Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Lajbymester


Lajbymester
tag

Na most már a gyári 7.0/7.1-en a sor. :D Jöhetne már...

(#752) jFox válasza Gloob (#750) üzenetére


jFox
őstag

Arra gondoltam, hogy a K6000Pro-ra való CM-ot nem fejlesztik. Februári az utolsó bejegyzés. :(
Lajbimester: ez így igaz. :K Nincs még semmi hír a gyári Nougat-ról?

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#753) Gloob válasza Lajbymester (#751) üzenetére


Gloob
addikt

Én azt gyári mogyorókrémet nagyon kétlem sajnos. Ígérik ugyan, de nagyon hallgatnak róla. Már kint kéne lenni, vagy legalább jelezni kéne, hogy miért nincs még. De semmi hír, csak a hallgatás. Ez nekem nagyon nem tetszik. Ezért is vágtam bele a főzött ROM felrakásába. Egyenlőre nem bántam meg.

Samsung Galaxy A52S

(#754) Gloob


Gloob
addikt

Tényleg, ha majd esetleg véletlenül megérkezne a gyári Noughat a telefonra, valaki majd szólhatna itt a fórumon. Mi ugyanis jFoxal, meg aki még feltette a főzött ROM-ok valamelyikét, nem fogunk értesítést kapni róla. Aztán persze majd a tapasztalatok után mindenki eldönti a továbbiakat.

Samsung Galaxy A52S

(#755) Lajbymester válasza Gloob (#754) üzenetére


Lajbymester
tag

Szerintem senki nem kap róla értesítést, mivel teljesen új android verzió. Még a 64 bites változatról se volt semmi értesítés, sőt, még páran a 32 bitesnél se kaptak az újabb verzióknál.

(#756) Gloob válasza Lajbymester (#755) üzenetére


Gloob
addikt

Az való igaz, hogy a 32 biten nem volt értesítés a 64 bites megjelenésekor. Ezen kívül viszont minden frissítésről megkaptam az értesítést. Annak, hogy telepíteni nem tudta, annak megvolt az oka. Egyebek mellet a rootolás. Viszont mintha azt ígérték volna, hogy meg fog jelenni OTA frissítésként. Igaz, ígérték már a március közepét, is, és már lassan április közepe lesz, de még sehol!

Samsung Galaxy A52S

(#757) jFox válasza Gloob (#756) üzenetére


jFox
őstag

Beszéltem itt a Veletech-en az Oukitel-es srácokkal, de ők sem tudtak pontos időpontot mondani, hogy mikor lesz 7. :( Csak annyit mondtak, hogy heteken belül.
Viszont nem volt K6000Plus, pedig arra voltam kíváncsi. :O

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#758) Gloob válasza jFox (#757) üzenetére


Gloob
addikt

Köszi az infót. Nem valami biztató ez így. Heteken belül, abba elég sok minden belefér. No mindegy, elvagyok én egy jó főzött ROM-mal is. Már leszoktam arról, hogy hetente cserélem a ROM-ot a telefonomon. Manapság inkább használom. Ha jó egy ROM, akkor miattam maradhat a következő verzió váltásig is, vagy amíg el nem dobja magát.

Samsung Galaxy A52S

(#759) jFox válasza Gloob (#758) üzenetére


jFox
őstag

Nagyon gyászos volt ez az idei Veletech. :(
Alig volt kiállító, olyan nagy nevek hiányoztak mint az ASUS, a Sony, vagy az Alcatel. :Február

Annyi haszna volt az egésznek, hogy megtudtam, higy van magyarországi Oukitel képviselet. Árulnak is telefont meg szerviz is van.
www.okospontok.hu
Ők azok.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#760) Gloob


Gloob
addikt

Ezt a cikket én most nem értem! Most akkor lesz még egy Oukitel K6000 Pro? Vagy akkor nekünk milyen telefonunk van?
A cikk: https://sg.hu/cikk.php?cid=124675
Elnézést, de mobilról vagyok.

