Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) kNOck


kNOck
csendes tag

Elnézést a türelmetlenségért..:DDD Mikor kapunk új frissítést? :B :DD

SE Xperia X8 Synaptic, 2.3.7 MiniCM7-ABuild v002 + Abu-Kernel-3, OC 844Mhz, Fake-DT, Quadrant 1691 points.

(#102) punk17 válasza kNOck (#101) üzenetére


punk17
aktív tag

Dolgoztam elég sokat már rajta, de még nem vagyok teljesen elégedett. Jövőhét vége fele, mivel hétköznap szakmai gyakom lesz, így hétköznap nem lesz időm foglalkozni vele :O

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#103) punk17 válasza kNOck (#101) üzenetére


punk17
aktív tag

Bár ha érdekel a v03 kernelem már van működő stabil verzió, elég smooth lett a teló főleg hitachi kijelző alatt, végre működik az mddi driver, nem úgy mint eddig. A sony elégé elb@szta, de már javítva lett :DD De még 1-2 dolgot szeretnék megoldani benne. A legfőbb célom alf9es kerneléből egy teljesítmény optimizálást átvenni ami olyan +25% megdobja a cpu teljesítményét. És a 3 kernelből a lowmemorykillert szeretném portolni. Ha ez megvan akkor kész is az új kernel, de elég nagy meló :)

Szóval ha kell dobj egy PÜ-t :))

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#104) bubu126 válasza punk17 (#103) üzenetére


bubu126
tag

Várjuk! :C

Galaxy

(#105) eclipse92 válasza punk17 (#103) üzenetére


eclipse92
tag

Hello!

Lenne egy probléma a U20i-mel. elkezdte azt csinálni hogy ha lezárom nem ébred fel hiába nyomkodok akármit, ha hagyom egy kicsit rá 10percre nyomok meg egy gombot felébred.. de egyből sose. nem tudod véletlen ez miért lehet ?:S kicsit idegesítő :/

(#106) punk17 válasza eclipse92 (#105) üzenetére


punk17
aktív tag

Hát más nem panaszkodott, X8 alatt se jelentkezett, így gondolom egyedi a probléma. Esetleg Full Wipe után is próbáld meg. Ha ott is jelentkezik a probléma, akkor küldj egy kernel logot (dmesg) és egy logcat-et a probléma jelentkezése után. Aztán ránézek és okosabbak leszünk :)

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#107) eclipse92 válasza punk17 (#106) üzenetére


eclipse92
tag

Köszi a választ!, nem rom és nem is kernel hiba.. kipróbáltam minden féle rommal, az eredeti 2.1 el is. ugyan azt produkálta. tegnap már idegességembe elkezdtem pofozni a telefont és utána jó lett.. az lehet hogy a szalagkábel kezdi megadni magát ezért nem érzékeli a gombokat? :S

[ Szerkesztve ]

(#108) tgco


tgco
csendes tag

Szia!

Feltettem a kernelt és a ROM-ot, nagyon tetszik, gyors, stabil. Egy valami viszont nagyon zavaró. Google Play alatt nem nagyon látszanak a gombok feliratai, mert világoskék gombra teszi a kék szöveget, így nem tudom, hogy egy alkalmazás ingyenes, vagy fizetős stb. Meg lehet változtatni a gomb háttérszínét valahogy?

Előre is köszi!

(#109) frankyZah válasza tgco (#108) üzenetére


frankyZah
csendes tag

Probálj témát váltani ;)
Theme Chooser - Cyanbread (nálam szépen működik)
Téma váltás után restartold a telót.

(#110) kNOck


kNOck
csendes tag

alfs 9-es kernele tegnap releaselt.:DDD kipróbálom, de nagy a gyanúm, hogy vissza fogom pakolni mihamar ezt.XD

SE Xperia X8 Synaptic, 2.3.7 MiniCM7-ABuild v002 + Abu-Kernel-3, OC 844Mhz, Fake-DT, Quadrant 1691 points.

(#111) kNOck válasza kNOck (#110) üzenetére


kNOck
csendes tag

eddig bírtam.. again abu..:)) :K

SE Xperia X8 Synaptic, 2.3.7 MiniCM7-ABuild v002 + Abu-Kernel-3, OC 844Mhz, Fake-DT, Quadrant 1691 points.

