Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) iMPeRi0R válasza dptrsk (#2050) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

xda-deves a cucc, csúf (vagy ha úgy tetszik rút) teló kell hozzája :)

[link]

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#2052) -B-


-B-
senior tag

(#2053) toti198511


toti198511
csendes tag

Én is mindenképp Navigont ajánlok, ha külföldre szeretnél vele utazni akkor érdemeseb megvenni, mert a tört változat csak országokon belül hajlandó működni, határokon nem visz át...

Másik szóra érdemes progi az Ndrive, a térképe sajnos elég hibás, viszont külföldre elvisz

(#2054) toti198511


toti198511
csendes tag

Én is mindenképp Navigont ajánlok, ha külföldre szeretnél vele utazni akkor érdemeseb megvenni, mert a tört változat csak országokon belül hajlandó működni, határokon nem visz át...

Másik szóra érdemes progi az Ndrive, a térképe sajnos elég hibás, viszont külföldre elvisz

(#2055) toti198511


toti198511
csendes tag

Én is mindenképp Navigont ajánlok, ha külföldre szeretnél vele utazni akkor érdemeseb megvenni, mert a tört változat csak országokon belül hajlandó működni, határokon nem visz át...

Másik szóra érdemes progi az Ndrive, a térképe sajnos elég hibás, viszont külföldre elvisz

(#2056) endrodiz válasza kodmen (#2042) üzenetére


endrodiz
tag

Nekem ilyenem van Minotaurusz, de el kell mesélnetek, hogy segíthetek! :D

Pedal to the metal... | Galaxy 3 | GTR-Masters.hu

(#2057) evil007


evil007
tag

nekem az Ndrive jött be + az ingyenes :DD

(#2058) vans? válasza pikoka080 (#2041) üzenetére


vans?
őstag

Koszi!:)

hábm bábm

(#2059) Oberthur válasza iMPeRi0R (#2047) üzenetére


Oberthur
tag

Szia iMPeRiOR!

Telenoros Galaxy 3 -nál is van ilyen akku probléma, melyet a hibajegyzékedben ismertetsz!

PDA: I5800XWJJ2
PHONE: I5800XXJH1
CSC: I5800PANJJ2
Telenoros

Üdv: Oberthur

Oberthur (HP 15.2/8GB/240GB SSD + Oneplus 6T + Gear Fit 2 + XBOX One S)

(#2060) Oberthur válasza kodmen (#2042) üzenetére


Oberthur
tag

Kedves kodmen!

Nekem ilyen van tudok segíteni!?

PDA: I5800XWJJ2
PHONE: I5800XXJH1
CSC: I5800PANJJ2

Oberthur (HP 15.2/8GB/240GB SSD + Oneplus 6T + Gear Fit 2 + XBOX One S)

(#2061) kodmen válasza Oberthur (#2060) üzenetére


kodmen
tag

Nagyon köszönöm a felajánlást!
Tegnap megkerestek privátban, és kaptam egy csomagot. Még nem próbáltam ki, de minden bizonnyal jó lesz.
Ha gondolod, azért érdemes lehet lementeni a tiédet is, mert én már megbántam, hogy nem tettem, de hátha sikerül kiköszörülni a csorbát. A gond az, hogy talán root jogok kellenek hozzá, ami nem bonyolult, csak hát vissza kell csinálni, és sokan féltik a garanciát. Én is, de ezen a hídon már átmenten... :))

Köszönöm!

(#2062) csepi83 válasza evil007 (#1921) üzenetére


csepi83
csendes tag

A Szervíz által felrakott új szoftverrel is előjött az USB-s probléma (Mikor PC-re kötöm USB-vel, a telefon csak az aksit képes tölteni)

Viszont ez tényleg működik, köszönöm :)

Azért elég gáz, hogy ilyeneket kell csinálni hogy működjön, na mindegy :(
(Tegnap egymás után kétszer is eldobta megint a SIM kártyámat, szomorú vagyok)

