Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) SJaika válasza SJaika (#600) üzenetére


SJaika
tag

Na kísérleteztem.
Fel flasaltem a v11es romot.
a recoverit és az user datát kihagytam, és a rootot sem távolítottam el előtte.
Eredmény: a telefon elindult minden probléma nélkül, viszont a twrp és a root eltűnt, a supersu rajt maradt a telefonon.
Újra vissza kellett flaselnem a twrp-t és a supersut újra telepítettem. majd indulás után nem kellett újra engedélyezni a root jogokat.

Nagy különbséget eddig nem vettem észre. Mivel én minden éjjel kikapcsolom nálam semmilyen probléma nem jelentkezett, viszont az indulás mint ha jobban menne. Bár lehet hogy csak beképzelem.

Poco F5

(#602) jFox válasza smilecat (#599) üzenetére


jFox
őstag

Nekem is letöltötte a V12-t. Ráadásul mobilneten. :W
Pedig be volt nekem állítva, hogy Wifi only, de úgy néz ki a frissítés ezt felülírta. :(
Nem tudom milyen töltési hibát akar javítani, nekem nincs vele gondom.
Inkább olyan dolgokat javítanának, mint az, hogy nincs külön csengőhang a két kártyához, vagy hogy normálisan működjön Samsung bluetooth headset-tel. :F

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#603) smilecat válasza jFox (#602) üzenetére


smilecat
aktív tag

Ez mondjuk érdekes, nekem ilyet még nem csinált, hogy önállósította magát, sőt úgy kellett noszogatni néha, hogy töltse már le a frissítést.

Tényleg... Bluetooth headset.
Tudtok rá ajánlani normális árban, normálisan működő eszközt?

(#604) SJaika válasza smilecat (#603) üzenetére


SJaika
tag

Én pár éve egy ilyet vettem még ebayről: http://www.aliexpress.com/item/32703279944/32703279944.html
Nekem tökéletesen működik a telefonnal.
Bár lehet hogy nem ilyenre gondoltál.

Poco F5

(#605) Lajbymester válasza jFox (#602) üzenetére


Lajbymester
tag

Szia, bocsi hogy beleszólok, de szerintem azt a csengőhang funkciót nem fogják belerakni soha, mivel a stock androidon sincs ilyen.

(#606) Gloob


Gloob
addikt

Sziasztok
Ez a frissítés megint csak szenvedés volt, de most már fent van. Viszont valaki meg tudja mondani, hogy a frissítést hova, és milyen néven menti? Jó volna, mert van egy alkalmazás, amivel elméletileg, ha a csomag megvan, akkor macera nélkül lehet azt telepíteni. FlashFire a neve, és hasonló a samungok mobil odinjához. Annyira, hogy ez is Chainfire munkája.

Samsung Galaxy A52S

(#607) smilecat válasza SJaika (#604) üzenetére


smilecat
aktív tag

Nem, nem ilyenre gondoltam, hanem a fülön hordható BT eszközre próbáltam rákérdezni...
Ez ha jól látom a leírását autós BT eszköz, nekem meg nincs kocsim, de köszi :)

(#608) jFox válasza Lajbymester (#605) üzenetére


jFox
őstag

Attól még nekem hiányzik. Amúgy az első dualsim telómon is stock droid volt (2.1) és abban is volt külön csengőhang a két kártyához. :F

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#609) Gloob válasza jFox (#608) üzenetére


Gloob
addikt

Van a Playon pár dual ringtone alkalmazás. Nem nézted még őket?

Samsung Galaxy A52S

(#610) jFox válasza Gloob (#609) üzenetére


jFox
őstag

Végig próbáltam, de egy sem működik. :(

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#611) Lajbymester


Lajbymester
tag

Rendelni akartam fóliát, de mindenhol csak üvegfóliát árulnak, aminek kicsit sokallom az árát, valamint attól is félek, hogy rosszul rakom fel ferde lesz, vagy szöszös lesz. Mert valamelyik nap raktam fel a fóliát amit hozzá adtak, és mindkettő sikerült vele... Először inkább sima fóliát akartam venni, mert az sokkal olcsóbb, és tudok vele "gyakorolni".
Miért nem árulnak sehol sem már sima fóliát?

