Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) istnag válasza Bog (#397) üzenetére


istnag
addikt

user error ;]

(#402) Márko88


Márko88
aktív tag

Sajnos a Nokia nincsen sehol(kivéve a fényképező-telefonjàval), ezt sokszor elfelejted.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#403) helixP válasza Imi1981 (#399) üzenetére


helixP
nagyúr

Melyik Nokia, melyik iPhone, melyik Samsung...?

A kérdés vonatkozik Márko88-ra is.

[ Szerkesztve ]

(#404) dezs520 válasza Gengi (#390) üzenetére


dezs520
senior tag

Én is így vagyok valahogy, az i-s szériákból nagyon hiányolom a rádiót, (meg persze az értesítési ledet :( )
Egy ideig óráig menne ez a felmásolom és hallgatom dolog, de nekem a duma hamar hiányzik, a reggeli morning show, és a délutáni kuki mix visz mindent :)

(#405) AS válasza Márko88 (#402) üzenetére


AS
félisten

Olyan hogy Nokia már nem létezik,,,,,,...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#406) zoleeno1 válasza Bog (#397) üzenetére


zoleeno1
addikt

Marmint OTA-n a legfrisebb, vagy az "L" kdz-vel? Mert nem kis javulast hozott nalam az L.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#407) Imi1981 válasza helixP (#403) üzenetére


Imi1981
veterán

Mivel csúcskészülékeket nézünk ugye, tehát mindegyikből a csúcs!Nokiábol az 1020 ha jól tudom (nem vagyok nokiás). Én mondjuk még a LG g2 és g3-at is jónak látom.

[ Szerkesztve ]

(#408) hito válasza AS (#405) üzenetére


hito
nagyúr

:Y :W Jajj! Ez a kijelentés több sebből vérzik.

1: Létezik, csak jelenleg kivásárolták őket a mobilgyártásból. De a vállalat tovább tevékenykedik más terület(ek)en.

2: még mindig Nokia felirattal jönnek ki az MS telefonok.

3: a zsebemben lévő készülék sem robbant még fel a felvásárlás tényétől

;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#409) SeatZola válasza Bog (#397) üzenetére


SeatZola
őstag

Nekem is akadt a G3. Elég durván.

Rappi

(#410) Lecs@ válasza SeatZola (#409) üzenetére


Lecs@
addikt

[link]

512 GB

(#411) delibab válasza Plazmacucci (#392) üzenetére


delibab
senior tag

Ma már ott tartunk, hogy a beats füles igénytelen???

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#412) Imi1981 válasza Márko88 (#402) üzenetére


Imi1981
veterán

Hát de mindegyik márkából a legjobbat nézzük nem? Abban jelenleg a Nokia a legjobb ha tetszik ha nem! Bár attól függetlenül nagyon jó képeket csinál az s5, note 4,lg g2-g3 is szerintem. Akinek ez nem jó minőség annak már csak a dslr jó, az meg más világ. Ezek a telok simán hozzák egy átlagos vagy kicsit az feletti kompakt fényképezőgép képminőségét.

[ Szerkesztve ]

(#413) AS válasza hito (#408) üzenetére


AS
félisten

Amit ö mond Nokiának az Nokia csak neve, már régen MS készülékek.
Jövőre meg már felirat sem lesz rajta és végleg nem lesz :))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#414) hito válasza AS (#413) üzenetére


hito
nagyúr

Értem én, de abban a radikális formában ahogy leírtad, önmagában nagyon nem állta meg a helyét ;)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#415) Sword


Sword
őstag

Kíváncsi vagyok, hogy a szolgáltatós, Snapdragonos készülékek hol készültek?
Enyém független, és a megjelenés előtt 9 nappal készült Koreában :D

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#416) Djatis válasza Sword (#415) üzenetére


Djatis
senior tag

Ezt hol tudtad megnézni?