Próbálnék valami értelmes módot találni Wifin keresztüli fájlátvitelre (sdkártyára,kártyáról), Eddig kipróbált appok: Android Desktop, Webkey, SwiFTP, FTPServer
SwiFTP és az FTPServer meg is felelne, de néhány fájl másolása után elveszti a kapcsolatot és csak a reboot segít... valaki ötlet?
(most ahogy próbálgattam az FTP-t annyira nem tetszett neki, hogy aksi kivételt követelt )

(#2063) leslien


leslien
nagyúr

üdv mindenkinek! 1 kis segítség kéne: app. hogy kell törölni a telóról? kerestem a feladat kezelőt de semmi :((

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2064) iMPeRi0R válasza leslien (#2063) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

két módja is van. marketen van a downloads menü, ott is tudod uninstallálni őket, vagy a settings -> applications -> manage applications

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#2065) leslien válasza iMPeRi0R (#2064) üzenetére


leslien
nagyúr

köszönöm! :) melyik gps progi fut rajta "stabilan"?

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2066) iMPeRi0R válasza leslien (#2065) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

navigon, nem rég írtam :)

de látom van akinek az ndrive jött be jobban.

[ Szerkesztve ]

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#2067) iMPeRi0R válasza Oberthur (#2059) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

mindenki által szerkeszthető a doksi, szóval bátran írj bele.

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#2068) kodmen válasza csepi83 (#2062) üzenetére


kodmen
tag

Nekem nem volt gondom még az USB-vel, és a Sim eldobás EGYSZER SEM történt meg. Lehet, hogy ez utóbbi amiatt van, hogy a mobil hálózatoknál csak GSM-en vagyok. APN Droid is be van kapcsolva (csak WiFi-n netezek).

A GPS-em viszont kritikán aluli. Egyszer működött 5 percig a Gps Booster lite-al, aztán semmi. Volt már, hogy 6-8 műholdat is látott, de max 2-höz "kapcsolódott", ami mitsem ér.
A telefonom jelenleg el van "csúfítva", feltettem a Fasterfix alkalmazást, de további beavatkozások (Busibox, telepítése, vagy mi) is kell... odáig jutottam, hogy egy telepítendő progi (vagy a busibox, vagy ami annak kell) kiírta, hogy nincs is root-olva a telefonom, mit akarok én telepíteni? :F

Azt fájlalom még, hogy nem jöttem rá, hogyan lehet letenni hívás közben a telefont. Mert mire elveszem a fejemtől, feléled a képernyő és megnyomnám megérinteném a kijelzőt, már letette a másik fél, és le van zárva a képernyő, holott én hivtam, és még szeretnék telefonálni. Nincs rá billentyű, hogy a hívást befejezzem? Valamelyiket hosszan nyomva nem teszi le? Még nem próbáltam végig az a rengeted gombot... :N

(#2069) DeFranco válasza kodmen (#2068) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ha nem engeded fel netre, nem is lesz rendes GPS-ed. Itt kell a net a GPS-hez.

(#2070) Marxy85 válasza csepi83 (#2062) üzenetére


Marxy85
csendes tag

Többen ajánlották a PAW server-t, marketen fent van és wifis átvitelt tesz lehetővé.

Eddig tartott átrágni magam a topikon, köszönöm mindenkinek a sok hozzászólást, nekem is sokat segített.

Nemrég tettem szert egy G3-ra, első droidos telóm, eddig nem figyeltem meg rajta különösebb problémákat, kivétel az előzőekben említett újraindulást a Google szinkronizációnál, amikor azt írja ki hogy túl sok dolog törölve ezért nem lehet szinkroizálni próbálja meg később.
A sim-em régi, APNdroid fent, GSM mód csak, így nem volt hálózateldobásom.
A névjegyek átmásolásával megkűzdöttem, mivel nem vagyok olyan jártas se a Gmail szinkronizációban, sem a .csv-s másolásban, azért végül megoldottam kékfoggal meg kreativitással...
A GPS-em eddig tűrhetően működik, magától nagyon lassan, de GPSopt-al egész gyorsan és több jelet fog és tart. Nem kell újraindítás ahoz hogy GPS kikapcsolás bekapcsolás után újra gyorsan találjon holdakat.
A WIFI eddig csak itthon volt tesztelve, nemsokára kipróbálom máshol is, hátha másképp viselkedik majd. Eddig ezzel sem volt különösebb bajom, nem a legerősebben fogja a jeleket szerinte, de viszont teszi a dolgát egész szépen.
Eddig teljesen tetszik és megelégedett vagyok a készülékkel, remélem ez így is marad.

