Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17601) Dottore válasza palesz53 (#17600) üzenetére


Dottore
addikt

Nyilvánvaló, hogy nem értünk egyet és ez így is fog maradni. Engem nem zavar, te meg szépen gyomlálhatsz a másik fórumon ahol moderátor vagy.

(#17602) BDave válasza palesz53 (#17600) üzenetére


BDave
őstag

Egyszer engem pont emiatt szúrtak le, mert szóltam hogy nem kéne, mert hiába engem nem zavar, ha a szabály tiltja és szóltam, hogy töröljék. Le lettem ugatva, de szerintem ha csatlakozunk egy oldalhoz, aminek vannak szabályai, akkor azokat igenis fogadjuk el és tartsuk be (vagy ha nem, akkor ne csatlakozzunk). Szerintem amúgy lenne értelme és haszna egy ilyen hírdetésnek topicon belül, mert a topicot is olvashatja potenciális vásárló. Lehetne figyelni, hogy egy felhasználó hányszor és milyen módon írta be a hirdetését, de valljuk be, ez azért elég nehéz lenne...

(#17603) mgTerminator válasza palesz53 (#17600) üzenetére


mgTerminator
veterán

Szerintem ez nem minősül hirdetésnek.... Azt sem írta hogy mit és mennyiért ad el.... Csak annyit írt hogy eladó a telója. Szerintem ez bőven belefér, nem is értem minek vitáztok itt egy ilyen kis apró baromságon.

Most olyat beírtam volna legszívesebben hogy egyesek tuti felháborodtak volna és nekemestek volna, de inkább cenzúrázom magam :D

[ Szerkesztve ]

(#17604) retroid


retroid
senior tag

Sajnos eladó lett a Galaxy Nexus om.

Nem várt anyagi okok miatt.

Ha valakit érdekelné írjon pm be

:)

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#17605) Dottore


Dottore
addikt

A szabályokat nem csak betartani kell, hanem megváltoztatni is ha szarok. Ez pedig egy ostoba szabály amit rugalmasabban kell kezelni. Az pont a közösség érdeke ha valaki beírja, hogy eladó az a telefon amiről egy több száz oldalas fórum szól.

(#17606) palesz53 válasza Dottore (#17605) üzenetére


palesz53
senior tag

1 - amikor regeltél, Te is, meg mindenki más is elfogadta a szabályzatot...
2 - jelen portál szabályait nem pl Te hoztad, vagy én, vagy pl az itt hirdetők (nem véletlenül vannak kb hasonló szabályozások sok - sok portálon... de próbáld meg pl ezt egy külföldi portálon - ott simán helyretennének! itthon azért ez jellemzően kicsit lazábban megy...)
3 - modiként az ember nem játszhat demokráciásdit, nincs helye egyetértek-e vagy nem kérdéseknek...
4 - ha nincsenek szabályok, anarchia van - kezelhetelen... a szabályok elleni szabadságharc sajnos ezen ország rossz sajátsága...
ha meg vmit rossznak tartasz, beszélj a modikkal, hogy szerinted ez nem jó - de előtte gondolj arra, hogy akkor minek van apróhirdetés rész...
tetszik vagy nem, rend nélkül nem megy sokáig, előbb vagy utóbb a többségnek igénye lesz rá, ha nem akar birkaként létezni...

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#17607) Dottore válasza palesz53 (#17606) üzenetére


Dottore
addikt

Fordítva látom. Ennek az országnak a konzervatív röghöz kötött gondolkodás a sajátja. Visszatérve a beszélgetéshez, szerintem maguk a moderátorok sem tudják egészen pontosan mit tegyenek hasonló helyzetben, mert sok fórumban nem szólnak és tolerálják, többek között amiatt is mint amit írtam, máshol meg abban a pillanatban tiltanak. Többek között amiatt amiről te írsz.

