Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Gloob válasza SJaika (#400) üzenetére


Gloob
addikt

Nem egészen értem mire gondolsz. Az akkumulátor százalékos kijelzésére? Az elérhető a menüből is. Ha nem arra, akkor írd le pontosan.

Samsung Galaxy A52S

(#402) SJaika válasza Gloob (#401) üzenetére


SJaika
tag

Igen arra gondoltam.
Én valahogy nem találom.

Közben meglett :R

Akit érdekel, megtaláltam a zárképernyő hátterét hol lehet állítani.
Beállítások - - > megjelenés - - > háttérkép

[ Szerkesztve ]

Poco F5

(#403) jFox


jFox
őstag

Nos én is 64bit-re váltottam. Picit gyorsabb lett a teló. Az Anttutu is 39e pont fölött hozott. :K
Ami még javult:

-DND (Ne zavarjanak) időnként magától kikapcsol. Ez végre működik jól.
-Wifi időnként lezsibbad (Hotspot be/ki segít) Eddig úgy néz ki ez is megjavult
-Egy csengőhang a két SIM-hez Ezen sajnos nem változtattak. :O
-EDGE hálózaton nem megy a mobil net. Ezt i s ki pipálhatom.

Viszont:
ma bluetooth heaset-ttel használtam egész nap a telefont és 2-3-szor is előfordult, hogy a telefon alvó módban újraindult. Viszont pin kódot nem kérte be :F

Nálatok nem fordult elő ilyesmi?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#404) Lajbymester


Lajbymester
tag

Akinek a 64 bites van, az majd megírhatná, hogy az a bug benne van-e még, hogy a hangerőcsúszka mellől eltűnik időnként a nyíl.
Illetve, hogy ez már akkor 6.0.1, vagy még mindig 6.0?

(#405) Gloob válasza jFox (#403) üzenetére


Gloob
addikt

Szia
A kékfogra nem tudom a választ, mert nem használtam még úgy. Viszont amit felfedeztem, és nem szoftverfüggő, és azt sem tudom, hogy jelzett dolog-e a specifikációban, hogy a Wi-Fi csak 2.4 GHz-es. Az 5 Ghz-et nem támogatja.
Egyébként örülök, hogy sikerült, és hogy jobb lett. Nem volt semmi probléma remélem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#406) jFox válasza Gloob (#405) üzenetére


jFox
őstag

Nem volt gond, elsőre sikerült. :K
Ez az újraindulgatás viszont aggaszt. Sokat autózom, emiatt sokat használom headset-tel.
Ezt az 5GHz-es wifit nem tudom honnan szedted. A specifikációban is csak b/g/n van. :F

Laybimester: ez is csak sima 6.0 :K Azt a hibát nem tapasztaltam a korábbi verzió (V8 32bit) alatt sem.

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#407) Lajbymester válasza jFox (#406) üzenetére


Lajbymester
tag

Én ha elindítok egy videót a Youtube-ban, berakom teljes képernyőbe a jobb alsó gombbal, megnyomom valamelyik hangerő gombot, és Home-ot nyomok, mindig eltűnik a nyíl.
Már egy ideje tudom, hogy kell megjavítani, de macerás minden alkalommal...
Ja és ez nexusokon is van, és azért kérdeztem a verziót, mert talán a 6.0.1-ben már kijavították.

[ Szerkesztve ]

(#408) SJaika válasza jFox (#403) üzenetére


SJaika
tag

Amit észre vettem, hogy két szenzor eltűnt.
[link]
És az alkalmazás váltó a középső gomb hosszan nyomásáról átkerült a bal szélsőre. Bár lehet hogy ezt valahogy én állítottam át.

Poco F5

(#409) Gloob válasza jFox (#406) üzenetére


Gloob
addikt

Nekem az Aida64 droidos verzió azt írja, hogy az 5 GHz nem támogatott.

Samsung Galaxy A52S

(#410) SJaika válasza Lajbymester (#407) üzenetére


SJaika
tag

Nem teljesen értem.
Kipróbáltam, elindítottam a youtubot.
Teljes képernyő. Hangerő gomb. Home gomb. youtube eltűnik, asztal megjelenik. Ha újra megnyomom a hangerő gombot, a kis nyilacska megvan.

Erre gondoltál?

