Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) 42861 válasza Qukac (#700) üzenetére


42861
senior tag

Ha használsz SD kártyát, megnéznéd, hogy 4.4 alól tudsz-e törölni a kártyáról bármit is (kép, videó, zene, stb)?

(#702) Grawens válasza Qukac (#700) üzenetére


Grawens
senior tag

Milyen CSC kóddal rendelkezel?

(#703) Mikika


Mikika
aktív tag

Kiváncsi vagyok a gyári T mobilos készülékre mikor lesz frissítés

Forever Apple

(#704) Qukac válasza 42861 (#701) üzenetére


Qukac
tag

Engedett törölni, de az uTorrent vmiért nem akart tegnap oda letölteni.

(#705) Qukac válasza Grawens (#702) üzenetére


Qukac
tag

Azt merre találom?

(#706) Grawens


Grawens
senior tag

Többet vártam ettől a rendszertől. :((( Sajnos az SD-kártyás dolog nem kicsit idegesítő, sőt. Sebességben eltérést nem tapasztaltam a 4.2-höz képest, viszont ami meglepett, hogy a GPS egy nagy rakás kaka lett. Szabad ég alatt fél percenként benyögi a p*na, hogy megszűnt a vétel, lakásban már nem is pozicionál, mindezt AGPS rásegítéssel. A statusbar kinézetéről inkább nem írok semmit. Egyszóval nokedli az egész. :(

(#707) 42861 válasza Qukac (#704) üzenetére


42861
senior tag

Nem is fog. A 4.4 nem engedi, hogy a nem google appok irogassanak a kártyára. Csak root-al fog menni.

(#708) Qukac válasza 42861 (#707) üzenetére


Qukac
tag

Igen már az előbb belinkeltnél olvastam, egyszerűen mostantól a kis fájlocskákat a telefon memóriába töltöm le és kész.

(#709) Grawens válasza 42861 (#707) üzenetére


Grawens
senior tag

Root-al és SDFix-el sikerült ezt az akadályt leküzdenem, már a GPS-is folyamatos, de az egy beteg megoldás, hogy a helyadatkéréseket külön külön kezeli. :N

(#710) air76


air76
tag

Hali!
Háttérképnek 1280x720-as képek jók lesznek?Vagy szedjek nagyobb felbontásút?THX!

[ Szerkesztve ]

(#711) Grawens válasza air76 (#710) üzenetére


Grawens
senior tag

Szia!
Inkább 720x1280-as képeket tölts le, az való álló képernyőre, de a nagyobb képekkel sem lesz gond, simán ki tudod vágni miközben állítod be háttérképnek. ;)

Más!
Kinek mi a tapasztalata az új 4.4-el? Leginkább a GPS-re vagyok kíváncsi. Nálam azt produkálja, ha elindítok egy navigációs alkalmazást, de lehet az a gyári térkép, vagy esetleg az időjárás widget, hogy kb. 5-6 perc telik el tétlenséggel mire elkezdi keresni a holdakat. Ez idő alatt még az ikon sem jelenik meg a status bar-on. A mobilhálózat és a wifi általi helymeghatározás tökéletesen megy.
Vissza tettem a 4.2-t és most újra tökéletesen működik a GPS. :U

(#712) air76


air76
tag

Köszi Grawens,szedtem.De ha vízszintbe forgatom a telót, akkor két oldalt fekete vastag sáv jelenik meg.

Van valakinek tapasztalata az utángyártott akkumulátorokkal???Mert januárban vettem a készüléket, de úgy érzem,mintha az aksi 10-05%-kal gyengült volna(kb:6hónap alatt). :F
PL:Samsung i9200/i9205 Galaxy Mega 6.3 hátlapos akkumulátor - Li-Ion 6400 mAh - (EB-B700BE utángyártott) - fekete - X-LONGER
De nem bízok az utángyártott cuccokba.Valaki használt már ilyet?

A 4.4-es android frissítés még sehol!Mármint nekem nem ajánlotta még fel a teló.Magyar, két éves garival vettem?Az enyémen 4.2.2 van,GT-I9205es tipus.

(#713) DiVaD


DiVaD
senior tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek hol érdemes megvenni? A T-nél 130...a GSM boltokban már kb. 80-tól van. Melyik GSM-ból érdemes venni? Olyan kellene ami nem szűnik meg holnap mondjuk... :U
Illetve láttam, hogy hamarosan jön a Mega2. Ez mikorra várható szerintetek és mennyiért?
Igazából azért erre a készülékre esett a választás, mert magyar (ez fontos a leendő tulajnak) és van rá rendes garancia illetve nagy.

