Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#501) Morcos_Kutyu válasza Shyciii (#500) üzenetére


Morcos_Kutyu
csendes tag

Én most az AK kernelt meg a CM12.1-et próbálgatom. A lézeres autofókusz már megy. Legalább is nekem világít a kis lézer.

Vigyázz, harapós kutya!

(#502) Nakivagyok válasza Shyciii (#500) üzenetére


Nakivagyok
tag

Milyen volt a stock 2.1.2-vel az üzemidőd? Csak egy éjszakát hoztál fel példának, de azóta eltelt egy kis idő :)

(#503) Shyciii válasza Nakivagyok (#502) üzenetére


Shyciii
veterán

Teljesen jó. Határozott fejlődés a 2.1.1-hez képest. 32 órás üzemidő alatt megvolt az 5 órás kijelzőidő. De volt olyan is, hogy 16 órás üzemidő alatt majdnem megvolt a 6 óra kijelzőidő. Viszont egy dolog az zavart, mégpedig az erős rezgés gépeléskor. Ezt alapból nem lehet állítani, ezért raktam fel Boeffle kernelét, mert abban van erre mód.

(#504) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Sziasztok!

Meguntam az iPhone 5s-emet (nem vagyok kompatibilis az iOS-szel, csak felcseszi az agyam :DDD ) és gondolkodtam egy ilyen teló megvételén.

Mennyire ajánlanátok nekem ezt a telefont? Külső-belső nagyon tetszik, legutolsó zöld robotos telóm egy Honor 6-os volt.

Amire kb. használnám: zenehallgatás (rengeteg), böngészés (elég gyakran), játék, filmnézés (alkalmanként).
Amit még néztem az a Honor 7. Mennyivel jobb / rosszabb egyik a másiknál?

Előre is köszönöm a válaszokat! :R

Ui: Ha már többször volt a kérdés, akkor sorry, lusta vagyok visszaolvasni :DD

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#505) noorbertt


noorbertt
őstag

Ide is, hátha. Bocs a link miatt, mobilról másolom
http://m.mobilarena.hu/tema/re_bemutatkozott_a_oneplus_2/hsz_2420-2420.html

(#506) ittakary válasza HoaryFox (#504) üzenetére


ittakary
nagyúr

Mindig csodálkozok ezeken a kérdéseken, hogy mire számít az, aki felteszi. A saját topikjában, a telóval rendelkező emberektől megkérdezed, hogy ajánlanák-e... 99%-ban igent fognak mondani, mert valamiért megvették :D

Ebben a pillanatban is ilyen telóm van, és már a megjelenés előtt tudtam, hogy meg fogom venni :K Szerintem nem fogod megbánni :)

(#507) Edge


Edge
veterán

Megérkezett a black apricot hátlap oneplus-éktól, hát ez állejtősen minőségi cucc, nagyon ott van. Kinézet+ anyag+tapintás mind toppon van. És tuti hogy fa, érezni. Maga a hátlap amivel a telóhoz kapcsolódik ill. a belső fele az plasztik, de van egy apró pereme a hátlapon és azon belül a hátlap az fa.
Viszont ugye picit vastagabb mint a gyári sandstone a fényképező rész így már nem türemkedik ki semmennyire és ebből következően kicsit nehezebb is a hátlap, talán ezt a telón is érezni, így lehet vkinek már határeset, nekem nem az, legalább jobb a fogása.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#508) noorbertt válasza Edge (#507) üzenetére


noorbertt
őstag

Nem csúszik a kézben?

(#509) Edge válasza noorbertt (#508) üzenetére


Edge
veterán

nem, van tapadása.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#510) ittakary válasza Edge (#507) üzenetére


ittakary
nagyúr

Tuti fa???? Nem láttál még fát? Olyan műanyag mint a szél...

OnePlus One bambusz hátlap volt a fa, azon látszódott rendesen a fa: látszódott az erezete, meg a tapintása rendesen fa volt.

