Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2251) roti86 válasza realee (#2244) üzenetére


roti86
őstag

Amennyiben vissza tudod tenni a gyári romot amivel vetted, akkor nem ugrik a garancia.

Ha meg olyan gondja lesz, hogy nem kapcsol be, akkor meg úgysem jönnek rá milyen szoftver volt rajta :)

(#2252) realee válasza roti86 (#2251) üzenetére


realee
tag

najó inkább megvárom amíg hivatalosan le lehet frissíteni :)

(#2253) -B-


-B-
senior tag

Fehér hátlap

Kiváncsi vagyok, hogy mutatna a fekete előlap - fehér hátlap kombó.

(#2254) asdasdasd


asdasdasd
tag

Fut az Adobe Flash ezen a Froyo-n?

(#2255) Alwares válasza asdasdasd (#2254) üzenetére


Alwares
aktív tag

Flash ezen a telefonon soha nem lesz, nem üti meg a processzor az elvárt minimumot. Cortex-A8 kell neki.

SD kártyára pedig át lehet másolni a már feltelepített programokat is, márha az adott program támogatja ezt. Teljesen programfüggő.

(#2256) -B-


-B-
senior tag

Akinek müködik a KIES az írja már meg, hogy sikerült neki.
Én eddig sosem használtam, de most kiváncsiságból leszedtem, csak müködni nem akar.
Amint rádugom a telót a gépre, feljön az új hardver varázsló és telepíteni akar valami MTP Device nevü akármit. Rányomok, hogy OK, de aztán kiírja, hogy a hardver telepítése során hiba merült fel, azt ennyi...

Felb@szt@ az agyam rendesen ez a KIES! Megyek elszívok vagy 2 cigit egymás után. :W

(#2257) asdasdasd


asdasdasd
tag

AVI lejátszása a froyo-val másnál is rossz? Nálam fekete a képernyő, csak hang van.

(#2258) motorhead


motorhead
aktív tag

Aki már frissített FROYO-ra az megírhatná, hogy azok a bosszantó hibák amik megkeserítették a használatot, azokkal mi a helyzet?
Akkumulátor töltöttség kijelzés megjavult?

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#2259) motorhead válasza -B- (#2256) üzenetére


motorhead
aktív tag

Feltelepít, telefon rádug, USB opcióknál KIES kiválaszt és ennyi. Nekem így sikerült.

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#2260) -B- válasza motorhead (#2259) üzenetére


-B-
senior tag

Igen, ezt mind így csináltam, de mégsem működik.

(#2261) Nordik


Nordik
őstag

A Kies feldobta már a frissítést a független telókhoz? Vagy ez még idő?

A függő telóknál meg gondolom biztos lesz még jó 1-2 hónap... Vagy mennyi ideig szoktak ezzel szórakozni a szolgáltatók?

(#2262) Gabenpvam


Gabenpvam
csendes tag

sziasztok! Samsung Galaxy 3 típusú telefonom van,de egyszerűen nem találok rajta játékot :((
Van egyáltalán rajta játék vagy nincs? És ha nincs akkor milyen alkalmazást kéne letölteni ami jó lenne rá? Segítségéteket előre is köszönöm!!

Üdv: Gaben

(#2263) asdfhun válasza roti86 (#2251) üzenetére


asdfhun
csendes tag

Amennyiben vissza tudod tenni a gyári romot amivel vetted, akkor nem ugrik a garancia.
A garancia semmi esetben nem tud ugrani (az egesz keszulekre). Amennyiben barmilyen hardware-es problema van vele, teljesen fuggetlenul attol, hogy milyen fw van benne, azt jotallas kereten belul javitani kotelesek (tehat az nem lehet kifogas egy megdoglott hangszorora, hogy hopp, te mar upgradelted 2.2-re, es innentol emiatt nincs ra gari). Ha sw-s galibat okoztal a hazi fw-vel, es ezt latjak is, akkor azert pl. hogy felrakjak a gyari fw-t, termeszetesen kerhetnek munkadijat, mert erre nem vonatkozik a jotallas.
Szeretnem hangsulyozni azonban, hogy ez a jogszabalyok szerint van igy, ettol a szervizben tapasztaltak esetleg elterhetnek (es ertelemszeruen ez esetben a tapasztaltak utkoznek is a jogszabalyokkal).