Samsung Galaxy A52S

(#761) salaud válasza Gloob (#760) üzenetére


salaud
aktív tag

A cikk alapján összekeverték a pro-t és a plust, lévén a pro már megjelent, én például arról írok :)) , a plus meg még csak presell mindenhol, ráadásul a cikkben leírt specifikációk a plus specifikációi.

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#762) Lajbymester válasza Gloob (#760) üzenetére


Lajbymester
tag

Ezt a cikket én is láttam tegnap... ha most jelenik meg a K6000 Pro, akkor mi időutazók vagyunk?

Nyilvánvaló, hogy a cikk írója a témában semennyit nem tájékozódott, és még le se ellenőrizte amit írt, mert akkor egyból rájött volna, hogy mekkora badarságot írt. :N

jFox: még össze se keverhették a kettőt, mert az egyikre azt írja, hogy múlt hónapban jelentették be, a másik meg most látott napvilágot...

[ Szerkesztve ]

(#763) Lajbymester


Lajbymester
tag

A másik amit nem értek, hogy az Oukitel fb oldalán azt hirdetik, hogy a Plus az első 12V/2A töltéssel rendelkező telefonjuk 6080 mAh akksival, amit csak 100 perc feltölteni.
Hmmm... Mint ha lett volna már egy ugyanilyen tulajdonságokkal rendelkező telefonjuk... :F :U

(#764) jFox válasza salaud (#761) üzenetére


jFox
őstag

És a Pro sem pár hónappal ezelőtt jelent meg, hanem tavaly. Bár a 12 is pár hónap.:K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#765) Lajbymester


Lajbymester
tag

Oukitel facebook:
Hello guys. We know you are waiting for this. #K6000Pro android 7.0 OS has confirmed to release next week. Thanks for your patient and understanding! We appreciate it!

Amúgy a kettővel ezelőtti hozzászólásomban nem jFox-nak szólt a szöveg, hanem salaud-nak. Mire észrevettem már letelt a szerkesztési idő :))

[ Szerkesztve ]

(#766) jFox válasza Lajbymester (#765) üzenetére


jFox
őstag

Ez a sok egyforma avatar....;)

Végre valahára. Ez jó hír. :K
Akkor nem csúsztattak nagyot a kiállításon a srácok.

Én már gondolkodtam rajta, hogy veszek egy Plus-t. :DDD

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#767) Lajbymester válasza jFox (#766) üzenetére


Lajbymester
tag

Jól néz ki a Plus, a hangszóró lekerült az alsó élre, az ujjlenyomat olvasót meg a Home gombba építették. Bár nekem jobban tetszik a Power 2. Hardveresen viszont egyik se fejlődött annyit, hogy megérje szerintem.
Amúgy most nézem, hogy a Powerhez nem jött mogyoró, és főzött romot se találtam 7-eset. Elég szegényes így a K6000 Pro-hoz képest. A közösség nem nagyon foglalkozik vele ezek szerint.

(#768) jFox válasza Lajbymester (#767) üzenetére


jFox
őstag

Az elején én is vaciláltam az Ulefon Power (ha erre gondolsz) meg a K6000Pro között, de aztán az ár döntötte el. Nagyon tetszett a Power azzal a fa erezetű hátlappal. ;)

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#769) Lajbymester válasza jFox (#768) üzenetére


Lajbymester
tag

Igen, meg van benne infrás jeladó is (pl. TV-hez távirányítóként), meg értesítő led. Csak apáménak olyan gyári hibája van, hogy a kijelző közepe felett kicsivel egy fél centis vízszintes sávban nem érzékel. Gondolom az első gyártmányban volt ez a hiba, de mindegy, nem akartam én is hibás darabot.