Gloob:

Eddig tudta? Ahol vettem ott nincs a speckóban az 5 Ghz

[ Szerkesztve ]

Poco F5

(#411) Gloob válasza SJaika (#410) üzenetére


Gloob
addikt

Nem tudom, hogy tudta-e. Csak most tűnt fel, hogy nem támogatott. Ha a specifikációban nem szerepel, akkor ok. Mondjuk külös képpen nem zavar. Bocs, ha egy kicsit tévútra vezettem a társaságot.
Ezt a youtubos dolgot megnéztem én is. Nem tudom pontosan egyre gondolunk-e, de ez szerintem nem bug. Amikor szükség van a különböző hangerők beállítására (média, csengőhang, stb.),akkor megjelenik, és lehet állítani. Amikor nincs szükség rá, akkor nem jelenik meg.
Azt a dolgot pedig nem Te állítottad el. Tényleg átkerült.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#412) Lajbymester válasza Gloob (#411) üzenetére


Lajbymester
tag

Neked eltűnik akkor? Mert az bug. Mindenképpen meg kell jelennie minden esetben.
[link]
A nyilacska sokszor elcsúszik a forgatástól, és csak akkor áll helyre, ha úgy forgatom el és vissza állóba a telefont, ha közben a hangerő csúszkát mutatja.
CM13-ban kijavították...

[ Szerkesztve ]

(#413) jFox válasza SJaika (#408) üzenetére


jFox
őstag

Valóban. A Home gombra a G asszisztens került. :(

Ez a BT headset-es újrainduló probléma senkinek nem jelentkezik? Vagy senki nem használ BT headsetet?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#414) Lajbymester


Lajbymester
tag

Valaki be tudná nekem linkelni a V7-es romot illetve a hozzávaló supersu-t? Ja meg hozzávaló TWRP-t.
Lehet felrakom én is ha lesz időm a napokban.
edit.: ja megvan a rom, azt hittem még nincs benne az okosságokban.

[ Szerkesztve ]

(#415) jFox válasza Lajbymester (#414) üzenetére


jFox
őstag

#367
Meg az okosságokban is benne van. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#416) Gloob válasza Lajbymester (#412) üzenetére


Gloob
addikt

Nekem jelen pillanatban ilyen:

Volt már másmilyen is. Hogy ez meddig marad így, azt nem tudom

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#417) jFox válasza jFox (#413) üzenetére


jFox
őstag

Most már csak napi 1x csinálja és rájöttem, hogy nem indul újra a telefon, csak a bluetooth kapcsol le, majd kis idő múlva vissza kapcsol.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#418) SJaika válasza jFox (#417) üzenetére


SJaika
tag

Ezt nekem is csinálja.
Nálam rögtön a csatlakozáskor. Csatlakozik, aztán le, és újra. Azután már megy rendesen. De ezt az előző telefonommal is csinálta.

Úgy tűnik ebben a v9-es romban már nincs a wifi fagyás. Legalábbis nekem mióta fent van még nem jött elő.

[ Szerkesztve ]

Poco F5

(#419) g4bb3r


g4bb3r
tag

Üdv,

Kb 1 hete használom 2 napot simámn bír bekapcsolt mobilnettel vagy wifi-vel. Csak ejszakara kapcsolom le a netet , 2. nap este meg így is 30% kb.az akksi. De valamiért sajnos nem csatlakozik BT-n a kínai okosórámhoz ami SGalaxy Note3-alk működött.. :( Vettem egy ROIDMI autós transmittert remelem ahhoz fog.. :U

[ Szerkesztve ]

(#420) SJaika válasza g4bb3r (#419) üzenetére


SJaika
tag

Lehet, hogy rosszul tudom, de az okos órához kell egy plusz szoftver is.
Én pl ezt használtam amikor volt.
A trasmitterrel tuti fog szerintem.

Poco F5

(#421) g4bb3r válasza SJaika (#420) üzenetére


g4bb3r
tag

Nyilvánvalóan a szoftverrel ("Veryfit" :DDD ) akartam ugyanugy mint Samsungon.. a telefon érzékeli a BT deviceot de a sw nem.. :(((

Azért gondolom kellene működnie mert kb 10et rendeltem másoknak (akik meglátták rajtam) és ifone4től kezdve ezerféle telefonra gond nélkül lehetett csatlakoztatni..

(#422) Gloob válasza g4bb3r (#421) üzenetére


Gloob
addikt

Én ezt használtam az előző ROM-on. Ez kimondottan az MTK processzorokhoz íródott. Jól is működött. A jelenlegi ROM-hoz még nem csatlakoztattam az órát. Annyira nem izgat a dolog, de lehet, hogy megpróbálom kíváncsiságból majd.

