Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2951) iMPeRi0R válasza ádika86 (#2948) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

valszeg napon volt kirakatban esetleg? vagy még csomagolás előtt kapott napfényt. mindenképp cseréltesd.

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#2952) endrodiz válasza iMPeRi0R (#2950) üzenetére


endrodiz
tag

Hát erre kell ez a fórum nekünk. Csupán 3000 hsz és máris micsoda nüanszok derülnek ki... :C :D

Pedal to the metal... | Galaxy 3 | GTR-Masters.hu

(#2953) iMPeRi0R válasza endrodiz (#2952) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

egyébként olyan sok fotót nem csináltam még vele, de ahogy olvastam a hozzászólást beugrott, hogy tééééényleg, kipróbáltam és láttam csodát :)

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#2954) tuskóhopkins


tuskóhopkins
csendes tag

Üdv!

Van valakinek tapasztalatból(!) összehasonlítási alapja a Galaxy 3 és a HTC Legend között? Melyiket érdemesebb.- Tesztekkel tisztába vagyok Galaxyt nyúztam is egy napot, de Legenddel ez nem tudom megtenni, szóval kissé tanácstalan vagyok. Megéri az árkülönbözetet (azon túl hogy 2év gari fém ház amoled kijelző)

(#2955) hodostamas válasza endrodiz (#2946) üzenetére


hodostamas
addikt

Kipróbáltam, semmit nem csinál :(
Vár kicsit, bezöldül a kocka, és elkészül a fénykép.. Camera360-al is próbáltam manual fókusszal, de ott is megnyomom hova fókuszáljon, vár picit aztán csippan hogy kész, de semmi fókusz.. :(
Esetleg szoftver újra húzás megoldaná?

(#2956) acskapocs válasza ádika86 (#2948) üzenetére


acskapocs
tag

Olvastam már a beégés problémáról máshol,ők a 3 napos cseregarancián belül cseréltették a készüléket.(ha napfény éri,mikor a matrica rajta van akkor hajlamos ráégni.kirakati darab stb.) kötelesek kicserélni három napon belül bármi gondod van.

Az apndroid helyett használj valami másik progit a netforgalom számlálására(net monitor stb.)
A marketen nagyon sok program van,amik egymás alternatívái is.
A marketen leírják a véleményeket,vagy esetleg kép is van fent a progiról,azt javaslom használd az apndroid-ot a net tiltására és használj egy másik progit a net mérésére.

Igen a factory reset mindent töröl a telódról,az appokat is(memókarit nem bántja).

Szívesen segítünk,de javaslom a forum tanulmányozását,mint minden új g3 tulajnak.NAgyon hasznos.
Én is nagyon sokat értek a telefonokhoz,mégis mikor megvettem a telefont végigolvastam a fórumot(ezen kívül még kettőt)

(#2957) endrodiz válasza hodostamas (#2955) üzenetére


endrodiz
tag

nem tudom :F
nekem még gyári firm van rajta és működik, már ha van mire fókuszáljon, mert ha csak elsütöm a szobában, akkor sokat nem variál... amúgy szerencsésnek mondhatom magam a teló miatt, mert szinte hibátlanul működik minden a "gyári" firm-el, egyedül a lassulás miatt gondolok néha a frissítésre, újrarakásra...

Pedal to the metal... | Galaxy 3 | GTR-Masters.hu

(#2958) DeFranco válasza endrodiz (#2957) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hálózatot nem dobal? pin-t nem kér be váratlanul? Milyen fw és hová függ? Nekem eddig nem volt zavaró ha nagy ritkán dobott hálózatot, de valamiért az utóbbi napokban gyakoribbá vált. Meglátjuk mi lesz remélem ez csak átmeneti zavar.

(#2959) -Philip- válasza ádika86 (#2948) üzenetére


-Philip-
tag

Szia!

Nekem is olvashatóak voltak a feliratok, szó nélkül kicserélték a plexit garanciában. Én köbö 3 héttel a vásárlás után vittem vissza, egy szót sem szóltak. :K

- Rallymania -

(#2960) ádika86 válasza -Philip- (#2959) üzenetére


ádika86
aktív tag

köszönöm szépen a válaszokat!! visszaviszem jövő héten akkor én is :)

Predator G3-571-77QK

(#2961) endrodiz válasza DeFranco (#2958) üzenetére


endrodiz
tag

XWJJ2-Telenor
Még egyetlen-egyszer sem kaptam rajta hálózateldobáson(kop-kop-kop), bár hozzáteszem, a 3G csak akkor van bekapcsolva, ha nincs wifi a közelben és tudom, hogy netezni akarok, amúgy energiatakarékossági szempontból lelövöm APNDroiddal.

