Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

A lassított videó nem elérhető

(#52) h4h01 válasza Graphics (#48) üzenetére


h4h01
senior tag

Jó igazából ezen nem fogok veled összekapni, leszrom..Annyit érdemes tudni h köze van a 2-nek egymáshoz azt szvsz..legalábbis szerintem..

tothmaxy182: Szerintem droidos vonalon ez egyértelmű: HTC Sense

(#53) icemad válasza blade zte (#36) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Te még megnézed az antutu pontszámokat? Lol...
Abban a szarban minden cég csal...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#54) haddent válasza icemad (#53) üzenetére


haddent
addikt

Ha mindenki csak akkor nem ugyanott vagyunk, mintha senki nem csalna? ;]

[ Szerkesztve ]

(#55) valyogvisko


valyogvisko
csendes tag

Ez brutálisan jól néz ki, és a működésbe se nagyon lehet belekötni... Hajrá Oppo! :)

HTC, LG

(#56) blade zte válasza Graphics (#37) üzenetére


blade zte
őstag

Persze, csak az előbb nem volt rá időm.

Az 1.2.2-ről fogok beszélni, nekem már fenntvan a custom rom, mert tényleg olyan ganaj volt. Nomeg QHD-ra nem is lehetett felrakni a bétát, ez egy másik, sztori.

Akksi: képzelnétek hogy csak a képernyő hibája, hogy elég gyorsan fogy az öntet. Nagy francot. Éjszaka 20%-okat merül standby, többet is annál.

A rom alapból, amikor nem fut alkalmazás, fogyaszthat akár 2gb ramot is! Ez egy kicsit azért meglepő, hogy a kistestvérének a ramméretét csakúgy hiphop megugorja. Custom romon 700-at fogyaszt csak...

Nem tudom, hogy a szoftver hibája vagy sem, de 10-15 perc intenzív játék után foghatatlanná forrósodik. Nem volt tegra 3-am, de annál szerintem rosszabb. A telefon egész teteje elkezd melegedni, mintha egy nvidia titan-t raktak volna bele. Addig tart a melegedés, míg már fáj megérinteni a telefon elejét. Persze kilépés után ùgyis 20% töltöttség fogad.

Engem rohadt negatívan érintett ez amikor megkaptam a telót. Majdnem megbántam, hogy ezt vettem. Szerencse, hogy mostmár jönnek a custom romok, azok legalább működő telót varázsolnak belőle.

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#57) Graphics válasza h4h01 (#52) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A leszarom nem valasz...

:) nincs összekapás csak haho 120ert mindent ver a piacon... :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#58) sanyijedi


sanyijedi
őstag

"szelfi kamera" neeee...
miért nem volt jó az előlapi kamera??

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#60) sanyijedi válasza blade zte (#59) üzenetére


sanyijedi
őstag

jah.. hogy ha nem sikerül az olvasóközönség szintjét tartani vagy felhúzni akkor alacsonyodjunk le?! érthető.. :R

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#61) h4h01 válasza Graphics (#57) üzenetére


h4h01
senior tag

Olvasd el még1x...Sztem nem csak annyi állt benne, h leszarom..S

Mindent ver, kivéve a Oneplus One-t :))

(#62) DemonDani


DemonDani
addikt

A lassított videó nincs bent, valamint jó lenne, ha rendszereznétek a fotókat, mert így a jó isten sem tudja, hogy éppen milyen képet néz. (fájlnevek mutatják dehát na...)

Éjszakai fotóknál pl lehet vadászni az EXIF infót, hogy magas e az ISO vagy alacsony, hogy kiderüljön milyen módban készült az ominózus kép :N

Egyébkén nagyszerű telefon, és köszönjük a tesztet.

Jó látni, hogy végre kaptatok tesztkészüléket, ideje volt kedves Oppo.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#63) Freiherr válasza DemonDani (#62) üzenetére


Freiherr
őstag

Pláne,hogy egy kedves olvasó küldte be..