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#417) helixP válasza Imi1981 (#407) üzenetére


helixP
nagyúr

Ha a 1020-at nézed, ami konkrétan fotóra van kihegyezve, akkor leginkább a Samunak a K Zoom-mal kellene összehasonlítani. Lehet h a Nokia nyerne is, mert nagyszerű fotókat csinál, tényleg.
De ha "csak" a csúcskészüléseket, a mindeneseket, akkor 930-at kéne az S5-tel, vagy Note 4-gyel kell összevetni.

[ Szerkesztve ]

(#418) Lecs@ válasza helixP (#417) üzenetére


Lecs@
addikt

930 nem azt hozta nekem amit vártam. Jó, jó de szerintem droid is hozza már azt.

512 GB

(#419) helixP válasza Lecs@ (#418) üzenetére


helixP
nagyúr

Amúgy alapból a kamerát boncolgatjuk most, de nekem nagyon tetszett a 930, dual sim-ben lehet, hogy ez lett volna a telefon, amivel tettem volna egy próbát a WP-vel.

[ Szerkesztve ]

(#420) Sword válasza Djatis (#416) üzenetére


Sword
őstag

Phone INFO * Samsung

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#421) Fejvadi válasza Lecs@ (#400) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:C

(#422) Tippmix46 válasza Djatis (#349) üzenetére


Tippmix46
senior tag

Akkor ha jól értem szerinted nagyságrendileg 215 ezer Ft lesz egy ilyen telefon újonnan biztosítás nélkül 5 év múlva???? (240.000-kb. 25 ezer FT)

Most viccelsz???? :Y :Y :Y :Y :Y
Egyrészt, lehet 5 év múlva, az akkor már a piacon lévő Note 8 és 9esek mellett nem is lesz már kapható a készülék, ilyen arany áron főleg....
2016ban talán még kapható lesz, mint kifutó modell a Note 6 megjelenésével, de max. 120.000 Ft körül...használtban, de még garival pedig 80-100 ezer Ft között...

Szerintem...

(#423) Fejvadi válasza dezs520 (#404) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Így is van. :K

(#424) Imi1981 válasza helixP (#417) üzenetére


Imi1981
veterán

Igen azt néztem az 1020 - at. Most megnéztem a 930-at, hát az nem valami jó tényleg, olyan fátyolosak a képei. Persze azért az sem gagyi kategória.

(#425) migabi24 válasza Tippmix46 (#422) üzenetére


migabi24
nagyúr

Szerintem ő arra gondolt, hogy pár év múlva földhöz vágja, és a biztosító kifizeti a kárt, akár az új árát

(#426) migabi24


migabi24
nagyúr

Egész jó kamerát kapott [link]

(#427) AS válasza migabi24 (#426) üzenetére


AS
félisten

Sony tényleg epic fail. Utolsó lett a tesztben. Pedig Note 4 is sony szenzoros..... Az meg első ..

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#428) Fejvadi válasza Tippmix46 (#422) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Amilyen ütemben fejlődik még annyit se fog érni. Az első hónapok után esik az ár. 5 éves telefon egyáltalán még használható lesz? Lehet nem is lesz SIM és teljesen más frekvencia lesz. Mobilban 5 évet előre jósolni csak egy időutazó tudna :K

(#429) SeatZola válasza Lecs@ (#410) üzenetére


SeatZola
őstag

Azért az gáz ha 10ből 9 G3 user erroros ugye. :)) Nem a gyártó a hülye hanem mindig a user....hagyjuk már :W

Rappi

(#430) Lecs@ válasza SeatZola (#429) üzenetére


Lecs@
addikt

Nézz be, és kérdezz is be a G3 topikba, és érdekes módon pici odaigyeléssel, és pici rászánt idővel 10 ből épp hogy 9 elégedett, és telefonját szerető tulaj van. Valószínű a sok elégedett tulajjal a gond, és ők nem veszik észre a sok-sok bugot, lagot. Normális hangnemben beszélek, és beszéltem veled. Üdv.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#431) Jegi


Jegi
csendes tag

Annyira rossz, hogy az első 50-60 oldalon csak az anyázás megy. Ezzel el is van rontva az egész.

