Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Forestjo válasza joy01dani (#998) üzenetére


Forestjo
senior tag

Pedig várhattál volna hatezer évet, most gondold el, akkor mennyivel lenne fejlettebb a mobil kamera? :DD

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#1002) mrThomi


mrThomi
addikt

Van köztetek olyan aki a média marktba tetetett rá fóliát ?

(#1003) r0by válasza mrThomi (#1002) üzenetére


r0by
addikt

Igen, például én. Clear Plex van rajta február óta.

(#1004) #72630400 válasza atosan (#997) üzenetére


#72630400
törölt tag

Eszközkarbantartó➡️Akkumulátor➡️Teljesítményémód legyen optimalizálva...hátha ez a gond

(#1005) Attila57 válasza atosan (#997) üzenetére


Attila57
tag

Az energia takarékos mód nincs beállítva?

(#1006) mrThomi válasza r0by (#1003) üzenetére


mrThomi
addikt

Ez olyan eljarás amit nekem is csináltak hogy valami gél szerü protect anyagot raknak a fólia és a kijelző közé majd egy kártyával kitolják és 24 óra a száradási ideje, illetve kicsit narancsbör szerű felszíne van ?

(#1007) Dimond G válasza mrThomi (#1006) üzenetére


Dimond G
senior tag

Media Markt-ban csináltattad?
Még mindig 6 ezer árá?

(#1008) atosan válasza #72630400 (#1004) üzenetére


atosan
addikt

Az meg van, tegnap még az adaptív energiatakarékosságot kapcsoltam be. Reggelre jó lett, majd figyelem, ha továbbra is rakoncátlan akkor kikapcsolom az adaptívot.
Köszi mindkettőtöknek :R

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#1009) mrThomi válasza r0by (#1003) üzenetére


mrThomi
addikt

Csak azért kérdeztem hogy téged nem cseszett fel higy az a zselés szerű anyag belement a fölső hangszoróba ?

(#1010) mrThomi válasza Dimond G (#1007) üzenetére


mrThomi
addikt

Azt hiszem 7 volt, de nem tudom pontosan mert teloval együtt fizettem

(#1011) r0by válasza mrThomi (#1009) üzenetére


r0by
addikt

Nekem szerencsére nem ment bele. Viszont a felrakás nem sikerült milliméter pontosra, de azért így is elégedett vagyok vele.
Egyébként igen, szerintem is 7k-ba került.

(#1012) mrThomi válasza r0by (#1011) üzenetére


mrThomi
addikt

Úgy nekem se ment bele, de hogy a felszínére kerüljön valamennyi, oda a kis mélyedésbe azt nem lehet elkerülni szerintem, mert valahogy ki kell préselniük alóla a zselét

(#1013) nünüke1975


nünüke1975
aktív tag

Sziasztok
S8 után váltottam,tudom nem egy kategória de nekem eddig nincsenek hiányosságaim.1 azért van. A vibra motor vagy mi a neve az elég gyér az s 8-hoz képest. Amúgy tetszik a cucc de az s 8 hoz képest b...szott nagy ezt még szokni kell,

(#1014) beyruth82 válasza nünüke1975 (#1013) üzenetére


beyruth82
veterán

Szerintem az aktualis középkategóriasok már hozzák a 2 evvel ezelőtti csúcstelók szintjét mindenben.Hardveres erőben mindenképp.
[link]

(#1015) Halkow. válasza mrThomi (#1002) üzenetére


Halkow.
senior tag

Szia! Én úgy vettem, hogy kell Üvegfólia is erre az eladó rábeszélt erre a Clear Plex nevű szarságra, hogy kiváló minőségű üvegszálas fólia, már rá volt rakva mikor kibontottam.

?
+7K volt de 2k ha ér sokat mondok.

Ráesett a hotspot a tefon kijelzőjére és ott maradt a nyoma ebben a fóliában.

Amint alkalmam lesz Üvegfóliát veszek rá, hogy mert törés ellen biztos nem véd ez meg.

