Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Tdizsolt válasza jFox (#855) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Szia!

Miért nem a Plus-t választottad utódnak?
Mondjuk a Qubot is jó teló,nekem a k6000 előtt egy X10-em volt.
Nagyon szerettem,elvileg ip 67-es volt,csak gyakorlatilag nem... Beázott,és végleg oda lett,az összes adatot a sírba vitte magával. Néha még elő veszem és nyomkodom a gombjait,hátha....aztán vissza rakom a dobozába :K .

Szóval jó fajta telók,de én jelenleg a Plus-t választanám,ha úgy adódna. :U

Psn ID: Tdizsolt

(#902) jFox válasza Tdizsolt (#901) üzenetére


jFox
őstag

Akkor még nem volt Plus. De már nincs meg a Cubot sem. :N Most egy Doogee MIX-et nyúzok. Hamarosan arról is írok egy hasonló bemutatót. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#903) Tdizsolt válasza jFox (#902) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Akkor zajlik a csere-bere? :C

Keresed az igazit?? :DD
Kékben bitangul néz ki... :K
Jól látom,hogy alulra került az előlapi kamera? :Y

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#904) Gloob válasza jFox (#902) üzenetére


Gloob
addikt

Próbáld ki a Xiaomi Note 4 Global-t. Bitang jó telefon, hasonló akkuidővel, mint az Oukitel. Vagy az új 5-öst.

Samsung Galaxy A52S

(#905) jFox válasza Gloob (#904) üzenetére


jFox
őstag

Ha ezt megunom, akkor szerintem is valami Xiaomi modell lesz az utód. Egyszer már volt egy Redmi 2-esem és nagyon tetszett a MIUI. :K
Bár titkon abban is reménykedem, hogy valaki portol egy MIUI-t a Doogee-ra. ;)

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#906) Brogyi válasza Gloob (#904) üzenetére


Brogyi
senior tag

Nekem csak az USB C hiányzik. Az nagyon jó ötlet.

(#907) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Frissítés után a Wireless frissítés eltűnt a telefonról.🙁

(#908) jFox válasza maddionmax (#907) üzenetére


jFox
őstag

Ezek szerint befejezték a supportálást. Nem lesz több frissítés. :))
Viccet félretéve lehet ,hogy beköltözött a Beállítások-ba. A D MIX-en pl nekem ott van a Telefonról menüpont alatt. Ugyan ez az app, ami a K6000 Pro-n is volt. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#909) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Sajnos a support vége elképzelhető, mivel sehonnan sem elérhető már a Wireless update

(#910) Lajbymester


Lajbymester
tag

Na sziasztok, én még mindig nyúzom ezt a telefont. Úgy néz ki jó ideig meglesz még. A hetest még mindig nem raktam fel az xposed miatt, de úgy látom most jelent meg.

Ennyi idő után mi a tapasztalat a 7.0-val? Valami rossz tapasztalat esetleg van vele? Vagy ugyanolyan jó/stabil/gyors/stb. mint a 6.0?

(#911) Gloob válasza Lajbymester (#910) üzenetére


Gloob
addikt

Igaz, nekem már nincs meg, de én a megjelenésekor felraktam. Emlékeim szerint nem volt vele semmi gondom. Az akksi idő talán még javult is egy kicsit. Minden működött, semmi problémát nem tapasztaltam vele. Egy próbát megér szvsz.

Samsung Galaxy A52S

(#912) g4bb3r


g4bb3r
tag

Hali,

Vettem egy pót akkumulátort az Oukitel K6000 pro-hoz. Miután megnéztem a szétszerelős videót inkább letettem róla és jó lesz az a 1,5-2 nap akku idő :D

Ha valaki kalandvágyóbb vagy jó műszaki érzékkel rendelkezik akkor szivesen odaadom az akksit+szerelőszett (14usd volt).

(#913) bogiboy


bogiboy
csendes tag

Sziasztok!

A telóm adataim:
Android version 6.0
Andorid Security Patch: October 5, 2016
Baseband Version: OUKITEL-K6000Pro 2016/04/06 18:22
Kernel Verification: 3.18.19+ OVERVIEW info@oukitel.com 2016/04/06 19:22
Build Number: OUKITEL_K6000_Pro_V18_20161201

Több problémám van, kérem a segítségeteket...
1.
Minden ok nélkül lezár a telefonom(fekete képernyőn idő és dátum megjelenik, mind mikor a gyári betekintő ablakos tok fedőlapját lehajtanám a képernyőmre). Csak úgy jön vissza a telefonom kijelzőn az akkor használt alkalmazás, ha forgatom a telefont függőbe, vagy vízszintbe állítom...
2.
Nem tudom beállítani az 5GHz-es wifimet a telcsin, mert nincs olyan menüpontom (Wi-Fi -- Advanced Wi-Fi -- Wi-Fi frequency band) a 6-os androidon, amivel tudok választani a 2,4 és az 5GHz között, pedig úgy tudom , hogy lennie kéne...
3.
Egy pesti profi segítségre lenne szükségem, aki frissíti nekem a telcsimet 7.0-ra, vagy egy stabil újabbra-ra. Ha kell, még fizetnék is talán érte. Az Oukitel oldalán eltűntek a rom-ok, a needrom.com-on meg sok van, de én nem merek nem gyárit felrakni, profira bíznám, ha lehet...
köszi
Gábor

