Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Stephan89


Stephan89
aktív tag

Sziasztok,

Ki milyen üvegfóliát használ? Egy 3D-set rápróbáltunk egy üzletben, de nem működött az ujjlenyomat olvasó vele.
Nillkin tok van rajta, ami felér a kijelző éléig. Jól sejtem, hogy csak olyan fóliát nézhetek, ami nem védi a kijelző lehajló éleit?

Honnan tudom rendeléskor, hogy az ujjlenyomat olvasó működik-e az adott fóliával? Sehol nem láttam eddig ilyen megjelölést.

Köszönöm!

(#302) kokokka válasza Dimond G (#299) üzenetére


kokokka
őstag

Sokáig ezt használtam :

Accu_Battery_1.1.7c_Pro

Okos, magyar és tanul is. Részletes adatok egy csomó mindenről. De már egy ideje nem használom mert rájöttem, hogy olyanok miatt aggódtam az akkuval kapcsolatban amikért nem kellett volna :) De tényleg nagyon profi alkalmazás.

(#303) Dimond G válasza kokokka (#302) üzenetére


Dimond G
senior tag

Én nem aggódok az aksi miatt kell, mivel 2 napot simán kibírja.
Nekem azért kell, hogy lássak bizonyos folyamatokat.
Majd törlöm, ha nem kell.

Stephan89! Nekem olyan üvegfólia van rajta ami csak a kijelző azon részét fedi, amit látok is, nem ér ki a széléig! Üvegfólia vastagság rá van írva!!! 0.33mm az átlag ... nekem ilyen van fent! Érzékeli az ujjlenyomatot, de néha oda kell nyomni jobban. Van 0.2mm-es, de az a Nillkin! Amit én néztem az szállíts nélkül 6ezer forint. Viszont ahogy hallottam nem rossz!
Tok!
Nillkin-t akartam én is, de átlátszó lett, sima, egyszerű, de a kameradudort is fedi. Átlátszónál látom a teló színét! :DD

[ Szerkesztve ]

(#304) bbattila92


bbattila92
csendes tag

Pár nap múlva nekem is fog érkezni ibéjdotkódotjúké-ről átlátszó szilikon tok és TECHGEAR kijelzővédő üvegfólia, mind párosával (és még type A - type C USB kábel is, mer' nincs itthon). Amint megérkeznek, részletes infóval tudok majd szolgálni, hogyan teljesít alattuk a pracliszkenner. :)

(#305) kokokka válasza Dimond G (#303) üzenetére


kokokka
őstag

Nem kell erre üvegfólia! Sima kijezővédőt vettem rá (szarért-húgyért van a 6db-os csomag), védi az bőven! Alatta úgyis GG van. Beszereztem még egy szintén 6-os csomag lencsesziget védő fóliát is. Bár a szilikon tokból amit vettem nem lóg ki a kerete, de biztos ami biztos alapon rátettem azért egyet belőle. Most ért az országba ez is :

[link]

De már mindegy, csak tartalék lesz belőle, ahogy ebből is :

[link]

Úton van még egy mágneses kábel is, és mivel direkt USBC-USBC-set vettem, így a gyári töltőjével tudom majd használni. Meg jön még sima mágneses kábel, pár USB-C3-as OTG átalakító is. Vásároltam ezt azt mikor megvettem a telefont, de németből pllnanatok alatt itt voltak a dolgok, így ezért lesz tartalék némelyikből.

[ Szerkesztve ]

(#306) Ryoo válasza kokokka (#305) üzenetére


Ryoo
senior tag

A Gorilla Glass nem a törés ellen véd, hanem a karcok ellen, így ha vki hajlamos elejteni a telefonját, akkor mindenképp érdemes üvegfólia bármely telefonra.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#307) Dimond G


Dimond G
senior tag

Nektek az ujjlenyomatolvasó és az arcfelismerés rendesen működik?
- csak kérdem! :)
Kíváncsi vagyok! :))

(#308) dlaj válasza kokokka (#305) üzenetére


dlaj
őstag

Szia!
Kérhetek linket a mágneses kábelről, amit rendeltél?! :R

(#309) Stephan89


Stephan89
aktív tag

Sziasztok,

Nálatok működik stabilan a kamera és a galéria? Ma fotózgattunk, és pár perc használat után lelassult a képek mentése és betöltése, illetve mindkét app folyamatosan crashelt. Maga a kamera már több napja nem volt hajlandó elindulni záróképernyőről, többször csak feketeség fogadott, majd összeomlott.
Végül ma a telefon újraindítása segített.