Samsung Galaxy A52S

(#423) jFox válasza SJaika (#418) üzenetére


jFox
őstag

Szó szerint tegnap nekem is ezt játszotta. :K
Úgy látszik kezd összeszokni a két eszköz. :C
Neked milyen headset-ed van?
Nekem Samsung

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#424) Gloob válasza Gloob (#422) üzenetére


Gloob
addikt

No kipróbáltam, és érdekes lett az eredmény. Hiába volt a szoftver telepítve, és a telefon csatlakozott is az órához, az óra mégis azt közölte, hogy telepítsem a notifikációs szoftvert a telefonra. Meguntam, és telepítettem ezt a szoftvert. Eredmény ugyan az. Eszembe jutott valami. Jártam már hasonlóan. Töröltem a kapcsolatot, és az órával kerestettem meg a telefont. Az óra kérte a párosítást a telefontól, azon elfogadva tökéletesen működik! Ezek szerint nem mindegy, hogy mi indítja a BT eszköz keresését. Az óra, vagy a telefon.

Samsung Galaxy A52S

(#425) jFox válasza Gloob (#424) üzenetére


jFox
őstag

Nekem egy Mi Scale-em van, ott meg külön nem is kell párosítani, hanem csak a software-ben (MiFit).

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#426) SJaika válasza jFox (#423) üzenetére


SJaika
tag

Nekem valami kínai csoda. Ebayről rendeltem. Ha érdekel, majd otthon rákeresek.

Poco F5

(#427) Gloob válasza SJaika (#426) üzenetére


Gloob
addikt

Nekem egy aliexpresses pár dolláros U10. Ammenyit használom elég bőven.

Samsung Galaxy A52S

(#428) g4bb3r válasza Gloob (#427) üzenetére


g4bb3r
tag

Nekem "ID07" majd kipróbálom a hétvégén. Köszi.

(#429) jFox válasza Gloob (#427) üzenetére


jFox
őstag

Headset-ről volt szó. :N

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#430) Gloob válasza jFox (#429) üzenetére


Gloob
addikt

Ok. Az az U10-es óra BT-s headsetként is funkcionál. Lehet rajt a hívást fogadni, kezdeményezni, úgy, hogy az órán hallod a partnert, és az órába beszélsz. Kvázi, mint egy headset.

Samsung Galaxy A52S

(#431) jFox válasza Gloob (#430) üzenetére


jFox
őstag

Ezt nem tudtam. :B
Bámulatos, hol tart manapság a tudomány.... :DDD

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#432) Lajbymester válasza Gloob (#364) üzenetére


Lajbymester
tag

Na én most próbálnám flashelni a V7-et, de nem megy. A download gomb megnyomása után rádugom a gépre a telefont, de azon csak megjelenik a töltés animáció, a gépen meg nem történik semmi se. A drivereket most raktam fel megint és úgy is ezt csinálja...

Valamint egy olyan kérdésem lenne, hogy a #367-ben található TWRP kell a V9-hez is?

[ Szerkesztve ]

(#433) Lajbymester válasza Lajbymester (#432) üzenetére


Lajbymester
tag

Na pár perccel utána sikerült is.

(#434) Lajbymester válasza Lajbymester (#433) üzenetére


Lajbymester
tag

És a root is meglett.

(#435) Gloob válasza Lajbymester (#433) üzenetére


Gloob
addikt

Azt is elárulod, hogy mi volt a probléma? Csak azért, mert, ha utána sikerült, akkor ott volt valami! Mások is tanulhatnak belőle. Én nem véletlenül írom le a dolgokat.

Samsung Galaxy A52S

(#436) Lajbymester válasza Gloob (#435) üzenetére


Lajbymester
tag

Azért nem írtam le, mert nem csináltam semmit se, és a sokadik próbálkozásra valahogy felismerte a gép és elindult a flash. Talán az lehetett, hogy másik USB portban is próbálgattam egy idő után...

Amit tapasztaltam, hogy Messengerben a görgetés már nem szaggat (és ezzel együtt talán az egész rendszer is fluidabb, de itt a legfeltűnőbb), valamint hogy a hangerőcsúszkás bug még mindig benne van. :D Reméltem hogy kijavították, de sajna nem.

[ Szerkesztve ]

(#437) Gloob válasza Lajbymester (#436) üzenetére


Gloob
addikt

Nem tudom milyen gépen próbáltad a flashelést. Ha asztali gép, akkor erősen javasolt az alaplapi hátsó portok használata. Az előre kivezetett USB port nem mindig szerencsés.
A hangerőcsúszka nálam még mindig rendben van! Én annyit csináltam, hogy létrehoztam egy saját hangprofilt, az általános beállítással teljesen egyezőt, és azt használom. Esetleg kipróbálhatod úgy. Hátha......

