Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) balazs1022 válasza csodacsoki (#450) üzenetére


balazs1022
őstag

Te kaptál már Tracking Numbert?

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#452) balazs1022


balazs1022
őstag

Sziasztok ez mit takarhat?:
Wednesday, December 03, 2014 Location Time
8 Shipment on hold LEIPZIG - GERMANY

Már egy ideje "shipment on hold" státuszban ragadt.. Némi aggodalomra ad okot. Másnál is előfordult? :S

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#453) balazs1022


balazs1022
őstag

Megjött végre! Elvileg benne van minden, mint amit a BlackFriday-ben hirdettek. Már csak 1,5 nap és kibonthatom. :D

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#454) csodacsoki válasza balazs1022 (#451) üzenetére


csodacsoki
tag

Közben nekem már keddre meg is érkezett (péntek du rendeltem) csak nem nagyon volt időm írni.
Én egyszerűen szerelmes lettem a telóba :D Szerintem az üzemidő is rendben van, de így hogy kaptam 80€-s voucher-t lehet rendelek bele egy nagyobb akksit. Ami egyedül zavar engem az az, hogy elég halványnak tartom az alul található navigációs gombokat.
Ezzel a Black Friday-es ajánlattal nagyon jó vételnek tartom. :)

(#455) balazs1022


balazs1022
őstag

Jaja,alul nekem is olyan halvany. Bar akkor megnyugodtam h madnak is ilyen. :p Nekem alul kicsit sarga, de nem olyan feltuno mint irtak,meg mint az egyik kepen lattam. ( pedig eles az ilyesmire szemem, az S3 kijelzojet 3x csereltettem.). En nagyobb akksival rendeltem. 3000-sel. Eddig jol birja. 3,5 orat ment a kijelzi es meg felig van az akksi. Zenet hallgatniis qrva jo. Feltem tole h az S3 utan csalodas fog erni, de sokkal jobb. Ugyan olyan jo hangos de mintha teltebb lenne (pedig minden EQ ki van kapcsolva). Am eloszor nem akarta toltolteni a telot, azt irta h tul hideg van. De most minden ok, mar feltettem ra a colour os2-t. Irni is qrva konnyu vele. Most is errol irok, alig irok felre.

A flash playert hianyolom belole. Mozillaval megy, de az lassabnak tunik.

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#456) blade zte válasza balazs1022 (#455) üzenetére


blade zte
őstag

Ugyan mire a flash player? Nekem nem okozott egy jó ideje gondot.

Oppo find 7 astro black

(#457) balazs1022 válasza blade zte (#456) üzenetére


balazs1022
őstag

Hat pl a nezzsorozatokat web oldalon eleg sok ilyen video van ami flash player-el megy. Ezek mind invidea videok.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#458) blade zte válasza balazs1022 (#457) üzenetére


blade zte
őstag

Amúgy a google chrome-nak elvileg van/volt beépített flash playere. Én legalábbis emlékszem arra, hogy indavideot csapattam a telón 2-3 hónapja.

Oppo find 7 astro black

(#459) balazs1022 válasza blade zte (#458) üzenetére


balazs1022
őstag

En nem talalok rajta. Tettem fel flashplayert is. De a chorme-ban nem talaltam ilyen plugin. Mozzilanal meg ott van a beallitasok kozott h flashplayer hasznalata.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#460) Tizedes1 válasza balazs1022 (#412) üzenetére


Tizedes1
aktív tag

Mielőtt a többi választ végigolvasnám, reflektálnék egy dologra:

Miért érdekel az téged, hogy a kijelző oldalról szürkül e ??
Mert még laptopok esetében is kételyeim merülnek fel, ha egynél több ember akar egy 15.6" -os kijelzőn, vagy kisebben filmet nézni és a betekintési szög miatt oldalról már nem tűéles minden részlet és másként látszik a kijelző.
Ezt a telefont te nézed, általában 90 fokos szögben vagy +- pár fok eltéréssel tekintesz rá és az szerintem tökre mindegy, hogy aki melletted van, az lát e valamit ebből.
Itt jegyezném meg, hogy direkt vannak olyan kijelzővédő fóliák, amelyek pont az oldalról való betekintési szöget módosítják, hogy más kevésbé vagy egyáltalán ne láthassa a kijelzőt.