Pedal to the metal... | Galaxy 3 | GTR-Masters.hu

(#2962) hodostamas válasza ádika86 (#2960) üzenetére


hodostamas
addikt

Ne vidd :) Szervízfutár viszi hozza ingyen :)

Fókusz miatt szerintem én is gariztatom majd.

Amúgy más gondja nincs egyenlőre a telónak. 3 hónapos.
GPS csak az optimisation-al működik, viszont azzal akár 2-3 sec alatt is már pontos.
Tegnap buszon 3G-ztem kicsit, meg gprs-el ment sokáig, nem dobta a hálót.

Gyorsaságra egyenlőre nincs bajom, főleg voda 845 után ez egy kész csoda masina :D
Mondjuk hajlamos 40 app-ot is összeszedni a memóriába, utána picit darabosabb, de 1 klikk, aztán megint jó egy darabig.

Akku-t mindenképp csak 10%-onként jelzi ki? Felraktam a battery indicatort, az is 10%-ént változik csak.. :F

(#2963) fari1993


fari1993
csendes tag

Sziasztok! Tegnap vettem meg ezt a csoda telót :) Jó kis teló! Nagyon megszerettem. Csak egy gondom van vele. Néha megszűnik a térerő és egy fehér kis karika áthúzva jelenik meg a helyén és utána kéri a pin kódomat. Mi lehet a probléma? Nem esett le egyszer se, hogy kicsúszhasson, vadi újonnan vettem. :(

(#2964) iMPeRi0R válasza fari1993 (#2963) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

itt sztem senki nem tudja mi lehet a probléma :)

ui.: pls olvass

[ Szerkesztve ]

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#2965) endrodiz válasza fari1993 (#2963) üzenetére


endrodiz
tag

Ebben a fórumban 3000 hsz-ből 1000 erről szól. :DD Egyre inkább úgy tűnik, ez jelenség és nem hiba. Sőt, valszeg az én telóm a hibás, mert eddig még nem dobálta el... :C

Pedal to the metal... | Galaxy 3 | GTR-Masters.hu

(#2966) hodostamas


hodostamas
addikt

Csináltam egy factory resetet, úgyan úgy nem jó az AF :/ marad a gari.. :(

(#2967) iMPeRi0R válasza endrodiz (#2965) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

ha kikapcsoltad a pin kód-kérést, akkor nem tűnik fel. egyébként úgy olvastam korábban, hogy 2.2-es firmekben már nincs ez. vagy szerencsés az alap firmwared. hozzáteszem nekem is :)

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#2968) endrodiz válasza iMPeRi0R (#2967) üzenetére


endrodiz
tag

nincs kikapcsolva. minden bekapcsnál be kell pötyögnöm, hogy "****" :D :D

Pedal to the metal... | Galaxy 3 | GTR-Masters.hu

(#2969) iMPeRi0R válasza endrodiz (#2968) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

akkor szerencsés a firm-ed. Neked is 4 csillag a pin kódod? :C

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#2970) fari1993


fari1993
csendes tag

Akkor ezért nem érdemes szervizbe vinni mer hogy ledobja a hálózatot?

(#2971) endrodiz válasza iMPeRi0R (#2969) üzenetére


endrodiz
tag

Naná!!! Azért írtam :C

szerk:
fari1993:egyenlőre ne kapkodj, talán egy új firmware megoldja majd... egyesek szerint 3G hálózaton toronyváltásnál dobja el... :F

[ Szerkesztve ]

Pedal to the metal... | Galaxy 3 | GTR-Masters.hu

(#2972) fari1993 válasza endrodiz (#2971) üzenetére


fari1993
csendes tag

Köszi

(#2973) waccamár


waccamár
senior tag

Kijött az új market 2.1-re is!

Alkalmazásokon belül töröltem a cookie-kat, és a frissítéseket, utána aktiválódott, próbáljátok ki!

(#2974) Whiteshark13


Whiteshark13
tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Bocs előre is, hogy nem olvasok vissza, de nincs időm, hogy átnézzek közel 3000 hsz.-t. :)
Azt szeretném kérdezni, hogy tudnám összekötni a Galaxy S-t pc-vel?
A win7 nem ismeri fel háttértárként.
A KIES-ben nem találok olyat, amivel simán csak fájlt lehetne átvinni a memóriakártyára.
A Samsung USB-driver fent van.
A gép látja a kártyát, de nem tudok rá másolni. :((
Előre is köszi.

(#2975) waccamár válasza Whiteshark13 (#2974) üzenetére


waccamár
senior tag

Próbáld meg a beállítások / telefon névjegye / USB beállítások menüt, galaxy 3-nál ott lehet beállítani mi legyen csatlakozáskor.