Ti tapasztaltatok ilyet? Ha bejelentjük foglalkoznak vele? Mekkora eséllyel adnak ki rá hibajavítást? Vagy ezek teljesen természetes dolgok? (Iphone SE-ről jöttünk, ott ilyenek nem nagyon voltak, ezért most kicsit aggódom, hogy jó döntés volt-e Androidra váltani.)

Köszönöm!

(#310) kokokka válasza Ryoo (#306) üzenetére


kokokka
őstag

A kedvemért azért keress rá a GG3 TÖRÉS tesztjeire légy szíves! Egyáltalán nem csak a karcok ellen véd!

(#311) kokokka válasza Dimond G (#307) üzenetére


kokokka
őstag

Az ujjlenyomat néha kaotikus, de azt vettem észre, hogy akkor amikor pl. zsebből veszem elő. Amúgy nincs vele nagy gond, bár az Mi A1-em rongyá veri ebben a tekintetben. Az arcfelismerése viszont hibátlan, néha magam is meglepődöm milyen fényviszonyok között is képes oldani.

(#312) Dimond G válasza kokokka (#311) üzenetére


Dimond G
senior tag

Nekem is a véleményem. Azaz annyit tennék hozzá, hogy nekem az ujjlenyomatolvasó a jobb és az arcfelismerés szarakodik! Ki is kapcsoltam! Ennek oka az hogy szemüveges vagyok és akárhogyan próbáltam beállítani, nagyon minimális szögben sem old fel!
Ez ügyben várom az instrukciókat, mert ha neked megy és nincs panasz rá, akkor csak én bénázom! :(
Viszont amióta kikapcsoltam az ujjlenyomatolvasó gyorsabban reagál. Már nem csinálja azt, hogy kódot kér napi 1-2. Mivel én is zsebben hordom, így kevesebbet zavar be!
Azért jó lenne az arcfelismerő is!

(#313) Dimond G válasza Stephan89 (#309) üzenetére


Dimond G
senior tag

Újra indítottad?
Nekem nem szokott gond lenni vele! Napi szinten nyitom meg a kamerát, galériát.

(#314) kokokka válasza Dimond G (#312) üzenetére


kokokka
őstag

Arcfelismerésnél nekem teljesen hibátlan, pedig kb. fele-fele arányban olvasószemüvegben és anélkül oldom fel. Arcregisztrációkor megkérdezte, hogy hordok e szemüveget és mivel igent jelöltem be, először szemüvegben majd utána szemüveg nélkül rögzítette az arcomat. Neked nem volt ilyen?

(#315) kokokka válasza dlaj (#308) üzenetére


kokokka
őstag

Parancsolj :)

[link]

Nem túl olcsó, de ha bele gondolok, hogy ezekért itthon mennyit kérnek....

[ Szerkesztve ]

(#316) dlaj válasza kokokka (#315) üzenetére


dlaj
őstag

Köszi szépen!
Jól néz ki, minőséginek tűnik!

(#317) Dimond G válasza kokokka (#314) üzenetére


Dimond G
senior tag

Dehogynem! Nekem is ez volt, de hiába! Ha nem megfelelő távoltágra van az arcom, akkor nem old fel!
Inkább az ujjlenyomatolvasót használom. Amióta nincs arcfeloldás, azóta jobb lett!
Csak attól kámpicsorodom el, hogy nem igazán működik. Mivel vannak helyzetek, amikor jó lenne!
- viszont találtam egy szöget, ami természetes számomra, ahogy használom és úgy gyorsabban felold! :C

[ Szerkesztve ]

(#318) kokokka válasza Dimond G (#317) üzenetére


kokokka
őstag

Nekem mint írtam hibátlan, sőt! Talán túl jó is. Néha akkor is felold ha csak felemelem és rápillantok mondjuk az idő miatt :)

(#319) Dimond G válasza kokokka (#318) üzenetére


Dimond G
senior tag

Nálam most jó!
Emeléses ébresztés nálam ki van kapcsolva!