(#612) Lajbymester válasza Lajbymester (#611) üzenetére


Lajbymester
tag

Na közben egyébként rendeltem egyet aliról: [link]
Kicsit olcsóbb volt mint amiket ebay-en árulnak, meg elvileg 2.5D-s.
Meglátjuk milyen lesz :U

(#613) SJaika válasza Lajbymester (#612) üzenetére


SJaika
tag

Szerintem az üvegfóliát könnyebb feltenni mint a simát.
Én is féltem tőle, de most már így gondolom.

Poco F5

(#614) Gloob válasza Lajbymester (#611) üzenetére


Gloob
addikt

A fólia felrakásának a titka, hogy nagyon tisztára kell pucolni a felületet, és nem árt, ha párás körülmények között van felrakva. Pl. fürdőszobában, ahol a porszemcséket a pára megköti. Mellesleg az üveget sokkal könnyebb feltenni. Adnak hozzá száraz, és nedves tisztító kendőt is, de nagyon jó a nedves szemüveg tisztító kendő is. Lényeg a tiszta, és pormentes felület, és légkör. Nézz róla videót! A ferdeségre nem tudok mit mondani. Ahhoz jó szem kell. A videókon látszik, hogy ráillesztik, és megnyomják a fóliát. Ez után szinte magára szívja. Látszik, ahogyan a levegő kiszorul alóla. És ez tényleg így is van!

Samsung Galaxy A52S

(#615) Lajbymester válasza Gloob (#614) üzenetére


Lajbymester
tag

Köszi a tanácsokat! Hát igen, ott rontottam el, hogy a szobámban a gépasztalon végeztem a műtétet, és mivel mellettem megy a gép, van por a levegőben. Egyébként előtte nagyon alaposan letakarítottam a kijelzőt, és lehúztam a védőfóliát a képernyővédő fóliáról ( :)) ), véletlen összefogdostam a kijelzőt, és le kellett tennem az asztalra (persze a ragadós felülettel felfelé), hogy letakaríthassam a telefont megint... na ekkor szálltak rá apró szöszök-porok, amivel nem tudtam mit kezdeni utána. Na meg ott is elrontottam, hogy rossz szögben engedtem rá a fóliát, és fel kellett szedni hogy megigazítsam...
Szóval minden lehetséges tekintetben elrontottam, de legalább használható a telefon, amíg megjön az üvegfólia, amit már várok :DD
És igen, a fürdőszobában fogom rátenni mindenképpen.

(#616) IldiH válasza Lajbymester (#611) üzenetére


IldiH
aktív tag

A ferdeségre: ha megfelelő felrakós videót találsz, akkor azon látszik a trükk. A törlőkendőkön kívül kapsz még egy matricaszerűséget is, ezzel lehet pontosan felrakni. A még fedett üveget felrakod a telefonra, addig igazítod, amíg tökéletes nem lesz. Ekkor a helyén megtartva a ragaccsal odaragasztod a telefon oldalához, majd kihajtod, mintha lapoznál. Leszeded a takarófóliát az üvegről, visszahajtod és rányomsz a közepére. Ha nem simulna el teljesen magától (néha a szélein marad némi levegő), akkor ott még megnyomkodod, majd óvatosan leszeded a matricát és kész :)

(#617) Lajbymester válasza IldiH (#616) üzenetére


Lajbymester
tag

Köszönöm, nem tudtam ezt sem. Nagyon hasznos dolog. Akkor ahhoz már nagyon balféknek kell lenni, hogy egy üvegfólia felrakást elrontson az ember :)

(#618) Heraldry


Heraldry
tag

Sziasztok! Nagyon gyenge a rezgése és egyszerűen sehol sem találom, hogy hol lehetne állítani. Tud valaki segíteni?

Nincs olyan hogy "felhő" csak olyan van, hogy valaki másnak a számítógépe... - "I love the way the Earth rotates... It really makes my day."

(#619) Lajbymester válasza Heraldry (#618) üzenetére


Lajbymester
tag

Szia, próbáld meg ezzel. Ha ott is nagyon gyenge a rezgés, akkor valószínű, hogy hardveres probléma. Ha nem, akkor általában szoftveres.

