Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csangabo


csangabo
csendes újonc

Na végre valami új elrendezés. Ezek szerint nem csak nekem érződött az előző elavultsága. :C :R :C

(#2) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Semmit sem utálok jobban, mint amikor a hiperekben átrendezik a polcokat.

Ahol addig a zöldség volt, ott lesz pipere, ahol viszont a pipere volt, oda teszik a húspultot.

Talán interneten könnyebben meg lehet találni az új rovatokat, de biztosan sokan fogják majd mondani, hogy jobb volt a régi,mert azt szokták meg.

(Mert van egy alapszabály, ha bármit is változtatsz a kínálatodon, akkor legalább 20 %-kal jobbnak kell lenni, mint előtte volt, mert különben az emberek negatívnak fogják értékelni a változást a megszokotthoz képest.)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3) Kalandor válasza Donki Hóte (#2) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az utolsó nagy változtatás ~10 éve volt.

(#4) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Szimpatikus, jó/jobb lesz ez így :R

(#5) snecy20


snecy20
veterán

Tök jó, hogy a PC-s játék szoftverek a Konzol menüpont alatt találhatóak...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#6) AxBattler


AxBattler
félisten

Kell az időnkénti frissítés, jó lesz!
Viszont a PC-s szoftverek a "Hardver" fül alatt kicsit wtf... :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7) snecy20 válasza AxBattler (#6) üzenetére


snecy20
veterán

Igen, a Konzoloktól át lett mozgatva a Hardverek alá! :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#8) Turulbir


Turulbir
tag

Retró alaplap 404.
Viszont a virtuális könyvtárak ígéretesnek tűnnek.

(#9) joey04


joey04
titán

Hardvereket még nem néztem át, de a mobilos részleg sokkal jobb volt gyártók alapján, nem pedig egy nagy Android csoportba belehányva az összes gyártó. Az Apple iPhone meg szimplán hülyén néz ki szerintem. Jobb volt ott is Apple, aztán a modellek.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) prolad


prolad
őstag

Hm, vicces, azt hittem ez már megtörtént, háborogtam is magamban, milyen keveset változtattatok :D

(#11) Kalandor válasza joey04 (#9) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem értelek, a telefonok most is gyártó alapján vannak szétszedve. Annyi változott, hogy az iPhone külön van és azt a borzalmas mennyiségű nem létező, régi kategóriát töröltem.

[ Szerkesztve ]

(#12) Donki Hóte válasza Kalandor (#11) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem lehetne azt megcsinálni, hogy legyen szűrő, ami alapján el lehet választani az egyszerű felhasználói hirdetéseket a hivatásos kereskedők hirdetéseitől?

Egyes kategóriákban nagyon túltengenek a profi kereskedők hirdetései, ha pl. belemégy a Xiaomi hirdetésekbe, akkor a hirdetések 75 %-a a kereskedői hirdetés :(

Ráadásul régebben erősebb háttérszín választotta el az ilyen hirdetéseket a sima tagok hirdetéseitől, most alig lehet megkülönböztetni a profi hirdetőket a többiektől.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#13) AxBattler


AxBattler
félisten

A 27" - 31"-os monitorok között csomó 32"-os, vagy nagyobb monitor található, míg a 31.5"+ kategóriában alig 3db. Ez nem jó. :N

Pl.:
Eladó LG 34UC99-W QHD IPS LED Ívelt monitor!
Phillips BDM4037U monitor 40"

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#14) Kalandor válasza AxBattler (#13) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Új a kategória sarokszáma, még nincs áthelyezve. Most végeztem csak a Samsung telefonok szétdobásával, az már pl. jó. Darabra át kell mindegyiket nézni.

(#15) Kalandor válasza Donki Hóte (#12) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A fizetős hirdetéseken van egy csík a bal felső sarokban, de magánszemély/cég választó nincs, és szerintem nem is lesz (nem is volt, a háttérszínezés is sima fizetős opció).

[ Szerkesztve ]

(#16) Tim82 válasza Kalandor (#14) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ez akkor vélhetően tévedésből került az "egyéb rendszerű mobiltelefonok" közé, mivel Androidos.

Amúgy az irány jó. Ha esetleg találunk ilyeneket, megfelel az, ha itt jelezzük?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17) Kalandor válasza Tim82 (#16) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Azt a hirdető valami ezeréves kategóriába tette, amik most össze lettek vonogatva és az lett belőle.

Konkrét hirdetést, hogy rossz helyen van, még ne jelezzetek, ha rovat nem jó, azt igen.

(#18) ldave


ldave
félisten

Azt hogy a Switchet a Konzol főoldal helyett a Konzol/Kézikonzol/Nintendo Switch részről lehet elérni, kicsit zavaró szerintem. Az aktális gépek lehetnének a főoldalon és a régebbiek menetnének inkább az alkategóriába. A Nintendo cucok jelenleg 3 helyre vannak szétszórva.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#19) elder troll


elder troll
senior tag

Tegnap meló közben nem találtam ezt a témát, így átemelem innen.

Retro kategóriában van az am1-es processzor, amikor a 7-8 évvel öregebb 775 a "normál" intel processzorok között van. Az am2/2+/3/3+ is megelőzte az am1-et.
Szerver processzorokra cicás képet dob.
Szokni kell nagyon, egyelőre logikát nem találtam a történetben, de sajnos nekem amúgy is elég sajátos van (tippre aspi).
Tablet és egybe pc-k külön kategórián is agyaltam egy ideig. Gyakorlatilag gsm modul nélküli "óriástelefonként" indult a történet, persze később megjelentek a simkártyás és x86-os változatok is. Szerintem több köze van a telefonokhoz, mint a brand és diy pc-khez. De még a notikhoz is közelebb áll a hordozhatóság miatt (billentyűzetes tokkal főleg).
Nem néztem át minden kategóriát, meló után írhatok még tippeket igény esetén pc vonalon.

