Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) SzChriss95 válasza leslien (#299) üzenetére


SzChriss95
csendes tag

Nekem kb 3 napja van meg, eddig nem valami fényes, ha sokat nyüstölöm akkor egy délután alatt lemerül, vagy még annyi sem kell :\

(#302) blade zte válasza SzChriss95 (#298) üzenetére


blade zte
őstag

Gummyn is, namelessen is, úgylátom mind cm alapúak.

Természetesen a gyorstöltés is megy, az elvileg nem függ a szoftvertől.

Rettenetesen gyorsan merül nekem is sajnos. A custom romok azért valamivel már jobbak. Neked nem szokott nagyobb teljesítményen istentelenül forrósodni?

Amúgy próbáltam linuxot installálni linux installerrel és fel is ment gummyn el is tudtam indítani az ubuntut. Persze valami gagyibb változatát.

Sőt próbáltam ubuntu touchot is. Nem volt a system partíción elég hely. :(

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#303) migabi24 válasza icemad (#300) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem azt mondta, hogy rossz, de hasonló készülékek többre is képpesek, tehát nem kiemelkedő

(#304) leslien


leslien
nagyúr

viszont ami nagyon jó pont nálam usb otg nem kér root jogot és a 1tb vinyót is kezeli gond nélkül :C

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#305) SzChriss95 válasza blade zte (#302) üzenetére


SzChriss95
csendes tag

Dehogynem,nekem is kib*szottul melegszik, gondolkodom hogy megpróbálok rajta tojást sütni

(#306) leslien


leslien
nagyúr

feldobtam a coloros 2.0.1 amit már az elején nem értek h a hálózati beállításoknál (2g3g) v (2g3g4g) ez a két lehetőség van ?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#307) SzChriss95 válasza leslien (#306) üzenetére


SzChriss95
csendes tag

Én vagyok hülye tudom, de hol lehet letölteni? Nem találtam meg

(#308) blade zte válasza SzChriss95 (#307) üzenetére


blade zte
őstag

[link]

Mindig az oppoforumsot (vagy az xda-s oldalt) nézzed. Van ott egy coloros download topic, ott lesz a beta.

Oppo find 7 astro black

(#309) leslien


leslien
nagyúr

kép,tud ez ilyet is :DD

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#310) SzChriss95 válasza blade zte (#308) üzenetére


SzChriss95
csendes tag

Köszönöm, még új vagyok az oppo világában

(#311) monti0222w válasza leslien (#309) üzenetére


monti0222w
addikt

Jó ez a kép, nekem teszik. :K

(#312) balage25 válasza icemad (#300) üzenetére


balage25
senior tag

Szerintem is nagyon jó a 4 óra kijelzőidő. Ez az első telefonom ami bírja az egész napos munkaidőmet ami negyed óránként gps lejelentés a cég felé, egész nap wifi+3g, pár óra telefonálás és minimum egy óra net. Kicsit zavar is, hogy "feleslegesen"marad estére 40%, és mégis tölteni kell, mert azzal már nem bírja ki a második napot.

És egy hétvégét is simán kibír egy töltéssel:

Find 7a

(#313) leslien válasza balage25 (#312) üzenetére


leslien
nagyúr

nem nagyon volt használva.. egyébként reggel is töltheted mert picit gyorsabban tölt mint a többi telo ;]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#314) blade zte válasza balage25 (#312) üzenetére


blade zte
őstag

:Y Photoshop.

Hogy a sz*rba mégis? Hogy bírod napi 1 órát használni csakis a teló játékot mellőzve? :DDD

Jaaa find7a... Pedig kicsit kezdtem örülni.

Oppo find 7 astro black

(#315) balage25 válasza leslien (#313) üzenetére


balage25
senior tag

Hétvégén nem használom annyit.
Felesleges lenn reggel előbb kelnem egy fél órával és töltőre tennem, mert egy este alatt szinte nem merül semmit.

blade zte

Hétvégén pihenek, utazok. Nem piszkálom a telefonom.