(#2976) Whiteshark13 válasza waccamár (#2975) üzenetére


Whiteshark13
tag

Köszi, de így sem jó.

(#2977) waccamár válasza Whiteshark13 (#2976) üzenetére


waccamár
senior tag

Akkor talán a saját topikjában próbáld ;)

[ Szerkesztve ]

(#2978) endrodiz válasza Whiteshark13 (#2976) üzenetére


endrodiz
tag

Illetve G3-ban, mikor rádugod az USB-t, akkor a teló képernyő tetején megjelenik az állapotsávban egy kis USB logo. Arra rábökve feljön egy párbeszédablak, ahol a Csatlakozás gombbal engedélyezheted a hozzáférést...

Pedal to the metal... | Galaxy 3 | GTR-Masters.hu

(#2979) -B- válasza waccamár (#2973) üzenetére


-B-
senior tag

Az "alkalmazások kezelése" menüpontban ha a marketet kiválasztom, akkor van egy olyan lehetőség, hogy frissítések eltávolítása. Erre gondolsz?

(#2980) waccamár válasza -B- (#2979) üzenetére


waccamár
senior tag

Igen-igen :)

(#2981) -B- válasza waccamár (#2980) üzenetére


-B-
senior tag

Tényleg...!!! Köszi a tippet!

Egyébként megoldódott a "market-ből nem tudok semmit letölteni" problémám.
Egy másik fórumon kaptam a tippet és tényleg müködik.
Nah szóval, ha valakinek nem megy a letöltés, akkor itt a megoldás!

(#2982) endrodiz


endrodiz
tag

Na, töröltem a gyorsítótárat+frissítést, ahogy Vaccamár írta, s lám... már meg is szűnt működni a market :) Aki esetleg ugyanígy jár, annak ajánlom -B- fórumtárs linkjét, mert abban vala a megoldás eme problémára is :D

Pedal to the metal... | Galaxy 3 | GTR-Masters.hu

(#2983) -B-


-B-
senior tag

Azt nem tudja valaki, hogy a gyári gmail kliensben hogy tudom azt beállítani, hogy ha elolvasok egy levelet, akkor az a rendes gmailben is olvasott legyen?

(#2984) MerLinh válasza -B- (#2983) üzenetére


MerLinh
senior tag

élméletileg úgy kéne müködni-e ha a gyári gmail progira gondolsz, lehet csak vissza kell szinkronizálni és akkor történik meg a szerveren is a törlés/olvasás

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#2985) -B- válasza MerLinh (#2984) üzenetére


-B-
senior tag

Úgy értem, hogy ha a telón elovasok egy levelet, majd asztali gépen belépek a gmail-be, akkor ott olvasatlannak mutatja. Ugyanígy, ha telón kitörlök 1 mailt, asztali gépen nem törli ki.

(#2986) MerLinh válasza -B- (#2985) üzenetére


MerLinh
senior tag

tudom hogy arra gondoltál, nekem úgy müködik a gmail program, bár már nincs meg galaxy 3mam, a legfrissebb verzió van fent?

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#2987) -B- válasza MerLinh (#2986) üzenetére


-B-
senior tag

Az a verzió vann fenn, amivel vettem. Van frissebb gmail 2.1-re?
Én nem tudok ilyenről.
Valahol biztos be lehet állítani, hogy szinkronban legyen a teló meg a gépi, csak még arra nem nem jöttem rá, hogy hol.

(#2988) hodostamas válasza -B- (#2987) üzenetére


hodostamas
addikt

Nálam így működik ahogy leírtad. Sync bekapcsolva nonstop, és a mobilnet is. Mást nem állítottam be. Teljesen gyári gmail app.
Ha gépen elolvasom az új levelet, telón is eltűnik az új mail figyelmeztetés, és fordítva is.

Más:
Ma teszteltem a 3G-t, autóba, föld alatti étterembe, egyszer sem dobta el a hálót, hál istennek :)
Viszont hiába állítom be a wifinek, hogy képernyő kikapcsolás esetén se kapcsoljon szét, ahogy lezárom a képernyőt, elmegy a net :/ Mit kell még beállítani?

