Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14351) iSonic


iSonic
addikt

Samsung Italia confirms Jelly Bean update Galaxy S III

Hivatalos :))

(#14352) Pipiripi válasza Ceko (#14350) üzenetére


Pipiripi
senior tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#14353) Bilux válasza iSonic (#14351) üzenetére


Bilux
veterán

2 hónapja tudjuk, hogy jön... :C

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#14354) tucsok. válasza Ceko (#14350) üzenetére


tucsok.
senior tag

Én kerestem a múlt héten s3-at, és nekem is a nextel volt a befutó...

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#14355) iSonic válasza Bilux (#14353) üzenetére


iSonic
addikt

csak mostmár confirm HQ szerint is :C szóval olaszba is megérkezik pár napon belül :U

(#14356) RAID 2


RAID 2
aktív tag

Srácok!
Valaki tudna nekem segíteni paypal ügyben. Nem találom, hova kell bemásolni a bankkártya hitelesítő kódját.

[ Szerkesztve ]

(#14357) Piwi válasza RAID 2 (#14356) üzenetére


Piwi
addikt

parancsolj [link]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#14358) RAID 2 válasza Piwi (#14357) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Köszi, de ezeket én is megtaláltam. Azt nem találom, hogy hova kell beírni a hitelesítő kódot. Mindegyik leírás elég pontos, viszont ezt a részt nagyolta el mindenki. :F

(#14359) GeneraL_XTX válasza R2D20208 (#14326) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Erről a WanamLite romról eddig csak jókat tudok írni!!! Drasztikusan nőtt vele sz akkuidőm :C

(#14360) kalapaacs válasza RAID 2 (#14358) üzenetére


kalapaacs
tag

Azért nem részletezik, mert ez olyan egyértelmű mint az 1x1. Általában (CVC2/CVV2)-vel jelölt mezőbe kell beírni, nem a pinkódot, hanem a bankkártya hátulján lévő aláírás mező feletti számsor utolsó 3 számjegyét.. El is van különítve.

[ Szerkesztve ]

Vannak itt lányok akik a nagy őt keresik? Mert szólok nekik, hogy SHIFT és az ENTER-től balra kettővel.

(#14361) cirkus


cirkus
aktív tag

elég kellemetlen megbizonyosodni, hogy az aksija az egyik gyenge pontja... telót otthon hagyva 9 óra munka után 30%-ot veszít az aku töltöttségből.... :((

(#14362) R2D20208 válasza GeneraL_XTX (#14359) üzenetére


R2D20208
addikt

Pont arra dolgoztam rá ma : [link] :DDD

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#14363) zragon18


zragon18
tag

Felraktam az új Svéd romot minden jól műkszik... ki is root-oltam de amikor a CWM-be lépek be akkor mindíg felugrik ez az ablak "This version of CWM Manager should be user with CF-CWM v1.1 or newer.
Ts appears you are running a different recovery. Varios features have been disable"

És ezt nem teljesen értem ... :F
Talán újabb CWM kell vagy mi....
Segítségetek előre is köszi....:R

(#14364) Yeffy válasza rankesz (#14338) üzenetére


Yeffy
veterán

ciki, de sajnos neked is igazad lehet... :U
evvan, nagyon nincs mit tenni...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#14365) RAID 2 válasza kalapaacs (#14360) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Elég egyértelmű, hogy nem ez kell nekem. Ezt már megadtam, a 4 jegyű hitelesítő kódot nem tudom hova kell beírni.

(#14366) tucsok. válasza RAID 2 (#14365) üzenetére


tucsok.
senior tag

azt a paypal-on kell beírni ha jól emlékszem..... :U

"So say we all"

(#14367) RAID 2 válasza tucsok. (#14366) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Tudom-tudom, de hova?

(#14368) FeRkE válasza RAID 2 (#14367) üzenetére


FeRkE
őstag

A kártya adatainál nézz szét, ott lesz vhol.

(#14369) Gabó75 válasza rankesz (#14345) üzenetére


Gabó75
senior tag

Nem rossz, de éjszakára repülőmódba kapcsoltál, ha jól látom.

[ Szerkesztve ]

(#14370) RAID 2 válasza FeRkE (#14368) üzenetére


RAID 2
aktív tag

A legnagyobb probléma, hogy kártyám adatait már nem látom (mintha nem lenne hozzáadva), viszont nem is engedi újra hozzáadni, hanem azt kéri, hogy küldjem el a személyim hitelesített fénymásolatát, meg hassonló marhaságokat.... :W

[ Szerkesztve ]

(#14371) FeRkE válasza RAID 2 (#14370) üzenetére


FeRkE
őstag

Két menüsor van, az alsó jobboldalán Profile, ott Add or edit credit card.
Ott kéne látnod a kártyád, ott nincs semmi?