Volt a kezemben OP2 hátlap: hajlékony, műanyag kétfilléres vacak, kb 2ezret adnék érte hivatalos honlapon, és 500at ebayről rendelve -.-

(#511) Edge válasza ittakary (#510) üzenetére


Edge
veterán

Volt a kezedben Black apricot? A oneplus logot megtisztítottam mert újlenyomatos lett ahogy dörgöltem felfigyeltem arra hogy két kis egyenes vmi lóg bele, műszerész nagyítóval megnéztem és 2 pici szálka volt, fa szálka bizony.
A rosewoodra mondják hogy műanyag de az a oneplus oldalán is ott van, "fa érzezet ad", míg black apricot és bamboonál ott van hogy made by, vagyis abból készült. Nem mindegy.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#512) vinpilu


vinpilu
senior tag

Én ma majdnem írtam a OnePlusnak, hogy a OnePlus 2 Silicone Case nem méltó a márkához. Alig lehet feltenni, le akar jönni, az alert slider gomb kivágása nem sikerült, a fülesé szintén stb. Aztán kipróbáltam hátlap nélkül és tökéletesen passzol a "tok". Most már látom az oldalon is, hogy "To use this case you will need to remove the installed StyleSwap Cover." :))

Mondjuk annyi probléma még maradt, hogy ez a szilikon az a fajta, ami gyűjti a szöszt, szinte beletapad. Lehet, hogy ez majd a használatból esetleg veszít a tapadásból és akkor nem lesz olyan, mintha lisztbe hempergettem volna.

(#513) the_pimp


the_pimp
senior tag

Sziasztok, kinek mennyi idő alatt érkezett meg a készülék?

(#514) forintuser


forintuser
őstag

OPT-ból játék konzol.

Holnapkészítést vállalok.

(#515) sparks


sparks
senior tag

Egy kis reggeli élmény:
ébredés után azt látom, hogy a kettes SIM nem üzemel, a második háromszög szürke. Hívást nem is lehet kezdeményezni arról. Na mondom majd egy restart megoldja. A rendszer újraindulása után kéri mindkettő pin kódot, ez jó jel. Az első SIM a hálón, a második... megint nem megy. :O Kezdtem temetni a telefont és már vizionáltam egy 1-2 hónapos garanciális mókázást. Ha átraktam az adat kapocsolatot a második SIM-re, akkor az működött és az első nem. No akkor talán szoftveres lesz a gond, mivel mindkét kártyahely képes menni, csak egyszerre nem akar nekik.
Még ágyban fekve TWRP elindít, cache és dalvik törlés, majd reboot, innentől kb. 10 perc várakozás után megjött a boldogító látvány: él mindkét SIM :DD
Tanulság: néha nem árt egy jó kis cache törlés, sok dolgot megoldhat :R

(#516) plejik válasza sparks (#515) üzenetére


plejik
addikt

Tegnap én is pesten volt, és egyszer csak az 1-es sim eldobta a hálózatot, nem tudom miért, de elég sokáig nem ment. Aztán egyszer csak megjavult, de a kettes sim tökéletesen ment végig. Erre most ahogy olvastam amit írtál, azt vettem észre , hogy full kifagyott a teló. Soha nem csinált még ilyet.. :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#517) sparks válasza plejik (#516) üzenetére


sparks
senior tag

Olyat nekem is szokott, hogy egyik-másik SIM olykor eldobja a hálót kis időre, de ez általában csak röpke percekre történik. Volt már olyan is, hogy eltűnt az egyik SIM ikonja, de a kártya működött, egy restart után pedig az is megjavult. A legaggasztóbb viszont az, hogy néha (értsd: pár hetente) előfordultak/nak random újraindulások. Igaz nem volt már ilyen lassan 1 hónapja, de azért kicsit aggaszt a dolog, de bízom benne, hogy ez sem HW probléma, inkább SW. Kifagyni is talán ha 1x fagyott életében, no de bízom a legjobbakban és abban, hogy nem lesznek sűrűn ilyen huncutságok a jövőben :)
Talán a 6-os verzió is javít ezeken, pláne egy jóféle CM :)

(#518) plejik válasza sparks (#517) üzenetére


plejik
addikt

A fagyás most jelentkezett nálam elősször, meg ez a hálózat eldobás is.De remélem nem fog többet. Meg azt is , hogy megkapjuk a 6.x.x minél előbb. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#519) forintuser


forintuser
őstag

Valaki leszedte már a gyári fóliát?

