Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) davis999sola


davis999sola
tag

Rég vártam már erre a tesztre olvasom is :D

Lg g2 < iphone 5s< Lg g2<

(#2) #16820480


#16820480
törölt tag

Jó kis telefon ez! Bár jobb lett volna 3GB rammal és a nagytesó akksijával (bár azt elvileg bele lehet varázsolni), és akkor tök felesleges lenne a QHD változat.

(#3) phanze


phanze
aktív tag

Végre egy normál telefon!:)

[ Szerkesztve ]

(#4) Ádám16 válasza #16820480 (#2) üzenetére


Ádám16
addikt

Épp ez az, hogy akkor felesleges lenne a QHD változat, de ezzel mindenképp villantani akart a gyártó..

(#6) phanze válasza MadMen (#5) üzenetére


phanze
aktív tag

Bocsi,de szerintem senkinek sem kell...;]

(#7) #16820480 válasza Ádám16 (#4) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, én is így látom. Valószínűleg ezért csinálják az O+O-t, mert abban ez rendben is van.

(#8) roli543


roli543
őstag

Tetszik ez a Color Os.

Anno a SE K850imre tetten hasonló zenelejátszó sémát, irtó dögös :D

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#9) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Komoly lett :C

Iphone 7

(#10) Crafter32


Crafter32
őstag

Egy csomó jó dolog nem jut el kis hazánkba sajnos.

(#11) ucli


ucli
senior tag

Jó ez, de még mindig nem tökéletes...
Az a 3Gb ram bele fért volna meg a nem nagyobb de mégis nagyobb
tesó akksija.

sheratan:azt azért be kell látni, hogy az 1+1 egy másik árkategória (20000Ft is 20000Ft, ha nem több az a 20K)

[ Szerkesztve ]

(#12) Nigér


Nigér
őstag

Morcos a motyó...
:C

(#13) 2o1i


2o1i
senior tag

Mivel szerencsére nincs QHD, így a 2GB memória pont elég kell, hogy legyen.
Kamera része is nagyon tetszik.
Simán bevállalnám! :)

(#14) #16820480 válasza ucli (#11) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, viszont ez inkább marketing trükk, ugyanis abból a telefonból sokkal kevesebbet adnak el, jelenleg talán pár ezernél tartanak, míg a Find7(a) kapható folyamatosan.

(#15) jozso1989


jozso1989
őstag

Ez a telefon valami zseniális! Nagyon tetszik a gesztusvezérlés, oltári! M8-on kívül az első készülék, amit elfogadnék.

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#16) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Nagyon bejön nekem is ez a készülék már több videót is néztem róla ez az OS valami rohad gyors, és szép is. G3 mellett igencsak ott van ráadásul a qhd verzió egyáltalán nem laggol vagy akadozik mint a G3.

Innét amúgy lehet rendelni közvetlen és nem kínai verzió.

(#17) Zoli0726


Zoli0726
aktív tag

Veszett jól néz ki. A kamera is meglepően jó képeket készít, jobbat mint egyes neves gyártók csúcskészülékei. Így kell ezt csinálni.

(#18) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nincs kivetnivalóm. Ez nagyon korrekt.

A teszt is jó lett, sok hatterinfoval

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

a dalszöveges alkalmazásnak mi a neve?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#20) csordas11


csordas11
aktív tag

Erre fogom lecserélni a Nexus 4-emet.

(#21) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Hűha, ez igen. Azt hiszem ezentúl el lehet hagyni a "kínai telefont soha" és hasonló rigmusokat. Nagyjából minden egyben van, szerintem az üzemidő sem tragikus.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#22) SzlobiG


SzlobiG
félisten

A QHD verziónak a hátlapja még jobban néz ki mint a sima fhd-nak. :Y

[ Szerkesztve ]

(#23) Roland861010 válasza csordas11 (#20) üzenetére


Roland861010
addikt

Mostanában minden telefonnál jön pár okos aki bele köt valamiben kezdek arra gyanakodni csak azért mert csóró és nem engedheti/k meg !
120ezer Ft-os telefonról beszélünk legyen már elég ennyiért az hogy minden mostani csúcs gépet maga mögé utasít szinte mindenben ! :W :W :W