(#714) storm4 válasza DiVaD (#713) üzenetére


storm4
aktív tag

Szia!

Én tavaly innen rendeltem és meg voltam elégedve mindennel.
Ha jól látom náluk már nem kapható :(
Garanciával kapcsolatban csak jó tapasztalatom van eddig,mivel prémium kategóriás készüléknek számít és, ha regisztrálod a Samsung honlapján "Házhoz jövős szerviz" van hozzá.

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#715) air76


air76
tag

Én is a Nextelshop-ról rendeltem két év magyar garis verziót,amit egyből regeltem is.Még a B-tel ami megbízható(haver most rendelte tőlük az SonyUltrát).Teljesen rendbe volt.De látom van Megájuk is: http://b-tel.hu/mobil/Samsung/i9205_alaxy_ega_8_lack

(#716) DiVaD


DiVaD
senior tag

Köszönöm a válaszokat!
"Garanciával kapcsolatban csak jó tapasztalatom van eddig,mivel prémium kategóriás készüléknek számít és, ha regisztrálod a Samsung honlapján "Házhoz jövős szerviz" van hozzá."
Gondolom, ha a B-től veszem, akkor ez nincs, mivel bolti garanciás. :U Vagy tévedek?

(#717) Prien válasza DiVaD (#716) üzenetére


Prien
addikt

Bolti garanciásra nincs prémium szerviz, nem tévedsz.

A kevés is több a semminél.

(#718) Grawens válasza air76 (#715) üzenetére


Grawens
senior tag

A termékregisztrációs űrlapon a vásárlás helyének mit adtál meg? Nextel Shop Kft. nem szerepel a hivatalos forgalmazók listáján. Ha garanciális ügyintézés során kiderül, hogy a regisztrációkor megadott forgalmazó cég neve és a garancialevélen szereplő cég neve nem egyezik, vagy ennek tudatában a regisztrációkor más vásárlási helyet adtál meg, akkor a Samsung elhajt vele, mint a nőgyógyász a magzatot. :K

(#719) DiVaD válasza Grawens (#718) üzenetére


DiVaD
senior tag

Áttudnád küldeni a linket, hogy kik a hivatalos forgalmazók?
Amúgy annyiban módosult az egész történet, hogy az 5,8-as (i9152) változata kellene muternak a dupla sim miatt.

(#720) air76 válasza Grawens (#718) üzenetére


air76
tag

Vásárlás dátuma és helye: 2014. 01. 30. - Egyéb - Nextel Shop Kft. , 2220 Vecsés
Gyári garancia: 24 hónap
Plusz garancia: 2 hónap
A meghosszabbított garancia lejárata: 2016. 03. 29.

Simán elfogadta,az egyébb kategóriába van,de kiírtam a bolt nevét nekik,és ugy is szerepel az igazoló lapon is!
Az SSD-mnél meg csak anyi van hogy online vásárlás,ott nincs bolt mellé írva,de megadták a plusz két hónapot!Mármint a:Samsung garancia hosszabbítást igazoló lap-on.

[ Szerkesztve ]

(#721) Mikika


Mikika
aktív tag

Sziasztok
Ma megjött a tiszta t-mobilos készülékemre a 4.4.2-es frissítés!
XXUDNF2 a build száma

Forever Apple

(#722) speter33 válasza Mikika (#721) üzenetére


speter33
aktív tag

Szia!
Itt is megjött!
Érdemes felrakni? :DDD

(#723) Mikika válasza speter33 (#722) üzenetére


Mikika
aktív tag

Szia eddig nem vettem észre különbséget
megy rendesen nem akad semmi

[ Szerkesztve ]

Forever Apple

(#724) d.tiborz válasza Mikika (#723) üzenetére


d.tiborz
aktív tag

Enyém is le akar tölteni egy 600MB körüli csomagot (T-Mob, I9205, LTE), de bizonytalan vagyok a korábban itt olvasottak miatt: appok SD kártyára, GPS.
Még nem bízom benne.

(#725) speter33 válasza Mikika (#723) üzenetére


speter33
aktív tag

Köszi, na le is húztam, bár még nem telepítettem fel.
Én is, mint előttem d.tiborz, gps és sd miatt hezitálok :U

(#726) d.tiborz


d.tiborz
aktív tag

Sziasztok!
Azoktól kérdem, akik frissítettek KitKat-ra: mennyire stabil a rendszer, gyorsabb-e mint az előző, gps hibátlanul használható-e? Mókolni, rootolni nem akarom, ha ez az ára, akkor marad a mostani. Válaszokat, véleményeket előre is köszi.
T.

