Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) ricsi8800gt válasza Dimond G (#500) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Hát nem tudom milyen vastag az enyém. De most másik ujjammal is csináltam mintát és eddig jó azzal. Csak hát azzal fel oldani kényelmetlen

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#502) harry3 válasza ricsi8800gt (#497) üzenetére


harry3
őstag

A kapacitívnél nekem is max. akkor volt probléma, ha izzadt volt az ujjam. Az optikai lényegesebben érzékenyebb a kisebb változásokra. Az edzett üveg is ront valamennyit. A Galaxy A50 és 70-ben még ennyire sem működött, szóval már ez is fejlődés. :DDD

(#503) Dimond G válasza harry3 (#502) üzenetére


Dimond G
senior tag

Nekem volt A70-en, egyetértek! Ez valóban fejlődés! Nem olyan, hogy azt mondjam, hogy wow, de jobb! A71-nél használom is az ujjlenyomatolvasót nem érzem úgy, hogy amikor képet kellene csinálnom, nem old fel! Ma épp ez volt. Képet akartam csinálni és másodjára, de feloldott és kattintottam! :DDD

(#504) Dayerdroid válasza Dimond G (#503) üzenetére


Dayerdroid
tag

Fényképezéshez fel sem kell oldani a telefont.

(#505) Dimond G válasza Dayerdroid (#504) üzenetére


Dimond G
senior tag

Oké, de nem ez volt a lényeg!

(#506) Wheelbarrow


Wheelbarrow
aktív tag

Nekem jól működik úgy, hogy háromszor adtam meg ugyan azt az ujjam, így nincs gond vele.

[ Szerkesztve ]

(#507) Forestjo


Forestjo
senior tag

Nekem nincs üvegfólia, tokom van, de eddig ez a legrosszabb ujjlenyomat olvasós mobilom. Az igaz, hogy csak három volt, de mind a három más elrendezésű- hátsó, oldalsó és előlapi. Nyilvánvalóan a hátsó volt a legpontosabb, egy P9 Lite. Szinte tökéletes, de mint minden ilyen, csak akkor működött jól, ha nem végeztem keményebb fizikai munkát. Tehát mindegy milyen ez a funkció egy mobilon, ha pl. építkezel, felújítást végzel otthon, nem fog jól működni!

A másik, ennek az elődje egy A7 volt, oldalsó érzékelővel. Ha nem sérült az ujjam, elég jól sikerült a feloldás, de már messze nem olyan gyorsan és annyiszor, mint a Huaweien. Ennek ellenére az tetszik a legjobban, mert elég volt egy természetes átfogó mozdulattal felemelni vagy csak így hozzáérni és feloldott. Nem kellett tapicskolni az előlapot. Szerintem ha jól működne, ez lenne a legjobb.

Ez most szintén jól működik, ha jó az ujjlenyomat és jól regisztráljuk az ujjainkat. Sokkal érzékenyebb a változásokra, mint a hátsó, amit lényegesen könnyebb és egyszerűbb volt regizni, másként is kell hozzáérni a kijelzőhöz, de ha megszokjuk, egész jól működhet.

[ Szerkesztve ]

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#508) ricsi8800gt


ricsi8800gt
addikt

Honnan szedhető le az AnTuTu? Playen nincs fenn már régóta

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#509) Wheelbarrow


Wheelbarrow
aktív tag

Fönt van az csak mind a hármat le kell tölteni a teljes teszthez. A Galaxy store-ban is megtalálod ha beírod a keresőbe. 😉

(#510) ricsi8800gt válasza Wheelbarrow (#509) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

:R

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#511) papi77 válasza Wheelbarrow (#509) üzenetére


papi77
addikt

Playen nincs már fenn!
Innen tölthető: [link]

Az első: NOKIA 1611

(#512) -B-


-B-
senior tag

Sziasztok!
Egy olyan problémám van, hogy ha a Spotify-t chromecast-al küldöm ki a tévére, egy idő után megszakad a kapcsolat. A tévén szól a zene, míg a Spotify a háttérben van, de amint újra belépek a telefonon az appba, a zene leáll a tévén és megszakad a kapcsolat. A Spotify-t beraktam az "el nem alvó alkalmazások" közé, de ez sem oldotta meg a problémát.
Van valakinek valami ötlete, hogy mi lehet a gond?