(#24) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönjük a részletes és átfogó cikket. :R

Nekem nagyon tetszik ez a telefon. Hiába kínai, nagyon sok ötletes és hasznos megoldást raktak bele a lelkes mérnökök. Én pl. többre értékelem a gyors töltés lehetőségét és a gesztusvezérlést, mint a defibrilátor és vérképelemző meglétét. Szerintem az idei évben az ismertebb kínai gyártók olyan mértékű fejlődést értek el, hogy jövőre már komolyabban is megszorongathatják a többi gyártót.

(#25) Graphics válasza Roland861010 (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ki és
Mibe kötött bele?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26) rsanyi18


rsanyi18
tag

Nekem kell az a Spongyabobos launcher. :D Vajon le lehet valahonnan tőlteni? :)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#27) Zoli0726 válasza Roland861010 (#23) üzenetére


Zoli0726
aktív tag

Jobb lett volna 3 GB rammal + 4k kijelzővel + 10A-s akksival + 40mpx-es kamerával, akadás nélkül, 100 ezer alatt. És ebben a pillanatban benyögte volna valaki, hogy kár hogy droid van rajta. ;]

(#28) Graphics válasza ucli (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha jövőre 4-8-16Gb lesz.. Akkor se lesz tokeletes semmi... A 3Gb se...

A O+O pedig kozel ennyibe all meg... :) mivel testvermodellek / 110-115ezer kb. /

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) BlackSoft válasza MadMen (#5) üzenetére


BlackSoft
addikt

Adok érte egy 20-ast ;] :P

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#30) h4h01


h4h01
senior tag

Hát nem tudom..Sztem ez a felület irtóra béna, tényleg olyan kínai, de ízlések és pofonok..Ha már kínai telefon akkor sztem a Oneplus One simán veri minden szempontból..Az az egyedi CM verzió sokkal szebb, használhatóbb, emberibb mint ami ezen van..S

(#31) vicze válasza Csapoati (#21) üzenetére


vicze
félisten

Mivel a HTC is kínai (igen Tajvan még mindig Kínai Köztársaság néven "fut"), el se kellett volna kezdeni. :)

Van kínai prémium és van kínai olcsó összemosni a kettő jó nagy baromság volt/van/lesz.

(#32) Roland861010 válasza Graphics (#25) üzenetére


Roland861010
addikt

Kevés memória nem megfelelő anyaghasználat nem "szét" szedhető nem lehet aksit cserélni ,akad meg minden egyéb butaság!Értem én hogy egy 200k telefon legyen minden téren tökéletes de ilyen soha nem lesz!
Anno meg vettem a Z-ét 180k-ért de nekem megfelelt azzal a "fakó" kijelzővel amivel szerelték a G2 a laza hátlappal az 5S pedig a gyenge akku idővel ! Most pedig egy ilyen tudású készüléket is kritizálnak amikor a többi csúcs árának a felébe kerül!

(#33) Csapoati válasza vicze (#31) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azert Tajvan meg Kina nem ugyanaz, nagyon nem. :) Szerintem jogos kulon kezelni oket. De valoban nem volt jogos a "kinai utalat" szerintem sem, max a csak masolasbol elo cegek fele.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#34) vicze válasza h4h01 (#30) üzenetére


vicze
félisten

Hát igen a CM11S mennyivel "szebb"...
Egy gyönyörű szép félkész inkonzisztens felületet kapsz, még szerencse hogy utána úgy skinezed ahogy akarod, ahogy ezt is. Oh, wait a moment...
Funkcionalitásban pedig kevesebbet nyújt jelenleg.

(#35) Graphics válasza h4h01 (#30) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Őő azt tudod hogy az a telefon ugyanez kb. Ja és a O+o jelenleg ezzel a rendszerrel szallitjak... :) ?

Az ára is ugyanaz. Sőt na ki gyártja.... Az Oppo..