(#770) Lajbymester válasza Gloob (#747) üzenetére


Lajbymester
tag

Szia, használod még ezt a ROM-ot? Működik a fényképezés illetve videofelvétel a beépített kamerával? Mert én előbb kipróbáltam, és egyik se működött. Aztán raktam is fel az AOSP-t, amit jFox linkelt, de abban meg a beépített alk. váltó hiányzik. Ha neked működik a kamera, akkor még próbálkozok vele inkább.

(#771) Lajbymester válasza Lajbymester (#770) üzenetére


Lajbymester
tag

Azt tegyük hozzá, hogy a Lucky Patcherben a megadott opciót nem lehet aktiválni, és így nem tudom az Omniswitchet sem használni...

(#772) Gloob válasza Lajbymester (#770) üzenetére


Gloob
addikt

Szia
Én is a jFox által linkelt ROM-ot használom. Nálam működik a saját fényképező alkalmazás, legalábbis fényképezésre igen, sőt elég jó képeket is készít. Hogy a kamera része működik-e, azt nem próbáltam, de gondolom igen. A Lucky-val pedig igen is meg lehet csinálni az Omni-t. Nálam sem ment, de most már jó. és a Lucky hozta helyre. Sőt tudtommal jFox is azzal csinálta meg.

Samsung Galaxy A52S

(#773) Lajbymester válasza Gloob (#772) üzenetére


Lajbymester
tag

Azt hittem a CrDroidot használod, mivel azt linkelted be. Azon nem működik a kamera, még azzal a két alkalmazással sem, amiket a feltöltő megadott.
Az OmniSwitchet meg azért nem tudtam megoldani, mert a dokumentumban szereplő opció nekem ki volt szürkülve, így nem engedte a patch aktiválását. De miután újratelepítettem az AOSP-t, már engedte és működik. Amúgy a Nova Launcherben kiraktam tálcára az alk. váltó parancsikonját, így azt is elérem már. Hát nem vagyok teljesen kibékülve vele, de félmegoldásnak jó. (Ha esetleg hozzá tudnám rendelni valamelyik gombhoz xposed segítségével... de az meg nincs a mogyóróra)

[ Szerkesztve ]

(#774) Gloob válasza Lajbymester (#773) üzenetére


Gloob
addikt

Ok, értem. Nem használtam soha, csak belinkeltem, hogy van ilyen is már. Az a lényeg, hogy működik minden , ha nem is ügy ahogy várnád, de azért megy. Majd talán jön a gyári, és talán abban jó lesz nagyjából minden. Csak ebben nagyon sok a talán!?

Samsung Galaxy A52S

(#775) Lajbymester válasza Gloob (#774) üzenetére


Lajbymester
tag

Hát igen. Remélem azért ülnek rajta ennyit, hogy tényleg jól működjön minden...

(#776) jFox válasza Lajbymester (#775) üzenetére


jFox
őstag

Nekem is működik minden benne rendesen. A BT vacakol még, de már használhatóbb mint a gyárival volt.
Írtam az AOSP ROM készítőjének, hogy nem akar-e CM/LineAge ROM-ot is csinálni? Az válaszolta, hogyha lesz ideje csinál. :K
Egyébként van CrDroid-ból újabb változat - az AOSP ROM készítőjétől - amiben már működik minden. Elvileg. :K

A nyuszi sem hozta meg a gyári Nougat-ot?

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#777) Lajbymester válasza jFox (#776) üzenetére


Lajbymester
tag

Na hátha feltölti minél hamarabb. Abban működött a task váltó :)

A gyári mogyorót majd a mókus hozza :))

(#778) jFox válasza Lajbymester (#777) üzenetére


jFox
őstag

Reméljük.

Az a baj, az inkább el vermeli, vagy megeszi. :DDD

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#779) jFox


jFox
őstag

Azt tudtátok, hogy a telefonunk IP64 védettségű?
Csábulok egy másik telefon irányába és kerestem összehasonlítást, annak egyik táblázatában találtam az infót.
Itt la: [link]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#780) Gloob válasza jFox (#779) üzenetére


Gloob
addikt

Én az IP64-et azt tudtam, de az nem egy nagy szám. Annyit jelent, hogy por ellen teljesen védett (elméletileg), és fröccsenő víz ellen is védett. Ennyi, és nem több.
Egyébként miért akarsz cserélni egy gyakorlatilag ugyan olyan telefonra, mint ami jelenleg van? Talán jobb a támogatottsága, több rá a főzött ROM? Megnéztem az összehasonlító táblázatot, és számomra az derült ki, hogy majdnem ugyan az.