Holnapkészítést vállalok.

(#520) isti215 válasza forintuser (#519) üzenetére


isti215
tag

Én igen mert egy nap alatt úgy összekarcolódott pedig csak a zsebembe hordtam.A kijelzőn egyenlőre semmi karc

Asztalos István Telefon számom:06301743895

(#521) noorbertt válasza forintuser (#519) üzenetére


noorbertt
őstag

Telefon mellé rendeltem üveg "fóliát", szóval első nap már szedtem is le a gyárit.
Így ugyanolyan érzés mint ha nem lenne rajta fólia, mert fólia és üveg között hatalmas a különbség de ha mégis ha karcos lesz csak veszek másikat. (ha esetleg eladnám a telefont akkor meg egy hajszál karc sem lenne rajta pont ez miatt)

(#522) spawn21


spawn21
veterán

Jól olvasom hogy akadnak bőven bugok a szoftverben? Lenne egy csere lehetőségem, és nagyon vacilálok

iPhone 13p

(#523) forintuser válasza spawn21 (#522) üzenetére


forintuser
őstag

Mit is olvastál pontosan? Mert nem biztos hogy akkora a láng mint a füst..

Holnapkészítést vállalok.

(#524) Shyciii válasza spawn21 (#522) üzenetére


Shyciii
veterán

Gondolom használod az OPT2-őt. Tapasztalod a bugokat? Előjönnek neked? Ha nem, akkor miért érdekel téged, hogy másnak mennyi van? Átlagos user nem foglalkozik ilyennel. Ettől függetlenül ha olyan telóra van lehetőséged cserélni, ami tényleg jobb (azt nem írtad melyik az), akkor vágj bele.

(#525) spawn21 válasza Shyciii (#524) üzenetére


spawn21
veterán

Ilyenre tudnám cserélni a telefonom. Miért van minden fórumon ennyi ideges ember? Ha elkezded olvasni a fórumot, vannak sim gondok, ujjlenyomat, aksi, stb...
Egy kérdést tettem fel és azonnal ugranak.... De jó itthon lenni

iPhone 13p

(#526) Just_Reboot válasza spawn21 (#522) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Én nem vagyok megelégedve a szoftverrel. Az értesítési sav pl majdnem mindig megakad amikor lehúzom. Ennek tetejébe még szamomra lassú is.

[ Szerkesztve ]

(#527) Shyciii válasza spawn21 (#525) üzenetére


Shyciii
veterán

spawn21

Semmi idegesség nem volt benne, csak ha más telefon fórumát olvasod, akkor ugyanúgy olvasol benne bugokat. Még a Nexusok esetében is (sőt). Azzal se mondok meglepőt, hogy még az iPhone-ok esetében is. Bugok mindig is voltak, és lesznek. A kérdés inkább az, hogy mennyi felhasználónál jön ki. A gyakoriság fontosabb. A másik fontos, hogy mennyi időközönként frissíti a gyártó. Ebben viszont élen jár a Oneplus, mert havonta ad ki frissítést. Ha a Samsungot nézzük pl, akkor örülni lehet, hogy ha egy verzió esetében 2x ad ki.

Justreboot

Arra gondolsz, hogy van mikor csak félig-meddig húzza le, és nem teljesen hogy minden értesítés látszódjon? Mert ha igen, akkor ez szerintem Lollipop hiba lesz, mert ez a hiba nekem előjött Oneplus One, Xiaomi Mi4, és Moto X esetében is. A "lassúság" engem nem zavar, mert fényévekkel gyorsabb még így is a Oneplus One-nál.