(#620) Lajbymester


Lajbymester
tag

Amúgy most raktam fel az üveget, immár művészi pontossággal, és mit mondjak. Mint egy üvegfólia: gyönyörű képet ad vele a telefon.
Viszont, hát... izé... :F :U

Nem tudom látszik-e, de ez a fólia túllóg a sík felületen, és ahol legörbül a kijelző üvege, ott nyilván nem tapad hozzá. Gondolom így tele lesz porral egy hónap múlva a fólia azon része.
Számítottam erre, mert az értékelésekbe beleolvasva más is írta, hogy nem a K6000 Pro-ra való.
Nem tudom, ti is ilyet kaptatok-e, gyanítom hogy nem :D

(#621) IldiH válasza Lajbymester (#620) üzenetére


IldiH
aktív tag

Sokfélét vettem már és még nem találtam pontosat. Viszont nekem mind kisebb volt a szélein, nem lelógós.

(#622) Lajbymester válasza IldiH (#621) üzenetére


Lajbymester
tag

Üvegfóliákat? Megkérdezhetem miért? Elrepedtek, vagy más ok miatt?

(#623) Gloob válasza IldiH (#621) üzenetére


Gloob
addikt

Ildi
Mi van az óráddal? Megérkezett már?

Samsung Galaxy A52S

(#624) SJaika válasza Lajbymester (#620) üzenetére


SJaika
tag

Az enyém pont ugyan ilyen.
Nekem nem zavaró, ahol nem tapad rendesen ott már nincs kép.
Most direkt figyeltem, ahol nem tapad nem sok kosz van,pedig dízel mozdonyon tudná gyülyteni.
Ami azt illeti a szilikon tok alatt több kosz van.

[ Szerkesztve ]

Poco F5

(#625) Tdizsolt válasza Lajbymester (#620) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Szia!

ÉnTexasi kollégától vettem a telót is,és a fóliát is...Figyelemre méltó a pozitívak száma nála.

A fólia tök jó,de mivel a teló kijelző a szélein lefele kerekedik,így kb 3-3 mm-el kisebb oldalanként,pontosan felrakva éppen akkora,mint a kijelző szélessége. Enyhén zavaró,de meg szokható. Maga a fólia jó minőségű,a kamerát,a hangszórót és a szenzort igényesen "kikerüli".

Nekem már meg is mentette a kijelzőt,egyszer pofára esett,és lerepedt a széléből egy mini darab.... :W

De inkább ez,mint a kijelző.

Psn ID: Tdizsolt

(#626) IldiH válasza Lajbymester (#622) üzenetére


IldiH
aktív tag

Még egyet sem raktam fel, mivel a kijelzőt törtem össze és előbb cseréltetni kéne (végre kaptam fehéret, ami a mostani viszonyok miatt már 1,5 hónapja elrepült és nem ért ide :O ). Tehát azért van több, mert hátha találok rá igazán passzosat. Illetve a másik 3 K szériás telefonomra is próbáltam passzosat, de azokra is csak ilyenek vannak.

(#623) Gloob : Már el is adtam :D Nem találtam kényelmesnek, sem az órát, sem a kezelését. De azért Kit-et hívtam rajta néhányszor, csak az érzés kedvéért :DDD

(#627) Lajbymester


Lajbymester
tag

Értelek titeket, de azért szerintem nincs rendben, hogy műanyag fóliát nem is árulnak (már) ehhez a telefonhoz, üvegből meg ilyen túllógósak vannak. És igaz, hogy a felső cuccoknak pont jó helyen van kivágva. Ami azt jelenti, hogy egy hasonló telefonhoz készülnek ezek a fóliák, de nem ehhez.
Nekem egyébként mindkét oldalt kicsit belelóg ez a levegős rész a kijelzőbe.
Ezen kívül semmi. És ha nekem se megy alá por, akkor teljesen jó lesz.
Írtam az eladónak hogy szeretném az árát vissza, mert szerintem mégse oké, hogy direkt ehhez a telefonhoz árulják. Meg aztán lehet ingyen megúszom a fólia árát. :D

(#628) SJaika


SJaika
tag

Kellemes ünnepeket mindenkinek :)