(#2264) Kolpiface


Kolpiface
csendes tag

Sziasztok! Kérdésem az lenne hogy adatforgalmat kilehet kapcsolni a telefonon? Arra gondolok hogy a mobilinternetet ne használja.Vagy ezt csak a szolgáltatónál tudom letiltatni??

(#2265) endrodiz válasza Kolpiface (#2264) üzenetére


endrodiz
tag

Market-> APNDroid->Install->3G kikapcs->Örül :C

Pedal to the metal... | Galaxy 3 | GTR-Masters.hu

(#2266) motorhead válasza Kolpiface (#2264) üzenetére


motorhead
aktív tag

MARKET-ről töltsd le a DCSwitch programot, és ezzel kúrd ki. Legtöbbünk ezt használja.

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#2267) -B-


-B-
senior tag

Nordik:
A kies nem fogja feldobni, mert ez még nem hivatalosan kiadott froyo.

Gabenpvam:
Játékot ne is keress rajta. Irány a market, onnan lehet töltögetni.

(#2268) Kolpiface


Kolpiface
csendes tag

Köszi szépen a gyors választ:)

(#2269) Karima


Karima
őstag

Hali!

Odin működéséhez (froyora szeretnék frissíteni) milyen drivert kell még feltelepíteni, mert nekem ez: "Odin-ban meg fog jelenni jobb oldalon sárga háttéren a port száma" nem nagyon akar működni.

Előre is köszi a segítséget

(#2270) b.bone


b.bone
senior tag

kicsi női kézbe mennyire való eze telefon? nem túl nagy hozzá?

"guilty until proven innocent" - Artisjus

(#2271) Csepy válasza b.bone (#2270) üzenetére


Csepy
senior tag

Nem, ne agódj... párom kezében is jól mutat ;)

Az Én Galaxy S-em kevésbé... át se éri :P

Regards: Csepy

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

(#2272) Karima


Karima
őstag

Sikerült feltelepítenem a Froyot! Első tapasztalatok: marha gyors lett az előző (gyári vodás) verzióhoz képest, sokkal szebb is, viszont 1-2 program nem szereti. Ilyen pl a gyári filekezelője is, ami elég sokszor kilép hibaüzenettel, vagy pl a missed reminder, ami el sem indul (pedig eddig ment rendesen. De az is lehet, h én rontottam el valamit, mert a frissítés sem volt zökkenőmentes. Egészen az újraindításig jó volt, utána viszont egy csomó szöveget írt ki, amiben elég sokszor szerepelt a "failed" szó:), és egy idő után csak a középső gomb megnyomásával volt hajlandó továbbmenni. De aztán valahogy mégis újraindult (kis rásegítéssel:))
Ha valamire kíváncsiak vagytok a froyo-s telefonnal kapcsolatban, akkor kérdezzetek nyugodtan, megpróbálok válaszolni/tesztelni.:)

(#2273) Karima


Karima
őstag

Újraraktam a Froyot és frissítés/újraindítás után megint ugyanaz volt a gond: file delete failed és wipe cache failed. Ezután manuálisan kellette a telefon - gondolom én - biosában rányomni, h reboot, és most újból használható, de azért mégsem jó az, h így frissült:( Valakinek valami ötlete, h mit ronthattam el?

ja és a youtube nem megy most így froyo alatt (There was a problem with the network (400) - hibaüzenet). Legalábbis a dedikált ikonnál ez van:(

(#2274) -Philip-


-Philip-
tag

Ugyanezeket a hibákat kaptam én is a telepítéskor, de nekem látszólag most be sem bootol. Boot közben mikor a Samsung felirat villog, ott görcsöl percek óta.