(#20) joey04 válasza Kalandor (#11) üzenetére


joey04
titán

a fő kategóriában sokkal jobb volt gyártók alapján látni, nem úgy mint most, hogy oprendszerek alapján. szvsz szimplán fölösleges ezt megkutyulni. viszont jobb lett volna mondjuk huawei-nél külön p széria, mate széria, stb csoportokat csinálni, sokat szívtam a hiánya miatt. samunál szét van szedve rendesen

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#21) Kalandor válasza ldave (#18) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Fontosabb kategória az, hogy asztali vagy kézi konzol.

(#22) Kalandor válasza elder troll (#19) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

AZ AM1 már nem ott van.
A szerver már jó.
A tablet-pc-mobil rokonságban állnak, a PC, tablet kategória végül a design miatt állt össze.

(#23) Kalandor válasza joey04 (#20) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Eddig mindig az OS szétszedése miatt ment a sírás, és szerintem is így a jobb. Gyakorlatilag ha mobilok közt akarsz keresni, pontosan ugyanúgy megteheted most is, csak feljebb mész egy szinttel, ha viszont tudod mit szeretnél, akkor lejjebb.
A Huawei-Honor és az előbbi külön is már szét van szedve.

(#24) koncsik válasza Kalandor (#21) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

A Nintendo Switch nem asztali vagy kézikonzol, hanem hibrid: asztali és kézikonzol. A Switch Lite ugyan csak kézikonzol, de mivel ugyanazok a játékok használhatóak, nem lenne érdemes különvenni.
Hol van a wii U? A Nintendo Wii mint főkategória szintén kissé furi.
A Playstation TV is egy besorolhatatlan képződmény.
A konzolt használók szerintem Xbox, Playstation, Nintendo, egyéb kategóriába sorolják a konzolokat, én ezek alá javasolnám a besorolást.
Xbox: jó, ahogy van.
Playstation: Classic / 1-2-3 / PS4 (Fat, Slim, Pro) / Vita, TV
Nintendo: Retro (minden a felsoroltakon kívűl) / wii / wii U / Switch (S Lite is) / DS, 3DS (sima, XL, 2DS)
Jó gondolat az asztali-kézi kategória, de pont a Switch-csel vált meghaladottá, több, mint 2 esztendeje... :K
Nem könnyű ez, szurkolok, hogy valami könnyen használható jöjjön ki.
Lehet, hogy az én verzióm is túl bonyi... :B

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#25) Kalandor válasza koncsik (#24) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Átvariáltam. Nintendo WiU soha nem volt, már van. Fat, Slim, Pro majd egyszer lesz, de kell humán erőforrás a hirdetések szétszedéséhez.

(#26) joey04 válasza Kalandor (#23) üzenetére


joey04
titán

ok, akkor a többség ezért nyígott. nekem nem tűnt ez fel de tuti így van.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) koncsik válasza Kalandor (#25) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nagyon köszönjük :R
Emlékszem, hogy wii U nem volt, azt hittem korábban, hogy a HA nem módosítható.
A Fat, Slim, Pro-t úgy gondoltam, hogy PS4-be belefér mind.
Mégegyszer köszönet.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#28) Vebber


Vebber
tag

Átgondolatlan lett az új struktúra, amely hibákat már fentebb többen le is írtak. Remélhetőleg a már megtett lépésekkel és továbbiakkal, mielőbb javul. Egy megszokott rendszeren egyszerre ekkorát változtatni értelmetlen.

[ Szerkesztve ]

(#29) A-hole


A-hole
csendes tag

Egyetértek az előttem szólóval, van egy határozottan átgondolatlan jellege!

Nemrég komplett gépet néztem volna, de akkora mennyiség van ömlesztve egy helyre (900+), hogy abszolút elment a kedvem tőle. Egy pc alap tulajdonság a platform, amire épül, nem? Nem értem, hogy miért nem lehet egy alap szűrési lehetőséget bevezetni, a cpu-khoz hasonlóan. Ha 1150-re le tudnám szűrni, mert abból szeretnék választani, akkor már egy barátibb mennyiségből lehetne válogatni, és nem kell 34 hirdetést feleslegesen átnézni. A hirdetőknek is jobb esélyük lenne az eladásra. A cpu-knál meg mintha a másik irányba lenne túlzás, mert azért a korábbi verzió is abszolút áttekinthető volt, most meg külön intel és külön amd.

[ Szerkesztve ]

All we have to decide is what to do with the time that is given us.

(#30) Tiédetis


Tiédetis
senior tag

Lehet csak nálam van olyan, hogy szűrni akarok valamire és szeretném kiszűrni a mobilokból a HH-t (huawei, honor) de nem szűri le. Bárhogy is próbálkozom vele, csak beleteszi.
A másik ami igen zavaró, ha valaki direkt vagy figyelmetlenségből, de rossz helyre teszi a motyóját. Mondok egy példát: Xiaomi -- Mi --- Note stb
Nem érdekel a Note, de ott vannak a Mi kategóriában. Na most külön írogatni usernek, modnak.. Nem lehetne egy gombot tenni oda: Rossz helyen van (vagy mindegy mi) és ezt nyomkodva, megy a modnak automatice? Ő meg átpakolja?

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.