(#320) ricsi8800gt


ricsi8800gt
addikt

Sziasztok

Minap vettem egy A71-et
Csak röviden pár gondolat.
Baromi szép a telefon és a kijelző is szép nagyon,nincs gond sebességgel :) a Nokia 7 Plusz után hát kissé szárnyal a teló.
Kamera.Nagyon szép képeket csinál és a videó felvétel is nagyon jó.

Pár kritika.
Mielőtt ilyen telot veszel inkább egyből valami tokot vegyél mert ha meg jön a teló akkor egyből bele is kell tenni mert baromira csúszik az ember kezében,nekem vagy 4-szer esett le alig 2 ó alatt de az ágyra :),szóval rögtön tokba vele.Nekem nem volt hozzá szilikon tok ( T-mobile ) :)
Másik gond,semmilyen fólia nincs a telon így azt is kell venni rá,viszont itt meg jegyezném hogy ha teszel rá üveg fóliát akkor az ujjlenyomat olvasás nem müküdik,addig működött míg nem volt fólia rajta,ahogy rá lett téve egyből nem veszi a lapot,de ezt írja is mikor csinálod az ujjlenyomat olvasást.ez azért gáz szerintem.És így hogy rajta van a fólia nem is tudod hozzáadni ujjlenyomatot.marad az arcfelismerés és a 4 számjegyű kód.

Ezek csak így az első tapasztalataim. :R

[ Szerkesztve ]

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#321) Dimond G válasza ricsi8800gt (#320) üzenetére


Dimond G
senior tag

Szia!
Köszönjük az észrevételt!
A tok tényleg kell! Bár nekem nem esett ki a kezemből, de én is később vettem rá egy átlátszót! De csak a színe miatt! :DD
Fólia! Nos, kell rá az üvegfólia és csak az után kell ujjlenyomatot regisztráltatni! Kicsit nehezebb, de utána jól működik!!!
Nekem volt A70-em és utáltam a kameráját! Honor 20-amnak is! De ennek én is szeretem a képeit!
Huawei és Honor órákhoz kell egy bluetooth scanner, hogy ha megszakad a kapcsolat újra kapcsolódjon, de minden pörög!
Nekem bolgár rom van rajta, szóval márciusi biztonsági frissítésem van! Akinek magyar (XEH), azoknak januári!
Sajnos nincs (még) Összefoglaló, de remélem lesz!

(#322) Norbikee


Norbikee
friss újonc

Sziasztok! Huawei p20 prom van, nagyon szemezgetek a 71 essel, szerintetek tudja ezt a szintet hozni mint a p20 pro? A másik kérdésem az lenne, hogy át lehet küldeni az adatokat, nem számít, hogy más márka mindkettő? Köszönöm szépen a segítséget! :)

(#323) Dimond G válasza Norbikee (#322) üzenetére


Dimond G
senior tag

Szia!
Nos, szerintem hozza a szintet, de kinek hogy! Na meg ez egy A71 fórum, szóval erre nagxon nem hiszem, hogy más választ kapnál. Persze pro és kontra!
Ajánlom, hogy menj el és tapizd meg. Az a tuti!
Adatokat átküldeni lehet. App is van rá! Mondjuk ami a huawei - ben van azt hiába raktam fel az A71-re csak küldőként látta az A71-et, nem vevőként.
Szóval megoldható, csak keresni kell rá!
Szerintem érdemes váltanod, tekintettel arra a tényre, hogy a mostani Huawei telók nem google-ek!
De majd eldöntöd! :DD

(#324) patyi1989 válasza Norbikee (#322) üzenetére


patyi1989
tag

Szia. Én pont arról váltottam és nem bántam meg. Attól függ milyen szempontok a fontosak neked. A kamera a p20 pro ban nyilván jobb, egyébként minden másban sokkal jobban szeretem a samsungot. (s3 óta megfogadtam, hogy soha többet Samsung, ennek ellenére mondom ezt). Sebességben jobb a Samsung, a szoftver sokkal jobban bejön, mint amit huaweiék csinálnak, akksi tovább bírja egyelőre, képek is simán elfogadhatóak, egyedül az éjszakai fotó, amiben azért lényeges különbség van a p20 pro javára. Illetve az elején a sztereó hangszóró hiányzott a p20 pro ról. Kijelző is jobb a Samsung ban szerintem, a notch hiánya meg felüdülés, ez a kameralyuk nekem még tetszik is, és egyátalán nem "lóg be" a képbe, mintha ott se lenne. Szóval simán jó alternatíva, ha a felhasználói élmény a fontos számodra. Ha a kamerázás, és zene hallgatás telefon hangszororol, akkor ne válts.