Szvsz ezt ne tekintsd egyáltalán mérvadónak. :K

(#461) balazs1022 válasza Tizedes1 (#460) üzenetére


balazs1022
őstag

1.Azért volt lényeges mert írták h ebben nagyon eltér a Find7a,a sima Find 7-től és sokszor ha utazok bnőmmel akkor ketten szoktuk nézni.
2.Másrészt egy ilyen kaliberű telefontól elvárnák h ne gagyi invertálós kijelzőt rakjanak bele.
3. S3-nál sem voltak ilyenek ergo rosszabb érzés lett vna "rosszabbra" váltani.
4. Azért csak a kijelzőt bámulja a legtöbbször az ember. Annak kell a legjobbnak lennie.

Amúgy megjött már a telefon. Semmi probléma nincs vele. Jobb a kijelzője mint a laptopnak vagy a munkahelyi FullHD monitornak. Így utólag feleslegesek voltak az aggodalmak. De nem is jó dolog úgy venni vmit h nem lehet előtte kipróbálni.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#462) gyurika981


gyurika981
tag

Sziasztok!
Van esetleg valakinek a QHD kijelzővel szerelt változatú find 7?
Ha igen írhatna róla pár szót: szoftver, hardver, melyik a legfrissebb elérhető android verzió rá, esetleges hibák, felhasználó tapasztalatok stb! Maga a telefon tetszik nagyon hosszabb távon gondolkodom, hogy megtartanám! Érdemes ebben a telefonban gondolkodnom vagy inkább válaszak ismertebb gyártók kínálatából?
Válaszotokat előre is köszi!

(#463) berek21 válasza gyurika981 (#462) üzenetére


berek21
senior tag

Oppoforum. A magyar részt keresd. Ott majd kapsz választ.

LG Velvet eladó!

(#464) SzChriss95


SzChriss95
csendes tag

Nekem soha nem volt vele problémám

[ Szerkesztve ]

(#465) SzChriss95 válasza gyurika981 (#462) üzenetére


SzChriss95
csendes tag

Ha érdekel valami akkor nyugodtan kérdezhetsz, nekem július óta megvan, azóta eléggé kitapasztaltam már

(#466) escape


escape
aktív tag

Ha valaki rendel készüléket, szóljon már, mert szükségem lenne egy fekete hátlapra, de külön rendelve drága a szállítás. Köszi. :R

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#467) danvrecs


danvrecs
csendes tag

Sziasztok!

Huawei telefonra rendeltem Nilkin Tempered Glass 9H képernyővédőt, de tévedésből Oppo Find 7/7a telefonra valót kaptam, ezért áron alul szívesen megválnék tőle. Ha érdekel, kérlek keress privátban!

(#468) SzChriss95 válasza danvrecs (#467) üzenetére


SzChriss95
csendes tag

Ha megvan még mennyiért adod?

(#469) Lolka Bolka válasza SzChriss95 (#464) üzenetére


Lolka Bolka
aktív tag

Nekem volt. Telefon (7a) hibás kijelzővel érkezett. A supportjukkal kínszenvedés volt a kommunikáció. Ha több kérdést tettél fel egy levélben, csak az elsőre válaszoltak. Egy héten max egy levélváltás lehetséges, mert egy már futó problémánál is 3 nap a válasz. Már elsőre is lassan jött meg a telefon, bár ezt betudom a karácsony előtti őrületnek. Gariztatásnál 20 €-ig állják a postaköltséget. Nekem 29€volt a visszaposta, tehát azon is buktam. több, mint 1 hónap után lett hibátlan készülékem 9€val drágábban. Semmi féle kompenzációt nem adtak ezért és a kellemetlenségekért. Tulajdonosként mondom, hogy nem ajánlom őket. Csak azért maradt meg a telefon, mert a cserekészüléket bontatlanul, nem tudtam értelmes áron eladni.