XXJI2-ről frissítettem volna egyébként. Tipp?

Előre is köszi :R

- Rallymania -

(#2275) -B-


-B-
senior tag

Mivel ez még nem a végleges hivatalos froyo, gondolom ebből fakadnak a különböző hibák.
Szerintem várni kell még 1-2 frissítést és jobb lesz.

(#2276) asdasdasd válasza asdasdasd (#2257) üzenetére


asdasdasd
tag

Akinél van Froyo mondja már meg, hogy megy-e az AVI lejátszás.
Nekem u.a. filmlnél amit a 2.1 lejátszott most csak hang van, meg fekete képernyő.
Meridiant felrakva sem megy, gondolom u.a. belső codec-et használja.
Saját kamerás filmet lejátszik.

(#2277) simonzé válasza Henker2 (#2160) üzenetére


simonzé
addikt

Nem vagyok nagy telefonguru, de a Symbian nekem nem tetszik, bár az ingyen navi nagyon csábító. Almás majom nem leszek, a WinMo telefonnak használhatatlan, a WinPhone7 qrvadrága, így nincs más választás mint az Android ha jót akarsz.
Androidra szűkítve a Commtiva Z71-et vagy a Galaxy3-at ajánlanám ebben a kategóriában. A Commtiva persze csak függetlenül van, drágább, és hardveresen kicsit gyengébb - cserébe jó felbontást ad.
Én újból a Galaxy3-at venném (a Spicát nem!)

I don't fit in. I fit out.

(#2278) simonzé válasza asdfhun (#2173) üzenetére


simonzé
addikt

Érdekes, a korábbi Winmo 6-os, 6.5-ös telefonjaim, meg az iphone nem tudták, hogy ők hátrányban vannak... A Gigabyte MW700-asom talált olyan hálózatokat is itthon, amiket a laptopjaim még sosem láttak...

I don't fit in. I fit out.

(#2279) simonzé válasza motorhead (#2184) üzenetére


simonzé
addikt

Jaj bocs, akkor biztosan rosszul figyeltem az eddigi 5-600 beszélgetésem végén.
Ezt ugye te sem gondolod komolyan? Miért írtam volna le, ha nem tapasztalom??? Wazeg! :D

I don't fit in. I fit out.

(#2280) XDModesty


XDModesty
aktív tag

Srácok segítségeteket szeretném kérni. Megvettem én is a telefont.
Viszont minden programot a telefon memóriájába telepít és nem az sd kártyára, így már elfogyott a helyem. Mit lehet ez ellen tenni?
Valamint a navigon csak akkor hajlandó elindulni, ha letölthet 2 gigányi térképet. De nekem csak a magyar kell, nem akarok ezért nagyobb sd kártyát venni. Tud valaki segíteni?

(#2281) simonzé válasza Brutális eb (#2178) üzenetére


simonzé
addikt

Ez a ZTE Blade nem semmi. A T-nél most Dominóval 37k, előfiz. nélkül is belefér 40-be. Nem semmi. Ráadásul egy kóddal függetleníthető... Rendes full felbontású kijelző, 600-as (lebegőpontos egységgel szerelt) CPU. A tesztekben csak két hibát mondanak: 1. A Wifi hálózattól való eltávolodás után nem csatlakozik újra (Ezt néha a Galaxy3 is eljátssza), meg a lelazulásra hajlamos bekapcsológomb. Ez nem sok hiba ennyiért...
UK-ban 100 font alatt van az Orangenél pay as you go csomagban.

I don't fit in. I fit out.

