Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15601) migabi24 válasza #01696768 (#15598) üzenetére


migabi24
nagyúr

én kiváncsi leszek a véleményedre, mert nézegetem én is ezeket :-)

(#15602) #01696768 válasza Devid_81 (#15600) üzenetére


#01696768
törölt tag

Nekem is ezt dobja. Es totàl lemerültem, mert egész nap ezt nyomogattam. :B Bezzeg reggel ment, csak az otthoni wifi nem az igazi. Mire beértem, màr az egész orszàg csapolta a szervert... Hajnalban ùjrapròbàlom. :)

migabi24
Hàt màr én is nagyon kivàncsi vagyok a véleményemre. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15603) Devid_81 válasza #01696768 (#15602) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Es akkor ez azt jelenti, hogy vegre elkeszult...mar csak meg kell varnunk a sorunkat? :D

...

(#15604) Caaabi válasza Devid_81 (#15603) üzenetére


Caaabi
senior tag

Visszaterve a flashplayerre gyári bongeszo nekem is viszi miután felraktam a legujabbat xda rol, de az opera nekem se látja sajnos, úgyhogy ha muszáj akkor gyárival tudok nézni olyan oldalt ami flashes.. :)

[ Szerkesztve ]

(#15605) #01696768 válasza Devid_81 (#15603) üzenetére


#01696768
törölt tag

Nagyon remélem. (Mondjuk reggel elkezdte letolteni, csak ledobott a wifi.)

(#15606) No.01


No.01
őstag

Na olvastam, h v.ki eppen foliat keres. Kijelenthetem h az utobbi idok egyik legjobb foliajat sikerult megtalalnom (koszi az ajanlast Varszegig ;) )
Mindenkinek csak ajanlani tudom. SGP Curved Crystal
Tokeletsen felfekszik mindenhol, egyszeru felrakni, nem rontja a fenyerot es a kontrasztot es nem utolso sorban vekony tenyleg olyan mintha ott sem lenne.
Tapintasa is jo az ujlenyomatok azert megragadnak rajta, de cserebe nem torzit es nem tapad hoza az ujj.
Tenyleg hibatlan!

Ezen felbuzdulva gondolkodom, h egy tokot is rendelek toluk... a kerdes csak az h kijavitottak e mar a hibat a tulerzekeny gombokat illetoen? :U

[ Szerkesztve ]

(#15607) Norbi8719 válasza No.01 (#15606) üzenetére


Norbi8719
tag

Ilyet lehet nálunk is kapni vhol?

(#15608) ray blu válasza Norbi8719 (#15607) üzenetére


ray blu
tag

Ugyanezt kérdezném. :)

MacBook Pro Retina 15" 2,6 GHz, MacBook Air 13" 2013 - Lumia 1020, iPhone 5S

(#15609) No.01


No.01
őstag

Sajna nem hinnem vagy ha megis tuti biztos vagyok, h nem erne meg. Ebayen vettem. Korabol jott masfel het alatt 11EUR-t szallitasostul.

(#15610) Devid_81 válasza #01696768 (#15605) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Az szuper!
Reggel 4 kor kelek, szoval meglesem, hatha akkor nem lognak annyian a halon :)
Koszi! :R

...

(#15611) rjg


rjg
őstag

A hosszú hétvége alatt kiemelkedően jól fogyasztott a stock francia - igaz root után a felesleges dolgok eltávolítva, vagy fagyasztva.
Összes fogyasztó
Kijelzőhasználat
Ez kb 60% e-book olvasás, 20-20% Chrome, illetve logikai játék.
Folyamatos szinkron mellett, végig wifin. Szerintem korrekt, S2 alatt a max volt 5 óra 30 perc kijelzőhasználat, azonos körülmények között.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#15612) Varszegig válasza No.01 (#15606) üzenetére


Varszegig
veterán

Örülök, hogy bejött:) Nem olcsó, de én már nem veszek mást. :R

(#15613) lafaty80 válasza No.01 (#15609) üzenetére


lafaty80
őstag

Még annyi hogy ez az első, aminél a tutorial videóban nem egy i4re teszik fel :) plussz pont nekik. Lehet hogy rendelek 1et én is :D

Köszi az infókat :)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#15614) No.01


No.01
őstag

Jatekmentesre milyen progit ajanlanatkok?