(#470) madstunt válasza Lolka Bolka (#469) üzenetére


madstunt
addikt

tudtad, hogy itthon nem lehet gariztatni. ennek ellenére bevállaltad. akkor nem értem hol a probléma.
van erre egy mondás :)

(#471) Lolka Bolka válasza madstunt (#470) üzenetére


Lolka Bolka
aktív tag

De EUban lehet gariztatni...EU garis...talán olvasd el, amit írtam. Nem Kínából lett véve, hivatalos európai forgalmazás ÁFA és vámcsalás nélkül...ahogy és amit írsz, biztos arra is lehetne találni vmi felettébb szellemes mondást. Ha meg még mindig nem érted a problémát, szólj, privátban szívesen elmagyarázom ;). Személyeskedést meg fész tú fész vállalok. ;)

[ Szerkesztve ]

(#472) madstunt válasza Lolka Bolka (#471) üzenetére


madstunt
addikt

igen, EU-ban. Angliában.
Én is így vásároltam, és jól tudom, ha baj van, akkor kénytelen vagyok Angliába visszapostázni.
Én egy szóval se mondtam, hogy EU-n kívűlről vásároltad, viszont a UK továbbra sem Magyarország, az oppostyle meg feltételezi, hogy ennek teljes tudatában vásárolod a készüléket, hisz a checkoutnál elfogadtad a feltételeket. Az, hogy hogyan megy a garis ügyintézés, azz nem elhallgatott info, az oldalon bármikor utána lehet nézni, mivel külföldi cégtől rendeltem, direkt utána is néztem, hogy tisztában legyek vele, mi az eljárás...

[ Szerkesztve ]

(#473) ChrisDzsi95


ChrisDzsi95
aktív tag

Sziasztok!
Rendelt már valaki oppomart-ról ilyen készüléket? Megbízható bolt? ÁFA+vámra kell ott számítani? Esetleg a készülékről tudna valaki mondani pár szót? :D

(#474) Magnum_ válasza ChrisDzsi95 (#473) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ez engem is érdekelne.

I humbly and respectfully decline™

(#475) Indy1


Indy1
tag

Raktar kisopres akcio szalad

(#476) balazs1022


balazs1022
őstag

Jo ki van halva ez a topic... :/ Senki nem hasznal mar ilyen telot? Vagy mindenki annyira meg van vele elegedve h folosleges topicozni? :))

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#477) escape válasza balazs1022 (#476) üzenetére


escape
aktív tag

Én még használom a 7a-t. Azóta vettem bele 2 új akksit, hátlapot. Az ünnepek alatt kipróbálom a project spectrumot is, hátha jobban optimalizált mint a color os. Sajnálom, hogy nem kapott utódot ez a teló.

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#478) balazs1022 válasza escape (#477) üzenetére


balazs1022
őstag

Vegre maradt még vki. :D H vetted eszre h irtam? xD En is 2 éve nyúzom a find7a-t. Eddig semmi baja, karcmentes. Anno 2 akksival vettem de uj kora ota a 3000-ssel hasznalom. Ritkan toltom a vooc-vel, leginkabb a munkahelyi geprol toltom 500mah-val. Talan ezert is jo meg. Azonnal tegyel rá uj rom-ot!!! En is nagyon sokaig halogattam mert nagyon bejott a COS. De most 1-2 honapja tettem fel OmniRom-ot, hat mintha kicsereltek vna. Egy uj telot kaptam ezzel a rom-al. 6 órás kijelzoidoim vannak. Gyakran eleg 2 naponta tolteni (eddig naponta tolottem es cos-al 3.5-4 ora volt a SOT). Multkor neztem g deep sleepben merult 1%-ot 9 óra alatt. Most mar a hatterben 30 alkalmazas is tud futni. Cosban max 12 volt, azokat is mindig ujra toltotte. Pl volt h interneteztem ugy h a hatterben ment a youtube es kilotte a Color OS a youtube-t. OmniRom-al semmi ilyesmi nincs.
A kamera is sokkal jobb lett. Lehet zaridot allitani RAW-ban. A max zaridi 85 sec. Az lg g5 tud max 32-t. A cos os is tudott 32-t, de azt csak jpg-ben.