[ Szerkesztve ]

(#1016) mrThomi válasza Halkow. (#1015) üzenetére


mrThomi
addikt

Állítólag öngyógyító. Minőségre meg jobb mint a semmi. Engem csak az cseszet fel hogy mikor nyomta ki a gél, szépen átment a fölső hangszoró felett és 1-2 lukba beleragat. Van erre valami megoldás azt kitisztítani ? Valami nagyteljesítményű porszívó vagy mi ? Felb@szott, zsít új teló, még az unboxing elmenyt is elvették

(#1017) nünüke1975 válasza beyruth82 (#1014) üzenetére


nünüke1975
aktív tag

Én is így tudom.

(#1018) beyruth82 válasza nünüke1975 (#1017) üzenetére


beyruth82
veterán

Meg a teszt szerint fényképezés terén is:

"Nem mondom, hogy minden szempontból kiemelkedő a multimédiás produkció, de az nagyjából látszik, hogy az A71 körülbelül tudja hozni a Galaxy S8 szintét..."

[ Szerkesztve ]

(#1019) kapper85


kapper85
csendes tag

Sziasztok!

Tudom, hogy már kérdeztem, de azóta sokkal több felhasználó lett. Nekem csinálja csak a kamera, hogy videózásnál elveszíti a fókuszt? Gyerkőcöt videózom, és ha egy picit megmozdul, nem teljesen, de már homályosabb lesz, nem éles az egész, ami 4k videónál elég furcsa.

A másik az élő fókusz. Nem régen egymás után csináltam 10 képet, és abból kb 3 élő fókuszos, pedig nem mentem rá a menüpontra.

Téma volt még nálam a közelségérzékelő, azóta is van olyan nap amikor tökéletesen működik, de van olyan amikor hiába emelem el a fülemtől, sötét marad a kijelző.

Köszi a válaszokat!

(#1020) atosan válasza kapper85 (#1019) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Én még nem is videóztam vele, majd kipróbálom.
Szerintem Jelenet-optimalizáló csinálhatja esetleg, ha be van kapcsolva.
Ezt még nem tapasztaltam.

Maine coon

(#1021) kokokka válasza kapper85 (#1019) üzenetére


kokokka
őstag

Nem csinál ilyet. Nálam legalább is nem.

(#1022) lenowo


lenowo
csendes tag

:W Sziasztok.van ez a problémàm bejövö hivàs es tilt.felakarom hivni tilt.megneztem de nem talaltam opciot hogy feloldjam .mi lehet ez?segitsetek.

Lenowo

(#1023) dlaj válasza lenowo (#1022) üzenetére


dlaj
őstag

Nincs bekapcsolva az ismeretlen hívók blokkolása?

(#1024) lenowo válasza dlaj (#1023) üzenetére


lenowo
csendes tag

Az melyik menüpontban van?

Lenowo

(#1025) dlaj válasza lenowo (#1024) üzenetére


dlaj
őstag

Telefon alkalmazás, jobb fent 3 pötty, beállítások, majd legfelül.

(#1026) #72630400


#72630400
törölt tag

Ezt tudtátok?

(#1027) NY_A válasza lenowo (#1022) üzenetére


NY_A
őstag

Ez a "hívó azonosító és spam védelem", legalábbis az S20-nál így hívják.

(#1028) NY_A válasza #72630400 (#1026) üzenetére


NY_A
őstag

Ez szerintem az android 10 óta van így. Legalábbis emlékeim szerint Mate 20 pron azóta volt így hogy lefrissült.

(#1029) lenowo válasza dlaj (#1025) üzenetére


lenowo
csendes tag

Nincs beàllitva

Lenowo

(#1030) Donki Hóte válasza lenowo (#1022) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem értem a problémát. Felvenni nem tudtad ezt a hívást, vagy visszahívni nem tudtad a számot?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#1031) thboxx válasza Donki Hóte (#1030) üzenetére


thboxx
aktív tag

A telefon tiltotta neki a bejövő hívást erről a számról és visszahívni sem engedte. Szerintem lehet hogy van a samsungnak, vagy a szolgáltatóknak egy központi adatbázis, ahova feltöltik az ilyen kártékony számokat, amiket nem enged kapcsolódni senkihez. Vagy beépített vírusirtóban lehet ilyen funkció. Én ezt tudom elképzelni. Nem tudni amúgy, hogy ismeri is ezt a számot, vagy csak visszahívta volna hogy mit akar? Utóbbi esetben én fel se akartam volna venni, ha engedné is a teló...

