Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14801) slloyd válasza lafaty80 (#14799) üzenetére


slloyd
senior tag

Na srácok köszönöm a helpet :R
Mindjárt megyek is vissza.
Egyébként a bolt neve és címe:
Siófok GsmCity
Tel száma: 0630/300-0120
Na ide soha ne menjetek :K
Akkor ha tutira tiltott és ezért nincs térerőm friss rom-ok után akkor megkapják a magukét :K

(#14802) Gizmo94 válasza slloyd (#14794) üzenetére


Gizmo94
veterán

Fenyegetőzhetsz, ez egy egyértelműen piszkált telefon, az IMEI-k nem egyeznek. Nyugodtan mondhatod, hogy most két verzió:
1,: pénzed vissza, most! marad a béke.
2,:Akkor most talán elmégy a rendőrségre és teszel egy feljelentést csalás miatt.
Az IMEI a telefon fő azonosítója, ennek nem egyezése éppen elég alap ehhez, neked van igazad, érvényesítheted a jogaidat.

P.S.: Azt hiszem, nem fenyEgetőznék. Halál nyugodtan megmondanám,hogy vagy pénz most vissza, vagy fogoM az összes papírt, telefont, és éppen ráérek menni a rendőrségre feljelentést tenni ellenük.
Garantáltan vissza fogod kapni a pénzt, mert ez a helyzet egyértelmű, ki sem lehet magyarázni. Az IMEI-nek egyeznie KELL! Egyébként meg megérdemelnék az ilyen suttyók, hogy aakár visszaadják a pénzt, akár nem, mindenképpen eljárjanak ellenük, ez csak a személyes véleményem..

[ Szerkesztve ]

(#14803) bb.bocs


bb.bocs
őstag

az imei varálás nem ütközik törvénybe? :D hol van ez a suttyó gsm ahol vetted?
a feljelentéssel mindenképpen segítenél másoknak is hog ne szivják meg mint te. tuti csődbe mennének, vagy be is zárnák öket :)
kicsi araboktól vetted? :D

(#14804) aquamárisz válasza lajki7 (#14800) üzenetére


aquamárisz
csendes tag

Azért ezen vitatkoznék mert ott van az XXL Gsm is illetve a Gsm Line.....Ezek is megbízhatóak....Amúgy meg nem tudom mit kell ezen rágódni visszaviszed kicserélteted vagy visszakéred az árát de mint fentebb írtam ha nem írtatok szersződést akkor meg is érdemled ekkora értékű telónál de mondjuk önmagában bűntett az imei átírás ;]

Mikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól!

(#14805) slloyd válasza bb.bocs (#14803) üzenetére


slloyd
senior tag

Ez egy tök régi bolt vagy 10 -14 éve létezik már.
SIÓFOK
GSM CITY

Buszpályaudvarnál
Tel:0630/300-0120
0670/605-2215
Soha a büdös életbe ne menjetek oda :W :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#14806) gyuri2008 válasza slloyd (#14801) üzenetére


gyuri2008
veterán

Szerintem ne egyedül menj,Legyen tanú :(

(#14807) kungzi válasza gyuri2008 (#14806) üzenetére


kungzi
veterán

és lehetőleg minél nagy darabok legyenek, kigyúrtak és kopaszok :DDD

(#14808) Richard válasza aquamárisz (#14804) üzenetére


Richard
őstag

Azért XXL GSM is tud érdekes dolgokat művelni. Én azt sem ajánlom.

[ Szerkesztve ]

(#14809) lafaty80 válasza slloyd (#14801) üzenetére


lafaty80
őstag

Környékbeli vagyok, és voltam már párszor ott, mindig csak nézelődni, de be már sose megyek ezek után.... :R
Egyébként közel van hozzájuk a rendőrség, szinte egy köpésre :D

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#14810) slloyd válasza gyuri2008 (#14806) üzenetére


slloyd
senior tag

Nem egyedül megyek ;]
Persze,hogy van szerződés rajta van az imei szám is ami az akksi alatt van!

(#14811) Gizmo94 válasza slloyd (#14810) üzenetére


Gizmo94
veterán

Hát akkor meg marha egyszerű a történet. *#06# megnyom, kidobja fake imei-t utána megkérded, nos, ez most akkor hogy is van? Talán szükségem lenne a pénzemre, erre a telefonra meg kevésbé, vagy miután már informálódtam a kérdésben, útbaejtem a rendőrséget, és ennyi...