Kompromisszumként azt tudom felajánlani, hogy erről egy megfelelő helyen érdemes lenne beszélni. :)

(#17608) BDave válasza retroid (#17604) üzenetére


BDave
őstag

Tedd fel ide hirdetni, innen gyorsabban elviszik, mint a topikból! ;)

(#17609) palesz53 válasza Dottore (#17607) üzenetére


palesz53
senior tag

az ország gondolkodásmódját egyként látjuk - iszonyat zárt és rugalmatlan, a szabályokat gyűlölő, azokat folyton megkerülni akaró, ami az erős egoizmusból fakad... meg abból, hogy úgy szocializálódtak, hogy nyugodtan lehet véteni a szabályok ellen, jó eséllyel semmilyen retorzió nem lesz, hiába van szabályzat, amit még el is fogadtak...

a modik sajnos nagyon sok fórumban határozatlanok, nem képesek az egyértelmű szabályokat sen betartatni... ilyen a jelen példa is - tilos hirdetni? igen... ennél egyszerűbb dolga nem sokszor van egy modinak, semmilyen mérlegelésre nincs szükség... ez nem az az eset...

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#17610) TOZ válasza palesz53 (#17609) üzenetére


TOZ
addikt

A szabályt azonban célszerű lenne a valós igenyhez alakítani. Jó példa erre mikor a csapásiranyban kitaposott fű helyét végre leterkovezok, hisz úgy is arca mennek a népek.

[ Szerkesztve ]

(#17611) Dottore válasza palesz53 (#17609) üzenetére


Dottore
addikt

Értem, de miért nem lehet egy hülye vaskalapos szabályt megváltoztatni?

Mondok példát. Itt vagy pl. te. Hasznos tagja ennek a kis Nexus csapatnak. Mikor eladod a telefonod szeretnéd ha jó kezekbe kerülne. Mert te ilyen marha nagy szívű gyerek vagy. A többiek meg szeretnének egy megbízható embertől vásárolni akit mindenki ismer a fórumokon és ha valami van fordulhat is hozzá. Na ez a közösség érdeke. Meg az is, hogy mindenféle idióta ne itt adja el a cuccait. Ezt viszont össze lehet hangolni. Meg lehet oldani, hogy nem lesz piactér, mert nem az, de közben segíteni is tudsz.

(#17612) Weeman1


Weeman1
veterán

Elegem van a Trex romból,már megint besz@rt. :(((
Újraindítás után mind 3 launhernél hibaüzenet.
Egyiket sem lehet elindítani.
Még jó hogy rajtahagytam a Slim romot.
De azért nyaralás alatt nem akartam romolni. ;]

Xiaomi 11T Pro

(#17613) palesz53 válasza Weeman1 (#17612) üzenetére


palesz53
senior tag

mid van fenn? nálam a 21, hibátlan, nagyon jól működik! többféle kernellel is próbáltam, végre minddel jó a wifi is... az összes fb appot kivágtam belőle...

dottore - van abban jó gondolat, amit írsz, így már értem mit szeretnél/szeretnétek! csak kérdés van e elég mod, admin stb, hogy esetleg megcsinálják, kidolgozzák, mert eléggé nagy meló lenne... és egy szabályváltoztatást nehéz átvinni, pláne ha sok embernek kéne hozzájárulni... sajnos...
nem tudom ezen a fórumon ez mennyi ember lenne... én egy jóval kisebben vagyok modi, és ha pár régi, elismert modi nem ért egyet a változásokkal, esély nincs végigvinni (tapasztalatból mondom)...

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#17614) Weeman1 válasza palesz53 (#17613) üzenetére


Weeman1
veterán

Trex ha jól emlékszem a 20.4 volt fent.
Slimből a 6-os buildot dobtam fel.

Xiaomi 11T Pro

(#17615) qltsar


qltsar
addikt

32 órája megy a telefonom 0 restart, ráadásul nem gyári, kezdem azthinni, hogy megjavult :))!

Valaki nem ismer olyan fájlrendszeri korlátozást az ext4 fájlrendszernél, hogy bizonyos karakterszámú fájloktól kiakad?