(#14372) Varszegig válasza RAID 2 (#14370) üzenetére


Varszegig
veterán

Amíg azt nem küldöd el, addig szerintem nem tudod beírni sem.

(#14373) RAID 2 válasza FeRkE (#14371) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Nincs, csak lehetőséget ad a kártya hozzáadására, de ez ugye már megtörtént és többet nem engedi.
Ha megpróbálom újra, akkor írja a személyi hiteles másolatát, meg ilyen finomságoat küldjek nekik. :F

Varszegig: dehát mit kellene még elküldenem nekik?

[ Szerkesztve ]

(#14374) muveszur válasza RAID 2 (#14373) üzenetére


muveszur
addikt

Amig nem kuldesz nekik ilyeneket, nem fog 100%-osan menni a paypal. Enelkul ne varj tole sokat...amugy a paypal is leir szepen mindent...

(#14375) RAID 2 válasza muveszur (#14374) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Ne törj felettem pálcát, amíg nem ismered az angol tudásom. Sajnos a google fordítóval haladok, de lassan.

Én azt hittem, hogy azért kéri a hitelesített személyigazolványt és társait, mert nem adtam még meg a 4 jegyű kódot. eddig ezt senki nem írta, hogy ezek is feltétlenül kellenek a hitelesítéshez ezért nem is gondolom, hogy tényleg kellenek.

(#14376) gyuri81 válasza cirkus (#14361) üzenetére


gyuri81
veterán

az egy picit sok! max 1-2 %-ot eszik óránként! ott valami app beragadt!

(#14377) muveszur válasza RAID 2 (#14375) üzenetére


muveszur
addikt

Bizonyos muveletekhez kell a szemelyid, hogy teljeserteku legyen a paypaled. Viszont a bankkartya hozzaadas lehet mar igenyli ezt. Regen volt mar amikor csinaltam, ezert nem is tudok tobbet segiteni. Ha jol emlekszem en egy jogsit meg egy villanyszamlat kuldtem nekik.

(#14378) csabika69


csabika69
tag

Ki milyen zenelejátszót használ?

(#14379) Pipiripi válasza cirkus (#14361) üzenetére


Pipiripi
senior tag

Igen, ez nagyon sok, nem szabadna ennyit merülnie.
Nekem reggel nyolckor 49%-on volt, most 38%, és napközben nyomkodtam is, még pár perc játék is volt.
Nézd meg az akksinál, hogy nincs-e ébren folyamatosan, és ha igen, indítsd újra. Nálam is előfordult már, hogy valami miatt beakadt.

(#14378) csabika69: Én Player Pro-t használok. Még SII-re vettem meg, mert azon a gyári zenelejátszó nem jegyezte meg újraindítás után, hogy hol tartott a véletlenszerű lejátszásnál. Én nagyon elégedett vagyok vele, hibátlanul működik ezen a telefonon is.

[ Szerkesztve ]

(#14380) zragon18 válasza zragon18 (#14363) üzenetére


zragon18
tag

Esetleg tud valaki segíteni? ....:R

(#14381) Gizmo94 válasza zragon18 (#14380) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ez az első JB romod? :) Ezen nem lehet segíteni, mert ez azt jelenti, hogy a CWM egyes funkciói még nem működnek Jelly Bean alatt sajna...

[ Szerkesztve ]

(#14382) nggabi válasza muveszur (#14377) üzenetére


nggabi
nagyúr

tegnap adtam hozzá egy kártyát, nem kell.

amikor belép jobb oldalon kéne lennie a linknek ahova be kell írni a 4 jegyű kódot.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#14383) zragon18 válasza Gizmo94 (#14381) üzenetére


zragon18
tag

igen ez az első.... de akkor ezek szerint nincs gáz mert mi a legfontosabb működik. Csak azt hittem hogy valami gáz van...
Köszönöm a segítséged...:R

(#14384) Zsolaf


Zsolaf
addikt

(#14385) Dani82


Dani82
senior tag

Nem tud valaki olyan tartót a kocsiba, amit a szellőzőrácsra lehet pattintani? Rohadtul nincs máshol rendes hely a kocsimban :Y

(#14386) Laraxior válasza Dani82 (#14385) üzenetére


Laraxior
titán

Tesco. Cserélhető a hátulja. Vagy az ablakra, vagy a szellőzőre. Ráadásul állítható, és nem esik belőle a teló se :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14387) Yeffy válasza muveszur (#14374) üzenetére


Yeffy
veterán

marhaság, én kb fél éve csináltam, adtam hozzá kártyát, nem kellett személyi másolat meg ilyen ökörségek...

szerk.: erre valaki esetleg?
"én is pont egy fém hátlapon gondolkozom, mégpedig ezeket ajánlotta egy droid fejlesztő haverom.
ebből a szürke tökkkkéletesen passzol az enyémre színileg."