Szóval jobb? Vagy ugyanaz... Nem mindegy :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#36) blade zte válasza SzlobiG (#22) üzenetére


blade zte
őstag

Rendelhető ilyenba a kissebb is felár nélkül, valamint a 3000-es akksit is elbírja.

A "nagytestvér" 3000-es akksija is belefér. A QHD-s változat többet csinál antutuban 38 és 39 között megállapodva.

A Coloros meg ócska szar. Csak nem az 1.2-vel láttátok.

Oppo find 7 astro black

(#37) Graphics válasza blade zte (#36) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mitől ócska szar?

:) kicsit bővebben. Mert most már van tapasztalatod

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#38) SzlobiG válasza blade zte (#36) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én ha ez mellett döntök, akkor már a qhd-t rendelem mindenképp. :)

Így hogy jön a 2.0 verzió engem hidegen hagy, hogy milyen volt az 1.2.

(#39) haddent


haddent
addikt

Hát ez... szép.. és jó... és kínai :K Elférne egy 3-3.5 Ah -ás akksi, de más kifogásom nincs, venném, használnám, örülnék :R

(#40) vicze válasza Csapoati (#33) üzenetére


vicze
félisten

Miért nem ugyanaz? :) Szerinted mi a különbség? Megsúgom hogy semmi.
MediaTek-et is kínainak gondolja mindenki mikor ugyan úgy tajvani... "Ezek csak címkék." - Studio 54 :P
Nem fog semmilyen minőség különbséget jelenteni egyik vagy másik felirat. (főleg, hogy tajvanira is kerülhet Made in China felirat)

(#41) jenei1994


jenei1994
addikt

Ez valami kurva szép és jó telefon! :Y

Sony elmehet a picsába!!!! :D

(#42) vicze válasza Graphics (#35) üzenetére


vicze
félisten

"Sőt na ki gyártja"
BBK. ;] :DDD

(#43) Graphics válasza vicze (#42) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jovanna' nem akartam tulzasba vinni ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) leslien


leslien
nagyúr

na végre, köszi a tesztet :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#45) C$abi


C$abi
aktív tag

Csodaszép ez a telefon, ráadásul még erős is! Nagyon tetszik, csak ez is, mint a többi csúcsmodell egy elég nagy tepsi, de 4,7 inches kivitelben ez álom lenne. És ez még csak a "gyenge" verzió ebből a sorozatból!
Gratula az Opponak, ismét egy csodaszép telefont tettek le az asztalra! :)

(#46) h4h01 válasza Graphics (#35) üzenetére


h4h01
senior tag

Nekem az sokkal jobban bejön..Dizájnt nem írom mert ugyanaz a 2, hiszen az oppo-ból vált ki a oneplus (igen, annyira azért nem kell lenézni..)..De pl. a kijelző színei, felület, hardver, hangszóró elhelyezés..csak most így hirtelen..S

(#47) oszi666 válasza Graphics (#25) üzenetére


oszi666
őstag

Abba kotnek bele, hogy kiad egy gyarto egy bevallottan "butitott" keszuleket, tehat nem csucstelefont, olcsobban, es csucskategorias dolgokat akarnak bele. Ez egy olcsobb keszulek. Nem csucs. Megis elvarjak egyesek a harom giga ramot, mert "belefert volna". Teny, belefert volna, de akkor dragabb lenne, akkor az lenne a baj. Ha harom giga ram kell, ott a sima hetes.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#48) Graphics válasza h4h01 (#46) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem vált ki semmise.. Leányvállalat..

Elég magasröptű igenyied lehetnek ha a piac leggyorsabb hardvere se eleg..

No comment. Egeszsegedre. Keress mas telefont..

Hangszoroval se ertem mi a gond...

120-ert nem hiszem kapsz jobbat. Ha igen. Akkor te többet tudhatsz

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#49) tothmaxy182 válasza h4h01 (#30) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Melyik gyártó felülete tetszik neked úgy igazán? Csak kérdezem, érdekelne, hogy mi jön be, ha ez nem...

Minden szavam magánvélemény!

(#50) Nordic válasza SzlobiG (#38) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Egy összehasonlítás:
teljesítmény
kijelző

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.