(#17616) palesz53 válasza Weeman1 (#17614) üzenetére


palesz53
senior tag

a 20.4 szerintem elég pocsék volt... amit sikerült megkoronázni egy ak kernellel... :O
úgyhogy én anno vissza is tettem a 20.3-at, míg ki nem jött a 21, ami viszont pöpec lett! :C

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#17617) Weeman1 válasza palesz53 (#17616) üzenetére


Weeman1
veterán

Majd kipróbálom ha hazaérzem nyaralásról. :B

Xiaomi 11T Pro

(#17618) Zsírkrétamen


Zsírkrétamen
senior tag

Az a helyzet, hogy az elmúlt héten fel raktam a PACman romot, a 18-ait. Bugos volt a képernyő zár ezért körül néztem és láttam, hogy van RC1 is...hát fel raktam, és a képernyő zár ugyan olyan bugos volt, ráadásul ma elég furán viselkedett, ezen kívül többször újra is indult, a rendszer ui nem egyszer fagyott be. Nekem most nagy csalódás volt a PAC, megy vissza a CM, de ezúttal kipróbálom az RC5-öt is :)

(#17619) begrimisu


begrimisu
aktív tag

Sziasztok! Gyári vissza állításról esetleg van Magyar leírás valahol?

begrimisu felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#17620) slice14 válasza begrimisu (#17619) üzenetére


slice14
veterán

Toolkit-el a factory image-t flasheld fel.

Itt a leírás

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#17621) Tybe3e válasza qltsar (#17615) üzenetére


Tybe3e
tag

elvileg 255 karakter hosszú lehet max a fájlnév :K

(#17622) begrimisu


begrimisu
aktív tag

Mit kell telepítenem hogy felismerje a pc mert a kies fent van és mégse ismeri fel?

begrimisu felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#17623) Dzsuri89 válasza begrimisu (#17622) üzenetére


Dzsuri89
őstag

A KIES ennél a telefonnál lócitromot nem ér. :D

Galaxy Nexus Toolkit rakja fel a drivereket, de ott az előbb linkelt leírás.

[ Szerkesztve ]

(#17624) begrimisu


begrimisu
aktív tag

A kies maradhat vagy azt töröljem? Amúgy miért nem jó a kies azt hittem minden Samsunghoz ez kel?

begrimisu felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#17625) slice14 válasza begrimisu (#17622) üzenetére


slice14
veterán

Ha mégsem sikerülne a driver kérdés, akkor ott a pdanet.

A kies felesleges. Igen a kies minden semsung-hoz jó, kivétel a nexus családba tartozó samuk.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#17626) mgTerminator válasza begrimisu (#17624) üzenetére


mgTerminator
veterán

Töröld. Am meg ez guglifón, csak a samsung gyártotta....

(#17627) begrimisu


begrimisu
aktív tag

Na ma is okosabb lettem valamivel! :)

begrimisu felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#17628) S-eye


S-eye
senior tag

Sziasztok. Visszatértem a stock Androidra a főzöttről, és nagyon hiányolom azt,hogy a nav. és statusbarban állítani lehetessen az átlátszóságot. Volt már beégés miatt cserélve a kijelző, ezért jólenne, ha átlátszó lenne. Van valami módszer/program stock-on, hogy ezt beállítsám?

(#17629) forintuser válasza S-eye (#17628) üzenetére


forintuser
őstag

Èn nem tudok róla.:U

Holnapkészítést vállalok.

(#17630) S-eye válasza forintuser (#17629) üzenetére


S-eye
senior tag

:( ez nem jó hír.

(#17631) Dottore válasza S-eye (#17628) üzenetére


Dottore
addikt

A statusbarnak valójában nem nagyon van miért mindig szem előtt lenni. Hozzárendeltem gesztust és ha kell van. A navigációs gombokat meg ezzel.