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#14388) hashpoque válasza zragon18 (#14328) üzenetére


hashpoque
tag

Nekem fent van. Eddig nem volt gond vele. Szerintem kevesebbet fogyaszt 1 picit.

[ Szerkesztve ]

(#14389) Zsolaf válasza hashpoque (#14388) üzenetére


Zsolaf
addikt

Akkor sikerült, látom és wipe-t csináltál?

(#14390) ittakary


ittakary
nagyúr

Azt nem tudjátok véletlenül hogyan lehet visszavonni a Dropbox 50GBos plusz tárhelyet?

(#14391) Richard válasza ittakary (#14390) üzenetére


Richard
őstag

:) Sehogy. 2 év múlva majd lejár magától. Miért vonnád vissza? Sokkot kaptál a rengeteg helytől? :D

(#14392) ittakary válasza Richard (#14391) üzenetére


ittakary
nagyúr

erről ez jutott eszembe:

sokkot kaptál olyan jó volt :D

amúgy el lesz adva a telefon, azért kérdezném. Véletlen volt a bejelentkezésem :)

[ Szerkesztve ]

(#14393) Zsolaf válasza ittakary (#14390) üzenetére


Zsolaf
addikt

2 év és törlődik magától.

(#14394) GeneraL_XTX válasza ittakary (#14390) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Én még arra se jöttem rá,hogy hogy lehet aktiválni :DDD

Más: tudtok valami oldalt ahol normálisabb jelzéshangokat/csengőhangokat lehet beszerezni a készülékre? Gondolok én olyasmire pl mint s régi telefoncsörgés iphone-on vagy a gyári twitter jelzés pl

[ Szerkesztve ]

(#14395) kzkz


kzkz
őstag

Gyári rom-on, nektek is lefagy a szöveg vágólapra mentése?

Gmail/Kiválasztok egy levelet/olvasás nézetben rányomok hosszan egy szóra, ekkor kijelöli, majd ha a copy-t nyomom, leáll a gmail :(

Ugyanez van a viber-nél is, meg az IMO üzenőnél is. Ha szerkesztő nézet van, tehát van kurzor, akkor meg a copy...

(#14396) Zsolaf válasza kzkz (#14395) üzenetére


Zsolaf
addikt

Kipróbáltam, de nekem svéd JB van ott nem csinálja :(
Milyen billentyűzet van fenn, mert szerintem annak van köze hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#14397) Dani82


Dani82
senior tag

nem tudtok olyan progit, mint a google talk iOS-re? Mert a baraátomnak Iphonaja van, és jó lenne ha lenne egy ilyen chat, amit az ember mindig online, es nem smsezni kene vele, hanem gtalk, ahogy minden normalis emberrel :D

(#14398) csabika69


csabika69
tag

Engem is az érdekelne h hol van az 50gb tárhely?! :D

(#14399) kalapaacs válasza muveszur (#14377) üzenetére


kalapaacs
tag

Már tudom milyen hitelesítő kódról beszélt... A vankkártyáját akarta validálni, ami 400HUF pénzbe kerül, majd azt visszaküldi a rendszer. Azt oda tudja beírni, ha megint ráklikkel a kártya melletti érvényesítés menüre...
Egyébként én nem tudom nektek milyen személyiket kér a rendszer meg miért, de nekem kb 3 és fél éve nem kellett ilyeneket küldözgetni, és intenzíven használom 3 bankkártyával a rendszert... Szóval hogy mit műveltetek, hogy ezt kért tőletek az rejtély.

Vannak itt lányok akik a nagy őt keresik? Mert szólok nekik, hogy SHIFT és az ENTER-től balra kettővel.

(#14400) Zsolaf válasza csabika69 (#14398) üzenetére


Zsolaf
addikt

Eleinte nekem sem jelent meg, telefonnal kell belépni vagy regisztrálni utána ha beléptél akkor ott van még pár lépés amit meg kell csinálni aztán egy hét múlva (nem rögtön) kb megjelent az 50 gb addig asszem 3 volt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.