:-)

(#914) salaud válasza bogiboy (#913) üzenetére


salaud
aktív tag

Az én készülékem sem tud 5 GHz-es wifit. Nem tudom, honnan veszed, hogy tudnia kéne.
Nálam android 7.0 van rajta, a frissítéshez szükséges fájlokat átküldhetem, nem egy agyműtét, kb kapcsold ki, indítsd el a programot, dugd össze, nyomj meg két gombot, csík végigmegy, kész.
A hibád nekem nem szofveresnek tűnik, próbálj meg elsőnek rendszervisszaállítást csinálni, ha attól nem múlik el, hardveres gondod lesz.

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#915) bogiboy válasza salaud (#914) üzenetére


bogiboy
csendes tag

Köszi salaud előre is a segítségedet. Írtam privit is.
Az 5GHz jó lett volna, de belátom tényleg nem tudja a sok visszaolvasott test alapján a teló. A fájlelküldést előre is köszi. A gyári visszaállítás után remélem nem fog befeketedni már a telóm képernyője játék közben..
Köszi még1x a segítséget.
Üdv Gábor

:-)

(#916) bogiboy válasza salaud (#914) üzenetére


bogiboy
csendes tag

Hi!
Sajnos a gyári visszaállítással nem jött helyre az indokolatlan befeketedés, de legalább arra jó volt, hogy gyorsabb lett a telóm, mert nem raktam minden appot vissza:-)
Említetted, hogy "a frissítéshez szükséges fájlokat átküldhetem". Megköszönném, ha átküldenéd a 7.0-ás androind frissítésre a fálj és egy pár sort hozzá a telepítés segítsége érdekébe. Sajnos valamiért a gyári oldalról eltűnt... Előre is köszi és jó hétvégét.
Üdv.
Gábor

:-)

(#917) salaud válasza bogiboy (#916) üzenetére


salaud
aktív tag

HA a rendszer visszaállítástól nem jött rendbe a feketedés, akkor valószínű a hardverhiba, amit erős valószínűséggel a 7.0 sem fog helyrehozni, de természetesen átküldöm.

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#918) salaud válasza bogiboy (#916) üzenetére


salaud
aktív tag

Itt egy korábbi hozzászólásom a témában, ami segíthet. A ROM helyes linkjét privátban küldöm.

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#919) bogiboy válasza salaud (#918) üzenetére


bogiboy
csendes tag

salaud köszönöm a fájl-t és a korábbi hozzászólásodat, sikerült a 7.0-ra frissítés:-)
A kijelzőm indokolatlan befeketedése (úgy ahogy sejtetted) az android frissítéssel nem jött helyre, sztem ez már így marad...
közbe engedett a 7.0-ás frissítés után még egy wifis V26_20170830-as frissítést is, úgy hogy most itt a frissítés vége egyenlőre:-)

:-)

(#920) eszementális


eszementális
tag

Sziasztok!

Korábban volt egy ilyen telefonom, most egy Blackview P2-m van. Megszerettem ennek a telónak a launcherét. Valakinek ki van mentve vagy tudja valaki, hogy hogyan lehet kiszedni egy rom-ból?

(#921) salaud válasza eszementális (#920) üzenetére


salaud
aktív tag

Elvileg google playen megtalálod, Launcher3 a neve.

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#922) eszementális válasza salaud (#921) üzenetére


eszementális
tag

Köszi! De sajnos ez nem teljesen az, bár nem rossz!
Valakinek van még ötlete?

(#923) salaud válasza eszementális (#922) üzenetére


salaud
aktív tag

Rom-ból ki lehet bűvölni az apk-t, ha utánamész, kibontható a tartalom és csatolható/olvasható a filerendszer.
Kicsit utánajárós, de megoldható.

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#924) szunyika


szunyika
tag

Sziasztok!

Van nekem egy K6000 telefonom, aminek betört a kijelzője.
Ahogyan néztem Ebay-en és Aliexpressszen főként PRO és PLUS típusokhoz vannak LCD kijelzők.
Az vajon jó lehet az enyémbe is? Írtam emailt az oukitel-nek de semmi válasz nem jött még...

Ahogyan a specifikációkat néztem nincs különbség a PRO, PLUS és az általános verziók között, de persze ez nem azt jelenti hogy működni is fog vele.

Valaki tud ez ügyben segíteni, vagy tippet adni hogy jó lesz-e?

Képek a telóról: https://imgur.com/a/jFK6GDE

Üdv,
Dávid

(#925) jFox válasza szunyika (#924) üzenetére


jFox
őstag

Azért van némi különbség...
Ha csak a SoC-okat nézzük már akkor is. :K
Egyébként nem jó a sima K6000-be a Pro kijelző.
Van magyar képviselet, próbálj meg velünk beszélni!