XXX

(#64) Graphics válasza h4h01 (#61) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem bovitheto a O+O

Tobbi minden ugyanaz... Ervelhetunk napestig.. Akinek nem kell tarhely vesz O+o vagy tobbet fizetsz a 64-esert...

Szoval nem tudom mi mindenben veri a O+O... Elegge egal. Akinek meg fontos a tarhely (mert ekkora videoknal az lehet ) az beszopja a 16Gb ott..

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#65) DemonDani válasza Freiherr (#63) üzenetére


DemonDani
addikt

már látom, akkor szopja ki az Oppo...

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#66) SzlobiG válasza Nordic (#50) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez jó, ahogy mondtam is nem lassabb semmivel. :K

Vajon az LG miért nem képes erre a G3-al? :(

(#67) blade zte 2giga rammal...

[ Szerkesztve ]

(#67) blade zte válasza Graphics (#64) üzenetére


blade zte
őstag

Ne legyetek már olyan nagyra a oneplus one-val. Egy xiaomi m3 utánzat, csak enyhe féléves késéssel. És mivel tud többet? Egy sárga aljú nagy kijelzővel, 1gb rammal, 200mhz-val. A 64gb-s változat még csak-csak annyi mint a oneplus 16gb-vel (inkább olcsóbb), de a 16gb-set már szinte már bagóért adják. Ők sem a gyártás bajnokai, de 3/4 évvel korábban jelentették be, egy hónapra rá meg már kapni lehetett a tegrásat.

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#68) Graphics válasza blade zte (#67) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Olvasgasd amit irtam... meg mielott ide rontasz :)
Mit is irtam? :U Xiaomit meg csak nem is emlitettem... kavezz egyet

Ennyi erovel akkot akkor a Find 7is koppintas? Ugyanugx neznek ki es millimeterre is szinte megegyeznek...

Bocs de a Mi3 es a O+o k.vara nem hasonlitanak.

Vagy mire fel hasonlitod oket?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#69) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Ez a teszt semmilyen újdonságot nem tartogatott... Hiszen tudtam, hogy ku*va jó telefon lesz. :D :R

(#70) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Nagyon jó ez a teló, kár, hogy ilyen nagy. Ilyen áron meg szinte ajándék. Ha csinálnának belőle egy compact (nem mini!) verziót, akkor lehet be is neveznék egyre.

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#71) blade zte válasza Graphics (#68) üzenetére


blade zte
őstag

Még mielőtt visszaolvasgatnék mond meg te, hogy honnan veszed, hogy épp a dizájnra gondoltam?

Logikus hogy miben hasonlítom őket, mert egy dologban hasonlóak. Komolyan, nem találod ki? Lol

Oppo find 7 astro black

(#72) haddent válasza Graphics (#64) üzenetére


haddent
addikt

A 1+1 exkluzívabb, szebb kivitel, minőségibb érzetet kelt. Remélhetőleg valóban kiváltak, nem leányvállalat. Ha mégis alvállalkozás akkor is saját vezetőséggel, más irányelvek alapján. Ez az Oppo is nagyon rendben van, de a 1+1 -nak (nálam, és látszólag sokan másoknál is) sikerült elérnie egy "wow" -ot, míg erről csak megállapítottam, hogy szép, korrekt jó darab. Nem utolsó sorban az árazás elég verhetetlen 1+1 esetében, és sokaknak nagy szívörömére CM -el jön. Nekem rohadtul nem kell mondjuk, én vanilla droidot szeretem/ném.

(#73) Graphics válasza blade zte (#67) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Te is csak azota vagy ily okos.. miota vettel egy oppot... elotte messzemenokig almodoztal ;]

Nem fogok talalgatni. Ha neked koppintas... akkor ez van.. en ha irok vmit alatamasztom ervekkel...

Ha Te nem, akkor ez van :) es nem LoLozok...