Lehet proci orajelet allitani. Nekem igy 1.2ghz-en ketyeg, ez mar eleg smooth. Ha jatszok akkor veszem fel 2.3ghz-re. Nekem javult a terero erossege is. Maxxaudio helyett viper4android van. Ez is sokkal jobb. Maxxaudional ha basszust allitottam akkor lejebbe vett a magas hangokbol. Most ezzel a hazimozim is eletre kelt.

Szvsz ne hezitalj! En is megbántam h nem elobb telepitettem ezt. A spectrum-ot is probaltam, de nem eri meg. Am is 630mb a telepitoje. Az omnirom-é kb 210mb.

Ha kerdesed van szivesen segitek. Meg megmondom pillanatok alatt h mit honnan szedj le. Nekem ra ment 3 hetem mire osszeszedtem es beallitottam mindent.

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#479) escape válasza balazs1022 (#478) üzenetére


escape
aktív tag

Felkeltetted az érdeklődésemet. Tudnál dobni néhány linket az Omniról? Ez a legnagyobb bajom, hogy rossz a memória kezelése és nem tudok párhuzamosan két alkalmazást (pokemongo, chrome) futtattni anélkül, hogy újratöltse őket váltásnál. Az akksi idő nem zavar, szinte mindenhol tudom tölteni.

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#480) balazs1022 válasza escape (#479) üzenetére


balazs1022
őstag

Egyenlőre csak néhány képernyőképet tudok megosztani. Egyébként én az 5.1 használom. Volt h használtam a 6.0 MM-et is, de nekem nem jött be. Sokkal jobb az 5.1 ram kezelésben és üzemidőben.
Ha hazaérek a melóból, akkor privátban minden információt rendelkezésedre bocsátok (fájlok, telepítési sorrend, hasznos appok). Csak elsőre lesz bonyolult, az egész kb 10-15 perces művelet.

Tehát néhány kép a jelenlegi felállásomról:

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#481) escape válasza balazs1022 (#480) üzenetére


escape
aktív tag

Benne vagyok már a romolgatásokban, barátnőm Xiaomiját három napig telepítgettem, mire jó lett, szóval nem vagyok full kezdő, de mankónak nem árt egy leírás.
Szerintem jöhet ide a topikba is a cucc, legyen meg másnak is ha kellene.

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#482) balazs1022 válasza escape (#481) üzenetére


balazs1022
őstag

Szia!

Nah akkor egyből belecsapok a közepébe:

Itt van összegyűjtve minden fontos dolog + néhány extra. (A Dropbox tárhely csak néhány hónapig lesz elérhető)

0. a fájlokat felmásoljuk az SD-re.
1. A legfrissebb Color OS legyen a telcsin COS 2.1.5
2. adb-n keresztül fel kell rakni a TWRP-t. (fastboot devices -> fastboot boot twrp-3.0.2-0-find7.img, VAGY fastboot devices -> fastboot flash recovery twrp-3.0.2-0-find7.img, attól függően h csak boot-oljon róla vagy fel is telepítse)
3. Recovery-ben: Wipe data, wipe chace, wipe wipe dalvik
4. Recovery-ből a ColorOS_V2.1.5i-fw.zip-et kell először feltelepíteni.
5. Megint wipe-olni mindent, mint az előbb. De semmivel sem többet!
6. Mehet fel a ROM: omni-5.1.1-20160108-find7-NIGHTLY.zip és rögtön utána még recovey-ben a gapps: open_gapps-arm-5.1-pico-20161111.zip
7. 5. lépés újra!
8. Lehet restartolni a telót, és ha felállt a rendszer, jöhetnek az egyéb nyalánkságok.

Nagyjából ennyi.