(#727) Mikika válasza d.tiborz (#726) üzenetére


Mikika
aktív tag

Szia.
Nekem hivatalos t mobilos készülékem van semmi mókolás nincs rajta!
A kitkat nekem teljesen bevált sdre amit eddig nem lehetett rakni azt ezután sem de nem zavar a 8 GB elég
A gps sokkal stabilabb lett és sokkal gyorsabban is működik.
Egyéb változás csak annyi hogy az antutuban egy hajszálnyival többet ad. (17600ról 18000 körül)
Számomra jobb és gyorsabb egy picikét.

Forever Apple

(#728) d.tiborz válasza Mikika (#727) üzenetére


d.tiborz
aktív tag

Köszi, akkor érdemes frissíteni. ( antutu pontszám engem nem érdekel, arra nem áll fel :) )
T.

[ Szerkesztve ]

(#729) Mikika válasza d.tiborz (#728) üzenetére


Mikika
aktív tag

Szia szerintem igen mert néhány nap tapasztalata azt is megmutatta hogy megnőtt az akku ideje is most két napot kibír pedig gps állandóan megy és kb napi 15 perc telefonálás is van

Forever Apple

(#730) d.tiborz válasza Mikika (#729) üzenetére


d.tiborz
aktív tag

Tegnap este megtettem. Legelsőnek a gps-t próbáltam, veszett gyorsan talált jelet a lakásban. Most a tesztüzem, napok múlva én is okosabb leszek. Az nagyon tetszett, hogy a belakott rendszerre simán ráment, és frissítés után minden ott volt.

[ Szerkesztve ]

(#731) Bikkrom


Bikkrom
senior tag

Sziasztok!

Nah végig olvastam végre a topicot. Az első 200-300 kommentes ömlengést javaslom mindenkinek, hogy hagyja ki. Semmi érdemleges nincs addig. :P
A kérdésem pedig a tulajokhoz intézném. Ha most vennétek telefont 70-ért megérni a T-től? Valójában meghosszabbítom az előfizum és 24*2090HUF lesz, de kártyásan most 70. Olyan szempontból érdekelne a válaszotok, hogy mennyire elég ez a vas az elkövetkezendő években. Az előző telóm egy i900 Omnia 6 évig húzta. Igazából 2 dolog tart vissza. Az első a vas. Manapság nagy a 4-8 magos hype, 16-32 giga tárhellyel. A második ami vissztart a felbontás. Rengeteget olvasok, nem tudom mennyire lenne zavaró.

Köszönöm előre is! :R

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#732) Mikika válasza Bikkrom (#731) üzenetére


Mikika
aktív tag

Szia
Nekem a felbontás nem zavaró igazából nem is veszed észre én egy s5-tel hasonlítottam össze a szem felbontása miatt.
Mivel őrült fejlesztések vannak mostanában attól függ hogy gyártói támogatás lesz e és milyen?
Nekem omnia2es volt visszasírom a mai napig.
A tárhely bővíthető sd kártyával az többnyire elég.
Hidd el a 4 és 8 magos telefonok sem gyorsabbak szerintem ez csak fícsőr nem több.
Ha van kérdésed tedd fel!

Forever Apple

(#733) speter33 válasza Bikkrom (#731) üzenetére


speter33
aktív tag

Szia!
Én teljes mértékben megvagyok vele elégedve.
A mérete sem zavaró, a melós nadrágomban is elfér.
Amúgy mire nem elég nekem a 2 mag? Netezek rajta, fényképezek, videózom vele, a kocsiban pedig folyamatosan megy a youtube, vagy valami film. Plusz a telepített appok. Én teljes mértékben kihasználom a Mega-t. Igaz, csak 8 gigás, de ezt nemsokára 32-es kártyával orvoslom :)
Én is filóztam 4-8 magon, de mivel lennék előrébb?
Ez a teló is elég gyors, amire használom arra pont elég a 2 mag.
Ez nem asztali gép, ahol ennyire számítana.
Bár van aki erre veri, egészségére.
Nemrég jött meg rá a T-s 4.4.2.
Ja és a képernyő felbontása sem zavaró.
Ha újra lesz készleten T-nél, sztem veszek még egyet :DDD

[ Szerkesztve ]

(#734) Mikika válasza speter33 (#733) üzenetére


Mikika
aktív tag

+1 :C
Sajnos már nem gyártják.

