtom a Galaxy S8-at).

Semper Fi

(#13905) Black_Raven válasza PubliCat (#13900) üzenetére


Black_Raven
veterán

Érdekes, én hasonlóan használtam, de Energiatakarékos mód nélkül, csak a Wallet appal pluszban, de Play áruház tiltással, így lazán 3 nap volt. Gondolom neked több és szinkronizáló appod volt pluszban telepitve.
Egyben búcsúzom a topiktól, sok örömöt az órához. Nekem tetszett, szuper óra, ha dupla akksi lesz benne, jövök vissza Samsungra. De addig is az 1-3 nap akksi idős órák részemről felejtősek, majd fizetek a telóval ahogy előtte is. Sziasztok! :R

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#13906) kissati66 válasza kissati66 (#13851) üzenetére


kissati66
tag

Senki másnak nincs ilyen gondja, vagy esetleg valami ötlet a megoldásra?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S 1, 2, 3, (LG Nexus 5), 7 EDGE, 20 FE 5G, GW 4 Classic

(#13907) st3v3np3t3r válasza kissati66 (#13906) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Az óra alsó részén középen jelenik meg kis ikonban... nekem újkora óta így működik

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#13908) thboxx válasza kissati66 (#13906) üzenetére


thboxx
aktív tag

Nekem is volt gondom frissítés után vele. Csak nekem HBO Max nézés után ott is ragadt. Közben zabálta az energiaforrásokat. Csak ha újraindítottam az órát akkor tűnt el. Szerencsére azóta megjavult, de ötletem sincs mitől....

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#13909) helixP válasza kissati66 (#13906) üzenetére


helixP
nagyúr

De, tegnap vettem észre.
Mondjuk megoldottam azzal, hogy kitettem egy vezérlőt az első kártyára.

(#13910) Szpisti válasza kissati66 (#13906) üzenetére


Szpisti
addikt

Ez be van kapcsolva?

(#13911) TomPack válasza Guba4 (#13893) üzenetére


TomPack
őstag

Bízzunk benne, hogy ez így is marad!

(#13912) Zaji válasza gjoco1 (#13894) üzenetére


Zaji
őstag

Már én is majdnem akkumulátort cseréltettem...

(#13913) gjoco1 válasza Zaji (#13912) üzenetére


gjoco1
addikt

Szeintem várjuk még vele . Kell , hogy adjana rá valami " orvosságot " . :U Telcsiknél is volt már hasonló tömeges visszajelzés .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#13914) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Az miért van, hogy 1 századmásodperce fel-felvillan fehér üres képernyővel a Watch4 manager?
Kíváncsiságból csináltam egy gyári visszaállítást, majd mentésből visszaraktam az órát - hagyjuk, mert nem rakott vissza amúgy semmit. Ekkor kezdte el ezt a felvillanást más programokat használva - pl. opera, waze, fb. Megnyitom az appot. Nézem és egyszer csak bumm jobbról betolja az appot (alkalmazásváltóból látom, hogy ez az) - rendkívül idegesítő. Most is írok és paff. Tegnap újrahúztam az órát nulláról, nem használtam mentést. Úgy néz ki rendbe volt, erre ma megint elkezdte :W

Eladó OnepPlus 10 Pro 8/128Gb: https://shorturl.at/a6hJ1

(#13915) deka10


deka10
senior tag


Nálam megnőtt az akkumulátor kapacitás, vagy a frissítés óta képes a nullponti energiát is hasznosítani :DD

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13916) TomPack


TomPack
őstag

Ma megnyomogattam a MediaMarkt-ban egy Watch 6 Classic-ot, 47mm-est.
Azt vettem észre, hogy a lünettája 1 percnyi elfordítás után már finoman kattant, amíg az enyém kb 3 percnél klattyan. Lehet a szotver az új órára van optimalizálva, és emiatt ugrik néha több kártyát is nekem amikor oldalra lapozok közöttük?
Az új frissítés óta csinálja ezt nekem. :U

(#13917) patex1983 válasza TomPack (#13916) üzenetére


patex1983
őstag

Biztos nem, mivel pl. nekem is a legfrissebb szoftver van a W4 Classicon és nem csinál semmi ilyesmit.

X

(#13918) dnelb válasza TomPack (#13916) üzenetére


dnelb
veterán

nekem volt w6c, ugyanilyen szar volt mint a tiéd, néha 3-at is ugrott. De olyat is csinált hogy 2 forgatás között megállt. Félúton :U Visszaküldtem, az új már nem csinálta.. Szóval szerencsefüggő hogy épp milyet kapsz, hogy rakták össze.