EXTRÁK:
*9. Recovery-ből flash-eljük a SuperUser-t!
*10. Érdemes gyomlálgatni a rendszert. Pl E-mail, Exchange, apollo music player, kamera alkalmazások nyugodtan törölhetők. Ezekből jobb alternatívák vannak.
*11. Xposed esetén, az xposed mappából a .zip-et. A telefon bekapcsolása után meg az .apk fájlt telepítjük.
*12. Audio:
- A gyári "apollo" hangszínszabályzót törölni a telefon alkalmazások közül (TitaniumBackup-al). Ha nem megy elég letiltani. Ezután az alábbi video szerint kell mindent feltenni az Audio mappából. (A viper4android a maxxaudio-nak egy jobb alternatívája, az összes rendszerhangra hatással van, ezáltal Youtube alatt is funkcionál.)
- Készítettem egy audio mod-ot: Ha valaki nagyobb teljesítményre vágyik (a jack csatlakozón keresztül nagyobb teljesítmény érhető el), akkor a "mixer_paths.xml"-t kell bemásolni a Root/System/etc mappába és felül kell írni a régit. Ezután a telefont újra kell indítani.
*13. Kamera:
-BaconCamera.apk a legjobb fotós alkalmazás. Ingyenes letölthető a Play-ről. Full manuális beállítás van. (RAW + Záridő egyszerre)
- Snap Camera HDR: ingyenes verziót raktam fel. Ebben is működik a RAW mentés. Záridő állítás kb 3,17 sec-ig működik.
- NextCamera mod. One Plus One kamera apk-ja. Nem tud raw-ot, csak záridőt.
Mindhárom alkalmazásban ki lehet kapcsolni a zajmosást.
*14. Music Player tetszés szerint. 2 apk-t azért raktam fel. Ezek a legjobbak. Sajnos mindegyik kb 110MB-ot vesz el a RAM-ből ha aktív. Van egy másik fajta alkalmazás ami kb 20MB-ot foglal a ram-ban. Ezt Play-ről lehet telepíteni. Akinek kell leírom a nevét..
*15. Holospiral.png egy sima háttérkép. Élő háttérképek kb 10MB-ot vesznek el a RAM-ból. Egy sima jpg háttérkép semmit nem fogyaszt.
*16. Ha az "Appok"-ban található Youtube verziót használod azzal biztosan működni fog a Youtube Backround Playback xposed alkalmazás.
*17. Ha a Chrome-ban "AppSettings-ben _ xposeddel" dpi-t változtatsz, akkor az eggyel régebbi Chrome verziót használd! Ezt is tartalmazza a mappa.
*18. Időjárás widget: Chronus-Pro-5.9.0.apk Ez egy teljes értékű free verzió.

Ezek a LEGKEVESEBBET fogyasztó alkalmazások, amiket több nap keresgélés és kísérletezés során találtam. Tehát akiknek find 7a van a (2gb-os), jobb ha ezeket használja! Rengetek memóriát meg lehet ezekkel spórolni. Pl egy másik widget képes akár 100MB-ot is lefoglalni. A Chronus 0MB-ot foglal.

Az eredeti OmniRom és leírása ITT található.

Szintén Find 7a-soknak az OmniRom 5.1.1-et ajánlom a 6.0 helyett. Ugyanúgy néz ki mind2 rendszer, tehát ugyan azt kapod kinézetben, csak a rendszerinfo-ban 5.1-et látsz 6.0 helyett.
5.1.1 előnye a 6.0-val szemben:
- Jobb RAM kezelés. Alapból a 6.0 össz-vissz (a gapps-okkal) 630MB-ot foglal. Az 5.1 420MB-al beéri.
- Jobb akku idő. Kb 0,5 óra kijelzőidővel jobb.
- 6.0-ban nem mindig megy DeepSleep-be. Vmiért néha a medai server felébreszti a telót.
- 6.0-ban nem túl jó az SD kártya kezelés (mondjuk stock 6.0-ban sem). Úgy működik csak ha összevonjuk a belsőtárhellyel.
- Jobb térerő.

Így röviden ennyi. Próbáltam azokat a fájlokat összeszedni ami minden, Rom-al, App-al kompatibilis. Nálam minden műxik, szal ezeknek is kell! Ha vmi kimaradt bocs. Nyugodtan kérdezzetek, megpróbálok a legjobb tudomásom szerint segíteni. :)

Oppo Find 7a Forever ;]

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#483) balazs1022


balazs1022
őstag

Itt egy példa, hogy mit is tud a kamera az új kamera alkalmazással :))

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#484) padzso


padzso
tag

Nekem OmniRom 4.4.4 fut, én valahogy nem merek tovább merészkedni. Tetszik a rendszer, letiszult, stabil, bár 1-2x kifagy Opera Mobile alatt, de újraindítva ketyeg szépen tovább.

