Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) zsoltti válasza sisley76 (#350) üzenetére


zsoltti
senior tag

az i9200 az legalább 16gbos, és nem csak 3g hanem hspa+ -t tud ami 28mbit/s.

(#352) storm4 válasza sisley76 (#350) üzenetére


storm4
aktív tag

Azt esetleg lehet tudni,hogy a T-nél Dominóban vagy listaáron vásárolt (bár most ez a két ár megegyezik) készülék független-e?

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#353) Gedeon31 válasza storm4 (#352) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nem független.

(#354) storm4 válasza Gedeon31 (#353) üzenetére


storm4
aktív tag

Ez szomorú :O
Esetleg megbízható GSM-boltot tudnál ajánlani a PartNero-n kívül?

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#355) Gedeon31 válasza storm4 (#354) üzenetére


Gedeon31
addikt

Mostanában nem vettem így telefont így nem igazán .

(#356) zsoltti válasza storm4 (#354) üzenetére


zsoltti
senior tag

mobilwebshop.com

(#357) air76


air76
tag

Az hogy lehet,hogy a MediaMarktban 169000Ft az Ùj GSM-ben meg 103000Ft ugyan az a kèszülèk???

(#358) storm4 válasza air76 (#357) üzenetére


storm4
aktív tag

Én a nextelshop.hu-ról rendeltem 114900Ft-ért PickPack pontra ingyen szállítással.
A 103e-res lehet külföldről behozott készülék is tartozékok nélkül,amihez esetleg adnak egy év "bolti" garanciát,amit itt a felhasználók nem nagyon ajánlanak.

[ Szerkesztve ]

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#359) sisley76 válasza storm4 (#358) üzenetére


sisley76
tag

És ne feledd 90%-ban nem számlát kapsz, hanem csak egy adásvételit.
Röhej, éppen tegnap próbált egy ismerősön egy drága telcsit venni GSM boltban, és kb a 8-9. boltban adtak csak neki áfás számlát.
Természetesen, már közel nem abban az olcsó árban, amiben a neten a GSM boltok hirdetik a kiszemelt készüléket.

Igen, tisztában vagyok vele, hogy nincs mindenkinek szüksége a számlára, de akkor is durva...az áfa összegével már eleve a bolt "bentebb" van...áááá

(#360) air76 válasza storm4 (#358) üzenetére


air76
tag

Ès neked minden rendbe volt?Ajánlod őket?

(#361) air76 válasza storm4 (#358) üzenetére


air76
tag

A dobozában volt micro sd kártya,meg adapter?Te bontottad fel a dobozt vagy már fel volt?Elöl hátul volt fólia?Akku be volt csomagolva?Valami probléma volt-e?(pixelhiba,fagyás,stb..)

[ Szerkesztve ]

(#362) storm4 válasza air76 (#361) üzenetére


storm4
aktív tag

Igen volt benne microsd kártya adapterrel (Samsung 4Gb).
A doboz csak,azért volt felbontva,mert az üzlet szabályosan lepecsételte a garanciajegyet.
A készülék elől-hátul fóliás volt,akku be volt csomagolva.
Egy hete "nyüstölöm" a készüléket eddig semmi hibát nem tapasztaltam.
A boltról csak jót tudok mondani. Szerda este megrendeltem szombat délelőtt át tudtam venni a PickPack ponton.E-mailban folyamatosan kaptam az értesítést a rendelés állapotáról,illetve egyszer fel is hívtak,hogy mikorra várható a csomag

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#363) air76 válasza storm4 (#362) üzenetére


air76
tag

Köszi a választ!Èn is őket nèztem ki,a vèlemènyek alapján.Látom már csak fehér színben van.Én karácsonyra lepnèm meg vele magam,addíg mèg változhat az ára is.

(#364) air76 válasza storm4 (#362) üzenetére


air76
tag

Ja!Be regisztráltad a kèszülèked a My Samsung .hu oldalon?A regisztrációt elfogadta?(Mert ha külföldre volt gyártva a teló akkor nem tudod beregelni,asszem).

(#365) storm4 válasza air76 (#364) üzenetére


storm4
aktív tag

Szia!
Igen,beregisztráltam,elfogadta és megkaptam a 2 hónap plusz garit.

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#366) air76 válasza storm4 (#365) üzenetére


air76
tag

OK!THX!

(#367) mynix


mynix
csendes tag

Tegnap vettem, fehér 16 gb-ost.
Nő létemre mindig is a nagyobb telefonokat szerettem. A note II-t cseréltem erre, így a váltás nem olyan nagy.
A cikkhez képest nálam sehol beépített stopper, ellenben van rádió, ami számomra egy jó csere.