PDA: I5800XWJJ2
Phone: I5800XXJH1
csc: I5800PANJJ2
Nem rootoltam és nem frissítettem eddig még egyszer sem

(#2071) Mr.Csizmás válasza Mr.Csizmás (#2011) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

2.-esre senki? :O

kiegészítem azzal, hogy eldobálja a hálózatot, ha netezek :U :W :O

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2072) DeFranco válasza Mr.Csizmás (#2071) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Az SMS para szerintem üfsz-es móka lesz. A hálózatot nekem is eldobálja, mostanában egyszer-kétszer kért pin kódot is. Szerintem sw-es bug, de még nem jöttem rá az okára.

(#2073) Karima


Karima
őstag

Sziasztok!

Én is kb 1 hónapja birtoklom ezt a telót. Tapasztalatok: A GPS GPSopt-al + navigonnal tökéletesen és gyorsan működik. Próbáltam a Navitelt is geocachinghez, azzal is tök jó volt, csak ott a program hibája miatt elég sokszor kilépett a Navitelből, de maga a GPS tökéletesen működött.
Hálózatdobálás/pin kérés nálam is van.
Nekem a füles nem jött be annyira, de ebayről rendeltem pár dollárért olyat, amin hangerőállító is van a mikrofon mellet, úgyhogy mostmár azzal sincs bajom.

Viszont: Lehet, h egyedi a problémám, mert még nem nagyon olvastam róla: marketről nem nagyon akar nekem letölteni. Ha keresek valamit, akkor azt megtalálja, el is indul a letöltés, de 2-3 mp múlva kiadja, h Download unsuccessfull. Ez van 3g-vel is, Wifivel is és már hetek óta. Talán az egy hónap alatt egy nap volt, amikor tudtam letölteni marketről. Egyébként meg megy a net rendesen. Erre a problémára valami ötlet?

Előre is köszi

(#2074) sssz


sssz
őstag

sziasztok!

egy gyors segítséget, pontosabban információt szeretnék kérni. sógorom szeretne venni galaxy3-at, viszont neki fontos az igo. sok ellentétes infót találtam ezzel kapcsolatban ezért fordulok hozzátok, mert ti biztosat tudtok nekem mondani :)

szóval: fut a galaxy 3-pn az igo? nekem spica-m van, azon ugye gond nélkül megy, de ez nem jelent semmit, mert ugye a felbontása más a képernyőnek.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#2075) rtzmedve


rtzmedve
csendes tag

Sziasztok

Pár napja én is boldog tulaja vagyok egy G3-nak.
Elégedett vagyok vele pár apróságot kivéve. de ami igazán zavar, hogy a gyári videolejátszóban a videók hangereje nagyon alacsony. Maximumra tekerve is néha halknak találom, míg zenehallgatásnál és Youtube-on általában már a félhangerő is elegendő. Főleg fülessel feltűnő a jelenség. Kipróbáltam Astro Playerrel annál nincs ilyen probléma. Találkozott más is ezzel a problémával vagy csak én.
A készülék új T-mobilos, semmilyen frissítés nincs rajta.
A válaszokat és a segítséget is előre köszönöm.

(#2076) iMPeRi0R válasza sssz (#2074) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

az igo nem fut. az igotól jobb navik futnak helyette.

helyesbítek: fut, de a felbontás miatt használhatatlan :)

[ Szerkesztve ]

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#2077) sssz válasza iMPeRi0R (#2076) üzenetére


sssz
őstag

értem, és van olyan navi ami ingyenes, jól használható és nem igényel folyamatos netkapcsolatot?

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#2078) iMPeRi0R válasza sssz (#2077) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

a navigon nem ingyenes de a többi jelző stimmel.
az ndrive-ra mind igaz.