[ Szerkesztve ]

(#2989) MerLinh válasza -B- (#2987) üzenetére


MerLinh
senior tag

ha marketre felmész akkor látod van-e update vagy nem, kijött újabb gmail app, de lehet csak froyora, ahogy hodortamas írja neki be van kapcsolva az auto sync, lehet neked elég lenne csak rányomni a szinkronizálásra vagy letöltésre vagy mire amivel a leveleket szoktad szedni és vissza szinkronizálja a servere a változásokat

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#2990) huh87


huh87
tag

Mielőtt megvettem a G3-t, a másik versenyző az Optimus volt.
Ami döntött, a jobb proci, memória és kapacitív kijelző. Ezeket jobban kihasználom, az igényeimnek kellettek.
Időközben úgy hozta a sors, hogy egy Optimust is nyúzhatok párhuzamosan. :-)
A kijelző gyönyörű, színek, felbontás stb. Videofelvétel 640x480, nem rossz.
Fénykép minőségben jobb a G3. (Ha jobb képet akarok, előveszem a Nikont. ;-))
Wifi viszont az Optimusnál érzékenyebb és stabilabb. (Itthon van router, ez sem mérvadó)
Gps-t még nem tudtam összehasonlítani.
Tehát mindegyiknek megvan az előnye és hátránya, mint a mobilszolgáltatóknak.
Ha a két telefon jobb tulajdonságait ötvöznék, az lenne nálam a perfekt készülék.
A pénztárca a kompromisszum, úgyhogy ehhez alkalmazkodom.
Lényeg: mind a kettő jó választás, csak hozzáállás kérdése. :-)

"Az ételt nem szeretni kell, hanem megenni. Egymást kell szeretni, és nem megenni."

(#2991) XDModesty


XDModesty
aktív tag

Srácok nekem nem működik a kamera JPA firmware-el. Amikor fényképeznék akkor hiba miatt leáll. 2.1es androiddal nem volt ilyen problem.

(#2992) XDModesty


XDModesty
aktív tag

Másnak van hasonló tapasztalata?

(#2993) iMPeRi0R válasza -B- (#2979) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

erre nekem semmi nem történt. üritettem cachet eltávolitottam a frissitéseket, market elindit ugyanolyan mint volt :(

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#2994) iMPeRi0R válasza iMPeRi0R (#2993) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

hmm, de, de csak olyan 3. indítás után, yuppi :)

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#2995) Gabeszboy86


Gabeszboy86
csendes tag

Sziasztok.
Olyan kérdésem lenne,hogy marketről töltöttem le a G3 momra wellpapereket,le is töltötte őket,de nemtalálom őket sehol.Hova pakolja be ezeket a cuccokat????
Előre is köszi a választ.

(#2996) iMPeRi0R válasza Gabeszboy86 (#2995) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

általában amit marketről töltesz azok nem csak képek, hanem egy alkalmazás formájában keresd őket a progijaid közt.

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#2997) Ceree válasza hodostamas (#2988) üzenetére


Ceree
senior tag

Ha -B- is csak wifin használja, akkor megértem, mert nálam sem szinkronizál automatikusan. Sőt, belépek, rányomok, hogy "Refresh" semmi nem történik. Majd még egyszer, na igen, így bejönnek a levelek...

Minden művelet után frissíteni kell, különben olyan, mintha nem is csináltam volna. Hány levelet írtam meg telefonon, ami amiatt nem ment el, mert elfelejtettem a frissítést!

Szóval -B- ez nálam is gond, marha idegesítő! 2.1-re gmail frissítést nem dob a market.

Marketről: nekem is megjött az új, pedig nem töröltem a cache-t, semmit. De nem tűnik jobbnak, mint a régi volt.

Másolat_eredetije

(#2998) endrodiz válasza iMPeRi0R (#2994) üzenetére


endrodiz
tag

Belinkelne valaki egy képet az új marketról? Nekem ugyanis továbbra sem változik semmi és most nem tudom, hogy várjak egyáltalán valamire, vagy már rég az újat használom, csak fel se tűnt a változás... :-O

Pedal to the metal... | Galaxy 3 | GTR-Masters.hu

(#2999) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Sziasztok!

Szeretném kikapcsolni a 3G-t mivel a T nem akarja. Kell neki egy jelszó ami a szerződésben volt csak a szerződés nem nálam van mert egy csomagban vagyok.
Szóval a telefonon kellene elintéznem. Találtam olyat hogy
Beállítások-Vezeték nélküli hálozatok-Mobilhálózat beállításai-Hálózat mód-itt jelenleg GSM/WCDMA-n van, rakjam át csak gsmre és akkor nem csatlakozik a 3g-re?
Próbáltam az APN droidot letöltöttem elindítom kivettem a 3g/gprs/edge-t most szürke a csík de mégse tudom mit használ a telefon mert mégis jött a 8000 ft-os számla a Ttől hogy használtam a netstart csomagjukat amikor csak a saját wifimen voltam.
Köszönöm a segítséget!

(#3000) hodostamas válasza endrodiz (#2998) üzenetére


hodostamas
addikt

Új market
Amúgy nekem előszőr nem frissítette. Nyomtam egy factory resetet, aztán utána rámentem wifire, nem sokkal később már ez az új volt fent.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.