(#112) tgco válasza frankyZah (#109) üzenetére


tgco
csendes tag

Köszi, sikerült! :)

(#113) draco31


draco31
veterán

Hello!
Ma felraktam ezt a romot, szép is és jó is, de van egy bibi ami miatt megy vissza a gyári állatot a SEUS-al épp most.
Nekem van egy HBH-PV703 BT fülesem. Ha hozzá volt kapcsolva a telóhoz, akkor minden hangot csak azon keresztül akart lejátszani (zene, csörgés, sms, minden) ilyenkor meg sem nyikkant a hangszóró, csak ha leválasztottam a fülest. Minden beállítást megnéztem, de nem találtam semmit sem. Ha csak simán állítottam a hangerőt, akkor is azt jelezte, hogy a füles hangerejét állítja.
Így bukott el nálam ez a jónak tűnő rom sajna....

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#114) punk17 válasza draco31 (#113) üzenetére


punk17
aktív tag

Pedig ezt tudja, CMék már megoldották. Beállítások/CyanogenMod beállítások/Hangerő, ebben a menüben legörgetsz egészen addig míg meg nem látod azt, hogy Mindig játssza a hangszórón és kipipálod amit azon szeretnél hallani:) :P

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#115) draco31 válasza punk17 (#114) üzenetére


draco31
veterán

Most megnéztem, be is pipáltam mindent, majd ha hazaérek kipróbálom, ha jó lesz akkor marad ez a rom. Már csak akkor azt kellene megcsinálni, hogy a Play-en megjelenítse a képeket.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#116) kNOck válasza draco31 (#115) üzenetére


kNOck
csendes tag

milyen képeket nem jelenít meg neked??? O.o

SE Xperia X8 Synaptic, 2.3.7 MiniCM7-ABuild v002 + Abu-Kernel-3, OC 844Mhz, Fake-DT, Quadrant 1691 points.

(#117) draco31 válasza kNOck (#116) üzenetére


draco31
veterán

A hang probléma megoldódott, csak kellett neki egy restart is.

Google Playen aliasz Market. Nem mindig jeleniti meg a képeket, azt irja ki, hogy a képek megjelenitése nem lehetséges és van egy újra gomb a szöveg alatt. Most jelenleg nem jó, de 10 perce még működött, előtte megint nem volt jó.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#118) kNOck válasza draco31 (#117) üzenetére


kNOck
csendes tag

szerintem csak az internet kapcsolatoddal van probléma, mert nálam rendesen működik.:))

szerk: próbáld meg wifin! (ha most mobilneten vagy.)

[ Szerkesztve ]

SE Xperia X8 Synaptic, 2.3.7 MiniCM7-ABuild v002 + Abu-Kernel-3, OC 844Mhz, Fake-DT, Quadrant 1691 points.

(#119) draco31 válasza kNOck (#118) üzenetére


draco31
veterán

Most azzal próbáltam, ment már wifi vel is, és mobilnettel is.
De egy újabb kérdés. Hogy tudom lelőni a hanghívást? Nem tul jó, hogy amikor kapcsolódok hozzá a bt. fülessel, akkor álltalában fel is hív valakit.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#120) kNOck válasza draco31 (#119) üzenetére


kNOck
csendes tag

rootexplorer-rel töröld ki a system/app mappában a VoiceDialer.apk.-t. :DDD gondolom úgyse akarod használni.: :N majd restart.. :))

szerk: meg alatta a VoiceDialer.odex nevű fájlt is.

[ Szerkesztve ]

SE Xperia X8 Synaptic, 2.3.7 MiniCM7-ABuild v002 + Abu-Kernel-3, OC 844Mhz, Fake-DT, Quadrant 1691 points.

(#121) draco31 válasza kNOck (#120) üzenetére


draco31
veterán

Közben megoldottam, ajánlottak egy olyan progit, hogy Root Uninstaller, azzal kiirtottam.
DSP Manager nevű progit nem lehet letölteni Play-ről? Egyik haveromnak megtetszett, de ott nem találjuk. Alcatel OT995-re.