(#368) storm4 válasza mynix (#367) üzenetére


storm4
aktív tag

Helló,
hol vetted és mennyibe került,ha szabad tudni? :)
Nekem egy 8Gb-os fekete van és van stopper,de nincs rádió

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#369) mynix válasza storm4 (#368) üzenetére


mynix
csendes tag

Gsmhome-ban. A rádió ráadásul felvevős.
Tok, kép védő, +16 gb memó kártya, normál --> micro sim váltás, minden funkció beállítása, zsír új előttem kibontott teljes doboz, 2 év gari, így volt 120 ezer.
Szerintem megérte, mert a mediaban a 8 gb-os 160!

[ Szerkesztve ]

(#370) Grawens


Grawens
senior tag

GT-I9200 => FM rádió, nuku LTE
GT-I9205 => LTE, nuku FM rádió
:)

(#371) storm4 válasza mynix (#369) üzenetére


storm4
aktív tag

:C Ez bizony megérte.

Grawens: köszi,valóban az enyém LTE verzió (rádiót nem hallgatok így inkább ez lett)

[ Szerkesztve ]

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#372) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Sziasztok, belepnek asszony neveben a Mega-clubhoz. :)
I9205 LTE az ove, t-mobilos.

Csak viszonyitaskeppen az enyem (feher ;] ) mellett.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#373) storm4 válasza wertigo1984 (#372) üzenetére


storm4
aktív tag

Üdv!
Te jó ég :Y
Ezt még lehet fokozni? :DD

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#374) wertigo1984 válasza storm4 (#373) üzenetére


wertigo1984
őstag

Max 8 collig nalam, ennel nagyobb telefonnak nem kell. :N
Mindjart egy kerdesunk: uzenetjelzo hangnak sajat hangot hogy lehet beallitani? Mert csak Hivo, Ebresztesi es Csengohangnak lehet beallitani.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#375) storm4 válasza wertigo1984 (#374) üzenetére


storm4
aktív tag

Beállítások-Hang-Csengőhangok és értesítések-Értesítések
Kiválasztod a kívánt saját hangot és "Hozzáad"

[ Szerkesztve ]

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#376) sisley76 válasza wertigo1984 (#372) üzenetére


sisley76
tag

Uhh! Szép darab...az is ott na, ami betölti a kép kétharmadát :-) gratula hozzájuk!

(#377) wertigo1984 válasza sisley76 (#376) üzenetére


wertigo1984
őstag

:R

Mi mar csak tepsi csalad vagyunk. :D Asszony Wave2 vel kezdte, majd egybol Note1, most meg ez. Ahhoz kepest olyan gyorsan kezeli a Megat is, hogy csak lesek. :Y

Storm ok koszonom sikerult :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#378) air76


air76
tag

Kereken 100 ezer a B-Telen!

[ Szerkesztve ]

(#379) mynix válasza wertigo1984 (#372) üzenetére


mynix
csendes tag

Ez akkor most egy mega meg egy mi!?

(#380) wertigo1984 válasza mynix (#379) üzenetére


wertigo1984
őstag

Galaxy Tab3 8.0 3G. Csak viszonyitaskeppen raktam melle.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#381) storm4


storm4
aktív tag

Üdv Mindenkinek!

Volna egy "költői" kérdésem:
várható erre a készülékre Android frissítés vagy csak várok/runk rá,mint az S3-nál?
(Na,jó,annyira nem várok rá csak érdekelne)

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#382) wertigo1984 válasza storm4 (#381) üzenetére


wertigo1984
őstag

Szerintem a 4.3-at megkapja. :F :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#383) Grawens válasza storm4 (#381) üzenetére


Grawens
senior tag

Hy!

Van rá frissítés így 4.2.2-n belül amiben jó néhány hibajavítást elvégeztek, mert az a verzió amivel a készüléket kiadták tartalmazott párat.. pl.: az időjárás widget nem frissített automatikusan, üzenetek továbbküldésénél az üzenetek szolgáltatás leállt, a beállítások menüben a Saját eszközök vagy Fiókok vagy az Egyebek opciók alá belépve, majd onnan kilépve visszadobott a Kapcsolatokhoz, stb..
A legutóbbi frissítéssel ezek megszűntek. :DD
Az S4 Mini is hasonló tulajdonságokkal rendelkezik mint a Mega és úgy néz ki nem kap 4.3-at. :(((

(#384) storm4 válasza Grawens (#383) üzenetére


storm4
aktív tag

Hali!
Köszönöm a válaszokat. :R
Akkor nálam már a legfrissebb van,mert a "Már telepítve vannak a legfrissebb alkalmazások üzenetet" kapom,ha rákeresek.

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#385) Grawens válasza storm4 (#384) üzenetére


Grawens
senior tag

Hy!

XXUAMH2? Persze ha GT-I9205-ről van szó. :DDD
Megjelenéskor XXUAMEA -val jött, majd jött pár eltérő verzió pár régiónak és most újra egységesen jött a XXUAMH2.

[ Szerkesztve ]

(#386) storm4 válasza Grawens (#385) üzenetére


storm4
aktív tag


Hoppá, akkor lehet mégse?
Elvileg a készülék független,ha ez számít valamit.