Proci 1.7-re levéve, ondemand és noop, így sot 5-6 óra körül alakul. Jó teló ez!

(#485) escape válasza balazs1022 (#482) üzenetére


escape
aktív tag

Mindig meg tudnak lepni ezek a kütyük. Hihetetlen, hogy nem tudom megcsinálni. Már ott elakadok, hogy a legfrissebb COS legyen rajta. Egyszerűen nem akar felemenni rá. Sem recoveryből, sem a rendszer alól.
Valami gebasz lenne a partíciókkal? Hogy tudom teljesen gyári állapotra visszaállítani, beleértve a partíciókat is?

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#486) padzso válasza escape (#485) üzenetére


padzso
tag

Kérdés, mi van most rajta? Oppo recoveryből is van módosított változat is, lehet az kell neked. 2.1.5-ös teljes csomag 1 Gb, azt próbálod feltenni?

@(#482) balazs1022

Jó kis leírás! Én meg azt hittem, ami az Omni-val jön az maga a Szent Grál, jobb már nem lesz. De lehet!

[ Szerkesztve ]

(#487) escape válasza padzso (#486) üzenetére


escape
aktív tag

Közben sikerült megcsinálni, de fogalmam sincs hogyan. Szomorú hír, hogy a nightly amit balazs linkelt nem lesz jó nekem a pokemongo safetynet frissítése miatt. Ugyanis nem fut rootolt vagy selinux aktív telón. Még megpróbálom a 4.4.4 finalt, aztán ha azzal sem megy akkor a project spectrum, végül pedig megy vissza a COS 2.1.4. Tettem egy fölösleges kört megint :(

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#488) balazs1022 válasza escape (#487) üzenetére


balazs1022
őstag

Sztem is azzal volt baj h nem jo recovery-bol telepitetted a COS-t. Csak az oppo gyari recovery-bol lehet gyari COS-t feltenni. Am olyat még nem hallottam h egy alkalmazas nem fut ugy h root-olva van van a telo. A root az csak annyi h te leszel a rendszergazda. A viper4android-ot én a youtube miatt tettem fel. Ha nem fontos ez, akkor ezt a részét ne telepitsd es akkor nem lesz selinux. Most latom h van ra megoldas. Csak xposed kell hozza. Itt a leiras.

(#486) padzso: Nekem is igazi megvaltas az OmniRom
Komyolan marajdnem földhöz vagtam a telot a ram kezelés miatt. Ugy voltam vele h ha omnirom,alatt is bezarja a,hatterben futo youtube-t (mint a COS), akkor megy fel h.aprora 40-é azt vigye akinek kell. Most nagyon meg vagyok vele elegedve. Most tartok 300 ora problema mentes mukodesnel.

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#489) escape válasza balazs1022 (#488) üzenetére


escape
aktív tag

Jó recovery volt fenn, ezen a telón eddig csak COS volt a gyári legfrissebb recoveryvel.
Az 5.1-el eddig semmit nem csináltam csak feldobtam a telefonra. Semmi más nem kapott a Gapps-en kívül, és nem megy a pogo app. :(
Padzso, esetleg meg tudnád nézni, hogy 4.4.4-en megy-e? Azt hiszem a bejelentkezés után írja ki, hogy bocs ez nem fog menni.

[ Szerkesztve ]

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#490) balazs1022


balazs1022
őstag

Jot toltottem le?

Eddig eljutottam

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#491) escape válasza balazs1022 (#490) üzenetére


escape
aktív tag

Igen ez az, de ez után jön a bejelentkezés, és akkor nem fog tovább engedni.

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#492) balazs1022 válasza escape (#491) üzenetére


balazs1022
őstag

Hmmm ertem. Hat regisztralni nem akarok. Sztem probald meg azt a megoldast megvalositani amit linkeltem. Annyit csinal h ki-be tudod kapcsolgatni,a root-t a telefonodon. Valahogy ugy irja h akinek custom rom van a telojan es még nincs root, az a 2. Lepessel kezdje.