[ Szerkesztve ]

(#13919) TomPack válasza patex1983 (#13917) üzenetére


TomPack
őstag

És neked egy kattanásnyi elfordításra hány percet fordul el a lünettád?
A tiéd szokott gondolkodni az elfordítás után a napi célok kártyán? Nekem rendszerint hamarabb elalszik a kijelző mielőtt befrissítené az adatokat.
Olyan mintha valami fogná a procit, néha teljesen belassul az egész rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#13920) TomPack válasza dnelb (#13918) üzenetére


TomPack
őstag

Kösz, tehát szerinted összeszerelési hiba lehet? :F
De akkor miért csak a frissítés után jött ez elő?

(#13921) dnelb válasza TomPack (#13920) üzenetére


dnelb
veterán

egyértelműen az.. Lehet mostanra fáradt el az anyag kitudja. Nyomkodtam boltokban kb 10et, mind más volt. Valamin a gomb volt laza, másikon a tekerés stb. Quality control nem nagyon jó..

[ Szerkesztve ]

(#13922) kissati66 válasza Szpisti (#13910) üzenetére


kissati66
tag

Igen, be van, jeleztem is az eredeti hozzászólásban (igaz csak azt írtam, hogy "A Wear alkalmazásban be van kapcsolva a funkció", de valójában erre gondoltam :B ).

Samsung Galaxy S 1, 2, 3, (LG Nexus 5), 7 EDGE, 20 FE 5G, GW 4 Classic

(#13923) IG55


IG55
senior tag

Dél-koreában mindenki 250 ml-es pohárból iszik, és azt gondolják, hogy ez a világon mindenhol így van? :F :W

(#13924) bodorjanos


bodorjanos
aktív tag

GPS-el nem szenved senki mostanában?
Nálam továbbra se találja meg a "jelet"...
Volt restart, végtelen időt hagytam neki jelet találni szabad ég alatt, stb.

(#13925) Piotor válasza IG55 (#13923) üzenetére


Piotor
tag

Nem mindegy hány decis? A lényeg, hogy lásd kb iszol-e annyit mint amennyit kell vagy nem.

(#13926) zee36th válasza bodorjanos (#13924) üzenetére


zee36th
csendes tag

Nekem alaplapcsere volt, amikor eldobta a GPS-t. Nem javult meg sajnos magától.

(#13927) kanyol válasza bodorjanos (#13924) üzenetére


kanyol
csendes tag

A hétvégén voltunk túrázni, péntek-szombati túrákon ment a gps, vasárnap óta semmi. villog a gps jel, majd kiírja, hogy "A gps nem tud kapcsolódni". Semmit nem mér, amihez kell... :((

Sony Bravia 55XD7005, Onkyo TX-RZ 1100, Canton Chrono 509.2/505.2/502.2, SVS SB12-NSD, Dune HD Homatics Box R 4K PIus, Logitech Harmony One, Synology DS420+ NAS

(#13928) bodorjanos válasza zee36th (#13926) üzenetére


bodorjanos
aktív tag

Ohh, az kellemetlen lenne, mert szerintem az én órám már nem garis, de utána nézek. Emagos olcsó vásárlás volt. Reméljük inkább szoftvare bug lesz csak. Egy korábbi FW frissítés után is jártam így.

(#13929) bodorjanos válasza kanyol (#13927) üzenetére


bodorjanos
aktív tag

Szintén zenész. Próbálok utánaolvasni mindenhol, hátha találok rá valami megoldást. Ha igen, jelzem azonnal. Esetleg írhatnál Te is, ha jutsz vele valamire!

(#13930) PubliCat válasza PubliCat (#13903) üzenetére


PubliCat
tag

Újrahúztam az órat. MIndent lekapcsoltam rajta, csak alvásmonitor horkolás nélkül és ébresztő megy, messenger és sms értesítés megy át, illetve időjárás.
Másik az óralap is.
2 nap 3 óra az eddigi üzemidő, 35%, és még 1 napot ír hátralévőnek.

Meglepően megnőtt az üzemidő. :D

"Bátorkodjunk a következőket megfelelően használni: , . ; ? ! - "

(#13931) novoszath


novoszath
senior tag

erdeklodnek hogy lunetat honnan tudok venni masikat mas szinben esetleg?

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#13932) patex1983 válasza novoszath (#13931) üzenetére


patex1983
őstag

Pl. AliExpress

X

(#13933) zee36th válasza novoszath (#13931) üzenetére


zee36th
csendes tag

Ha esetleg az egészet cserélnéd:

[link]

(#13934) Tybike81


Tybike81
őstag

Hogyan oldható meg esetleg hogy az óra két telefonhoz csatlakozon egyszerre? Van egy magán és egy céges és jó lenne ha mind a 2 működne vele.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#13935) novoszath válasza zee36th (#13933) üzenetére


novoszath
senior tag

ezt hogy erted hogy az egeszet mert amit linkeltel ott is csak a lunetta van

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#13936) TomPack válasza Tybike81 (#13934) üzenetére


TomPack
őstag

Sajnos jelenleg ez nem lehetséges. :(

(#13937) st3v3np3t3r válasza Tybike81 (#13934) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

ez sajnos nem megoldható,sőt, talán egyik fajta okosórával sem kivitelezhető emlékeim szerint

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#13938) guifater54 válasza st3v3np3t3r (#13937) üzenetére


guifater54
csendes tag

Erre a témára reagálva nekem is lenne kérdésem. Olyan lehet- e hogy 2 óra is csatlakozzon GW2 és GW4? :R Tettszőlegesen váltva az épp aktuálisra.