(#2282) simonzé válasza motorhead (#2202) üzenetére


simonzé
addikt

Igazad van ha felháborodsz hogy nem jó alapból. De ha belegondolsz, nincs olyan kütyüd, ami hibátlan lenne (na jó a kalapácsod). Az autókat visszahívják ha ilyen hibára fény derül, a mobilon sw-t frissítenek. Szerencsére a hibára van megoldás, így nem végzetes, ráadásul hamarosan jön rá a 2.2-es android, nyilván azzal helyrehozzák. (Már ha tényleg lesz rá 2.2-es)

Egyébként a szégyen az, amit a Nokia művel a navival. Az működik szépen, de gyárilag a térképetanetrőllehúzom navi van feltéve. Ha használod, és mondjuk külföldön jársz, a gatyád rámegy a roaming letöltésre (több tízezer lesz egy térkép a 100 forint/10kb költség mellett). Nagy fáradtság lenne gyárilag az ingyenes hangos navival adni? Ezt utólag letöltheted, de bammeg, mia tökömért foglalkozzak én vele, meg járjak utána, meg töröljek mappát??? Miért nem csinálják meg eleve így?
Szóval van itt hiba. Az Android még csak 1 éves, a Samsung is csak tanulja, nyilváne zt a hibát is megtanulták, nem követik el többé.

Ja, és amit írni akartam: Elsőre mindenkinek jó a GPS. A szívás a második alkalomnál kezdődik.

[ Szerkesztve ]

I don't fit in. I fit out.

(#2283) simonzé válasza XDModesty (#2280) üzenetére


simonzé
addikt

A Navigon nem akar 2 gigát leszedni, te választod ki melyik térkép kell. Egyébként az NDrive is szépen fut rajta. Ráadásul a Navigon halkan navigál, az NDrive meg kimondottan hangos.

Az SD kártyára telepítés hiánya nagy hiba, a 2.2-es Androidban már te választod meg a telepítés helyét. A 2.1-ben még nincs ilyen.

I don't fit in. I fit out.

(#2284) simonzé válasza -Valinas- (#2213) üzenetére


simonzé
addikt

Mi bajod az akksijával? Nekem 2 napot simán bír, alkalmanként wifizve, navigálva. Csak wifizve a 3 nap is meglenne. Volt már iphoneod? Az este felé már éhes. Minden nap!

I don't fit in. I fit out.

(#2285) simonzé válasza huh87 (#2249) üzenetére


simonzé
addikt

Sem a tok, sem az autós tartó nem egy nagy csoda, hogy ajánlani kelljen. Menj el a boltba, próbáld bele a telefont, és ha tetszik, fizesd ki. Tádáááá

I don't fit in. I fit out.

(#2286) XDModesty válasza simonzé (#2283) üzenetére


XDModesty
aktív tag

Elindítom a navigont, és azt írja ki, hogy le kell töltenie fileokat wifin van pc-n keresztül az indításhoz, pl európa térkép 2 gb.
RÁmegyek arra h wifin töltsön, erre kiírja h nincs elég hely.
Pc-ről sem tudom rárakni, mert a navigon freshem azt írja h nincs a navigon feltelepítve a telefonra...

(#2287) Kolpiface


Kolpiface
csendes tag

2.1 en sehogy nem lehet meg oldani h az SDre telepítsen??

(#2288) Karima


Karima
őstag

Sajna nekem froyoval kijött még egy olyan aprócska hiba, hogy nem tudok hívást fogadni (a hívó félnél 1 vagy 2 alkalommal kicseng, utána foglaltat jelez, nálam pedig nem is jelzi a hívást), úgyhogy visszarakok egy régebbi verziót. Majd lehet h tényleg 1-2froyo frissítés után jó lesz.
Egyébként akinek működik a froyo rendesen, milyen verzióról frissítette?

(#2289) XDModesty


XDModesty
aktív tag

Tud valaki mondani nekem zenelejátszót, amiben van equalizer? Az nagyon kéne nekem, mert le tudnám cserélni az mp3 lejászómat, ha elég szépen szólna a telefon.

