Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) dl650


dl650
tag

A Kínából rendelt telefonokat lehet regisztrálni a One Plus oldalon? A garancia miatt kérdezem. Vagy ezeket hogyan lehet gariztatni?
Illetve a kamera zoom része mennyire teljesít jól? Ti mennyire vagytok a kamera ezen részével megelegedve?

(#952) unicumnext válasza dl650 (#951) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Én úgy tudom a Kínából rendelt cuccok után, ahonnan rendelted Ali banggood stb oldalon lehet garanciát intézni.

(#953) MárkyMárk


MárkyMárk
tag

Sziasztok! Érdeklődnék, a 9Pro tulajoktól, hogy a voWifi szolgáltatás rendesen működik e nektek Telekom alatt.... Ugyanis jelenleg egy másik típusú OnePlus-om van és telefonálás közben ledobálja a voWifi szolgáltatást! Egy elég térerő gyenge helyen lakom és életmentő ez a szolgáltatás számomra...ha nektek nincs vele gondotok akkor azonnal rendelnék egy 9Pro T! Válaszokat előre is köszönöm ! Üdv

(#954) Boli77


Boli77
tag

Sziasztok ! Android 12 mikor kapjuk meg? Mi a várható időpont ? Köszönöm.

(#955) tothl válasza Boli77 (#954) üzenetére


tothl
addikt

Holnapután 13 óra 14 perc

(#956) tomp válasza Boli77 (#954) üzenetére


tomp
félisten

Open Beta 1-et rakd fel az már android 12!
Nálam jelentkező bugok:
-Képernyő alsó és felső része villog amit a "HW fedvények letiltása" opció orvosol
-4K60 előnézete akad, szaggat ami viszont csak ritkán kerül a felvételbe
-LHDC bt kodek bitrate állítás körülményes(javítása folyamatban!)
-Vodafone 5G-n a modem crashel azaz nem ajánlott a használata
-Telenor 5G egyáltalán nem megy(javítása folyamatban!)

(#957) Boli77 válasza tothl (#955) üzenetére


Boli77
tag

Nagyon poénos. Akkor ki várom .

(#958) MárkyMárk válasza MárkyMárk (#953) üzenetére


MárkyMárk
tag

Nem látni amit kérdeztem, Uraim??

(#959) darál0w válasza MárkyMárk (#958) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

látni, de lehet kevés itt a telekom - op9 pro kombo

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#960) unicumnext válasza MárkyMárk (#958) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Telekomos vagyok de nem lakossági tarifás vagyok, üzleti tarifa esetén nem lehet bekapcsolni, pedig megnézném neked

(#961) hedgehog válasza MárkyMárk (#958) üzenetére


hedgehog
senior tag

nekem ugyan van telekom+9pro, de sose próbáltam a vowifit, szerintem a szolgáltatás sincs bekapcsolva (és mivel üzleti-flotta, lehet hogy be se lehet kapcsolni)

-- aka p3d3str1an

(#962) hedgehog válasza tomp (#941) üzenetére


hedgehog
senior tag

Holnap leszek újra Pesten, csinálok majd pár új mérést.
Amúgy a mérésedet 5G DSS hálózaton mérted és nem 5G AAU-n
Ezt tudom én állítani valahol, vagy a cellától függ?

-- aka p3d3str1an

(#963) unicumnext válasza hedgehog (#961) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Üzleti előfizetés mellé nem lehet aktiválni vowifit ma olvastam utána, plusz próbáltam :)

(#964) MárkyMárk


MárkyMárk
tag

Azért köszönöm szépen a választ, mindenkinek! Remélem jó lóra tettem, ma este rendeltem egy 9Pro-t! 8/128 Hajnali köd színben!

(#965) tomp válasza hedgehog (#962) üzenetére


tomp
félisten

Te magad nem mivel ez szolgáltatói oldalon dől el.
5G AAU drágább fejlesztés de combosabb sebességet lehet elérni. DSS olcsóbb de lassabb.
Az AAU és DSS-t szabad szemmel is lehet látni az adott bázison!
kép
Ez egy Telenor 5G AAU bázis!
A középső és jobb oldali sugárzó a hagyományos hálózatot sugározza. A bal oldali az AAU ami kizárólag 5G-t ad!
Látható az eltérés! Sugárzó+rádió egység van integrálva abba a téglába.
Na az 5G DSS-nél nincs AAU, csak hagyományos sugárzó mivel ott a "régi" frekvenciákon sugározzák az 5G-t is!
Telekom konkrétan 700 és 2100MHz-en!
lefedettség
Sötét szín: AAU
világos: DSS