(#14812) bb.bocs


bb.bocs
őstag

én nem mertem itthon imeit átirni meg gsm be bemenni stb :D mondom x év börtön nem ér meg ennyit... de akkor van böven suttyógsm ahol megcsinálják? :D és sajna rá is sózzák az emberre...biztos tiltottként megvették 50-60ért és eladták 130ért...kérdés mennyi idö mire letiltják... hát nem sok, föleg ha a tulaj ( aki valszinű ért a telefonhoz ha már s 3ast vesz) elég hamar ráfog erre jönni,szoftot akar cserélni, vagy variálni benne. önkagával tol ki a bolt...
megmondanám nekik ( ha melletted van a 2 szekrény akiket viszel) hogy nevezzék át a boltot suttyó gsm re :D

[ Szerkesztve ]

(#14813) bruti01


bruti01
őstag

lezongoráztam a boltal. kapsz egy újjat ami jó

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#14814) Telegdy


Telegdy
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék tippeket kérni, hátha többre jutok mint tegnap...
ROM-okat nézegetek, jelenleg CM10 van fennt, de szeretnék kipróbálni egy Samsung alapú rendszert is, mivel még az SGS1-en szerzett tapasztalataim azt mutatták, hogy akksiidőben nagy különbség van.
Tudtok ajánlani egy nem agyontémázott, letisztult Sammy alapú kiadást? :)
Esetleg az sem lenne rossz, ha opcionális lenne csak a TouchWiz, nem vagyok benne biztos, hogy képes leszek megszokni...
Előre is köszi!

MacBook Air - i7 - 128GB - 4GB

(#14815) gyuri2008 válasza Richard (#14808) üzenetére


gyuri2008
veterán

Igen igaz amit írtál,nekem is volt már velük problémám,igaz csak egyszer,pedig előtte sokat vásároltam tőlük.
Az a baj,hogy van egy-két nevesebb cég,nem írom le a nevüket,és azok sem 100% megbízhatóak.

(#14816) PapaDoc


PapaDoc
csendes tag

Gondoltam megosztom én is a tapasztalataimat nektek. Haverom vett egy Galaxy S3-at, újonnan és kártyafüggetlenül, a miskolc plázában, aki ismerős arrafelé az tudja, hogy melyik ez az "üzlet" amiről beszélek. Már akkor eléggé átbaszás szaga volt a dolognak amikor megpróbáltam neki csinálni egy gmail reget és egy alapból kidobta valakinek az e-mail címét...ahhoz képest, hogy új készülékről volt szó...
Most a napokban akartam hívni haveromat és nem elérhető. írtam neki facebookon, hogy mi a p.csa van a telójával mert egy jó ideje nem elérhető, erre annyit mondott, hogy azt írja ki, hogy "no service". Akkor már sejtettem, hogy itt a baj nem kicsi, de azért mondtam neki, h próbáljon ki egy másik sim-et, persze azzal sem működött. Tegnap előtt bement a T-mobilba, és ott felhomályosították, hogy bizony a készülék le van tiltva.

Haverom mentségére szóljon, hogy nem magyar, így eléggé könnyen át lehet baszni az ilyen dolgokkal. De az "eladó" szerencsétlenségére haverom nem csak 3 napra jött Magyarországra, így ha visszajön pestről meglátogatjuk és el lesz neki magyarázva, hogy attól mert az ember külföldi még nem kell átbaszni, jah és persze kénytelen lesz vissza adni azt a 150ezer forintot amibe a telefon került (ami nem mellékesen durván sok ezért a telefonért, főleg ebben a formában),

Bár ahogy olvasgattam a fórumot láttam, hogy más is járt így, kíváncsi vagyok, hogy neki mi lesz a végkifejlet...

Szebb napot!

(#14817) lafaty80 válasza bruti01 (#14813) üzenetére


lafaty80
őstag

ez kinek ment :F :DDD

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#14818) kircso13 válasza Telegdy (#14814) üzenetére


kircso13
senior tag

omega romot tudom ajánlani. Sok romot kipróbáltam, de az omega romok jöttek be legjobban. Aksi idő majdnem 2 nap 4ó 30min kijelző használat mellett. stabil, nincs fc, 4-5 nap után sem lassul be.

..,

(#14819) gyuri2008 válasza kircso13 (#14818) üzenetére


gyuri2008
veterán

Az omega romot csak az XDA-rol tudom letölteni?