(#2290) iMPeRi0R válasza Karima (#2288) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

Ez engem is érdekelne. XWJI1-ről frissített vki, akinek sikerült normálisan? Nem vágnék bele, amíg nem tuti :)

(rózsaszin szolgáltató firmware-je, még akkor vettem, amikor bejött a kínálatukba)

[ Szerkesztve ]

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#2291) #85552128 válasza XDModesty (#2289) üzenetére


#85552128
törölt tag

PowerAMP
EQ sok sémával, jó hangzás, headset control (1 rövid klikk pause, 1 hosszabb lenyomás - next track) + még prá extra funkció.

(#2292) XDModesty válasza #85552128 (#2291) üzenetére


XDModesty
aktív tag

thx

(#2293) asdasdasd válasza Karima (#2288) üzenetére


asdasdasd
tag

Nekem is előjött, és a GMS kapcsolat is megszakad pár másodpercre. Reboot nem oldotta meg.
Csináltam egy factory reset-et, az helyrerakta. Gondoltam update után ugysem árt egy ilyen.

(#2294) motorhead válasza Karima (#2288) üzenetére


motorhead
aktív tag

Tényleg aprócska hiba ha a telefonoddal nem tudsz hívást fogadni... De akkor mi lehet egy igazán nagy hiba? Elfüstöl a kezedben??
Be kell látni, ez a FROYO nem az a FROYO. Gyakorlatilag rosszabb mint a gyári firmware.AVI nem megy,sokszor sikertelen és nem éppen röccenés mentes a telepítés stb..
Szerintem az, hogy milyen verzióról frissítesz, oly mindegy. Nincs ilyen, hogy régebbi verzióról frissítek egy újabbra vagy egy mondjuk legelsőről. Mivel mindent felülír.

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#2295) motorhead válasza asdasdasd (#2293) üzenetére


motorhead
aktív tag

"Csináltam egy factory reset-et, az helyrerakta. Gondoltam update után ugysem árt egy ilyen."

Mondjuk ez alap szerintem egy szoftverfrissítés után.Önmagától is összekuszálódik a gyári firmware nem még egy új ami ráadásul nem is gyári support.

[ Szerkesztve ]

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#2296) motorhead válasza simonzé (#2282) üzenetére


motorhead
aktív tag

"Az autókat visszahívják ha ilyen hibára fény derül, a mobilon sw-t frissítenek."

Nem.Ezen a mobilon semmiféle frissítés nincs amit te otthon pl. a KIES-el elő tudnál csalogatni. Csak hekkeléssel lehet, ami nem feltétlen jelenti nálam a teljes support-ot. Azt sem értem, akinek régebbi firmware van a telefonján, annak a KIES miért nem ajánl fel frissebbet? Vagy volt esetleg ilyen csak én nem tudok róla?

[ Szerkesztve ]

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#2297) asdasdasd válasza motorhead (#2294) üzenetére


asdasdasd
tag

Még két hiba ebben a froyo-ban:
- Az SDre rakott alkalmazások icon-jai eltünnek reboot után a felületről. Alkalmazások közt elérhető.
- Az alkalmazások nem rakhatók listába, csak az icon-os nézet van, azt meg nem név szerint van sorrendben, hanem az új a végén illetve szerkeztheted, de ki a fene akar ilyennel vacakolni.
:(

(#2298) motorhead válasza asdasdasd (#2297) üzenetére


motorhead
aktív tag

Felejtsd már el ez a kiba. FROYO-t.

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#2299) motorhead


motorhead
aktív tag

Nálam akkor lesz firmware update, ha a KIES majd magától feltol egy újat. Addig nem kísérletezek ezzel, most már teljességgel bizonyos.

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#2300) pető bá' válasza motorhead (#2299) üzenetére


pető bá'
őstag

+1
a hivatalosat én is ki tudom várni. mert mostmár valsz. lesz, ugye?

"... and I hope you have a great day!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.