[ Szerkesztve ]

(#528) spawn21 válasza Shyciii (#527) üzenetére


spawn21
veterán

Persze jogos. Tudom milyen bugok vannak más márkáknál. Viszont az ciki, hogy még mindíg az m8-am a legsimább..

Csak szeretném tudni, hogynem mászo e falra lassú akadozós rendszertől. Nincs kedvem buzerálni a szotfvert, már nagyon rég óta

iPhone 13p

(#529) Just_Reboot válasza Shyciii (#527) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Amikor teljesen le akarom húzni akkor szokott megakadni. Tehát lehúzom hogy lassam az értesítéseket, de ha még a kapcsolókat is el szereném érni akkor teljesen lenkell húzzam, na ilyenkor akad meg. Mit írtam a szoftver szamomra lassú, attól még mas lehet hogy teljesen elégedett vele.

(#530) Shyciii válasza spawn21 (#528) üzenetére


Shyciii
veterán

spawn21

Egyáltalán nem mászom a falra tőle, mert nekem egyáltalán nem lassabb, mint egy átlag felsőkategóriás telefon, nem akad. Egyedül a Justreboot által említett megakadás van, hogy van mikor csak félig húzza le, de mint írtam az összes Lollipop telómnál előjön. Komoly buzerálást én sem csináltam most vele. Felraktam egy másik romot, ami ugyanúgy stock romon alapszik, csak én még TB-vel ki szoktam szedni a számomra felesleges dolgokat, és ennyi, semmi más buzerálás nincsen. A HTC M8 nekem csalódás. Egyik klolléganőm azt kapta céges telónak, és semmivel sem gyorsabb, mint a Oneplus One-om volt. Ellenben már kétszer került a kezembe, mert probléma volt a szoftverével, úgyhogy kapott már factory resetet is.

Justreboot

Ha úgy húzom le, hogy a gombokat lássam, az nekem egyáltalán nem akad meg. Csak az van, hogy a sima lehúzással ami az értesítéseket mutatja, az nem teljesen húzódik le, de ez az eddigi összes lollipoppos telómnál előjött. Most megkérdeztem a Nexus 5-ös kollégámat, és Marshmallow előtt neki is előjött ez időnként. Marshmallow-nál viszont még sose, úgyhogy van remény hogy ez a hülyeség végre el fog tűnni.
Viszont lehet hogy nekem azok a megakadások amiket említenek azért nem jön elő, mert én a gyári launchert töröltem, és helyette Nova launchert használok? Őszintén szólva a gyári launchert 1 percig sem használtam. Mondjuk egyik telónál se :D

(#531) Just_Reboot válasza Shyciii (#530) üzenetére


Just_Reboot
addikt

A kettő nem ugyan az nem arról az animációról beszélek amit lehúzaskor latsz, ez akad.
Nekem az alkalmazasokban nem szokott megakadni, gyari launchert én sem használom Apex van helyette. A beallításokban viszont néha meg-meg röccen.

[ Szerkesztve ]

(#532) Shyciii válasza Just_Reboot (#531) üzenetére


Shyciii
veterán

Nekem a beállítások scrollja is rendben van. Viszont a tárcsázót és a névjegyeket lassabban nyitja meg, mint a Oneplus One tette. De ahogy olvastam ez már az eleje óta így van. Nem tom ezen mit tudtak elrontani. Főleg hogy más termetesebb program meg gond nélkül sebesen elindul. Szerintem ezen már nem is fognak hegeszteni, mert már a Marshmallow-ra fordítják a több energiát.

(#533) Baggins86 válasza Just_Reboot (#531) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Próbáltad már, hogy két ujjal húzod le nem csak egyel? Nekem egyáltalán nem akad az animáció.

