Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) MongolZ válasza hallador (#33) üzenetére


MongolZ
addikt

"Még egyszer NEM! csak Athlon Palomino után!"

Ezt írtam én is: Athlon XP már tudta!!! Egyedül a T-Bird nem ismerte. (Igen, a P3 tudta) - na nem mintha az akkoriban hatalmas hátrány lett volna.

"Hát a 90'-es években valóban nem 2000 után tonna számra vitték."

Mit? Továbbra is eszméletlen kicsi részéről beszélünk az egész szegmensnek.

"Ha lenne valamilyen fogalmad arról milyen chipsetek voltak az AMD-hez akkoriban akkor nem kérdeznél ökörségeket."

Nem értetted a kérdést. Hogy jön ide a chipset gyártója? Ha valaki sz*rt akart venni, akkor sz*rt vett. Akkor is lehetett választani a minőségi lap és a sz*r lap között. Akkor is voltak Abit KR7A szintű lapok, ami után az ember megnyalta a 10 ujját. Nehogy az AMD vagy az Intel hibája legyen, hogy ha valaki a lapon spórol.

"Nekem meg Pentium II Celeron A 433-ra húzva és azzal is, itt nem az a lényeg hogy működött, hanem az , hogy melyik volt képes real time MPEG2-be felvenni 720*576-ban, majd melyik kódolta le egy tetszőleges konverterrel real time-ba divx-é azt az MPEG2-őt."

Hja értem. Erre konkrétan nem emlékszem, felvettem néhány kézimeccset és azóta porosodik a polcon a tuner. Én másképp emlékszem a TV tunerekre, én egyáltalán nem mondanám, hogy nagyon el lettek volna terjedve. De ebben biztos, hogy neked van több infód.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.