Ha akarod kifejted bovebben, nem csak en vagyok ra kivancsi

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#74) escape


escape
aktív tag

A hátlap leszedése körüli brainstormingot nem egészen értem, hiszen van egy gomb a készülék oldalán, amivel meg lehet könnyíteni a dolgot, igaz, hogy egy simtű nem árt a művelethez, csak azzal lehet megnyomni. A 2.0 verziónál nincs gond az akksival.

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#75) bakter666


bakter666
csendes tag

Szépen sorjában:

11: Bőven elég a 2 giga ram és elég is lesz a jövőben is.
22:A 7a is rendelhető "Astro Black" hátlappal.
30 A felület teljeesn letisztult nem értem mi a kínai neked benne.Ennél egy szifon sokkal irritálobb szerintrem és egyébként is ez android bármiylen lehet mit akarsz
56 a legutolsó szoftver verzio 1.2.3.i
És van Color os 2.0 beta a QHDra is
A ramparád egy vicc bocsánat.Azért van ,hogy használja és szerencsére használja is.
Soha egy pillanatra nem ért hátrány emiatt.....

A készülék rendelhető europai garival angliából kb 3 nap DHL szállítással(ennek felára 20 euro szerintem megéri)

Sajnos van egy sorozathiba sok készülék kijelzőjének az alján sárgás foltosodás jelentkezik .Ezt elméletileg gariba cserélik,
Mindent összevetve tulajként mondhatom ez egy nagyon jó készülék bár sajna a Color OS eléggé bugos de legalább foltozzák.Mióta megvan minden héten jött nekem eddig egy OTA frissítés.
És mégegyszer nemhogy csalódás hanem ez tényleg eközel egy tökéletes készülék.
Szuper kamera ,remek zene.,jó hardver,minőségi megjelenés.

[ Szerkesztve ]

(#76) blade zte válasza bakter666 (#75) üzenetére


blade zte
őstag

Engem viszont igen. Hogy elfogyott a battéria. Sok felesleges sz*r fut amit nem is használok.

Az 1.2.3-ban kötve hiszem hogy változás volna ilyen téren.

Rajta, akkor rakd fel, mert 7076-ra nem láttam embernek felmenni a szoftvert.

Oppo find 7 astro black

(#77) gyuribácsi88

Nem értem itt a fikázókat. Tudtommal nem kötelező megvenni a telefont. :U

Van a piacon 3000 féle telefon, lehet válogatni bőséggel. Szerintem jó kis telefon lett ez, és az árával sincs gond.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#78) bakter666 válasza blade zte (#76) üzenetére


bakter666
csendes tag

Leírták világosan az akku kérdést.
1 nap ha használod mint az okostelefonok 99%a
Ezt a ram nem befolyásolja sőt.
Egyébként ez még mindig android ...
Ha nem tetszik valami tíltod fagyasztod.
Sőt ez oppo nemhogy tíltja a rootot hanem még bátorítanak is.
És részemről itt veled vége is a beszélgetésnek.Látom más topikokban is mit művelsz.
Meg amúgy sincs miről beszélni kimondottan jó volt látni,hogy ennél a tesztnél a hszek 99%a teljesen pozitív a készülékel kapcsolatban egyedűl te akadsz ki teljesen feleslegesen.
Most komoylan ki az az ember aki azt nézegeti,hogy mennyi ram van szabadon ha a rendszer teljesen smooth és minden alkalmazás probléma nélkűl és gyorsan fut?Szóval bocs add el......

Én még WP tulajt vagy sziofonost nem láttam ramot vadászni.Hála erdegnek úgynéz ki droidon is kezd eljönni ez az idő.Magamból kiindúlva mindenképpen.