És még a Play csinálja kicsit a fesztivált.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#122) kNOck válasza draco31 (#121) üzenetére


kNOck
csendes tag

írj PÜ-t és belinkelem a DSP Manager-t.:))

SE Xperia X8 Synaptic, 2.3.7 MiniCM7-ABuild v002 + Abu-Kernel-3, OC 844Mhz, Fake-DT, Quadrant 1691 points.

(#123) draco31 válasza draco31 (#113) üzenetére


draco31
veterán

Ez a hanghiba még előjön mindíg. Már odáig is elment, hogy a zenét le is játszotta a mono bluetooth fülesen. Ha megvan csörgetve a telefon, akkor észbekap, de egy idő után megint mindent azon akar lejátszani. A beállítások megvannak, mindenütt ott a pipa. De így hogy kicsörög rendesen, csak kicsit zavaró a dolog, hogy bontani kell a kapcsolatot, ha valamit akarok. Ha nem is csörögne ki, akkor bajba lenne ez a jó kis rom!!

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#124) Atish19


Atish19
őstag

Ennél működik rendesen az EXT partíció? MiniCM-nél 1-2 indítás után már nem csatolta fel.

(#125) draco31


draco31
veterán

A "gyári" sms, és csengőhangokból mivel tudok párat törölni párat, illetve hogyan tudok oda berakni egy sms, illetve csengőhangot, hogy biztosan meglegyenek? (kártyacsere esetén is Tudom másoljam át a telefonra, de abban hol a kihívás?) Egyéni sms hangbeállítást nem is találtam meg, csak a "gyáriakból" tudok választani. A csengőhang beállítását megtaláltam a zenelejátszón keresztül,

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#126) upsyka


upsyka
aktív tag

meggyőző rom :)
mikor adod ki a újabb kernelt?

Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

(#127) punk17 válasza upsyka (#126) üzenetére


punk17
aktív tag

Sajnos a szakmai gyakorlatomat töltöm, így nincs időm foglalkozni vele, csak hétvégén, de amint kész lesz felrakom :)

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#128) (jan) válasza punk17 (#127) üzenetére


(jan)
őstag

Usb otg lesz benne ? :D

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#129) punk17 válasza (jan) (#128) üzenetére


punk17
aktív tag

Nem hiszem, alfék "szétbarmolták" az egész usb vezérlést és így se megy, csak egy vagon probléma jött elő vele :DDD

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#130) (jan) válasza punk17 (#129) üzenetére


(jan)
őstag

kár :((

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#131) draco31


draco31
veterán

Ez a rom egyébként a böngészőben viszi a flash-t?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#132) Gustavson


Gustavson
csendes tag

Vodás X8-ra tettem fel a romot, de a bejövő hívásokat egyszerűen eldobja. Olyan mintha folyamatosan foglalt lenne. A bejövő hívások látszanak a híváslistában, de a telefon nem elérhető. Ötlet?

Mouse driver not found! Please click OK!

(#133) upsyka válasza punk17 (#127) üzenetére


upsyka
aktív tag

a suli az első,egy kalappal :)

Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

(#134) tgco


tgco
csendes tag

Jaja... Első a suli.... :K
De azért már nagyon várjuk! :))

(#135) draco31


draco31
veterán

A GPS mindenkinek működik rendesen? Nekem csak a telefon bekapcsolása után kb. 5 óráig, utána hiába kapcsolgatom ki-be, látszólag bekapcsol, de felül a státuszsoron nem teszi ki a jelét ha pl. az igo-t, vagy más gps alapú programot akarok használni, és műholdat sem talál még 30 perc után sem. Ha újraindítom a telefont, akkor utána jó. Tapasztalt valaki hasonlót?

Illetve mennyi az átlagos üzemidőtök?

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#136) (jan) válasza draco31 (#135) üzenetére


(jan)
őstag

Nekem x10 mini pro-n másfél nap.

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#137) Streha


Streha
csendes tag

Imádom ezt a ROM-ot. de lehetséges, hogy ez [link] flash elhetővé váljon?

