Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#304) tgco válasza kNOck (#301) üzenetére


tgco
csendes tag

Szia!

Kérlek magyarázd már el itt mindenkinek (biztosan sokan kíváncsiak rá), hogy mégis milyen változások mennek végbe az overclock "szoktatási időszakában" fizikailag a processzorban vagy az egyéb hardver elemekben! Én is informatikus vagyok, tanultam a fősulin sok mindent, olvastam is sok mindent, de ilyen hülyeségről az életben nem hallottam még. Lehet, hogy én vagyok tudatlan, de hogy egy processzort szoktatni kelljen egy frekvenciához... Gondold csak el! Ha tényleg úgy van, ahogyan mondod, akkor valamilyen fizikai változásnak végbe kellene mennie a telefonban. Ez pedig teljességgel lehetetlen. Egy proci vagy bírja az overclock-ot, vagy nem. Ha bírja, akkor az első perctől kezdve ugyanúgy viselkedik, mint 10 vagy 100 nap múlva. Van erről esetleg valamiféle hivatalosabb doksid (linked)? Szívesen utánaolvasnék a dolognak. De ha nincs semmiféle nyoma ennek a dolognak a neten valamiféle elismert oldalon (nem fórumra gondolok, hanem szakirodalmora ), akkor szerintem ezután ne nagyon hangoztasd!

Előre is köszi!

Üdv...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.