(#17632) S-eye válasza Dottore (#17631) üzenetére


S-eye
senior tag

Mivel rendeltél hozzá gesztust? A SoftKeyZ nekem drága, nem szeretnék fizetni érte, amikor főzött cuccokban ingyen is benne van.

(#17633) forintuser válasza S-eye (#17632) üzenetére


forintuser
őstag

Például ebben lehet.Kiválasztod a gesztust, mit csináljon.A te esetedben a státusz eltüntetése lenne.Kész.

Holnapkészítést vállalok.

(#17634) Dottore válasza S-eye (#17632) üzenetére


Dottore
addikt

Nova launcher.

Nem kell fizetni érte ha nem akarsz. Ezért linkeltem az XDA oldalon. Katt a Changelog and free download linken és a changelog alján letöltheted ingyen.

(#17635) S-eye válasza Dottore (#17634) üzenetére


S-eye
senior tag

:R igazad van, erre nem is figyeltem, viszont az autohide, vagy hasonló funkciót nem találok benne.

forintuser, ez bevált, köszi. Sajnos a korábban használt Novánál nem tudtam ezt beállítani, hogy jól működjön.

(#17636) Dottore válasza S-eye (#17635) üzenetére


Dottore
addikt

Mert az nincs benne. Cserélgetheted. Beégni nem fog, de ennyi.

(#17637) slice14


slice14
veterán

Debrecen, Böszörményi út - Malompark-al határos terület. Csak nálam nem megy a t-mobile mobilnet?

A 2 apn-ből egyik sem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#17638) S-eye válasza Dottore (#17636) üzenetére


S-eye
senior tag

Aha. Mondjuk, ettől még beéghet szerintem.

(#17639) Dottore válasza S-eye (#17638) üzenetére


Dottore
addikt

Szerinted.
Szerintem meg nem. Főleg ha átlátszó (transzparens) png-t használsz. ;)

[ Szerkesztve ]

(#17640) S-eye válasza Dottore (#17639) üzenetére


S-eye
senior tag

De csak a billentyűk lesznek átlátszóak, a navbar nem, ugye? De, ha tudsz linkelni valami képet erről azt megköszönném :)

(#17641) qltsar


qltsar
addikt

CM 10.1.0 Released! [link]

[ Szerkesztve ]

(#17642) assemble válasza qltsar (#17641) üzenetére


assemble
addikt

Elegge elhuzodott az RC idoszak, de csak kiadtak :)
A napokban talan fel is nyomom.

(#17643) TOZ válasza assemble (#17642) üzenetére


TOZ
addikt

Munkában menet asszem flash leszek ebből.

(#17644) Weeman1


Weeman1
veterán

Én meg kipróbáltam ezt:
[Team D.I.R.T] [Maguro/Toro/Toroplus] Dirty Unicorns 4.2.2

Elég jó eddig. :)

Xiaomi 11T Pro

(#17645) slice14 válasza TOZ (#17643) üzenetére


slice14
veterán

Reméljük nem basztak el semmit. Délután valószínű én is flashelem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#17646) simihun


simihun
aktív tag

napi bug :D

(#17647) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Feltettem a Cm-et. Jó, tetszik, de nem értem, hogy miért akkora szám a gyárihoz képest? Igazán ez azoknak jó, akiknek gyárilag nincs ilyen friss szoftverük, nem?

(#17648) qltsar válasza Grande Ale (#17647) üzenetére


qltsar
addikt

Khm...

'Kicsit' több beállítási lehetőség, egyedi témázhatóság, deodexelt, optimalizált forráskód, és összességében szerintem gyorsabb mint egy gyári.

(#17649) Weeman1 válasza qltsar (#17648) üzenetére


Weeman1
veterán

+1. :K

Xiaomi 11T Pro

(#17650) Dottore válasza qltsar (#17648) üzenetére


Dottore
addikt

Szerintem lassabb mint egy optimalizált, herélt gyári. Nem vitaindítónak szánom, de nekem ez a tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.