Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) westlake


westlake
félisten

Aki beszélgetne egy közös TS-en, az megteheti. Itt már írtam erről. Ha kevés lenne a 32 "férőhely", akkor lehet intézni mást. Már most is 80-an vagyunk a PH!-s listában, ne mindeki csak a három haverjával társalogjon már.
Ha valakinek azzal van problémája, hogy én adom a "forrást", akkor ne tartsa magában, egész nyugodtan dobjon fel saját ötletet. De ne az legyen, hogy mindenki a saját kuckójában "lapít" csak azért, mert nehogy már valaki főnöknek érezze magát, amikor nem is az.

Amikor majd valaki belép a játékba, akkor hogy keres magának társakat, vagy csapatot? Ráír mindenkire, akivel ismerősők Uplay-en, vagy mindenkire megpróbál rácsatlakozni a játékban, aki látszik a map-on? :U

Mod: Tévedtem, már csak 79-en vagyunk a listában.

Ja, és már 11 tagja van a Total Takeover nevű alakulatnak, akik nyíltan rogue beállítottságúak. Már csak egy játékos kell, hogy három csapat legyen. ;)

Mod2: Vagy rosszul számoltam, vagy időközben meglett a 12. tag is. :D

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#2) westlake


westlake
félisten

Szimpatikus ez a Discord (köszi scyllafren!).
Szerintem mindenkinek érdemes tennie egy próbát. Aki nem akar programokat telepítgetni, annak is megfelelő lehet, mert még web alapú (browser) voice chat-et is tud. Ráadásul nem is akármilyen minőségben. A komplett applikációt sokkal jobbnak tartom, mint a TS-t. Ezen a linken tudok csatlakozni a prohardver.hu szobába.

[ Módosította: proci985 ]

Play nice!

(#3) RazoR válasza westlake (#1) üzenetére


RazoR
veterán

Lehet átpártolnék hozzátok... Az only DZ az mennyire csak only DZ? A story hidegen hagy téged/titeket?

(#4) oriic válasza RazoR (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kizártnak tartom, mert skillek, perkek csak úgy nyithatóak meg ha fejlesztve van a bázis. Ahhoz meg küldetéseket kell csinálni.

Live-Die-Respawn

(#5) westlake válasza RazoR (#3) üzenetére


westlake
félisten

A narancs lev30-at akkor is el kell érni, ha valaki csak PVP-zni akar. Nyilván nem kötelező, de akkor az összes fullos felszerelésről le lehet mondani. Ha meg narancs szint fejlesztés, akkor meg nyilván story.

Play nice!

(#6) 7 válasza westlake (#2) üzenetére


7
addikt

Nem csoda hogy szimpatikus, a Discord egy remek program. :)

(#7) #45052928


#45052928
törölt tag

Sziasztok!
Köszönöm mindenkinek a szervezkedést és munkásságát.
Nagyon jól haladtok, hogy közösséggé kovácsoljátok a brigádot.
Este felnézek TS-re ismerkedni. : )

üdv.
BlackSheepDenzo

(#8) westlake válasza #45052928 (#7) üzenetére


westlake
félisten

Jól haladtok? Ahha, oké. :D
Tetszik a többeszám. ;]

Már nem a TS van az első helyen, hanem ez. Nagyon remélem, hogy nem jöttök majd azzal, hogy "nekem a TS-van beállítva". Semmi másra nem nincs szükség, csak egy megnyitott browser-ra. :U

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#9) .LnB válasza 7 (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mivel ad többet ez a Discord mint a sima Uplay friend kliens? Nem próbáltam még, csak megnéztem a honlapjukat, tetszetős mondjuk csak megéri használni?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) westlake válasza .LnB (#9) üzenetére


westlake
félisten

Minden tekintetben. Nekem egyre jobban tetszik, mióta használom. Miért nem próbálod ki? Linkeltem egy invite-ot. Tudtok saját szobát és voice chat-et csinálni a prohardver.hu-s klánnak. Vagy megcsinálja tőletek valaki, vagy megkértek, hogy hozzam létre én. Néhány dologot már beállítottam.

Play nice!

(#11) M^xx válasza westlake (#1) üzenetére


M^xx
aktív tag

Szia, köszi a meghívást! Attól függetlenül, hogy van saját teamspeak szerver fel fogok menni hozzátok is ki tudja nálunk mennyien fogják megvenni a játékot. Amúgy aki csapatot keres csatlakozhat hozzánk is kellenek az új arcok. Teamspeak 3 szerver ip: battlezone.hu

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#12) westlake


westlake
félisten

Köszönhetően scyllafren segítségének, majdnem tökéletes a Discord konfigurálása. Még mindig várjuk sok-sok szeretettel a beszélgetni, írkálni kívánó játékosokat. Ide kattintva tudok csatlakozni. Azért írok megint, mert az eredeti invite link már nem él.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#13) Xorith


Xorith
tag

A T2 tagoktól kérdezném, hogy akik a barátlistába vannak azokat is támadják vagy a barátok kivételek? Csak mert ugye a barátokat látni a térképen majd DZ-be. :D

(#14) westlake válasza Xorith (#13) üzenetére


westlake
félisten

Még nem döntöttük el. ;]
Mivel "daraló" jelleget szeretnénk képviselni, akarva-akaratlanul lesz, akit megölünk. Szerintem maradjunk annyiban, hogy aki nem bánt minket, azokat mi sem bántjuk. ;)

Play nice!