[ Szerkesztve ]

(#138) Komi15


Komi15
csendes tag

Nagyon király ez a ROM+Kernel páros ez a legjobb amivel eddig találkoztam :R pedig nagyon sokat teszteltem már de ez ver mindent csak így tovább és várom a frissítést :)

(#139) draco31 válasza Komi15 (#138) üzenetére


draco31
veterán

Neked megy normálisan a GPS? Nekem x8 van.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#140) upsyka


upsyka
aktív tag

valaki írta,hogy marketben nem látszik a letöltés ikonba a szöveg..
nos,+1-zni tudok hozzá...
illetve ma találkoztam én is a gps-hibával,bekapcsoltam,igo elindít,de nem jelent meg fönt a műholdkereő ikon és nem is talált jelet,pedig 10 percig kerestettem kint...mind1,újraindítás után egyből ment

Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

(#141) Komi15


Komi15
csendes tag

Lehetne egy kérésem? :B Azt meg tudnád csinálni, hogy amikor pl: be írod a pin kódod bekapcsolásnál, azt a billentyűzetet nem tudod meg változtatni bármi másra mert szerintem az nem szép :B

(#142) upsyka


upsyka
aktív tag

az offline töltést nem lehetne megcsinálni?
kikapcsolt állapotban rádugom a töltőre a telót,de mindíg bekapcsol és feláll a rendszer...ezt szeretném elkerülni!
megoldható lenne?

Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

(#143) punk17 válasza upsyka (#142) üzenetére


punk17
aktív tag

Igen, ezt én is észre vettem, majd a kövi verzióba javítom.

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#144) upsyka


upsyka
aktív tag

kösz-kösz :)

Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

(#145) porkey.g válasza upsyka (#140) üzenetére


porkey.g
csendes tag

"valaki írta,hogy marketben nem látszik a letöltés ikonba a szöveg.."

Az a szöveg az alap téma, tehát a MiniCM7 hibája. Ha átváltod másikra, jó lesz.

Én viszont azt vettem észre, hogy az akkut 100%-ra töltöttem. Majd restart recovery módban, battery wipe, restart, és utána 76%-ot mutatott az akku töltöttség.
A másik problémám, hogy halk a telefonálás közben a hangszóró. Pedig maxra emeltem a hangerőt.

[ Szerkesztve ]

De szarul nézel ki...Iszol Te rendesen?

(#146) porkey.g válasza draco31 (#125) üzenetére


porkey.g
csendes tag

Létezik egy Tone Picker nevű alkalmazás. Ezzel mp3 fájlokat is tudsz beállítani csengő- illetve sms hangnak. Másik opció a Handcent SMS üzenetkezelő alkalmazás. Nagyon jó, sok mindent tud, többek között szintén bármilyen fájlt be tudsz állítani vele sms-hez, csengőhangnak, ébresztőnek, stb

De szarul nézel ki...Iszol Te rendesen?

(#147) porkey.g válasza Atish19 (#124) üzenetére


porkey.g
csendes tag

Működik, de csak ext3 és ext4. Tudom, mindenhol ext2-t írnak, ahol a létrehozás menetével foglalkoznak, de az már elavult dolog.

De szarul nézel ki...Iszol Te rendesen?

(#148) draco31 válasza porkey.g (#146) üzenetére


draco31
veterán

Ezt már megoldottam, a memóriakártya media/audio/notifications mappába kellett csak berakni amit szerettem volna, és már meg is jelentek a gyári csengőhangok között.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#149) upsyka válasza porkey.g (#145) üzenetére


upsyka
aktív tag

na bazz,erre nem is gondoltam,köszi :)
a töltésre azt tudom mondani,hogy amikor azt írja a teló,hogy 100%,az még csak 70-80% valósan - ahogy a példád is mutatja - ,mivel a li-ion akkuknak 3 lépcsós a töltésük!hagyd rajta még vagy 2 órán át,miután kiírta,hogy feltöltve!ezért panaszkodnak sokan,hogy szar az akkuidejük,mert egyből leszedik,mikor kiírja a 100%-ot,pedig még bőven tudna tölteni :)
de lehet lekapcsolja a rendszer a töltést,miután 100%-ot ír...ezért kértem,hogy legyen offline töltés,mert ott valósan tölti fel teljesen,ha hagyod 2-3 órára a töltön :)

Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

(#150) CPT.Pirk válasza punk17 (#49) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hyhy, helyzet?

Tervezek csinálni egy teljes wipe-ot nálam, de megvárnám vele az új romot.

*a #143-ra akartam válaszolni.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.