[ Szerkesztve ]

(#79) -Mosquito-


-Mosquito-
őstag

Oldalról LG 4X Hd beütése van.. :)

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#80) jozso1989 válasza gyuribácsi88 (#77) üzenetére


jozso1989
őstag

Vicces amúgy, valóban. A lagolós, akadozós G3-at istenítik az emberek, erre itt van egy csúcskategóriás telefon, ugyanazon árért, tökéletes működéssel, hihetetlenül király extrákkal (amik szintén nem lagolnak :DDD ), és ezt meg fikázzák... Mi a f* kérem szépen? :D

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#81) xmaas


xmaas
őstag

Jo keszulek ennyi penzert ajandek ,viszont azzal nem ertek egyett hogy kivalo kepeket keszitene meg van boven hova fejlodniuk ebbol a szempontbol .Es meg egy dolog ami annyira nem jonn be hogy siman eleg lett volna ez a keszulek 5" kepernyovel azzal is tovabb novelhettek volna uzemidot csakhat ez a divat manapsag a hulye felbontast novelni orba-szajba az nem szamit hogy elfustol az aksi x ora kepernyohasznalat utan

(#82) gyuribácsi88 válasza jozso1989 (#80) üzenetére

Ez az emberi butaság, és a kekk, demagóg stílus, semmi más. Nagyon keményen nyomulnak a kínai telefonok, és egyre jobb minőséget tesznek le az asztalra. Régebben a kínai telefonok arról voltak híresek hogy rossz volt a kijelző, gagyi a kamera, és ótvar az anyaghasználat. Mára ez megváltozott és jó minőségű telefonokkal árasztják el a piacot. Csak sajnos rengeteg olyan ember van aki azt hiszi hogy attól lesz valaki mert iPhone telefonnal rohangál vagy 200 ezres samsung-al. És soha be nem ismerné hogy egy kínai telefon jobb az ő telefonjánál ami ráadásul 2x annyiba került, csak azért mert más rajta a márkajelzés. Ezeket az embereket én személy szerint csak sajnálni tudom, és jókat nevetek a fórumos beírogatásaikon, ami kb olyan mint egy 4 éves gyerek hisztije. :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#83) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

a dalszöveges alkalmazásnak mi a neve?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#84) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Koszi a tesztet, ugyanezt a videot csinaltam en is, csak akkor egy kek neonos bulihajo vagtatott el a parlament elott. :DD
Nagyon korrekt telefon.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#85) lolal


lolal
senior tag

Azt nem fogom fel sosem , hogy szolgáltatói kínálatban miért nem forgalmazzák ezeket.... :F Mert talán túl olcsó lenne és nem érni meg nekik , nem tudom... :(

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#86) bakter666 válasza xmaas (#81) üzenetére


bakter666
csendes tag

A mobilaréna képek nem mérvadóak.Szerintem soha nem törlik meg a lencsét ;] .Én is jobb képeket lövök
Nézd meg milyen brutál a minőség pl itt:[link]

De nézegess egyébb teszteket is .Mind kiemeli ,hogy jó a kamera nagyon.(Persze nem tökéletes megértelek)

Az 5"ban sem értek egyet mert az meg egyéni igény.én pl boldogabb lettem volna ha 6"

82
Hatalmas +1
Én biztos,hogy többet nem veszek szolgáltatós telefont.Pláne ismert márkát.
Eleve már azért ugatnak ha rootolom.Nem beszélve arról,hogy a támogatás még roszabb mint a függetleneknél.Soknál még ha akarom sem nyithatom mondjuk a bootloadert így kénytelen vagyok megalázkodni a szolgáltató kéáyne kedvének....+Rohadt drágák és lehúzosak.

[ Szerkesztve ]

(#87) Csapoati válasza vicze (#40) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mas orszag masfele politikai berendezkedessel. Tudom, hogy eredetileg ugyanaz a nep, de mas a mentalitas is arrafele. De ezen nem veszunk ossze, a lakosok ugyanugy kinaiak. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#88) ripla


ripla
őstag

csak beleolvastam, de találtam hibát:

"a 170 grammos tömeg mellett mégsem érződött tűnt túl nagynak a kézben"

második oldal.