Samsung Galaxy A52S

(#781) jFox válasza Gloob (#780) üzenetére


jFox
őstag

Akkor csak nekem újdonság, hogy erre is van IP besorolás.
Tulajdonképpen pont ezért. Elégedett vagyok a konfigurációval, csak ez a BT hülyeség már nagyon idegesítő.
Amivel több a Cubot az a Samsung hátlapi kamera OV helyett, Sony előlapi kamera szintén OV helyett, meg az iránytű.
Amivel kevesebb az 3000mAh. :O
Még nem döntöttem el, csak vacilálok.
Még egy ugyanilyet nem akarok venni, fő a változatosság. :) Meg letelt az 1 év, nálam általában addig tart egy telefon. :DDD

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#782) jFox


jFox
őstag

MIUI 8.1 valakinek? [link] :DDD
Sajnos az orosz tudásom megkopott így nem tudom mi megy mi nem. :(

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#783) Lajbymester válasza jFox (#781) üzenetére


Lajbymester
tag

Pontosan mi a probléma a BT-vel?

Amúgy meg a Chrome fel szokta ajánlani a fordítást. Csak utána a célnyelvet magyarról angolra kell tenni mert úgy értelmesebb, mint magyarul.

[ Szerkesztve ]

(#784) jFox válasza Lajbymester (#783) üzenetére


jFox
őstag

Korábban már leírtam többször is: Gyári ROM-mal kb. az első frissítés óta (7.0?) rendszeresen ledobálja a headset-et vagy hangszórót, bármit alvó módban. Próbáltam már 32 és64 bites ROM-okkal is.
Eddig a korábban link-elt AOSP 7.1.1 főzött ROM-mal a működik a legjobban. Most nem dobálja le, viszont minden reggel (éjszakára repülőbe teszem) újra kell párosítani a headset-emet. :O

Ismerem a google fordítót, kb mintha szavanként fordítanék és nem is nézném az értelmét a mondatnak.
Van amikor használható de leginkább nem. :(

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#785) ballimr


ballimr
csendes tag

Mikor jon a frissites otan? Facebookon azt irtak aprilis kozepe...

(#786) Gloob válasza ballimr (#785) üzenetére


Gloob
addikt

Majd egyszer talán valamikor! Szerinted erre ki tud itt pontos választ adni? Hogy mit írtak, az nem érdekes. Mit tesznek, az inkább érdekes lenne. Jelenleg ülnek a babérjaikon sajnos.

Samsung Galaxy A52S

(#787) SJaika válasza ballimr (#785) üzenetére


SJaika
tag

Melyik év? :DD :))

Poco F5

(#788) Lajbymester válasza SJaika (#787) üzenetére


Lajbymester
tag

Figyelj, múlt héten azt írták jövőhéten. Lehet a Maya naptár szerinti jövő héten :) Vagy a jövő VALAMELYIK héten, ami 30 év múlva is lehet :D

(#789) jFox


jFox
őstag

Feltettem a MIUI-t. Eddig jól műxik. Az akksit egy kicsit jobban eszi mint az AOSP. Sajnos csak Angol, orosz, ukrán és néhány tyúklábas nyelvjárást ismer. :(

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#790) Gloob válasza jFox (#789) üzenetére


Gloob
addikt

Próbáld meg telepíteni a Play-ról a MoreLocale 2-ót. Van akinek egész jól magyarított. Én még nem próbáltam, mivel mindig volt magyar nyelvem a ROM-ban, kivétel az első droidom a T-Mobile Pulse, de az még az Eclair, ill. Froyo korszak volt. Aztán volt olyan is, hogy semmit sem csinált. Egy próbát megér. Ha nem jön be, uninstall.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#791) Lajbymester


Lajbymester
tag

Szombat van és semmi... már kezdem azt hinni hogy tényleg csak szivatnak minket. Most komolyan, nem bírnak előre gondolkozni egy héttel? Majd megint kitalálják hogy júniusban jön. Eredetileg februárban jött volna...