(#15615) zragon18 válasza No.01 (#15614) üzenetére


zragon18
tag

Titanium packup... de kell hozzá root is.

(#15616) No.01 válasza zragon18 (#15615) üzenetére


No.01
őstag

Root meg nincs... igaz most annyira jol elvagyok egyenlore a gyari rendszeren, h lehet nem is lesz.
V.mi mas root nelkul?

(#15617) Pipiripi válasza No.01 (#15616) üzenetére


Pipiripi
senior tag

Root-old a gyári romot, utána is tudod használni, és így TB-al el tudod menteni a játékokat

(#15618) migabi24


migabi24
nagyúr

Decemberre igérik a 4.1.2-őt multi view-el

(#15619) Gizmo94 válasza migabi24 (#15618) üzenetére


Gizmo94
veterán

Amit múltkoriban csináltál kis packot, nagyon tuti lett. Használom sikerrel, ezúton is thx érte és grat hozzá. :R

(#15620) Yeffy válasza fuximaxi (#15566) üzenetére


Yeffy
veterán

na.
maximális köszönetem a tippért, kolléga... :R
felpakoltam, futtattam, és talált kb 5 prg-t, amik ipadet akarnak velem nyeretni, meg egyéb fosokat.
most jöttem haza edzésről, órák óta kuss van addonok terén, sz'al úgy néz ki egyelőre, h bevált.

de ami a legjobb poén volt, h egy angol-magyar szótárt is problémásnak talált... gz nekik...

köszi mégegyszer! :R

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#15621) slloyd


slloyd
senior tag

Hy!
Tudna nekem valaki esetleg olyan romot ajánlani ami letisztult sallang nélküli,tehát nincsenek benne a szolgáltatói felesleges cuccok + a proci orajelét is alapból megemeli?
T-és rom kellene :K
Nem nagyon vagyok elégedett az s3 játékteljesítményével és a ram fogyasztásával :(
TXH the help :R

[ Szerkesztve ]

(#15622) Laraxior


Laraxior
titán

ezt a kijelzőragasztásos problémát tudják orvosolni? Márhogy garban, vagy az összes S3 ilyen fekete foltos? :W Tegnap néztem pár youtube-os videot, a végén mindegyiknek volt pár másodperces fekete rész, ott nagyon szembetűnt :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15623) slloyd válasza Laraxior (#15622) üzenetére


slloyd
senior tag

Nekem ez a második s3-am az elöttin nagyon látszódott a ragacs ezen már szinte alig észrevehető fekete háttérnél :K
Állítólag gariban cserélik viszont lehet,hogy ugyanilyet kapsz bele :(
Szerintem az összes s3 ilyen csak valamelyiken jobban illetve némelyiken kevésbé észrevehető :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15624) zozyk


zozyk
addikt

Ha ezzel a Samsung Galaxy S / S2 / S3 CSC programmal PC-t váltok,a belső SD-t is legyalulja?

(#15625) bruti01 Köszi

[ Szerkesztve ]

(#15625) bruti01 válasza zozyk (#15624) üzenetére


bruti01
őstag

le

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#15626) Yeffy válasza Laraxior (#15622) üzenetére


Yeffy
veterán

he?
milyen problémáról beszélsz?

én nem látok semmi problémát a kijelzőn, remélem, nem is lesz...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#15627) Laraxior válasza Yeffy (#15626) üzenetére


Laraxior
titán

Pedig van, most írták hogy mindegyik problémás, kinél mennyire látszik az a kérdés. Teszteld le, írtam hogy hogyan láthatod meg a foltokat :))

tessék parancsolni

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15628) ray blu válasza Laraxior (#15627) üzenetére


ray blu
tag

Lehet, de ezzel én úgy vagyok, ha normál, napi használat mellett nem látom, innentől nem is érdekel.. :)

MacBook Pro Retina 15" 2,6 GHz, MacBook Air 13" 2013 - Lumia 1020, iPhone 5S

(#15629) Gizmo94 válasza Laraxior (#15627) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ha beszarik a fél világ, és bármit írnak, akkor sincs a kijelzőmön egyetlen folt sem, egyenletesen fekete mindenütt, még árnyalatnyi eltérés sincs. Szemüvegre nem szorulok, tehát meglátnám. Jópárszor leteszteltem már, minden színnél hibátlan, egyetlen folt sincs sehol.
Ha csak tizedennyire ilyen okádék lenne a kijelzőm mint amit linkeltél, régen ment volna garban vissza..