[ Szerkesztve ]

(#316) leslien


leslien
nagyúr

vissza dobtam a 1.2.4 . majd ha kijön a stabil verza a 2.0 -ból akkor feldobom,viszont elég érdekes mert nagyon jól műkszik azóta . jól bánik a rammal is aksi is jóban bírja.
sokat számít a wipe...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#317) Vicodinx


Vicodinx
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a find 7-nél észlelhetőek-e olyan meg-meg döccenések mint az LG G3-nál?
Köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

(#318) leslien válasza Vicodinx (#317) üzenetére


leslien
nagyúr

szia, nincs dadogás egyiknél sem find7,find 7a...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#319) Vicodinx válasza leslien (#318) üzenetére


Vicodinx
csendes tag

Köszönöm, nagyszerű azt hiszem ezzel eldőlt mit veszek.

(#320) erdosi


erdosi
csendes tag

Megérkezett a Find 7-em :DD

S3 után ez a telefon egyszerűen hatalmas. Baromi nagy. Némi nyomkodás után azonban nagyon kézreálló, és szokható a méret, még a nadrágzsebeim nagy része is befogadja.
Még nem sikerült belakni, egy névjegyzék szinkron volt csak, másra még nem nagyon volt időm.

Egyetlen problémám van csak vele: sehogy sem tudom működésre kényszeríteni a Samsung UHS-1-es 64 gigás kártyámat benne (ami az S3-ban tökéletesen működött). Formázhatom bármire, EXT2, EXT3, EXT4, FAT, exFAT, NTFS, ahogy elindítok egy 1080p-s videófelvételt, a kamera app kifagy. 4K-t meg se mertem próbálni.
Valami turpisság biztos a kártyával van, ugyanis belső tárhelyre lazán rögzít bármit.

Valami ötlet esetleg ?

(#321) blade zte válasza erdosi (#320) üzenetére


blade zte
őstag

[link]

Itt kérdezz.

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#322) erdosi válasza blade zte (#321) üzenetére


erdosi
csendes tag

Köszi, egyelőre úgy tűnik megoldódott.

Az S3-omba visszatettem a kártyát, megformáztam, vettem fel vele 10 percnyi 1080p videót, majd vissza az Oppo-ba, az tökéletesen lejátszotta, és rögzíteni is sikerült vele. :C
Remélem csak valami bug volt, és nem fog beszarni a későbbiekben sem :U

(#323) obligat válasza erdosi (#322) üzenetére


obligat
senior tag

oppo nem formázza meg magának amúgy?

--==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

(#324) leslien


leslien
nagyúr

skacok, akit érdekel az aláírasom keressen nyugodtan :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#325) s3nsitivity válasza leslien (#324) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Miért? :Y

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#326) blade zte válasza s3nsitivity (#325) üzenetére


blade zte
őstag

Biztos sárga a kijelző alja. oneplus one és a 7a képernyője szenved ettől jópár verziónál.

Oppo find 7 astro black

(#327) leslien válasza s3nsitivity (#325) üzenetére


leslien
nagyúr

semmi baja minden ok a teloval, én vagyok a feleségem szerint aberrált :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#328) erdosi válasza obligat (#323) üzenetére


erdosi
csendes tag

Megformázza a teló is, de az eredmény ugyan az volt, nem tudtam használni...

(#329) erdosi válasza blade zte (#326) üzenetére


erdosi
csendes tag

Az én Find 7-em kijelzőjének fehérje konkrétan odaba***a a Galaxy S3 super amoledjét.
Ahogy kivettem a dobozból ilyen, pislogtam is nem kicsit :D

(#330) dvmartin94


dvmartin94
csendes tag

Az aksi nem egy világbajnok ezt tapasztalatból mondom

(#331) erdosi válasza erdosi (#322) üzenetére


erdosi
csendes tag

Eddig tartott... :(((
Felkeltem, gondoltam, hogy újra kipróbálom, ne napközbe érjen meglepetés...
Errefel se visszajátszani nem tud kártyáról, se felvenni nem tud memóriakártyára :(
A kártya nem lehet hibás, az összes kártya-teszter progival UHS-1-es kártyának megfelelő eredmények jöttek ki, még az Oppoban is, csak épp használni nem tudja :W Azt sem hinném, hogy hardveres hiba lenne, mivel egy régebbi SanDisk 8gb-os Class4-es kártyát röhögve kezel, sőt még 4K videót is tudok rá rögzíteni, bár a mentés egyértelműen a kártya miatt lassú. 1080p-ben viszont hibátlan. Megyek az Oppo fórumra, hátha lesz megoldás :O

dvmartin94: Még várok pár napot, mire véleményezem, be kell állnia az akksinak, de szerintem nem lesz vele gond :)

(#332) s3nsitivity válasza erdosi (#331) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Attól lehet a kártya a ludas.
Egyszerűen nem szereti a telód, ennyi. Van ilyen. :K

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#333) erdosi válasza s3nsitivity (#332) üzenetére


erdosi
csendes tag

Ha nem sikerül megoldani, akkor ugyanitt eladó lesz egy Samsung 64Gb-os UHS-1-es micro sd :D

(#334) erdosi


erdosi
csendes tag

Mivel szeretnék tökéletesen elégedett lenni azzal, amire sok pénzt költök, -így a Find 7-el is- mindig összehasonlítom az előző eszközzel, amit leváltok vele.