S21 5G és SGW4, SGW2 SG Buds FE

(#13939) atosan válasza guifater54 (#13938) üzenetére


atosan
addikt

Olyan lehet. Én úgy oldom meg, hogy amelyiket nem használom, azt kikapcsolom, másikat meg be. Így semmi gond. Én GW4 classic és Huawei Watch GT4 órákat váltogatom.

Maine coon

(#13940) guifater54 válasza atosan (#13939) üzenetére


guifater54
csendes tag

Én is igy gondoltam, köszönöm.

S21 5G és SGW4, SGW2 SG Buds FE

(#13941) Ateszpapa válasza Tybike81 (#13934) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Mit is szeretnél ezzel elérni?

(#13942) Tybike81 válasza Ateszpapa (#13941) üzenetére


Tybike81
őstag

Van privát és céges telefonom, és jó lenne ha mind a kettőről látnám ki hív, ki keres stb...

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#13943) patex1983 válasza Tybike81 (#13942) üzenetére


patex1983
őstag

Rakd egy telefonba a két sim-et és már meg is oldódott a probléma.

X

(#13944) zee36th válasza novoszath (#13935) üzenetére


zee36th
csendes tag

Általában ha rákeresel, hogy Samsung bezel, akkor a lünettára fogsz találni egy gyűrűt, amit rá tudsz ragasztani (mint pl az előttem hozzászóló Alis linkje), de az eredeti Samsung bezel/lünetta megmarad.

Én a teljes lünettát cseréltem korábban, mert valami durván megkarcolta, ezek az utólag ráragasztott verziók nekem nem tetszettek. Ez kicsit melósabb, mert figyelni kell, nehogy elvesszenek az apró golyócskák pl.

[link]

(#13945) Ateszpapa válasza Tybike81 (#13942) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Pontosan, ahogy írták. Hacsak ez a probléma, akkor a SIM karit bele hisz dual simes a készüléked ha még az van (S22U).

[ Szerkesztve ]

(#13946) Piotor


Piotor
tag

Valaki nem vesz velem 1+1 akcióban watch 4 classic femszijat fekete vagy ezüst színben? 12500 Ft/db de csak együtt lehet rendelni. Eredeti SES store vásárlás.

(#13947) kissati66


kissati66
tag

Nos, nekem tele lett a hócipőm azzal, hogy 2 naponta töltenem kell az órámat, ezért szombaton bocsánatot kértem a lassan 6 éves Amazfit Bip-emtől... Nem olyan elegáns a külseje és nem annyira szép a kijelzője, mint a GW4-nek, cserébe mindig látom mennyi az idő bármiféle plusz gesztus nélkül és 3 nap alatt 10%-t merült. Pár dolog picit hiányozni fog... az órával fizetés, a kihangosítóként működés, zenevezérlés - bár egyiket sem használtam napi szinten. Ami a legfontosabb nekem (különböző alkalmazás értesítések, üzenetek, bejövő hívások megjelenítése, alvásfigyelés) azt a Bip is tudja, és még sok mást is. Tehát egyelőre elköszönök, 8 hónap használat után rájöttem, hogy nincs szükségem valódi okosóra funkciókra ilyen áron. Amikor majd a Samsung valamelyik későbbi órája el fog menni legalább egy hetet egy töltéssel, akkor majd még teszek egy próbát vele. Addig is sziasztok :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S 1, 2, 3, (LG Nexus 5), 7 EDGE, 20 FE 5G, GW 4 Classic

(#13948) Tybike81 válasza Ateszpapa (#13945) üzenetére


Tybike81
őstag

Nem nekem lesz, de dual simes. Köszi megmondom a tulajnak akkor.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#13949) TomPack válasza kissati66 (#13947) üzenetére


TomPack
őstag

Amiket felsoroltál, a fizetés kivételével megkapod az Amazfit GTR4-től is! ;] Szebb és nagyobb az oled kijelzője mint a GW4C-nak, és nálam csak napi 4%-ot merült. (és sokkal pontosabb, jobban összeszedetteb a fitness része is)
Telefonálni, zenét vezérelni, navigálni az is tud. És az is 'okos', hiszen OS fut rajta, van appáruház, lehet fejleszteni rá.
Én sem tudom mire vélni a WearOS 10x-es fogyasztását a ZeppOS-hez képest.

(#13950) helixP válasza TomPack (#13949) üzenetére


helixP
nagyúr

Azért a GTS4 tesztjében kiderül, hogy az sem fenékig tejfel, de az a szép, hogy mindenki ki tudja választani a neki megfelelőt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.