[ Szerkesztve ]

(#15630) Zsolaf válasza Gizmo94 (#15629) üzenetére


Zsolaf
addikt

+1 :K megnéztem nekem sincs

[ Szerkesztve ]

(#15631) Yeffy válasza Laraxior (#15627) üzenetére


Yeffy
veterán

Na, keritettem egy fekete hatteret, es megneztem.

A kepernyo 3 sarkatol picit beljebb valoban eszreveheto egy egy aprobb potty, de nem ilyen telibefosott, mint amit linkeltel. Szal sztem ez nem jelentos. Ill ahogy felettem is irtak, mindennapi hasznalatban eszre se venni, ha nem szolsz, nem is latom meg soha.
Ennek ellenere eleg cink, h sok ilyen.
Ha nekem is ilyen lenne, mar ment volna vissza garba azon nyomban...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#15632) róland válasza Laraxior (#15627) üzenetére


róland
veterán

Huhh, geb.sz van. Foltos a kijelzőm. Mindjárt rohanok és letörlöm az ujjlenyomatokat. :DDD

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#15633) Norbi8719 válasza róland (#15632) üzenetére


Norbi8719
tag

Enyém nagyon foltos volt(+Pixelhiba) , cserélték a kijelzőt , ez már jó.

[ Szerkesztve ]

(#15634) Gizmo94 válasza Gizmo94 (#15629) üzenetére


Gizmo94
veterán

Hát ez ilyen..

(#15635) Richard válasza Gizmo94 (#15634) üzenetére


Richard
őstag

Ez most mi? Csináltál 2 screenshotot? :)

(#15636) rankesz válasza Gizmo94 (#15634) üzenetére


rankesz
veterán

Én is csak a megvétel után hetekkel vettem észre

Vaksötét kell, sokáig legyél mondjuk a ház legkisebb helyiségében (pár perc) utána nézd meg a full fekete kijelzőt. Úgy látni fogod, másképp nem, ha csak egy pici fény is van már leves

(#15637) knyitogato válasza Gizmo94 (#15634) üzenetére


knyitogato
őstag

Screenshot nem mutatja ki a foltosodást :D

(#15638) gyuri81 válasza rankesz (#15636) üzenetére


gyuri81
veterán

sztem ez mar nem normalis hogy ilyen foltokat keresunk :) az eletben nem fogjatok ezeket a foltokat latni!!! feleslegesen ne idegeljetek magatokat ezen!

(#15639) rankesz válasza gyuri81 (#15638) üzenetére


rankesz
veterán

Nem is túlságosan izgat... illetve jó lesz ez még valamikor ;]

(#15640) South Velen


South Velen
addikt

A hátlap karcosodása garanciális probléma? Hát hihetetlen mértékben karcolódik, még az SGS-nél is jobban, pedig az se semmi. Mert ha cserélnék, akkor azért így vennék rá valami tokot utána.

A foltosodás nekem is elég szépen jelen van, de az végülis nem zavar, majd ha új kijelzőt akarok, cseréltetem. :D Bár előbb fog beégni.

[ Szerkesztve ]

(#15641) Gizmo94 válasza knyitogato (#15637) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nem a foltok miatt töltöttem fel, hanem mert volt szó róla, hogy a feketéje sem fekete, meg a szürkéje sárgás, meg ilyenek.. , azért raktam be, hogy ennek ilyen az árnyalata. vagyis normál fekete és normál szürke.

Egyébként a teraszon álltam, tök sötétben, két cigit szívtam el, az legalább 10 perc.. Közben végig nyomkodtam ezt a fost, meresztettem a szemem, egy idő múlva a fekete már valóban nem annyira fekete, de egyetlen apró folt sem látszott rajta.

kinyitogato: Ezt ha nem mondod hülyén halok meg. Mi újság manapság a modkerben?

[ Szerkesztve ]

(#15642) South Velen válasza Gizmo94 (#15641) üzenetére


South Velen
addikt

Engem igazából az zavar jobban, h nem fekete a fekete. Egy AMOLED-nél legyen már fekete. Egyszerűen ne legyen fényerő fekete háttérnél... A foltokat tényleg csak nagyon közelről lehet látni (amelyeken látni).