Korábban írtam, hogy egy Galaxy S3-at akartam nyugdíjazni az Oppo vásárlásával, azonban most, hogy a kamerákat hasonlítottam, jött a hideg zuhany.

Amit leírok, az az én személyes véleményem, ami a saját tapasztalataimon alapul, nem általánosítás !

Az Oppo nagyon szép és éles képeket lő, amíg mellé nem teszem az S3-at. Nem vagyok szakértő, nem értek a fotózáshoz, de szeretek mobillal fotózgatni. Automata beállításokkal, nagyjából ugyanabból a szögből lőttem több képet is, többféle témáról. Mikor egymás mellé illesztettem a két telefon képeit, leesett az állam ! :Y

A felbontástól eltekintve az S3 keresztbe-hosszába odaveri a Find7-et ! Színhűség, élesség, zaj, részletesség, (számomra lényeges szempontok), mindegyikben győz az S3, bármilyen témáról legyen szó. Erre csak rátett egy lapáttal, hogy a két telefonnal rögzített 1080p videókat egymás mellé vágva szintén ugyan az az eredmény, sőt, az Oppo olyan gyatra minőségben tud csak hangot rögzíteni, hogy az felháborító. A színek rettenetesen fakóak (fotó és videó egyaránt), a képek szélein ordít a zaj. Annak ellenére, hogy videózás közben az Oppo-n kézzel kell fókuszálni, így sem igazán találja el a dolgokat.

Mivel maga a dizájn, a rendszersebesség és szolgáltatások nagyon bejönnek, nem szeretném emiatt eladni a telefont, bár elég közel állok hozzá.

Egyelőre felteszem a 2.0 béta ColorOS-t (jelenleg 1.2.4i van rajta, a legfrissebb hivatalos), hátha azzal jobb lesz, ha nem, akkor valószínűleg lesz egy eladó Find 7-em :((

(#335) leslien válasza erdosi (#334) üzenetére


leslien
nagyúr

azért nem ilyen vészes a helyzet ahogy leírod, pl tedd fel
a cm 11s és a legfríssebb kamera app ot (sztem az majd küldöm) és a samut hajítod a fenébe :K

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#336) erdosi válasza leslien (#335) üzenetére


erdosi
csendes tag

Számomra ez elég vészes, egy közel 150 ezres mobil ne S3 alatti szinten legyen kamera terén, ez azért gondolom reális elvárás :)

Itt egy példa: S3 vs Find 7
Balra az S3, jobbra a Find 7. Az Oppo-val legalább 4-5 képet kellett lőnöm, mire egyáltalán ilyen éles lett...

Egyelőre nem akarok CM-et, se más főzött romot, keresek újabb ColorOS-t, bár ahogy látom, 2.0 béták nincsenek 7-re, csak 7a-ra :O

Augusztus végére ígérték a végleges 2.0-át, ha addig nem dühít fel nagyon, akkor marad, egyébként ez nekem így nagyon nem szimpatikus :(

Ha másnak ez megfelel, akkor ugyanitt lehet privátban érdeklődni egy 3 napos Find 7 után :D

(#337) s3nsitivity válasza erdosi (#336) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Csak a kamera appot mondta. :))

Amúgy ha tényleg ilyen képeket csinál akkor nem csodálom, hogy feldühít. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#338) erdosi válasza s3nsitivity (#337) üzenetére


erdosi
csendes tag

Igazad van, benéztem :D

Mindjárt kipróbálom :)
A hosszú záridős fotózás is elérhető benne ?

(#339) leslien válasza erdosi (#336) üzenetére


leslien
nagyúr

augusztus végén már a kit kat jön egyébként
sztem sokkal jobb a cm!!! és ez könnyen lehet ide oda mászkálni (coloros, cm) gari vesztés nélkül...

szek;nem csak a kamera app ot mondtam...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#340) s3nsitivity válasza leslien (#339) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Ja tényleg ott volt egy és. :B
Mégis én néztem be, bocsi :D

De mag az app is lehet sokat segít!