(#15) Xorith válasza westlake (#14) üzenetére


Xorith
tag

Majd alakul. :D Csak mert mindkét fél kihasználhatja csak erre akartam rávilágítani. T2 is és a Ph! vagy bármilyen más "klán". Engem nem zavar speciel.
Azért majd T2 élménybeszámolókra is kíváncsi leszek. Milyen akciókat csináltatok meg hasonlók. :)
Jó éjt minden Ügynöknek! :) :)

(#16) Ditoo0225 válasza Xorith (#15) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Nem csak info, videó is várható bőven :D

(#17) westlake


westlake
félisten

Gyertek-gyertek. Már 27-en vagyunk. :)
Minél többen, annál jobb.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#18) sulu1701


sulu1701
aktív tag

Végre én is ide találtam :DDD , készülünk( T2) valamivel a 7végére?

(#19) westlake válasza sulu1701 (#18) üzenetére


westlake
félisten

Maximum csak azt próbáljuk ki, hogy mit is lehet majd rosszalkodni ennyien a DZ-ben.
Discord-ra nem jössz? (Vagy már vagy, csak olyan a nick-ed, amit nem tudok beazonosítani.)

Play nice!

(#20) sulu1701 válasza westlake (#19) üzenetére


sulu1701
aktív tag

Olvastam róla és elvileg fent is vagyok a PH-nickel sulu1701

(#21) westlake válasza sulu1701 (#20) üzenetére


westlake
félisten

A Discord, meg a PH-s lista két különböző dolog. Kattints arra, amit linkeltem.

Play nice!

(#22) sulu1701 válasza westlake (#21) üzenetére


sulu1701
aktív tag

A Discord on vagyok a Ph-n használt nevemmel a könnyebb azonosítás miatt, de ha nem, akkor mond mert csak most ismerkedem ezzel a megoldással.

(#23) faber24 válasza westlake (#21) üzenetére


faber24
őstag

Rákattintottam, nem tudok belépni egy szobába sem :(

i7@4.2 +GF770+16GB....meg ilyenek :)

(#24) scyllafren válasza faber24 (#23) üzenetére


scyllafren
senior tag

Ez direkt van, hogy illetektelenek ne tudjanak bejonni. Amint az egyik admin ad neked jogot, maris feltarulnak a lehetosegek :)

(#25) norti


norti
addikt

Sziasztok!

Én egyelőre tervezem, hogy megveszem, ha lesz 30%-os akcióban valahol, beírtam magam a listába, regisztráltam discordra a pH-s nickemmel, bár egyelőre nem akarok mikrofont használni, mert inkább a PvE érdekel (+coop), de majd meglátjuk. Fps-ekért annyira nem rajongok multiban, mert már öreg és lassú vagyok :D de ez rpg (hehe), szóval coop PvE mindenképpen jó lenne.

Kérdés: klánba hogy lehet tartozni? Beírom magam és kész? Vagy van követelmény? :)
Aki akar, megtalál listában és akár steamen is hozzáadhat, a bétát most ott (is) játszom bár nem ott fogom megvenni 99%.

(#26) Tyrael02


Tyrael02
újonc

Hoy skacok. Én is csatlakoznék egy magyar társasághoz, adott esetben klánhoz, ha annak nevezitek. Előnyben részesítem a co-op vs ai-t, de a pvp-től sem irtózom. Szóval ha valakinek szüksége van +1 tagra, akkor ugyanezen a néven megtalál játékban vagy uplayen. GL&HF.

(#27) D.Orion


D.Orion
veterán

Hi, feldobtam a discord progit. Az egyszerűség kedvéért pHeetR/D.Orion néven regeltem, hogy könnyebb legyen beazonosítani. :DDD
Majd valaki útba igazíthatna, hogy mit merre és hogyan. :B

(#28) norti válasza D.Orion (#27) üzenetére


norti
addikt

Szia!

Ha benn vagy és még nem állítottak "zöldre", akkor keresd meg privátban valamelyik admint (lilák) és ő állandó tagra tesz, utána már megjegyez a szerver.

n.

(#29) FR33


FR33
aktív tag

16-20as szint körüli emberkét keresek coop-ozni dzn kívülre egyelőre. Köszi! Privátot írjatok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.