(#966) hedgehog válasza tomp (#965) üzenetére


hedgehog
senior tag

köszi a képet, majd nézem a környéket :D

Csináltam egy Cellmapper-shotot a Bocskai út végén (Telekom lefedettség szerint beltéri 5G is van):

expanded verzió:
[kép]

[ Szerkesztve ]

-- aka p3d3str1an

(#967) Varszegig válasza MárkyMárk (#953) üzenetére


Varszegig
veterán

Nekem semmi gondom a vowifivel telekomnál. Én is szar térerős helyen lakom, sőt ami még rosszabb kb. cellahatáron, ezért 2 telekom cella között pattogott a telefon, ha itthon voltam. Amióta bekapcsoltam a vowifit, minimum 20%-kal több van az akksiban estére.

[ Szerkesztve ]

(#968) MárkyMárk válasza Varszegig (#967) üzenetére


MárkyMárk
tag

Köszönöm a választ, és egyben a segítséget! Nálam is az a helyzet, hogy a legszükségesebbek közé tartozik a voWifi szolgáltatás számomra, ezért fontos és ezért érdeklődtem!

(#969) tomp válasza hedgehog (#966) üzenetére


tomp
félisten

Ha valóban 5G kapcsolat lenne azt így mutatná az app:

NR az 5G freki, ha pedig valóban használja akkor "LTE+NR NSA" kapcsolatot kell mutatnia

(#970) Brut


Brut
tag

Érdeklődnek, hogy térerő tekintetében mik a tapasztalatok?
Iphone 13 Pro nagyon jó, de eddig a legjobb a Huawei Mate 20 volt számomra.

(#971) hedgehog válasza tomp (#969) üzenetére


hedgehog
senior tag

Lehet hogy megvan a probléma oka, a Smart 5G be volt kapcsolva... kikapcsolás után a Keletinél feltűnt egy NR NSA [kép] de pár pillanat után visszaváltott sima LTE-re. Majd ha stabilan ott marad, akkor mérek sebességet is.

-- aka p3d3str1an

(#972) tomp válasza hedgehog (#971) üzenetére


tomp
félisten

Ja igen az a Smart 5G csak arra jó, hogy 5G-t írjon ki a telefon akkor is ha valójában 4G-n vagy...
Keletinél 5G DSS van!
Keleti előtt állva balra az Arzenálon (OTP melletti üvegépület) van a Telekom bázisa.
Ha úgy van beállítva a telefonon lévő modem konfig, ne legyen folyamatos 5G kapcsolat akkor nem fog rajta maradni csak aktív adatmozgásnál.

(#973) tlala


tlala
addikt

Nem nepperkedem, de belecsúsztam egy elkalkulált vásárlási helyzetbe. Ha valakit érdekel egy pár napos fekete 12/256 9 Pro jóval olcsóbban, 3 év Alza garival, akkor írjon rám privátban.

(#974) MárkyMárk


MárkyMárk
tag

Sziasztok! A mai nappal beléptem én is a klubba😁! Az Always on displayt nem lehet kikapcsolni valahogyan, például csak akkor villanjon fel mikor hozzáérek!?

(#975) tomp válasza MárkyMárk (#974) üzenetére


tomp
félisten

Üdv nálunk! :)
De be lehet állítani. Már nem tudom mi a neve Oxygen OS 11-en de nálam csak akkor kapcsolt be ha hozzáértem.
Oxygen OS 12-n már használom de nem folyamatos üzemmódban hanem mozgásra bekapcsol módban.
Talán "Mindig bekapcsolt kijelző" vagy mi a neve. :DDD

(#976) MárkyMárk válasza tomp (#975) üzenetére


MárkyMárk
tag

Juhuuu! Köszönöm, meg is lett a beállítás!:DD

(#977) tlala válasza tlala (#973) üzenetére


tlala
addikt

Elfelejtettem beleírni, hogy bontatlan gyári Warp 50 vezetéknélküli töltő, gyári bontatlan sand tok, és Nillkin kameravédős tok is azonnal fogható, Ali/BG áron. Hamarosan felteszek mindent a hardverapróra, de a topic addig is elsőbbséget élvez.

(#978) htaos


htaos
tag

Sziasztok! Mostanában sokszor előfordul, hogy a fülemmel különböző beállításokat csinálok hívás - beszélgetés közben. Az érzékenységre van valamilyen speciális beállítási lehetőség?