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#341) leslien válasza s3nsitivity (#340) üzenetére


leslien
nagyúr

kép, kamera app, galéria, ram használat hozzá teszem rossz fény viszony volt amikor lőttem a képeket

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#342) erdosi válasza leslien (#341) üzenetére


erdosi
csendes tag

Ezzel az app-al nekem el sem indul a kamera :((
Most töltök le egy 2.0-ás ColorOS-t, de ahogy láttam, brutálisan jó képeket lehet vele lőni :D

Pl.: KÉP

(#343) leslien válasza erdosi (#342) üzenetére


leslien
nagyúr

mondtam h csak cm11s fog működni a Oneplus One kamera app!!! azokat mensd le mert jól fog jönni még ;)
igen brutális képeket lehet vele lőni én mondtam :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#344) erdosi válasza leslien (#343) üzenetére


erdosi
csendes tag

Megnyugodtam :D
Hatalmas pacsi a 2.0 programozóinak, fordult a helyzet :)

Az S3 kamerája valami bébikamerának tűnik az Oppo-hoz képest :DDD

Remélem legalább ilyen lesz a végleges verzió is, az rendesen oda fog szúrni a csúcs telóknak ;]

[ Szerkesztve ]

(#345) leslien válasza erdosi (#344) üzenetére


leslien
nagyúr

még csak most fog jönni a végleges verzió a kit kat color os 2,,, . a cm 11 meg hab ( atom biztos működés)a tortán h a gyors töltés is működik :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#346) s3nsitivity válasza leslien (#345) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Megjött az 1+1 -ed is? :))

Nem nyomsz majd valahova egy összehasonlítást? :D :B

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#347) leslien válasza s3nsitivity (#346) üzenetére


leslien
nagyúr

pénteken éjjel lesz nálam , ha vkinek kell akkor nem bontom fel majd az új tulaj :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#348) blade zte válasza erdosi (#344) üzenetére


blade zte
őstag

Nyugi, nekem is nagyon sok negatív első benyomásom volt amikor megkaptam. :N Tégy fel egy custom romot és végy be egy leszarom tablettát. Mostmál rohadtjól megvagyok vele, minden klappol.

Amúgy a samu mindig is híres volt a túlszínezett képekről, azon ne csodálkozz, hogy szebbnek néz ki ha csakúgy ránézel. Pont mint az álantutus csalásuk hogy magasabb legyen a pontszám. Ugye nem hagytad véletlen bekapcsolva a samu csipcsup hókuszpókusz kiszínező módot?

Persze ilyen szempontból a OPPO is ludas,az antutu 38ezres pontszáma egyik custom romban sem ment 35 fölé.

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#349) leslien válasza blade zte (#348) üzenetére


leslien
nagyúr

+1 :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#350) erdosi válasza blade zte (#348) üzenetére


erdosi
csendes tag

Most 2.0.18_Beta van rajta, ezzel olyan, amilyennek elvárom, hogy legyen :)

A kamera fényévekkel jobb (majd megcsinálom ugyan azt az összehasonlító képet), az akksi egyetlen százalékot sem merült éjjel, nagyon jó az új felület, az appok, meg sok-sok kis apró módosítás, amik nagyon szimpatikusak, egyszóval hiába van béta státuszban, ez már most odab@sz :D

Az S3 képe egyáltalán nem volt túlszínezett, az volt nagyjából színhű. Alap beállításokkal fotóztam mindkét telefonnal, automata üzemmódban. Azon most is 4.4.2 Resurrection Remix van :DDD
Nem az volt a baj, hogy csak ránézésre volt szebb, hanem valóban sokkal jobb képet és videót tudtam vele lőni, minden szempontból. Ha 100%-os méretben nézegettem, egyszerűen felidegesített, hogy az új telefonom enyhén szólva lemarad a két évvel ezelőtti csúcs samutól :W

Most úgy érzem, hogy az Oppo-val sem lesz több gondom, abszolút nem tűnik bétának ez a rom, teljesen használható, nem érzem szükségét egy főzöttnek :K

Lövök vele pár képet, és lökök ide egy linket, kíváncsi vagyok mi a véleményetek, nekem nagyon tetszik :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.