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#2079) Alwares válasza iMPeRi0R (#2051) üzenetére


Alwares
aktív tag

Én kipróbáltam, tényleg szinte azonnal megjelenik a hívás ablaka. A root meg nem egy veszélyes művelet, ahogy néztem, kb akkor lehet elrontani ha update közben kiszeded az SD kártyát. Olyat meg értelmes ember nem csinál.

Ha szeretném frissíteni a telefonom FW-jét akkor az csak a Kiesben lehetséges usb-vel? Mert láttam XDA-n a topikot de ott a frissítéshez kellett még valami Samsungos kábeles doboz is. :S

(#2080) rtzmedve válasza iMPeRi0R (#2078) üzenetére


rtzmedve
csendes tag

Az NDriveval kapcsolatban a marketen mit jelent a leírásban a 7 napos ingyen próba verzió a térképre.
Bocs ha hülyeséget kérdezek.

(#2081) rtzmedve válasza iMPeRi0R (#2078) üzenetére


rtzmedve
csendes tag

Az NDriveval kapcsolatban a marketen mit jelent a leírásban a 7 napos ingyen próba verzió a térképre.
Bocs ha hülyeséget kérdezek.

(#2082) sssz válasza iMPeRi0R (#2078) üzenetére


sssz
őstag

az ndrive program maga ingyenes, de a térképek a jelek szerint nem. ha van más megoldás szívesen venném priviben :)

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#2083) Mr.Csizmás válasza DeFranco (#2072) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

na közben a T topicban rendeztük, üfsz. lesz.

a hálózat eldobálásra az a tippen, hogy az eldobás előtt erősen váltogatni kezd a 3G, H, E, G üzemmódok között...aztán gondolom besokall, hogy ilyen gyorsan nem tudja lekezelni, és újraindul. Amúgy otthon általában stabil 3G/H szokott lenni, van hogy órákig stabil, aztán hopp 20 perc alatt 2-3 eldobás.

más kérdés: [link] mit mondanál erre? :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2084) kodmen válasza -B- (#2013) üzenetére


kodmen
tag

Szia -B-!

Próbáltad már? Engem az érdekelne, hogy a root-olás után lehet-e vele unroot-olni is?

Próbálta már valaki a z4root programot? A phonePrioritizer miatt nem lenne rossz.

Tegnap telefonálás után bocsánatot kért a Galaxy 3-om, és közölte, hogy be kell zárni a com.android.phone alakalmazás (a sorrend lehet, hogy nem ez vol :-) ). Ez egy kicsit meglepett, nem tudom mi lehetett a gondja. K1-es firmware-t használok egyelőre, de vissza fogok térni a régire: JJ2.

(#2085) iMPeRi0R válasza kodmen (#2084) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

z4root + phoneprioritizer rulz. használom, szeretem :)

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#2086) kodmen válasza iMPeRi0R (#2085) üzenetére


kodmen
tag

És ha valamiért vissza kellene vigyem a szolgáltatóhoz garis javításra?
Visszaállítható az eredeti állapot? Nem szeretném örökre "elcsúfítani".. .A galaxy S-hez van egy root-unroot progi, amivel elvileg rootoltam a Galaxy 3-am, gyakorlatilag nem. :U De legalább vissza lehet(ne) állítani (ha volna mit) :))

Az olvastam, hogy saját szkrip-et is lehet megadni. Csináltál már ilyet? Milyen lehetőségek (parancsok) vannak androidon? Linuxot használom, kapisgálom, szkriptet írtam már. Mit tanulmányozzak hozzá, ha belevágok?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#2087) orkati


orkati
tag

Szerintetek lesz a Mikulás zsákjában Froyo nekünk is? :DDD

(#2088) the3mc


the3mc
csendes tag

Sziasztok!

Igaz kérdeztem már ezt de esetleg újak: Nem tudjátok mitől van az hogy bármilyen fájlcsere stb. törénik a telón, akkor a galéria ikonra menve csak egy mappa képem van benne és a többi eltűnik? Egyébként úgy jön vissza ha csinálok egy áthelyezést, vagy ki be kapcs. Volt/van nektek ilyen? Nem értem ezt.