(#14820) kircso13 válasza gyuri2008 (#14819) üzenetére


kircso13
senior tag

igen, vagy torrent vagy file megosztó. OTA , odin nem játszik

..,

(#14821) gyuri2008 válasza kircso13 (#14820) üzenetére


gyuri2008
veterán

Ha letöltöttem akkor odinnal nem tudom felrakni?
Ha jól értelmezem.(odin nem játszik)

[ Szerkesztve ]

(#14822) kircso13 válasza gyuri2008 (#14821) üzenetére


kircso13
senior tag

igen, cwm ből tudod felrakni. Érdemes előtte egy beckupot csinálni.

..,

(#14823) gyuri2008 válasza kircso13 (#14822) üzenetére


gyuri2008
veterán

Letöltöm sdkártyára felrakom,CWM-böl telepítem,full vipét csináljak?

(#14824) kircso13 válasza gyuri2008 (#14823) üzenetére


kircso13
senior tag

igen

14825: nincs mit :)

[ Szerkesztve ]

..,

(#14825) gyuri2008 válasza kircso13 (#14824) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszönöm :R

(#14827) p06 válasza Peat76 (#14826) üzenetére


p06
senior tag

Nem biztos, hogy szerverek tolerálnák a +-20millios létöltést. Bár valóban kicsit kaotikus a dolog.

(#14828) maxim01 válasza Peat76 (#14826) üzenetére


maxim01
aktív tag

Mi a baj a 4.0.4 -el?? Mi történik ha utolsónak kapjuk meg? Mi bajod a románokkal??!! Számomra felfoghatatlan ez a JB. hiszti!!!!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

Iphone 6, Samsung Galaxy S3, Google Nexus7

(#14829) Brekecs válasza Peat76 (#14826) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Úgy látom ma nem kapott senki semmit még eddig !

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#14830) Piwi válasza Peat76 (#14826) üzenetére


Piwi
addikt

gratula..remélem megkapod a bűntetésed

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#14831) kungzi


kungzi
veterán

vicc, ami ebben a topicban megy a JB miatt :D már sírok a röhögéstől egyes embereken :C

(#14832) tucsok.


tucsok.
senior tag

JB nélkül nem megy a teló? ;)

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#14833) kungzi válasza tucsok. (#14832) üzenetére


kungzi
veterán

biztos nem elég smooth ez a 4magos csoda telefon 4.0.4-el :DDD

(#14834) kircso13 válasza Piwi (#14830) üzenetére


kircso13
senior tag

2 bőrruhás nő fogja elfenekelni! Jó bünti :)

..,

(#14835) dontibee


dontibee
tag

Sziasztok!

Valaki tudja, hogy milyen autós töltőt érdemes venni S3-hoz?
eBay-ről rendelt már hozzá valaki? pl.: ilyen vagy valami ilyesmi.
A második azért tetszene, mert a vezetéke visszahúzható, bár itt nem látom hány mA-ral tölt.

Vagy csak a gyári autóstöltő jó?
Ma egy telefonos boltban azt mondták, hogy S3-hoz csak a gyári autós töltőt ajánlják (de nem volt nekik készleten).
Megkérdeztem, hogy a többivel mi lehet a gond. A válasz, hogy (nem gyári esetében) előfordul, hogy töltés közben nem érzékeli a képernyő érintését vagy úgy érzi, mintha össze vissza nyomkodnánk a képernyőt.
Valakinek van erről tapasztalata?
Nekem egy kicsit hihetetlennek tűnik.

Én eddig mindennel meg voltam elégedve, amit eBay-ről rendeltem. (Kopp, kopp, kopp.)
A boltban meg lehet azért is mondják ezt, mert inkább náluk vedd meg 3500-ért, mint netről 5-600 Ft-ért.
Persze, ha csak a gyári jó nem sajnálom érte azt az összeget.

Remélem van valakinek tapasztalata és megosztja velem!
Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#14836) Varszegig válasza lafaty80 (#14799) üzenetére


Varszegig
veterán

sőt, ez nem fogyasztóvédelmi ügy, hanem rendőrségi, tehát őket kéne emlegetni.