(#792) Gloob válasza Lajbymester (#791) üzenetére


Gloob
addikt

Vagy nem is fog jönni. Sajnos ez is bent van a pakliban. Én ugyan elvagyok a jelenlegi 7.1.1 AOSP-pal, de azért én is várom!
Egyébként tényleg nem bírnak előre gondolkodni. Sok az újabb telefonjuk, és azok kapják először. Mindig ez van, bármilyen telefont nézel.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#793) jFox válasza Gloob (#790) üzenetére


jFox
őstag

Sokszor használtam már a Morelocal2-t erre a problémára, de az csak az app-okat magyarítja. Bár egyszer, asszem egy Lenovo telefonnál, valahogy a beállítások menü is magyar lett. Nem tudom hogyan.
Mind1, tetszik ez a MIUI. :K Már régen is teszett.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#794) Gloob válasza jFox (#793) üzenetére


Gloob
addikt

Szerintem a menüt is magyarítja! Egyébként nekem is tetszik a macska, de ezt most kihagyom egyenlőre. Majd talán egyszer, ha megunom ezt ami most van, és a gyári vagy nem jön, vagy sz@r lesz.

Samsung Galaxy A52S

(#795) Lajbymester


Lajbymester
tag

Első kisebb-nagyobb bugot meg is találtam az aosp-n. Youtube appban 1080p60 lejátszásnál 1-2 másodpercig jó, aztán elkezd akadni nagyon, majd teljesen megáll a videó amíg bele nem tekerek... Nyilván nincs megoldva a driverben hogy skippeljen képkockát ha nem bírja tartani, vagy valami hasonló. Hiába, egy 1 ember által fejlesztett rom soha nem lehet tökéletes. Ezek után azon gondolkozok, vajon a videofelvétellel is vannak-e problémák.

Ezért lenne jó most már minél hamarabb a gyári...

[ Szerkesztve ]

(#796) jFox válasza Lajbymester (#795) üzenetére


jFox
őstag

Ne aggódj, a gyári sem lesz tökéletes. :K

Gloob: az első dolgom volt rátenni a Morelocal 2-t mikor láttam, hogy angol és a menüt nem tette magyarrá, csak az appokkat. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#797) Lajbymester válasza jFox (#796) üzenetére


Lajbymester
tag

A nemhivatalos romoknak szokott probléma lenni a videó megfelelő kódolása. Nem meglepő hogy ennek is jelen van.
Egyébként igen, azon gondolkoztam, hogy ha ennyit késnek a gyárival, akkor ha bugos lesz, mennyi idő lesz azt kijavítani? :N Abban legalább biztosak lehetünk, hogy ha megjelenik, a főzött romok is jobban hullanak majd (és kevesebb hibával), mivel lesz majd egy alaprendszer működő driverekkel, amire lehet építkezni.

(#798) Lajbymester


Lajbymester
tag

Ha hihetünk neki, akkor egy xda felhasználónak válaszoltak emailben, hogy miért nem jött még a mogyoró: [link]
Valamit a kamerával még nem tudnak megoldani, és még szeretnék megoldani május 1-ig.

[ Szerkesztve ]

(#799) SJaika válasza Lajbymester (#798) üzenetére


SJaika
tag

;] ;] Melyik év? ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Poco F5

(#800) Gloob válasza SJaika (#799) üzenetére


Gloob
addikt

Melyik, melyik! 2020-ra talán.😃

Samsung Galaxy A52S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.