Samsung Galaxy A52S

(#438) Lajbymester válasza Gloob (#437) üzenetére


Lajbymester
tag

De ahogy korábban írtam, ez egy bug. Nem fogja megoldani semmilyen beállítás. A forgatás összekutyulja a nyíl pozícióját. Nem tudom nálad miért nem jön elő... addig örülj :D

(#439) pcbence


pcbence
újonc

Egy elég érdekes kérdésem lenne,egyik ismerősömnek a K6000-esén nincs mobilinternet,vodafone hálózatnál van. Mi lehet az oka?

Bence

(#440) Gloob válasza pcbence (#439) üzenetére


Gloob
addikt

És melyik szolgáltató hálózatán nincs? Egyébként valószínű, hogy rosszul van beállítva az APN. Meg kell keresni az adott szolgáltató helyes APN beállításait az interneten, és annak megfelelően kézzel kell beállítani.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#441) Gloob válasza pcbence (#439) üzenetére


Gloob
addikt

Húha! Lehet, hogy rosszul értelmeztem a kérdésedet! Én úgy értettem, hogy nincs mobilnet, de a voda hálózatán van! ,Tessék egyértelműbben fogalmazni. A válasz többi része az jó. A voda APN beállításait kell akkor megkeresni.

Samsung Galaxy A52S

(#442) Gloob válasza pcbence (#439) üzenetére


Gloob
addikt

No meg még egy dolog lehet. Nem tudom milyen mobilnet! 4G vagy 3G? Mivel a kérdésed a K6000-ről szól, ez pedig a K6000 Pro topic, így azt sem tudom, hogy a sima K6000 mit támogat. Előfordulhat, hogy a magyarországi 4G-s hálózatot nem támogatja! Itt is lehet probléma. Szóval még egyszer: tessék a problémát tisztességesen leírni, és nem csak nagyjából!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#443) SJaika válasza pcbence (#439) üzenetére


SJaika
tag

Tényleg eléggé rosszul fogalmaztál.
Vodafone-nál általában alapból rossz az APN.
A vitamax.internet.vodafone.net APN-ből a vitamaxot törölni kell. Tehát csak internet.vodafone.net maradjon. Legalábbis ha ez volt a kérdés

Poco F5

(#444) IldiH válasza Gloob (#442) üzenetére


IldiH
aktív tag

A k6000 is tudja a b20-at

(#445) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne...a telefont össze kötöttem a gépemmel,első alkalommal látta a belső tárhelyet,az ezt követő csatlakozásnál viszont már nem volt meg,csak az SD karit hajlandó kezelni. Valahol láttam,hogy másnak is volt nyűgje vele,de az őszintét megvallva most hirtelen nem szeretném átnyálazni az egész topikot,ha nem muszáj... :B :B

Egy navit szeretnék felrakni rá,és azt a belső tárhelyre a gyökérkönyvárba kellene telepíteni... :U

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#446) Gloob válasza Tdizsolt (#445) üzenetére


Gloob
addikt

Alternatív megoldások: másold az sd-re, és onnan helyezd át a telefon file kezelőjével. Vagy telefonon totál commander, és lan plugin. Wi-Fi kapcsolat a PC-vel. Azt másolsz amit akarsz, és oda ahová akarsz.

Samsung Galaxy A52S

(#447) Tdizsolt válasza Gloob (#446) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Nagyon szépen köszönöm a gyors választ!!! :R

Psn ID: Tdizsolt

(#448) jFox válasza Tdizsolt (#445) üzenetére


jFox
őstag

Nekem volt ilyen hiba, egy újraindítás megoldotta. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#449) Tdizsolt válasza jFox (#448) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Próbáltam a gépet is,és a telót is újra indítani,soha többet nem látta :( ...
Pedig az eszközkezelőben ott van,és azt írja,minden ok.... :F

Psn ID: Tdizsolt

(#450) Gloob válasza jFox (#448) üzenetére


Gloob
addikt

Nekem sem látja. Egyszer látta, aztán többet sem. Van még szerintem egy másik megoldás is. PC-re Total Commander, és adb plugin. Azon keresztül is jónak kell kenni.
Valami mintha rémlene nekem, ha van sd, akkor csak azt látja. Vagy rosszul rémlik? Bár nekem azt sem látja.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.