(#513) Dayerdroid


Dayerdroid
tag

Kapcsold ki akkumulátor optimalizálást. Alkalmazások, jobb fent hátom pötty, speciális hozzáférés, akkumulátor optimalizálás, bal fent legördít kiválaszt minden alkalmazás aztá legördít spotifyhez és kapcsoló átbillent. Nekem az x-cast így tud rendesen streamelni a tv-re.

(#514) -B- válasza Dayerdroid (#513) üzenetére


-B-
senior tag

Köszi, kipróbálom. Remélem, megoldja a problémát.

(#515) -B- válasza Dayerdroid (#513) üzenetére


-B-
senior tag

Sajnos ez sem oldotta meg a gondot.

[ Szerkesztve ]

(#516) Dayerdroid válasza -B- (#515) üzenetére


Dayerdroid
tag

Akkor nem tudom nem használom a spotifyt egyébként. Talán régebbi verzió apkból telepítve megoldhatja vagy majd egy frissítés.

(#517) Wheelbarrow


Wheelbarrow
aktív tag

Telefonálás közben nektek is villog egy apró zöld pont a kijelzőn a közelségszenzornál a kamera mellett? Pontosabban csak akkor villog ha nem kihangosítva vagy headsettel telefonálok. Ilyenkor nem használja a szenzort, nem villog.

[ Szerkesztve ]

(#518) vamosip válasza Wheelbarrow (#517) üzenetére


vamosip
tag

Az a közelségszenzor.

(#519) Forestjo


Forestjo
senior tag

Na váltottam, töröltem az Operát, amit azért szerettem már hosszú ideje, mert képes volt tőrdelni a sorokat a nagyítás mellett. Még amúgy is jó a kezelése.
A Chrome-ot meg pont ezért nem szerettem, mert csak előre beállított betűnagysággal lehetett használni. Ez most is így van, de már mások az arányok a kijelzőn és képes számomra is elég nagy betűkkel dolgozni.
Amúgy a Windowsban mindig ez van. Most tényleg gyorsabbnak tűnik a böngészés.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#520) kokokka válasza Forestjo (#519) üzenetére


kokokka
őstag

Egyre több oldalt optimalizálnak már telefonra, nekem nincs gondol a Chrome-al. Ha mégsem tetszik, kiválasztom az asztali nézetet, és akor ugyan azt látom mint a PC-n.

(#521) Forestjo


Forestjo
senior tag

Ennyire jó ez a Snapdragon 730?
[link]

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#522) Stormrider


Stormrider
tag

Sziasztok!

Egy láma kérdéssel fordulok hozzátok!Karcos kijelzővel már mit lehet csinálni?
Allig 2 hete van meg a teló,vettem hozzá oldalra nyilló tokot/persze nem gyárit amit már bánok/ ami szépen össze is karcolta.Ezen a telón gondolom nincs gyárilag semmi!?

(#523) ricsi8800gt válasza Stormrider (#522) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Nincs rajta gyárilag semmi fólia, mikor vettem én is akkor előbb vettem rá üveg fóliát mind mikor meg jött a telo. Hát hogy azzal mit lehet kezdeni nálad nem tudom, majd a többiek megmondják

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#524) kokokka válasza Stormrider (#522) üzenetére


kokokka
őstag

Elképzelni sem tudom hogy milyen lehet az a tok ami össze tud karcolni egy GG3-as kijelzőt. Én vettem rá egy hat darabos csomagot sima fóliából, az volt rajta egy ideig. Mivel azonban béna voltam és nem valami pontosan tettem rá, kb egy hónap múlva le is jött. Azóta semmi sincs a kijelzőn, mégsincs egyetlen egy karc sem rajta. Persze teszek rá újat biztos ami biztos alapon, csak hát a lustaság... :)

(#525) Szalontahó


Szalontahó
tag

Sziasztok!

Egy Note8-at váltott az A71. Piszok elégedett vagyok vele. Múlt hó 20.- a óta használom. Nekem patentul működik az ujjlenyomat olvasás, arcfelismerés. Gyors minden. Kamera is tetszik. Egyedül a "cerka" hiányzik néha, de megvagyok nélküle. Nem ér az annyi plusz költséget. A felbontásbeli külömbség is feltűnik, de ez is elég bőven. A software ezen sokkal modernebb, több funkció, lehetőség. Mindenképp műanyag telefonban gondolkodtam, mert nem törik. Véletlenül le is teszteltem pár napja, beleesett a fürdőszobai tükörről a mosdótálba, tok nélkül. Semmi baja, pedig pörgött-forgott, mint a gördeszkás a félcsőben. :D
Egy szóval. Megéri az árát. Én megszerettem.

Szép napot!