(#432) SeatZola válasza Lecs@ (#430) üzenetére


SeatZola
őstag

Én is normális hangnemben beszélek. Az zavar csak hogy már megint egy LG a téma egy Samsung topicban. Még az is zavar hogyha megveszek egy flagshipet akkor azzal már ne nekem keljen bajlódni hogy rendesen működjön. A Note4 miért tudja ezt? És a G3 miért nem? Pedig nekem nagyon tetszett és tetszik most is a G3.

Rappi

(#433) Márko88 válasza SeatZola (#429) üzenetére


Márko88
aktív tag

:D

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#434) Lecs@ válasza SeatZola (#432) üzenetére


Lecs@
addikt

Én elfogulatlan vagyok. G3 és Note 4 tulaj is. De ne túlozzuk el kérem szépen, hogy 10 - ből 9 embernek gondja van a G3 -al. Amúgy nem én hoztam fel, csak a te hsz - re reagáltam. És egy-egy teszt végszójaként mindig ott van más, ilyen kategóriával lévő összehasonlítás, ez normális. Ha jól emlékszem pont G3 volt anno a különösen ajánlott, ami változtatva lett ajánlottá ( nem biztos, de így emlékszem )

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#435) SeatZola válasza Lecs@ (#434) üzenetére


SeatZola
őstag

Ok. Legyen igazad csak hagyjuk már itt a G3-át. Az a saját topicban való. Ha most már nem akadozik akkor jó választás az is. Én a G3-at a megjelenés napján vettem a T-nél és nekem gondjaim voltak vele. Meg a többi tulajnak is a topicban. Én meguntam eladtam. De nem mentem a topicjába savazni. Könyörgöm ne itt hájpoljuk a G3-at. Kérlek írj pl. arról hogy a Note4-és neked hogy tetszik. Az tényleg érdekel....
Ja és azt most is tartom hogyha egy új szűz telefon szaggat az nem user error.

[ Szerkesztve ]

Rappi

(#436) Ewyn


Ewyn
csendes tag

Valakinek van már esetleg vagy tud külföldi tapasztalatokról?

(#437) Lecs@ válasza SeatZola (#435) üzenetére


Lecs@
addikt

:R

512 GB

(#438) Márko88 válasza AS (#427) üzenetére


Márko88
aktív tag

A Sony sajnos mostanában nincs magánál. LAGGZ rendszere van és a kameráját nem lehet használni hiába 20.7 mp. Gyenge.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#439) istnag válasza SeatZola (#429) üzenetére


istnag
addikt

Én nem véletlen raktam oda a kis ördögfejet, vagy mi ez. Egyébként sajnálom, de az LG G2 -G3 ról nagyon lesújtó véleménnyel vagyok, szememben mindkettő ipari hulladék. :((( (szoftverileg és anyagminőségileg is.)

(#440) Lecs@ válasza istnag (#439) üzenetére


Lecs@
addikt

Szerintem te is befejezhetnéd más telefon fikázását, kielemzését. Írd le légyszi saját topikjában , hogy a G3 tulajok ne itt kelljen véleményt alkossanak, reagáljanak miattad a készülékjükről. Ahogy a kollega is írta (#435) " Ok. Legyen igazad csak hagyjuk már itt a G3-át. Az a saját topicban való "

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#441) migabi24 válasza Ewyn (#436) üzenetére


migabi24
nagyúr

Szerdán sokan megkapják elvileg

(#442) DeathAdder válasza Lecs@ (#434) üzenetére


DeathAdder
veterán

Dőltem már be nem egyszer az adott telefon topikjában megszűnt elfeledett problémák érvelése miatt.
Viszont megtanultam az évek folyamán, hogy csodát ettől nem kell várni, amikor ott a "DE" szócska mint lehetséges megoldandó probléma..
Lehet valakinek ez oké, és ezt tiszteletben is tartom, de ha nekem egyszer nem megfelelő, akkor ne próbáljanak már rábeszélni radikálisan az ellenkezőjére..