LG OLED CX 55 | PlayStation 5 | Samsung S20

(#325) badmad


badmad
senior tag

Proximity szenzorom szarakszik egy ideje.Más is tapasztalt ilyet itt?Néztem az xda-án ott is szóba került.Vacillálok,hogy levegyem az üveget mert az csinálja vagy sem?Meg néztem teszt módban ott is azt mutatja ,hogy nem jó. :((

(#326) Tuomas válasza badmad (#325) üzenetére


Tuomas
addikt

Mi a baj vele?

We were here

(#327) badmad válasza Tuomas (#326) üzenetére


badmad
senior tag

Ha beszélek nem kapcsol le....de nem mindig van hogy elsötétedik a kijelző és nem kapcsol vissza.Rá kell koppintanom a kijelzőre ,hogy letudjam tenni a telefont.

(#328) kokokka válasza badmad (#327) üzenetére


kokokka
őstag

Az üveg lehetséges. Vagy bezavarhat akár bármilyen nem gyári program is. Vagy valóban rossz a szenzor, de ez a legkevésbé valószínű. Ha minden szakad, gyári visszaállítás?

(#329) vlesi69 válasza Norbikee (#322) üzenetére


vlesi69
senior tag

Volt P20 Prom ha a kamera számit akkor nem cserélném le A71 re. Volt A70 is, most Mate 20 at használok, ugyan úgy használtam, használom öket de a Mate 20 vagy a P20 Pro jobban bírta az akku hiába van kisebb benne. De ezt mindenkinek saját magának kell eldöntenie mi a fontosabb és a pénztárca kapacitása.

(#330) badmad válasza kokokka (#328) üzenetére


badmad
senior tag

Levettem az üveget így már jó...így még egyik telómmal sem jártam mindig működöt a szenzor bármilyen üveggel.

(#331) szörnyecske


szörnyecske
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap óta van meg ez a készülék. P9 lite-ról váltottam 4év után.Így ég és föld a két telefon. Üvegfólia felrakása után állítottam be az ujjlenyomat olvasót.Kicsit nehezen ment de sikerült.Kettő ujjat adtam hozzá és jól működik.
Szeretném meg kérdezni,hogy biztonságos mappán kívül van más lehetőség ujjlenyomattal védeni akár egy alkalmazást vagy a galériát vagy fájlokat?A p9 liteban volt egy olyan,hogy alkalmazás zárolása.Így galériára,üzenet mappára és alkalmazásra is tudtam ujjlenyomat védelmet tenni.

(#332) bbattila92 válasza Stephan89 (#301) üzenetére


bbattila92
csendes tag

Üdv! A korábban említett kijelzővédő megérkezett ma, fel is tettem. Az én készülékemen újra kellett regisztrálni az ujjlenyomatom, feleségemét tökéletesen felismerte. Az enyém viszont jobban működik most, mint előtte! Komolyan! :D Gondolom belejöttem a beolvastatásba. A közelségérzékelőt is teszteltem, hibátlanul működik. Furcsa mód hangyányit kisebb, mint a kijelző, a lekerekített sarkok hajszálnyit kilógnak. Felrakásnál picit bénáztam, de végül jól sikerült.
Akit érdekel, ezt a terméket vettem (Angliában):https://www.ebay.co.uk/itm/Genuine-TECHGEAR-TEMPERED-GLASS-Screen-Protector-for-Samsung-Galaxy-A71/202884035192
Emígyen néz ki (a valóságban is):

(#333) kokokka válasza szörnyecske (#331) üzenetére


kokokka
őstag

Szerintem ezt keresed :

[link]

(#334) kokokka válasza badmad (#330) üzenetére


kokokka
őstag

Nekem fólia van fent, az nem okoz ilyet.

@bbattila92

Ide nem küldi...