OnePlus 9 pro | "Főnök! Nem indul az aggregátor! Hát tolják be..." (By Gecsa)

(#979) tlala válasza tlala (#977) üzenetére


tlala
addikt

Feltettem sandstone és Nillkin tokokat a hardverapróra, ha valakit érdekel.
(Illetve a vezeték nélküli töltőt.)

(#980) unicumnext


unicumnext
aktív tag

Látom kint van az Android 12 béta 2, haladunk :)

(#981) tomp válasza unicumnext (#980) üzenetére


tomp
félisten

Bizony!
Általam beküldött 2 hibát is javították.
Működik a Telenor 5G(elég a menüben kiválasztani és megy) de még bugos. Random eldobja a teljes SIM kártyát! De nem csak Telenor 5G-vel hanem Voda 5G-vel is!(épp volt nálam kölcsön Voda SIM)
A másik hibámmal kapcsolatban pedig a kiadás előtti héten még a supporttal beszéltem mert kértek még 1 logot hozzá. Azaz eléggé pörögtek vele mert a Béta 2-n az is javítva lett. :)

(#982) unicumnext válasza tomp (#981) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Valami egyéb bug? 5G az nem érdekes nekem, nem olyan az előfizetésem.

(#983) tomp válasza unicumnext (#982) üzenetére


tomp
félisten

A leírás szerint a 4K60 felvétel még mindig bajos.
Ezen kívül még lehet wifi eldobás de az nálam nem jelentkezik.
Béta 1-el a vezeték nélküli töltés is bugos volt. Eddig Béta2-n jó de majd csak pár nap után derül ki a valós állapot.

(#984) tomp válasza metal01 (#921) üzenetére


tomp
félisten

A hazai beszerzés nem volt okés így végül az amerikai amazon segített ki:
a füles
NeoBuds Pro vs Buds Pro
Bug miatt az Edifier nem megy LHDC-n de már jeleztem is a OnePlus felé. Amíg nem javítják, "csak" LDAC van. :DDD

(#985) tothl válasza tomp (#981) üzenetére


tothl
addikt

Érdemes foltenni napi használatra? 5G egyelőre nem szükséges nekem, de nem szeretnék egy bughalmazt.

(#986) tomp válasza tothl (#985) üzenetére


tomp
félisten

Én azt mondom, hogy igen!
Az OpenBeta 1-et csak annak volt ajánlott akinek fontos volt az LHDC bluetooth codec. A Beta2 már szerintem bátran felrakható bárkinek.
A "legerősebb" bug a 4K60 felvétel.
Azon kívül csak apró bugok vannak.
5G hibát pedig én is nyomozom, hogy mi váltja ki.

(#987) unicumnext válasza tomp (#986) üzenetére


unicumnext
aktív tag

én megvárom a beta3, márha lesz :)
Mondjuk szerintem Januárnál hamarabb nem kapunk végleges Android 12 releaset

(#988) tothl válasza tomp (#986) üzenetére


tothl
addikt

Már fönt van, eddig tetszik. Uljára a DP volt fönt de az horror volt ezért a beta1 már föl sem került. Azt lesem épp, hogy a DP -ben voltak színes értesítő ikonok... :D Az jó lenne ide is, nekem tetszett.

(#989) tomp válasza unicumnext (#987) üzenetére


tomp
félisten

Még legalább 1 bétának jönnie kell. Hacsak nem rakják össze 1hónap alatt.
Az 5G modem crash kritikus bug amúgy mert akár rendszer összeomlást is okozhat. Így nem jöhet ki a stabil.
Béta1-en volt is nekem system crash.
Összeomlott a rendszer, bejött a klasszikus recovery-s felület egy "system dump crash" üzenettel majd újraindult.

(#990) unicumnext válasza tomp (#989) üzenetére


unicumnext
aktív tag

igen én is így gondolom, első egyébként is a ColorOS lesz Kínában, utána jöhetünk mi :)

(#991) Varszegig


Varszegig
veterán

Nem akarok itt hirdetni, de kis kavar miatt a fiam vett 2 db 9 Prot, és az egyiket vissza fogja küldeni. (Sztori röviden: volt egy nagy diákkedvezménye + akció, megrendelte 730 euróért a 8 GB-os ezüst verziót, majd másnap a flash sale-ben kiderült az akkori akciós árból is lejön a diákkedvezmény, így vett egy 12 GB-osat 628-ért.) Szóval a 8 GB ezüst eladó 730 Euro napi középárfolyamon, amíg a DHL el nem viszi, azaz 1-2 nap.