Poco F5

(#629) jFox válasza SJaika (#628) üzenetére


jFox
őstag

Na de ájFonnal? :F :DD

Inkább így:

Boldog és kütyükben gazdag Karácsonyt minden topic lakónak!
;)

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#630) SJaika válasza jFox (#629) üzenetére


SJaika
tag

Gyorsan kerestem egy képet. Csak később vettem észre, hogy szifon :Y :( :O
De legalább nem reklám :DD

Poco F5

(#631) jFox válasza SJaika (#630) üzenetére


jFox
őstag

Az Oukitel feltörekvő márka. Ráfér egy kis reklám. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#632) SJaika válasza jFox (#631) üzenetére


SJaika
tag

Ez igazi :) :D

Poco F5

(#633) SJaika


SJaika
tag


:DDD :D

Poco F5

(#634) jFox válasza SJaika (#633) üzenetére


jFox
őstag

Nagyon ügyes. :K
BÚÉK neked is és mindenkinek! :)

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#635) Gloob


Gloob
addikt

B.U.É.K! Minden fórumozónak!

Samsung Galaxy A52S

(#636) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

Csatlakozom!

Minden kedves fórumlakónak B.Ú.É.K.!!! :K :C

Psn ID: Tdizsolt

(#637) maddionmax


maddionmax
aktív tag

V18-ról jött egy frissítés, leszedte de Android frissítés közben hibát dob és kifagy.
Valakinek van valami ötlete?

(#638) Tdizsolt válasza maddionmax (#637) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Én már félek frissíteni...minden frissítés után valami rosszabb lesz... :(

Psn ID: Tdizsolt

(#639) IldiH válasza maddionmax (#637) üzenetére


IldiH
aktív tag

Nekem sem ment

(#640) jFox válasza maddionmax (#637) üzenetére


jFox
őstag

Melyik ROM? 32 vagy 64 bites?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#641) maddionmax válasza jFox (#640) üzenetére


maddionmax
aktív tag

32

(#642) Angulo válasza maddionmax (#641) üzenetére


Angulo
tag

Sziasztok
Nekem sem frissít,bár nem fagy le.letöltés után a reboot feliratnál csak teker,meg teker,de nem történik semmi,nem megy tovább a dolog. Szóval ezt a frissítést jelenleg nem lehet feltenni. Elvileg a leírás szerint valami töltéssel kapcsolatos bugot hivatott javítani,bár én semmilyen problémát nem tapasztaltam eddig.

(#643) zeg


zeg
senior tag

Valakinél nem akad valamerre felesleges eladó képernyővédő üveg k6000pro-ra?

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#644) ballimr


ballimr
csendes tag

Sziasztok! Melyik gyorstolto jo ehhez a telohoz? Pump express vagy a qualcomm quick charger is jo ehhez? Mar annyi toltot kiprobaltam de egyik se akarja gyorsan tolteni.

(#645) Brogyi válasza ballimr (#644) üzenetére


Brogyi
senior tag

INFINIX CQ-15AX
vagy
APS-KI015WE-G

A "15" 15W-ot jelent, és így a 18-as is jó, de az csak az APS kezdetűekben van.
A másik, merítsd le, mert csak az elején tölti gyorsan.

(#646) Brogyi válasza Brogyi (#645) üzenetére


Brogyi
senior tag

(#647) ballimr válasza Brogyi (#646) üzenetére


ballimr
csendes tag

Akkor csak a pump expresst hasznalo toltok a jok igaz?

(#648) Gloob válasza ballimr (#647) üzenetére


Gloob
addikt

Igen, csak az jó. Nekem Infinix van, és működik a gyorstöltés. Keress a nickemre, írtam róla valamikor.

Samsung Galaxy A52S

(#649) ottoyes


ottoyes
senior tag

Üdv!Eladó Oukitel U20 Plus telómat hova lenne érdemes felrakni?Pron nem találom a gyártó kategóriáját..felrakom oda,ahol hasonló telók vannak. :) :)

Ottoyes

(#650) smilecat válasza ottoyes (#649) üzenetére


smilecat
aktív tag

Ide a további készülékekhez: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.