(#15643) Gizmo94 válasza South Velen (#15642) üzenetére


Gizmo94
veterán

Lejárt a szerktime..

Nálam a fekete az normál fekete. Teljesen töksötétben, full fényerőn valami kicsit dereng, de ez nálam bőven kimeríti a fekete fogalmát. Igazából inkább kötekszem ezzel a nyomorult telefonnal, hátha találok rajta valami hibát, csak azt nem tudom minek, ahelyett,hogy inkább használnám örömmel.. Különösen, mivel nemigen van hibája.. :)

(#15644) gyuri81 válasza Gizmo94 (#15643) üzenetére


gyuri81
veterán

+1

itt a lenyeg gizmo! ne a rohadt hibakat keressuk mar :) hasznaljuk....

(#15645) rankesz válasza Gizmo94 (#15641) üzenetére


rankesz
veterán

Nem akarok a témán lovagolni, ez az utolsó amit írok, de a terasz az szerintem kevés. Én is csak full sötétben vettem észre.

De ok, akkor a tiéden nincs, jó ? ;)

(#15646) slloyd válasza gyuri81 (#15644) üzenetére


slloyd
senior tag

Használnám ha nem szaggatnának a játékok mert zabálja a kibaxott ramot :DDD

(#15647) agabe válasza rankesz (#15645) üzenetére


agabe
addikt

Komolyan nem emlekszik senki, hogy ezt mar az s2-esnel is kitargyaltuk?
Ott sokkal inkabb foltos volt a kijelzok nagy tobbsege, es a jok kozul is csak nehany volt folt mentes, cserelgethettek a szervizben, csak a szerencsen mulott mit kapott valaki.
Az en s3-asom szinte hibatlan volt, egy apro foltot talaltam a jobb szele fele (nem kerestem, de s2 ota nagyon erzekeny lettem ra, es siman filmeknel este fekete keprnyonel jol eszreveheto ha van ilyen), es tenyleg jobb volt mint barmelyik s2-es kjelzo ami nalam jart.

A hattervilagitas is ki lett targyalva...az is lehet, hogy itt. A halvany derengesnek az az oka, hogy a pixeleket nem teljes kikapcsolt allapotban, hanem egy alap feszultsegen tartjak, mert ellenkezo esetben tul hosszu lenne a reakcioido.
Ilyen az amoled, es ugyan tok sotetben eszreveheto, de igy is a legfeketebb feketet produkalja barmi massal osszevetve...nem tok sotetben meg mar eszrevehetetlen, de a feketeszint jol latszik, ha meg valami van is a kijelzon, akkor a kontrasztkulonbseg miatt a szem meg ejszaka sem tudja eszlelni az alap derengest, ergo a fekete reszek tenyleg feketenek neznek ki. Ezt mas technologia jelenleg nem tudja elerni.

[ Szerkesztve ]

(#15648) zragon18


zragon18
tag

Esetleg valakinek nincs megmaradt , fölösleges Eladó HDMI kábelja galaxy s3-hoz??? mert megvenném...:R
Ajánlatokat üzibe kérném..:R

(#15649) Laraxior


Laraxior
titán

használjam örömmel... használom én, de nehogy már a 190ezer forintomért olyan telefont kapjak, amin két olyan fekete ragasztófolt van mintha odaköptek volna.
S2-t is alaposan szemügyre vettem, azon nem volt ilyen, egy év után tapasztaltam apró beégést, de nem érdekelt mert eladtam.
Hiába vagytok elfogultak, akkor is vannak hibái. Ha tetszik, ha nem. :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15650) Gizmo94 válasza Laraxior (#15649) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nem mondtam,hogy nem lehetnek hibái.:) Csak azt nem értem, hogy ha most szerencsétlenebbül jártál mint az SII-vel, (amitől én is féltem nagyon a váltásnál, de szerencsére nem így történt) akkor miért nem gariztatod azonnal? Az biztos,hogy ha az enyém olyan foltos hiéna lenne, mint amilyet linkeltél, azonnal gariztatnám, mondván valóban ennyi , de voltaképpen semennyi pénzért se legyen foltos, de még kicsit sem.. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.