A masik otletem az h probald ki az omnirom 6.0-at.

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#493) padzso


padzso
tag

Hmm, háát a Pokémon nem az én világom! Nem lenne egyszerűbb unrootolni vagy elrejteni azt? Ez kb. olyan, mintha a kocsiban csak kazettás lejátszó van, de cédést akarok, ezért kidobom a kocsit...

[ Szerkesztve ]

(#494) escape


escape
aktív tag

No, most aztán végleg kinyírtam a telót.
TWRP és Omni 4.4.4 van fenn, de az lvm valahogy elcsúszott mert a twrp nem tudja felcsatolni a partíciókat, így nem megy a sideload sem, tehát most van az, hogy se előre se hátra nem megy :D
Minden ilyennél megfogadom, hogy nem nyúlok hozzá ha működik, de sosem tartom be.

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#495) padzso válasza escape (#494) üzenetére


padzso
tag

Szerintem most van az idő, amikor le kell tenni, aztán később, újult erővel hozzáfogni. Ha minden kötél szakad, még mindig ott van a recovery és os újratelepítés és lehet új lappal kezdeni.

(#496) balazs1022 válasza escape (#494) üzenetére


balazs1022
őstag

Nekem is volt hasonlo 1x. A gyari oppo recovery-t kellett feltenni adb-vel. Majd a gyari recovery-bol feltenni egy COS-t. Ekkor sajnos csak a kartyara telepitette a cos-t es a belso tarhelyet nem latta. Ilyenkor az SD-t kivenni es wipolni kell majd restrore data-ra nyomni. Utana jo lett nekem.

Am eleg lett vni kiprobalnod azt a modszert amit irtam es linkeltem. Csak csak recovery-ben fel kellett vna tenned azt a zip-et.l es kiprobalni a pokemon-t h mukodik-e. Kar volt a 4.4-el bajlodnod..

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#497) balazs1022 válasza padzso (#495) üzenetére


balazs1022
őstag

Te mar felraktad az 5.1-et?

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#498) padzso válasza balazs1022 (#497) üzenetére


padzso
tag

Még nem mertem. Ugye hall az ember ezt-azt, sd-re telepítés, nehezebb szabadulás a Google-bilincsekből, stb., így maradtam a KitKatnál. Meg aztán azt is vallom, a mai rohanó világban inkább a kapkodás megy, nem tesztelik teljesen a szoftvereket, szóval sokszor az újabb nem mindig jelent jobbat.

Persze érdekel a nyalóka, csak stabil legyen.

Az az ember vagyok, akinek kevesebb több. Minél kevesebb program fusson a háttérben, tűzfallal minden letiltva a netről, csak az engedélyezve, amit épp használok, nekem ne szinkronizáljon tudtom nélkül, kevés app telepítve, stb.

Lehet, konzervatív vagyok, de így legalább én uralom a telót, nem fordítva.

[ Szerkesztve ]

(#499) balazs1022 válasza padzso (#498) üzenetére


balazs1022
őstag

Hat en is ilyen vagyok. A gapps-bol is a minimalt telepitettem sot meg azt is gyomlaltam. Az volt az elso, h kb mindent toroltem Titaniummal amit tudtam (rom felrakas utan). Am csak a 6.0-nal van ilyen SD-s dolog. En is azert mentem vissza az 5.1-re.
Max csinalsz egy mentest aztan ha nem tetszik akkor visszallsz. Mondjuk nem tudom a 4.4 milyen. Ha nem zavar a rendszer kinezete biztos az is nagyon jo, am kb 20MB-al tobb a telepitoje. Ha kecskmeti vagy szolnoki vagy osszefuthatunk aztan kiprobalhatod h milyen, mielott telepitgetni kezdesz.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#500) balazs1022


balazs1022
őstag

Am itt van nem kell valakinek az ilike fejhallgato amit adtak? Zsír uj, gyakorlatilag a dobozaban van azota is.

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.