(#526) Forestjo


Forestjo
senior tag

Valaki használ Samsung böngészőt? Az volna a kérdésem hogyan lehet kirakni egy könyvjelzőt az asztalra - vagy minek nevezzük a kezdő képernyőt. Sehogyan se találok ilyen opciót! Csodálkoznák ha pont ez nem lenne benne...
Alapból pedig nagyon tetszik a gyári böngésző, mivel ugye Samsunghoz tervezték.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#527) Forestjo


Forestjo
senior tag

Megvan! Csak megtaláltam végre a menüben.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#528) Stormrider válasza kokokka (#524) üzenetére


Stormrider
tag

Egy ilyen tok [link] A fedlap belsö felén nincs semmi perem vagy valami ami kicsit is eltartaná a kijelzőtől. Igy a közé került legapróbb szemcse is a kettő közt csiszolodik!Körömmel érezni a barázdát amit csinált a "GG3"-as kijelzőbe !!Ezért kérdeztem esetleg van-e gyárilag valami folia rajta?

(#529) kokokka válasza Stormrider (#528) üzenetére


kokokka
őstag

Hát, csak sajnálni tudlak miatta, komolyan. Én is megőrülnék ha összebarmolódna a kijelzőm. Nemhiába utáltam én mindig is az összecsukhatós tokokat.

(#530) #72630400


#72630400
törölt tag

A samsung omnia II. tudott anno 1-2 m pontosságot.Az A8 erre képes.Vajon az A71 is tud ennyit?Csak ugy kíváncsiságból.

(#531) ricsi8800gt válasza Szalontahó (#525) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Van rajta üveg fólia vagy valami hogy ennyire jó az ujjlenyomat neked?

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#532) dlaj válasza Szalontahó (#525) üzenetére


dlaj
őstag

👍

(#533) joy01dani


joy01dani
csendes tag

Voda... felrakta már valaki?

Alcatel 302> Nokia 3310> Sony J6> Nokia 5510> Nokia 3100> SE K310i> SE P800> SE v630i> SE K770i> SE P990i> SE K770i> SE P1i> Vodafone 845> Samsung Galaxy 3> SE Xperia X10 Mini Pro> Huawei G300> Prestigio 4505> Samsung Note 3>S7 Edge> Samsung A71

(#534) Forestjo válasza joy01dani (#533) üzenetére


Forestjo
senior tag

Egy biztos: Telekomnál tökéletes!

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#535) PistiSan


PistiSan
addikt

Nem nagy nektek a telefon? Jelenleg Oneplus3-mas készülékem van, ha idén meghal a telefonom (csak 4 éves már) akkor valószínűleg ilyenre cserélném majd le, csak félek kicsit a méretétől. Nekem jelenleg ki flip tokban van a telefonom, erre is olyan fog kerülni majd, fóliákban nem hiszem, amúgy is jobb az üveget simogatni, mint a műanyag fóliát.

(#536) Tuomas válasza PistiSan (#535) üzenetére


Tuomas
addikt

Őszintén, amíg nem volt meg, én arra számítottam, hogy nagyobb.

We were here

(#537) kokokka válasza PistiSan (#535) üzenetére


kokokka
őstag

Egyáltalán nem nagy, ugyanis jók az arányai. Nem vagyunk egyformák, nekem pl. a flip tok macerás, bumszli és hiába van egy szép telefonod, semmi sem marad belőle ha beleteszed. Jó 10 éve vagy még régebben már csak szilikon tok + fólia kombót használok. Minden telefonomat úgy adtam el, mintha akkor vették volna ki a dobozból. És szerintem egyáltalán nem számít, hogy üveget vagy fóliát simogat az ember, nekem nincs közte egetverő különbség. Olvass vissza párat, egy forumtárs pont most szívta meg a flip miatt. De mint írtam, nem vagyunk egyformák. :)

(#538) worxland válasza PistiSan (#535) üzenetére


worxland
addikt

Fogásnál két dolog számít: a szélesség és a súlypont. Szélességre akkora, mint egy 3-4 éves 5,5 collos telefonnak, köszönhetően a keskeny káváknak és a 20:9-es képaránynak (szemben a régi 16:9-cel). A súlypont átlagos férfikézben még jó helyen van, nem akar kifordulni a kezemből a telefon, meg annak, hogy elég könnyű, "csak" 179g, ami baráti a 2xx grammos csúcstelókhoz képest. Kezelése: nem egykezes, ezzel meg kell barátkozni.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#539) Szalontahó válasza ricsi8800gt (#531) üzenetére


Szalontahó
tag

Szia! Van rajta üvegfólia. 3-4 alkalommal betanítottam. Azóta flott.