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#1032) harry3 válasza lenowo (#1029) üzenetére


harry3
őstag

Hát... Belgiumból, ráadásul a neten utána nézve mást is csak csörgette. Én biztos nem hívnám vissza, sőt jó is ez így, hogy le van tiltva.

(#1033) #95462144 válasza lenowo (#1022) üzenetére


#95462144
törölt tag

Hatalmas mázlid van, hogy nem tudtad visszahívni, illetve hogy tiltotta a telefonod.
Ez mindent visz, kisebb vagyon, amibe ez került volna neked.

(#1034) atosan


atosan
addikt

Van ez az új opció a kamerában: okos felvétel. Ez nem arra van, hogy több képből kiválasszam a legjobbat? Nekem rövid videót készít.

Maine coon

(#1035) harry3 válasza atosan (#1034) üzenetére


harry3
őstag

Csinál egy videót, majd abból készít klipeket és fényképeket. Lényegében akkor hasznos, ha adott pillanatról videó és fénykép is jó lenne.

(#1036) atosan válasza harry3 (#1035) üzenetére


atosan
addikt

Értem, köszi!

Maine coon

(#1037) nünüke1975


nünüke1975
aktív tag

Miért ilyen kicsi?

(#1038) kokokka


kokokka
őstag

Már csak mi, Telekom vásárlók nem kaptuk meg a frissítést?

(#1039) atosan válasza kokokka (#1038) üzenetére


atosan
addikt

Igen

Maine coon

(#1040) kokokka válasza atosan (#1039) üzenetére


kokokka
őstag

Az előzővel is ez volt....

(#1041) atosan válasza kokokka (#1040) üzenetére


atosan
addikt

Én feltettem odinnal a függetlent. Utóbbi időben a Samsungnál ezt csinálja a telekom.

Maine coon

(#1042) thboxx válasza atosan (#1041) üzenetére


thboxx
aktív tag

Ezzel nem ugrik a gari egyébként? Amúgy miben más a T-s ROM, mint a gyári? A néhány előtelepített T-s alkalmazástól eltekintve...

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#1043) atosan válasza thboxx (#1042) üzenetére


atosan
addikt

Elméletileg nem, de ezt ne vedd kézpénznek. Ha valami gond van, megy vissza a TMH rom. Csak hát türelmetlen voltam :D
Én még nem vettem észre semmi külömbséget. Aztán hogy a motorháztető alatt mi van, ahoz már nem értek.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#1044) dlaj válasza nünüke1975 (#1037) üzenetére


dlaj
őstag

Mi a kicsi? Nálam így néz ki;

(#1045) kokokka válasza dlaj (#1044) üzenetére


kokokka
őstag

Én sem értem.

(#1046) atosan válasza kokokka (#1038) üzenetére


atosan
addikt

Néhány környező országban kezdik szórni a Telekomos romot, lassan itt is elérhető lesz.

Maine coon

(#1047) dssport


dssport
tag

Több hetes kutatómunka teszt olvasás és matekozás után beléptem a csoportba egy fekete modellel. Szóval Üdv mindenkinek! :R

(#1048) atosan válasza dssport (#1047) üzenetére


atosan
addikt

Üdv itt! 👍

Maine coon

(#1049) thboxx


thboxx
aktív tag

Megjött a teló, már majdnem be is laktam. Egyet nem találok. Bixbi homeot hol lehet kilőni? Nekem nem kell... Más telefonon se szerettem az ilyet.

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#1050) thboxx válasza thboxx (#1049) üzenetére


thboxx
aktív tag

Megtaláltam! :D

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.