(#14837) slloyd


slloyd
senior tag

Sziasztok!
A Problémám megoldva :K
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket főleg bruti01 kollégáét :R
Ő megbeszélt velük telefonon mindent, így nekem csak át kellett vennem a vadi új 2 éves samsung garis készüléket :) :C
Az eladó remegő kézzel írta a papírokat és bontotta ki az új telót ;]
És ami a legjobb az egészben,hogy kék mindig is jobban tetszett mint a fehér :)

Még 1x nagyon köszönöm bruti 01 a segítséged :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#14838) Pistakiss válasza lajki7 (#14766) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Kösz a tanácsot! Szerintem a két készülék kb egyforma, az egyik ebben, a másik másban jobb. Nem vagyok egyik gyártónak sem rajongója, szerintem a pillanatnyi helyzet lesz a döntő, mivel eddíg csak az SGS3-t tudtam a kezembe fogni működés közben, nem tudok a másik félről érdemben véleményt alkotni.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#14839) koxminator válasza slloyd (#14837) üzenetére


koxminator
senior tag

Ez örvendetes! :C

El tudom képzelni, a bruti01 nicknév milyen kifejezés rövidítése lehet :DDD

Pistakiss: próbálj meg beleolvasgatni valamennyit a HOX topikba, vagy keress rá a probléma kifejezésre, esetleg kérdezd is meg őket. Bár igazából akinek csak HOX-a volt eddig, többnyire úgyis agyon fogja dícsérni, akinek meg csak S3-a volt, ezt fogja dícsérni. Ez természetes. Jó telefon az, de mindenképpen fogd a kezedbe mindkettőt, és gondold végig mire van szükséged, pl. cserélhető-nem cserélhető akku, microsd bővítés vagy annak hiánya, SLCD vagy AMOLED képernyő, akksikapacitás, anyagminőség, esetleg launcher favorizálás (Sense vs. Touchwiz), satöbbi, satöbbi.

[ Szerkesztve ]

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#14840) Pistakiss válasza lajki7 (#14780) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Az a Pista gyerek 60 éves, testnevelő tanár, fiatal korában heti 6-7x 3 órát edzett, atlétika, utána még pár óra gyakorlás aTF-n, torna, úszás. Ezt csak a felvetett dolog miatt írtam, nem dicsekvésből.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#14841) Bilux


Bilux
veterán

I9300XXDLJ1 UK H3G romot felrakta már valaki? Nincs teli szemetelve szolgáltatói progikkal?

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#14842) Pipiripi válasza Bilux (#14841) üzenetére


Pipiripi
senior tag

Én most tettem fel az Ír szolgáltatói romot, összesen négy olyan program volt rajta, ami előzőleg nem volt.
Hármat lehetett törölni, egyet letiltottam, és el is tűntek.

(#14843) gyuri2008 válasza slloyd (#14837) üzenetére


gyuri2008
veterán

Minden jò ha vège jó :K

(#14844) Caaabi


Caaabi
senior tag

sziasztok, azt szeretném kérdezni tőletek hogy valaki találkozott e már közületek olyan kis ikonnal a statusbaron ami nekem van a bal felső sarokban ? állapotsoron nem ir semmit, leállitom összes progit akkor is ott van, ujrais inditottam már, egyszer csak magától megjelent ott, a telo tökéletesen müködik, leglalábbis nem tapasztaltam semmi változást azon kívül hogy ott figyel a sarokban és kicsit idegesit hogy mit is jelenthet :B

Screenshot

[ Szerkesztve ]

(#14845) Pipiripi válasza Caaabi (#14844) üzenetére


Pipiripi
senior tag

És milyen ikonról van szó?

szerk: Már látom. Nem tudom mi ez, de nekem is ott volt közvetlenül rom telepítés után. Aztán egyszercsak eltűnt, azóta sem láttam.

[ Szerkesztve ]

(#14846) p06 válasza Caaabi (#14844) üzenetére


p06
senior tag

Kapcsold be az értesítést a Notification bar-on :)

[ Szerkesztve ]

(#14847) Bilux válasza Pipiripi (#14842) üzenetére


Bilux
veterán

Az melyik?

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#14848) gyuri2008 válasza kircso13 (#14818) üzenetére


gyuri2008
veterán

Üdv
Magyar nyelv is van benne?
omega rom

(#14849) Caaabi válasza p06 (#14846) üzenetére


Caaabi
senior tag

jelez mindent, a notibár, facebookos dolgokat, emaileket, whatsapp, stb stb, vagy mire gondoltál pontosan ?

(#14850) Zsolaf válasza Caaabi (#14844) üzenetére


Zsolaf
addikt

Szerintem a samsung fiókod nincs beállítva azért jelenik meg. Mert biztonsági mentést oda mentené,

szerk: de látom már van mindenféle teória :DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.