[ Szerkesztve ]

Forever Apple

(#735) air76 válasza Bikkrom (#731) üzenetére


air76
tag

Hali!
Sztem 70-ért nagyon megéri,a haver Mate-ja is 60-70 körül volt a telenornál.Ha multimédiás célokra használod akkor elegendő a "vas".A képernyő fényereje,felbontása,szine az teljesen rendbe van.Itt a méret a lényeg,hogy full kényelmesen netezel,közösségi oldalakat látogatsz,videókat nézel,játszol stb.
Persze az adreno 305 a nagyátlag játékhoz (még)elég,de ez a teló ne arra lett kihegyezve.Komolyabb játékokhoz nem ajánlom.De 5-6évet nálam a PC sem bír ki csere nélkül,nemhogy egy telefon.Nálam az akku hatásfoka érezhetően romlott kb 6-7 hónap használat után,de legalább lehet cserélni.

(#736) efká


efká
tag

sziasztok! milyen a ram kezelése akár jb-n akár kk-en? 'üresjáratban' kb mennyit eszik meg a rendszer?

(#737) sanyci


sanyci
senior tag

Üdv.
Gombokért kaphatnék egy Megát és érdekelne, hogy az USB OTG funkció működik-e rendesen KitKat-tel és, hogy az infra tanulós verzió-e, vagy csak a Samunál szokásos szoftverből okosítható (vevő nincs benne és csak kódokkal lehet operálni)
Érdekelne még a kijelző napfényben való láthatósága is (nyáron a strandon látni lehetett-e a képernyőt)
Előre is köszi a válaszokat!

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#738) air76 válasza efká (#736) üzenetére


air76
tag

Hali 1,31GB ból 850-970Mb megeszik a rendszer.Android 4.2.2 alatt!

(#739) amanoba válasza sanyci (#737) üzenetére


amanoba
őstag

hol lehet most gombokért hozzájutni? nem igazán látom már sehol...

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#740) sanyci válasza amanoba (#739) üzenetére


sanyci
senior tag

T-nél ígértek egyet, de végül mégsem hozta ki a futár :(

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#741) amanoba válasza sanyci (#740) üzenetére


amanoba
őstag

Naja..a t-nél nem egy készülékhez írták ki, hogy újabb készlet várható, aztán mégse érkezett. :(

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#742) Mikika


Mikika
aktív tag

Január óta nem gyártják

Forever Apple

(#743) Bikkrom válasza amanoba (#741) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Többször írtam nekik. A válaszaik kamuk voltak. Nem vártam tovább vettem egy THL W300-at. Mega tepsit akartam, de mivel nem volt néztem más tepsit. 160 dollárért megérte. :) Na de off vége.

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#744) air76


air76
tag

Dzsunka GSM boltokban még elérhető 80ezrótól...De azok sok esetben zsákbamacska!Persze ha személyesen bemész,megnézed akkor lehet szerencséd...

[ Szerkesztve ]

(#745) Bikkrom


Bikkrom
senior tag

Nah, végül megírta a T, hogy nem kapható többé. Hetekig hitegettek, hogy rögtön lépjek fel a holnapjukra amint megjött a termék értesítő. Természetesen sosem volt kapható újra. :) Szép hozzáállás. Kár, hogy nem lettem egy ilyen tulaja, de így utólag a THL W300-zal nagyon jól jártam.
Köszönöm a kommenteket és hibamentes használatot minden Mega tulajnak!

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#746) storm4


storm4
aktív tag

Üdv Mindenkinek!

Történt egy kis baleset a telefonommal, sikerült úgy leejtenem, hogy tört a kijelző és a repedések mentén nem is érzékel.

Vajon itthon a hivatalos szervíz mennyiért cserélné benne a kijelzőt?
Garancia lenne még a telóra, de sajnos ez nem garanciás szervíz.

Válaszokat előre is köszönöm! :R

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#747) pit450 válasza storm4 (#746) üzenetére


pit450
aktív tag

KB 37 ezer volt fél éve hivatalos Samsung szervizbe

(#748) djsnail


djsnail
csendes tag

Sziasztok!
Kellene egy kis segítség!
Egyik rokon kislánynak van egy ilyen nemtommije (Samsung Galaxy Mega 6.3), és tégla.
Meg sem nyikkan, nyomhatok akármit.
Ötlet?
Előre is köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat!

djsnail felhasználónak csak pozitív értékelése van...

(#749) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Sziasztok !

A Mega 6.3 eredeti, gyári háttérképeit hol tudnám elérni vagy esetleg valaki elküldené nekem ?

Köszönöm.

(#750) air76


air76
tag

Na!Megjött a 4.4.2-es frissítés a telóra.Független!Remélem megkapja a Lollipop-ot is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.