A 10ből 9-re meg annyit, hogy a G3 userek általában tudatosan veszik meg azt, tehát tisztában vannak, hogy mire vállalkoznak :K

Ezt minden rossz indulat nélkül mondom :)

így van, pont az akadások miatt lett nem különösen ajánlott.

(#443) culas25 válasza Cathulhu (#3) üzenetére


culas25
tag

Én is ezen gondolkoztam. Szívesen használnék S pen-t mondjuk 5"-on is. Vagy kijöhetne egy 5,3-as, mint a legelső, csak sokkal vékonyabb kerettel, és csúcs hardverrel.

Bár hiába beszélek, ennyi pénzt sosem fogok telefonért fizetni, nagyjából ennek az árnak a fele az, ami nálam szóba jöhet, így ha ki is jönne egy számomra kedvező méret, még további 1,5 évet biztos várhatnék rá :( :(

(#444) istnag válasza Lecs@ (#440) üzenetére


istnag
addikt

Oké főnök. :D
Nem volt szándékomban tovább erről beszélni, de nem szerettem volna, hogy félreértés essék, ezért tisztázni kellett a helyzetet.

:R :R

(#445) Lecs@ válasza DeathAdder (#442) üzenetére


Lecs@
addikt

Minden telefonnak meg van a saját hibája. 0+0 ( nekem volt 2, de több nem lesz ) is Note 4 is, G3 is. Stb-stb ... Tökéletes telefon, vagyis olyan User nem lesz aki ne tudna belekötni valamibe. Kivéve az Apple !!! :D :D Az átlag felhasználónak egy szappantartó, laggbánya galaxy S3 is jó telefon hidd el :)

(#444) istnag Peace főnök :R :DDD

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#446) zoleeno1 válasza SeatZola (#429) üzenetére


zoleeno1
addikt

100-1 az az arany inkabb, hagyjuk mar
Aki nem hiszi olvassa el g3 totyikot
Részemrol tema lezarva, nem ezert van ez a topik

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#447) DeathAdder válasza Lecs@ (#445) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ez teljesen így van. Kivéve az Apple !!! :DDD :DDD
Azt is megengedem, vagyis tudom a leírtakból h több csúcs okostelód volt mint nekem, én inkább hosszabb távra tervezek, ezért jól megfontolom mit is veszek, a G3 kilőve, de más telefonokkal is kompromisszumot kell kötni valamilyen téren, de azok az apró hibák kevésbé zavaróak számomra, mint a laggolás.
Másnál pedig fordítva van, nem vagyunk egyoformák, ennyi :R

Egyébként érdekelne mik voltak a 0+0 hibái?
Jöhet offban persze, de tényleg érdekelne :)
A topikjában nem szeretnék e-felől kérdezgetni :D

[ Szerkesztve ]

(#448) arysat


arysat
tag

Itt szerbiában a telenor a 8 magost kinálja.a vip szintén.a szerb telekom ha jól emlékszem a 4 magost mekkora keveredés van

s7 edge titan 32 gb

(#449) Djatis válasza Sword (#420) üzenetére


Djatis
senior tag

Köszi! Nekem 10hó 9

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#450) Parallaxis válasza Csapoati (#391) üzenetére


Parallaxis
addikt

Kivancsi vagyok hogy tetszik majd a Nota 3 utan. Az azert nem volt a szived csucske, legalabbis igy jott le.

Dehogynem, csak mindennel kritikus vagyok :), ha nem lettem volna vele elégedett, nem tartottam volna meg majd 1 évig.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.