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#387) Grawens válasza storm4 (#386) üzenetére


Grawens
senior tag

Az XXUAMEA a legelső amivel a boltokba került.

Én Odin-nal frissítettem H2-re mert a Root-is kellett. :DD

(#388) storm4 válasza Grawens (#387) üzenetére


storm4
aktív tag

Értem,majd meglátom.
Igazából semmi gondom nincs vele.
Még egyszer köszönöm. :R

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#389) Cosmograph


Cosmograph
tag

Sziasztok!
Egy ideje már szemezek ezzel a készülékkel, mesélne valaki arról, hogy milyen a minden napos használata a telefonnak, meg lehet szokni illetve nem kényelmetlen zsebben hordani, leülni vele vagy egyszerűen séta közben egy üzenetet megírni?
Előre is köszi! :)

"Attól félek, hogy egyszer a technológia fontosabb lesz, mint az emberi kapcsolatok. Lesz a világon egy generációnyi idióta." Albert Einstein

(#390) wertigo1984 válasza Cosmograph (#389) üzenetére


wertigo1984
őstag

En az asszony neveben mondom, hogy nagyon jo! :K Neha amikor nem veszi eszre, akkor ellopom es kezelgetem, szerintem a mindennapokban siman hasznalhato. Bar megszokas kerdese a merete miatt. Tegnap arrol irtam egy hsz-t ide a forumra, es...nem mindig talaltam el azokat a "gombokat", pedig nincs oriasi kezem. Mondjuk en az enyemhez vagyok szokva (8 col), egy korabbi hszbe raktam kepet mindkettonk telojarol. ;]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#391) Cosmograph válasza wertigo1984 (#390) üzenetére


Cosmograph
tag

De valamelyikőtök zsebben hordta már?
Csak mert gondolom a párod, (mint ahogy a nők általában) a táskájában hordja én meg a nadrágomban szeretném :)

"Attól félek, hogy egyszer a technológia fontosabb lesz, mint az emberi kapcsolatok. Lesz a világon egy generációnyi idióta." Albert Einstein

(#392) wertigo1984 válasza Cosmograph (#391) üzenetére


wertigo1984
őstag

O altalaban taskaban, ritkan kezben. Mindig megnezik. :) En zsebben hordom az enyemet.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#393) storm4 válasza Cosmograph (#391) üzenetére


storm4
aktív tag

Üdv!
Szintén tulajdonosként tenném hozzá a tapasztalatomat.
Én a farzsebemben hordom,illetve most,hogy előkerült a kabát annak belsőzsebében.
A méretei miatt a nadrág első zsebében számomra kényelmet volt és nem tudtam benne ülni.(Viszont akkor sem mondok le róla)
Egyszer a farzsebembe maradt és úgy ültem be a kocsiba :DD,szerencsére nem lett semmi baja.

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#394) Cosmograph válasza storm4 (#393) üzenetére


Cosmograph
tag

Pont attól félek hogy a nadrág elülső zsebében hordva nem tudok majd leülni.....
Azt hiszem ha megveszem elég drámai változás lesz a Galaxy S Plus-omhoz képest ami 122x64mm :D

"Attól félek, hogy egyszer a technológia fontosabb lesz, mint az emberi kapcsolatok. Lesz a világon egy generációnyi idióta." Albert Einstein

(#395) Cosmograph válasza wertigo1984 (#392) üzenetére


Cosmograph
tag

A Galaxy Tab-ot farmerzsebben hordod? :Y

"Attól félek, hogy egyszer a technológia fontosabb lesz, mint az emberi kapcsolatok. Lesz a világon egy generációnyi idióta." Albert Einstein

(#396) wertigo1984 válasza Cosmograph (#395) üzenetére


wertigo1984
őstag

Nem nagyon viselek farmert, csak alkalmakra. :N Melegito nadrag zsebe szepen elnyeli. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#397) Cosmograph válasza wertigo1984 (#396) üzenetére


Cosmograph
tag

Akkor úgy is mondhatjuk, hogy elég laza vagy :D

"Attól félek, hogy egyszer a technológia fontosabb lesz, mint az emberi kapcsolatok. Lesz a világon egy generációnyi idióta." Albert Einstein

(#398) wertigo1984 válasza Cosmograph (#397) üzenetére


wertigo1984
őstag

:D :N

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#399) speter33


speter33
aktív tag

Sziasztok!
Most szeretnék Megát venni. Mit gondoltok, vajon megéri most 135-ért a T-nél, vagy 100-ért boltban ilyenolyan garival?
Előre is köszi :R

(#400) Gedeon31 válasza speter33 (#399) üzenetére


Gedeon31
addikt

Szia!

T-nél amilyen árban van azért kapsz egy Note 2-t az egy kicsit jóval erősebb ennél a Meganál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.