[ Szerkesztve ]

(#335) bbattila92 válasza kokokka (#334) üzenetére


bbattila92
csendes tag

Bocsi, azt nem néztem, hogy Magyarországra küld-e. Ugyanez a típus biztos megtalálható más, nemzetközi eladóknál is.

(#336) ricsi8800gt válasza bbattila92 (#332) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Nekem is ilyen van rajta és nehezen de sikerült az ujjlenyomatot újra megcsinálni :C

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#337) szörnyecske válasza kokokka (#333) üzenetére


szörnyecske
csendes tag

Köszönöm.Igen ilyesmit kerestem.CSak a p9 lite-ban ilyen alapban benne volt.Köszi a segítséget ez is jó lesz.

(#338) Daemos válasza badmad (#325) üzenetére


Daemos
tag

Szia!

Legfokepp neked irom de alltalanos jelleggel is szeretnem megosztani veletek.

Nekem is ilyen problemam volt es mar egyre jobban bosszantott hogy ha beszeltem valakivel,akkor hivas kozbe ossze vissza nyomkodtam a menut...

Egy kulfoldi forumon irtak  [link]
hogy ez azoknal fordul elo akiknel a duplakoppos ebresztes is be van allitva! Valoszinu hogy szoftveres bug mert olyankor nem kene aktivnak lennie....
Ki szedtem ezt az opciot es azota nincs ilyen problemam!

Remelem sokan jelzik es egy frissitessel orvosolni fogjak ezt a problemat.

[ Szerkesztve ]

(#339) szörnyecske


szörnyecske
csendes tag

Sziasztok!Nem tudja valaki,hogyan kell képernyő képet készíteni?Mert képernyő felvételt az csinált de fogalmam sincs hogy lehet képernyő képet csinálni vele.

(#340) badmad válasza Daemos (#338) üzenetére


badmad
senior tag

Köszi szépen...és valóban jó lett!! :R :R :C

(#341) Dimond G válasza szörnyecske (#339) üzenetére


Dimond G
senior tag

Egyszerre nyomd meg a hangerő lefele gombot a bekapcsoló gombbal! :C

(#342) szörnyecske válasza Dimond G (#341) üzenetére


szörnyecske
csendes tag

Köszi! Sikerült! :)

(#343) Dimond G válasza szörnyecske (#342) üzenetére


Dimond G
senior tag

Juppijájé!!!! :DD
Következő kérdés? Köszönöm! :DDD

(#344) ricsi8800gt


ricsi8800gt
addikt

Az ikonokat nem lehet kisebbre állítani amúgy? Nem tetszenek hogy ilyen nagyok

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#345) Dimond G válasza ricsi8800gt (#344) üzenetére


Dimond G
senior tag

Csak launcher-el lehet! pl: Nova launcher!
:DD

(#346) Forestjo válasza ricsi8800gt (#344) üzenetére


Forestjo
senior tag

Szia! Lehet hogy bizonyos témákkal is változik az ikon nagyság. Úgy emlékszem hogy vannak ilyen témák. Nekem most még A7 -esem van, de próbálgattam többféle témát és vannak olyanok, melyek változtattak a méreten is.

De szerintem az is változtatja, ha a rácsszerkzetet alakítod, több ikon jelenik meg, kisebb méretben.

Remélem holnap megjön az A71 is. 😊
Csak egy 1-es a különbség, de mégis mekkora változás...

[ Szerkesztve ]

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#347) ricsi8800gt válasza Forestjo (#346) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

:R

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#348) szörnyecske válasza Dimond G (#343) üzenetére


szörnyecske
csendes tag

Még most barátkozom a készülékkel. Ha nem boldogulok valamivel majd kérdezek :) :R

(#349) badmad válasza Daemos (#338) üzenetére


badmad
senior tag

A link nem érhető el vagyis nem tudok rákattintani..de mint látod már megoldottam csak kíváncsi vagyok milyen oldalon olvastad.

(#350) jani4454


jani4454
tag

Eddig nem volt gyors töltős telefonom. Kérdésem, hogy tolerálja az akkumulátor ezt az üzemmódot? Nem lesz rövidebb élettartamú? Tudomásom szerint nem tesz jót az aksinak. Érdeklődnek kinek mi a tapasztalata ezen a téren. Köszönettel várom válaszaitokat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.