(#89) weiss


weiss
addikt

Abból a DNG-ből ki lehet hozni valami értelmes képet? Én akármennyit játszok vele ACR-ben, úgy néz ki, mint egy instagrammal filterezett fotó.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#90) mark77 válasza SzlobiG (#16) üzenetére


mark77
tag

Szép darabok. Eu-n belűlről elvileg jó a garancia.

Cannibal Corpse

(#91) bakter666 válasza mark77 (#90) üzenetére


bakter666
csendes tag

A 10 % diák kedvezményt se felejtsétek el!!!!

(#92) Luck Dragon

Köszi a tesztet, de a Find 7 (nagy testvére) carbon kiadása tetszik a legjobban, :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#93) babkukta


babkukta
senior tag

:C Nagyon jó! Bár a One+ One-t jobban várom, ha lesz! Az is ilyen képeket készít, de az jobb üzemidőben. Gratula nekik!!!

Üdvözlettel, Tibi

(#94) leslien válasza bakter666 (#91) üzenetére


leslien
nagyúr

bizony ám :DDD remélem jövő héten már nalam lesz......

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#95) pengwin válasza Roland861010 (#23) üzenetére


pengwin
addikt

Ezt most komolyan mondtad? :U :C
Cuccaidból kiindulva gondolom sosem voltál "csóró"(patent pending), sosem tapasztaltad külső szemlélőként, hogy gazdag ember mennyivel jobban sajnálja másik gazdagtól a sajátjától különböző drága cuccot, mint egy "csóró"(patent pending) a gazdagtól. A trollok nagy része itt is valami felső kategóriás cuccot használ, ami miatt úgy érzi, hogy egyszemélyes kereszteshadjáratként kell térítenie a más vallásúakat... természetesen a más vallásúak topicjában.
Mindent egybevetve gratulálok, a kommenthez! :U

Üdv, pengwin

(#96) jozso1989 válasza gyuribácsi88 (#82) üzenetére


jozso1989
őstag

egyetértek és szerintem mindenki, aki picit is többet ért a telefonokhoz, nem csak az ájfónszámszúngot ismeri

Erre van egy sztorim: Múltkor egyik kollégám beszólt, hogy miért HTC-t vettem, ami noname márka (lol), vehettem volna S4-et, mint ő, az sokkal jobb, mert 1,9 GHz, a One csak 1,7. Meg hát a Samsung mégis csak Samsung, az egy "név", egy valami. Megmutattam neki, mennyi idő elővarázsolni egy galériát, vagy tárcsázót (kb. 3x megnyitottam, mire ő egyszer s4-en), azt picit lefagyott a mosoly. Xd Azt mondta csak azért, mert új a telefon... mondom már 2 hónapos és egyszer sem volt újraindítva... Ugyanolyan, mint amikor a T-nél kivettem a dobozából. :D

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#97) bakter666 válasza Luck Dragon (#92) üzenetére


bakter666
csendes tag

Már írtam a Find 7a is kapható kamu carbon(Astro Black)kiadásban
Sőt lesz hamarosan külön kapható is fehér,midnight és astro black hátlap is
Tess nekem is ez van:[link] ;)

[ Szerkesztve ]

(#98) namegin


namegin
tag

Nagyon tetszik.
Vennék is egyet max 4,5" méretben.

(#99) bakter666 válasza namegin (#98) üzenetére


bakter666
csendes tag

Adok hozzá fűrészt ráspolyt ;] :D

(#100) formax válasza bakter666 (#99) üzenetére


formax
tag

Ez nagyon szép! Bárcsak az ún. "nagyok" is készítenének ilyen igazán elegáns készüléket!
Az meg, hogy belülről is jó, alapkövetelmény - lenne, úgyhogy az előbb említett "nagyok" jobb, ha felébrednek, mert úgy járhatnak, mint a Nokia.

formax

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.