Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#92) Narxis


Narxis
nagyúr

Sajnálom ha megbántottalak, de attól a véleményem változatlan. Sok embernek(olvastam róla egy statisztikát ha megtalálom linkelem) még nekem is voltak ilyen tüneteim, pl. kocsiban/moziban, de volt, hogy éjszaka riadtam fel pont úgy ahogy a logout bejegyzésben leírta majd kiugró szívvel és alig kaptam levegőt, de mégsem nyúltam egyből gyógyszerekhez. Az élsportot ne keverjük ide mert az nagyon más. Az aki csak hobbiból sportol sokkal kevésbé van kényszer alatt mint akinél elvárják vagy saját maga elvárja a sporteredményeket, kvázi ez is egy stresszhelyzet.

Én elhatároztam, hogy mindent leszarok, nem idegesítem magam rajta, sikerül ahogy sikerül és nem egyből de egy idő után azt vettem észre, hogy elmúltak ezek a tünetek(hirtelen gyors szívdobogás, éjszaka felébredés levegő után kapkodva, halálfélelem elalvás előtt, pl. attól féltem, hogy szívrohamot kapok). Nem mondom, hogy mindenkinél sikerülnie kell gyógyszer nélkül hiszen minden ember más, elbagatelizálni se akartam de ez nem olyan betegség amiből képtelenség kigyógyulni akár orvosi segítség nélkül is.

Thanos was right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.