(#2089) -B- válasza the3mc (#2088) üzenetére


-B-
senior tag

Nekem csak olyat csinált 1szer-2szer, hogy fényképezés után nem jelent meg rögtön a galériában a fotó, csak úgy fél perccel később.

kodmen:
Nem próbáltam még, de van benne unroot is. Egy másik fórumon olvastam, hogy müködik oda-vissza a dolog.

orkati:
Szép is lenne, de nem hiszem. Szerintem idén tuti nem lesz, esetleg jövőre.

(#2090) orkati válasza -B- (#2089) üzenetére


orkati
tag

Humm, nem idén novemberre ígérték nekünk a 2.1-et?

(#2091) -B- válasza orkati (#2090) üzenetére


-B-
senior tag

inkább 2.2.

Hogy mit mondanak az csak egy dolog. Benyögnek vmi időpontot, amit szinte biztos, hogy nem tartanak be.
Ha már azt halljuk, hogy Külföldiában van hivatalos froyo g3-ra, akkor már reménykedhetünk, hogy előbb-utóbb ideér a Balkánra is.

(#2092) cifram


cifram
csendes tag

Sziasztok!
Nekem is megvan a teló. Egy K750i után kicsit bonyolultnak tűnik. :)
Megmondaná valaki, hogy billentyűzet hiányában hogyan tudok kódokat beírni a telóba? Pl. firmware kód előhívásához stb?
És egyáltalán más módon hol láthatom a firmware verziót?
Még valami. A market csak neten keresztül elérhető?
köszi

WoT: NorHasso

(#2093) the3mc


the3mc
csendes tag

És mégegy kérdés lehet bután hangzik de elsp ilyen telóm:

A képernyő hosszan nyomására előjövő , kirakható bárminemű widget,óra stb ingyenes?
Ne haragudjatok ha ez gáz kérdés de nem merem használni addig.

(#2094) the3mc válasza cifram (#2092) üzenetére


the3mc
csendes tag

A FW verzió kiolvasható a beáll/telefon állapot menüpont alatt.

A markethez pedig net kell, vagy Wifi

(#2095) DeFranco válasza the3mc (#2093) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem, 3 Ft/nap, és az APEH szedi be. :)

Persze, ingyenes, csak van olyan widget ami netforgalmat generál.

@cifram: a kódokat a virtuális billentyűn tudod beütni (bal alsó zöld ikon). Azt hiszem, hogy pár infót a beállításokban is elérsz.

A market természetesen csak neten keresztül érhető el, bár lehet elküldik postán is.

[ Szerkesztve ]

(#2096) the3mc válasza DeFranco (#2095) üzenetére


the3mc
csendes tag

de ha nekem le van tiltva a net? akkor max majd nem működik?

(#2097) DeFranco válasza the3mc (#2096) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Akkor elvileg nem lehet gond. Ha az előfizetésen van tiltva, akkor semmiképp, ha APNdroiddal, akkor azért figyelgesd eleinte.

(#2098) csehe02


csehe02
csendes tag

sziasztok!

az lenne a kérdésem új g3 tulajként van valami oldal ahol lehet olvasgatni pár dolgot a különböző romok-ról. pl melyiket érdemes használni, vagy inkább a gyárit? garancia vesztést nem akarok...

köszi!

(#2099) cifram


cifram
csendes tag

DeFranco köszönöm a választ.
Még pár napig nem lesz aktiválva a mobilinternet sajnos. A következő kérdésem az lenn, hogy ha beteszem a sim kártyát, onnantól kezdve generál magának adatforgalmat vagy csak ha telepítek valamit? Tehát hogy gyárilag van-e rajta olyan program, ami automatikusan mászkál a netre? És ha van, akkor ezt market nélkül ki tudom-e lőni belőle?

WoT: NorHasso

(#2100) DeFranco válasza cifram (#2099) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hááát... szerintem van. A Samsung Apps, a Gmail, vagy esetleg más ez-az generálhat magának adatforgalmat, teljes biztonsággal nem tudom megmondani, mit csinálj, hogy biztosan ne legyen gond. Szánd rá a mobilnetet, vagy keress egy nyilvános wifit (McD) és kapd le az APNdrioidot, az azért rendet tesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.