(#992) taletale


taletale
tag

Android 12 alatt már javították a béta verzióban is az Xbox és a PS kontrollerek használatát? Mert azt tudom meg tapasztalom hogy Android 11 alatt nem lehet egyiket se használni 😏

Előre is köszönöm a válaszokat!

OnePlus 5T 8/128GB -> OnePlus 9Pro 12/256GB

(#993) tothl válasza tomp (#989) üzenetére


tothl
addikt

Nem vagyok agyon-elégedve az akkuidővel. A 11.2.9.9. jobb volt...ez normális...?

(#994) stomi83 válasza tothl (#993) üzenetére


stomi83
csendes tag

Nekem sajnos a 11.2.9.9 verzióval is nagyon merül. Átlag 2,5-3 óra SOT időm van, és naponta töltenem kell. Játszani soha nem szoktam, GPS-t csak autóban használok, hétköznapokon 2x30 percet, de addig töltőn van a telefon. Ezen kívül semmi extra, csak a szokásos.
Múlthéten írtam a OP szupportnak, hogy szerintük ez így rendben van-e. Javasolták, hogy 2x merítsem le teljesen a telefont, és töltsem fel 100%-ra. Megcsináltam úgy, ahogy írta a csaj, bár nem igazán bíztam benne, hogy segíteni fog. Mondanom sem kell, hogy nem is segített. Most várok még néhány ciklust, hogy ne mondhassa, hogy "majd megtanulja a telefon a szokásaimat, és utána jobb lesz", de pár nap múlva ismét írok nekik.
A gyors töltés miatt amúgy nem vészes naponta tölteni, csak fura, mert mások ennél jóval jobb akksi időről számolnak be.

(#995) tomp válasza tothl (#993) üzenetére


tomp
félisten

OB1 rosszabb volt! Az úgy merült mint a Titanic! :DDD
OB2 már sokkal jobb.
Utcán folyamatos bluetooth zenével(LDAC és LHDC codec) 4óra kijelző idő jön össze.
Ha nincs zene és normálisan használom itthon akkor 5-5,5óra is össze tud jönni.

stomi83
2cellás akksi miatt valóban ajánlott havonta 1-2x teljesen lemeríteni és utána fullra feltölteni mert a 2 cella feszültsége elmászik. Ha pedig elmásznak akkor valótlan értéket mutat a telefon.
pl 1%-on van az akksi de mégis megy még 20percet normál terheléssel.

(#996) tothl válasza tomp (#995) üzenetére


tothl
addikt

Igazából a napot kibírta, csak mintha a 11.2.9.9 -ben több szufla maradt volna. Mondjuk viszonylag frissen telepítettem és egész nap nyomkodtam. Lehet, hogy rendben van. Most ma reggel 7 óta 100% -on tanyázik. Máshogy is viselkedik kicsit az aod pl. bekapcsolgat olykor-olykor, illetve második reggel az ébresztőnél nem jelent meg a szokásos szundi/elvet opció a záróképernyőn ugyanis nem jött be az a képernyő..fel tudtam oldani a telót és manuálisan elhallgattatni. Vannak ilyen furcsaságok, illetve szövegméretek, megjelenített ablakok mérete még eléggé kiforratlan, túl nagy néhány dolog.
Ami még zavaró, hogy az értesítési sávban a bluetooth ikon állandoan kint van, akkor is ha nincs csatlakoztatva a teló semmihez. Ez nálad is ilyen ?

(#997) tlala


tlala
addikt

Megemlítettem itt a topicban, hogy árulok egy új Oneplus 9 Pro-t és vezeték nélküli töltőt, tokokat.
Többen keresnek még, de jelzem, hogy már eladtam mindent, le is vettem a hardverapro hirdetéseket.
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#998) Richee11


Richee11
senior tag

Sziasztok!

Ár érték arányban a 8t, 9 és a 9 pro körül melyik éri meg legjobban?

(#999) ghiottone válasza Richee11 (#998) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Neked kell eldönteni.Én ma a német amazonról egy 9-est rendeltem első körben 549 euróért, de átnéztem még 1-2 összehasonlítást és a végén a 399 eurós 8T mellett döntöttem, lenondva az első rendelést. A 9 pro ott 799 euró most. + az áfakülönbözettel kell még számolni ami rámegy. (Német áfa kosebb, mint a magyar, az amazon pedig kiszámlázza)

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui)

(#1000) Richee11 válasza ghiottone (#999) üzenetére


Richee11
senior tag

Igazából a következő 3 évre egy Stabil telefont, aminek jó az üzemideje, kapja a támogatást, szép a kijelzője és szép képeket készít.
Nagyjából ennyi az elvárás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.