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#926) IldiH válasza szunyika (#924) üzenetére


IldiH
aktív tag

Szét kéne szedni és rá van írva pontosan. Én a Pro-n cseréltettem úgy, hogy elvittem a szerelőmhöz, ő szétszedte, megírta és én vettem meg hozzá ez alapján Alin.

(#927) szunyika


szunyika
tag

és amúgy ez a telefon egyáltalán biztosan csak egy sima K6000 és nem PRO illetve PLUS?
a képek alapján be tudjátok azonosítani -> [link]

jFox, honnan veszed hogy van magyar képviselet? bárhogy keresem nem találok rá :(

[ Szerkesztve ]

(#928) IldiH válasza szunyika (#927) üzenetére


IldiH
aktív tag

Bele van írva, hogy melyik típus ....
Képviselet, bár sehol nem olvashatsz erről ...

(#929) jFox válasza szunyika (#927) üzenetére


jFox
őstag

Onnan, hogy beszéltem velük annó a Veletch kiállításon. :K

IldiH: miért sehol? Én megírtam nem? :P

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#930) IldiH válasza jFox (#929) üzenetére


IldiH
aktív tag

A linkelt hozzászólásodban lévő oldalon sehol ... :P

(#931) jFox válasza IldiH (#930) üzenetére


jFox
őstag

Akkor úgy látszik csak szalmaláng volt a részükről... :(

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#932) jopek13


jopek13
csendes tag

Sziasztok, gondoltam megprobalom hogy ide irom a kerdesemet.
Egy ismerosomnek van 1 oukitel u13 as keszuleke.
Nem talalja rajta a szoftverfrissitesi lehetoseget.
Tudnatok abban segiteni hpl lehet ez az opcio vagy hogyan lehet szoftvert frissiteni?
Koszonom Jopek

(#933) jFox válasza jopek13 (#932) üzenetére


jFox
őstag

Beállítások - A telefonról - Rendszer frissítése
Ha nincs ilyen opció akkor meg az alkalmazások között kell keresni. Ha jól emlékszem a K6000Pro-nál is ott volt.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#934) IldiH válasza jFox (#933) üzenetére


IldiH
aktív tag

Alkalmazások között a Vezeték nélküli frissítés, de ha wifin van, akkor fel kéne dobnia, hogy van rá frissítés ..

(#935) Johnie


Johnie
tag

Sziasztok. Bocs, hogy ide írok, de mix2 fórumcímet nem találtam. Három hete vásároltam Gearbestről egy Oukitel mix 2 készüléket de nem találom hol és hogy lehet beállítani, hogy ha fényképet készítek vele akkor ne a belső tárhelyre mentse az elkészült képeket hanem a microsd kártyámra. Sony-ról váltottam, ott a fényképező applikáció beállításai közt volt váltási lehetőség. Töltöttem le Play áruházból másik fotó készítő programot, ott van állítási lehetőség viszont mintha nem is lenne, nem marad meg a beállítás, visszaugrik belső tárhelyre.
Előre is köszönöm a válaszokat

Intel i5 4460, Xigmatek Loki 963, AsRock H97 PRO4, 2x4GB HyperX 1600MHz, Kingston 120GB SSD, Samsung 500GB HDD, Samsung ODD, Radeon HD 7770, FSP Hyper 600W, Cooler Master Elite 330.

(#936) IldiH válasza Johnie (#935) üzenetére


IldiH
aktív tag

A Beállítások - Tárhelyben kell az sd-t alapértelmezetté tenni

(#937) Johnie válasza IldiH (#936) üzenetére


Johnie
tag

Köszönöm, megtaláltam és beállítottam. Most már az sd kártyára menti a képeket. A továbbiakban ezzel a beállítással így most minden az sd kártyára íródik? (Bluetooth adatátvitel, programok telepítése stb.)

Intel i5 4460, Xigmatek Loki 963, AsRock H97 PRO4, 2x4GB HyperX 1600MHz, Kingston 120GB SSD, Samsung 500GB HDD, Samsung ODD, Radeon HD 7770, FSP Hyper 600W, Cooler Master Elite 330.

(#938) IldiH válasza Johnie (#937) üzenetére


IldiH
aktív tag

Nem, az már régen nem működik.
Általában van olyan választási lehetőség, hogy belső tárhellyé formázod az sd kártyát, ebben az esetben úgy is használja. Viszont semmi más nem fogja tudni olvasni ezt a kártyát utána.
Vagy hagyod így és a zenék, fotók, ilyesmik mennek rá, minden más a belső tárhelyre tovább is.

(#939) Johnie válasza IldiH (#938) üzenetére


Johnie
tag

Köszönöm szépen a válaszod, akkor marad így. Felajánlja a lehetőséget belső tárhelyként való formázásra, de bőven elegendő a belső 64GB . Köszönöm még egyszer.

Intel i5 4460, Xigmatek Loki 963, AsRock H97 PRO4, 2x4GB HyperX 1600MHz, Kingston 120GB SSD, Samsung 500GB HDD, Samsung ODD, Radeon HD 7770, FSP Hyper 600W, Cooler Master Elite 330.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.