(#540) kokokka válasza ricsi8800gt (#531) üzenetére


kokokka
őstag

Most kezdett picit rakoncátlankodni, úgyhogy újra tanítottam. Hibátlan. Nincs rajta semmilyen fólia, de amíg volt addig is jól működött. Nem szabad összehasonlítani egy nem kijelzőbe építettel, de ha jól fel van lőve az ujjlenyomat (Samsungnál kicsit macerásabb mint pl. az MI A1-emnél volt) akkor nagyon megközelíti a normál olvasókat. Nekem most tökéletesen gyors és pontos.

(#541) ricsi8800gt


ricsi8800gt
addikt

Amikor újra kell tanítani nekem is flott de aztán napok múlva nem flott :W 2 újj van neki be tanitva abból az egyik mindig jó de a nagy ujjal nem bír.
Arc fel ismeres napsütésben hát szinte 0 ott pin kód és fel oldom vagy másik uj lenyomat

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#542) GEPESZ66 válasza Szalontahó (#539) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Milyen üvegfóliát tellél rá?
Honnan vetted?

(#543) kokokka válasza ricsi8800gt (#541) üzenetére


kokokka
őstag

Nekem az arcfelismerés is hibátlan szinte minden körülmény között. Meglepő, de este szinte sötétben is felismer ha nincs túl messze a telefon az arcomtól. Nappal sincs vele gond, bármikor legalább úgy működik (ha nem jobban), mint az ujjlenyomat. Nem tudom mi van nálad, de nekem minden biztonsági rész amit használok, hibátlanul teszi a dolgát. Egyébként mióta megvan a készülék most tanítottam újra először. Ez kb. 3 hónap.

(#544) Dimond G válasza kokokka (#543) üzenetére


Dimond G
senior tag

Használja valaki hátlaptokkal és fólia nélkül?
Ha igen, akkor hogy bírja így a kijelző a zsebben hordást?

(#545) vamosip válasza Dimond G (#544) üzenetére


vamosip
tag

Én igen, csak erős napsütésben látni minimális hajszálkarcokat, ez eddig minden telefonomnál hasonló volt. 3 hónapos kb. és igyekszem vigyázni rá.

(#546) Dimond G válasza vamosip (#545) üzenetére


Dimond G
senior tag

Nekem van rajta üvegfólia és picit ferdén van felrakva. Ráadást szerintem vastag is így az ujjlenyomatolvasó 70%-on szuperál! :O
Azért kérdem, mert akkor leveszem és kerítek rá hétvégéig másikat, vékonyabbat. Vagy valami lesz. :D

(#547) vamosip válasza Dimond G (#546) üzenetére


vamosip
tag

Szerintem baromi ronda az üveg, mondjuk eddig csak Redmi Note 5-ön volt. Persze jó, ha van védelem, meg kell találni a középutat ha lehet. Én inkább vigyázok rá, bár nekem is volt már mélyebb karc pl. Mi 8-on, ami azért felsőkategória, nem is tudom hogy sikerült. Ha lehetne tokot sem tennék, de egyrészt nem olcsó meg csúszik, mint a szappan :U

(#548) Dimond G válasza vamosip (#547) üzenetére


Dimond G
senior tag

Egy átlátszó tok van rajta és szépen mutat vele. Rendeltem az üvegfólia mellé (Samsung GP-TTA715KDA) egy fekete hátlapot is. Tartaléknak. Vagy cserélgetni! :DD

Az üvegfólia nélkül csak az a jó, hogy az ujjlenyomatolvasóm villámgyors lett! Arcfelismerés is... talán... kicsit javult. :DDD
Viszont nagyon szedi a zsebben lévő "koszt" A statikus ellenállás vonzza.
Én mondjuk vigyázok a telóra, főleg ha el is akarom adni majd egyszer! :))

(#549) kokokka válasza Dimond G (#544) üzenetére


kokokka
őstag

Nincs fólia rajta már pár hete. Egy árva hajszálkarc sincs raajta. Zsebben hordom.

(#550) Dimond G válasza kokokka (#549) üzenetére


Dimond G
senior tag

Nos ebben reménykedem és most, hogy levettem az üvegfóliát, azon vagyok, hogy a statikus vonzást megszüntessen, csökkentsem, mert az zavar, hogy minden szart összeszed a kijelző!
Amúgy nagyon jó fólia nélkül használni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.