(#534) the_pimp


the_pimp
senior tag

Esetleg nincs valakinek eladó styleswap hátlapja? :)

(#535) MPite


MPite
tag

Sziasztok! Én is szemezek ezzel a készülékkel, látom, hogy mától már csak a 64 gb-os verziót árulják, ráadásul az ára is csökkent, 114 ezer ft. Hamarosan lehet, hogy csatlakozom közétek ;)

Szerintetek miért nem olyan népszerű ez a telefon amúgy? Mármint egy hónapja nem érkezett pl hozzászólás a fórumban, pedig azért egy itthon is elérhető, jó árú, csúcs hardveres telefonról beszélünk...

[ Szerkesztve ]

(#536) Jaygab válasza MPite (#535) üzenetére


Jaygab
tag

Szia!

Népszerű ez a telefon, nem fogod megbánni, ha ilyet veszel.115 ezerért ingyen szállítással meg már szinte ajándék. Én még 130k-ért vettem 8k szállítással októberben meghívóval. Azóta 23k-t csökkent az ára, de 138k-ért is újra megvenném :-)

Ez a topik "le lett zárva", nem ide írogatunk.
Igenis pörög a topikja, tessék olvasgatni :-)

http://mobilarena.hu/tema/re_bemutatkozott_a_oneplus_2/friss.html

[ Szerkesztve ]

(#537) MPite válasza Jaygab (#536) üzenetére


MPite
tag

Óó, köszi az infot, éreztem, hogy valószínűleg én vagyok eltévedve. Na megvan az esti programom :)

(#538) Land


Land
veterán

Lenne lehetőségem venni 4/64-es oneplus twot vennem 100k körül. Pro és kontra mi szól mellette és ellene? Vannak bosszantó hibák? Uzemido jó?
Gyorsan kellene döntenem. Ha nem ez lesz, akkor szürke Zuk Z1-et veszek CM+mel. Köszi!

És bocs hogy most nem olvasok vissza. Szorít az idő...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#539) Jaygab válasza Land (#538) üzenetére


Jaygab
tag

Vegyél ilyet. Bocs, hogy nem fejtem ki jobban, de időhiány miatt nincs rá lehetőségem ;)

(#540) Shoo


Shoo
senior tag

Halihó!

Tegnap óta én is tulaja vagyok egy 4/60-esnek. Nagyon tetszik, hasít a rendszer Antutu 6.0.1-el 72996-ot ért el. Meglepődtem, hogy mennyire melegszik a teteje Mortal Kombat alatt, de nem forrósodott fel, plusz 2 percre ha abbahagytam totál le is hült.

Az első amit, majd ki akarok próbálni az az lesz, hogy hogy lehet az extra gomb funkcióját állítani, értem erre, hogy a középső pont az ne priority legyen hanem némítás, csak még nem volt időm beleturni a témába.

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#541) csabili74


csabili74
aktív tag

Valaki meg tudja mondani, hogy az EU gari mit takar?

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#542) vinpilu válasza csabili74 (#541) üzenetére


vinpilu
senior tag

Van egy másik, jobban pörgős topik, összefoglalóval. [Re:] Bemutatkozott a OnePlus 2

Az EU garancia időtartama két év. Röviden az igénybevételéről:

- oneplus.net oldalon a Support menü alatt ticket-et kell nyitni.
- elképzelhető, hogy lesz egy remote session (teamviewer vagy valami hasonló), ahol megpróbálják javítani vagy bizonyítani a hibajelenséget.
- pozitív elbírálás után futár viszi a készüléket Angliába a cég költségén, majd küldik vissza javítva a készüléket vagy a cserét.

(#543) szponzor válasza vinpilu (#542) üzenetére


szponzor
senior tag

Ehhez még hozzá kell tenni, hogy van akinek a csere egy hét alatt lezajlódik, de nekem 3 hónapja húzódik és a remote session-ön kívül semmit nem tettek még a cseréért, de van, hogy heteken keresztül nem is válaszolnak.

(#544) ittakary válasza szponzor (#543) üzenetére


ittakary
nagyúr

pontosan.... emiatt vagyok sík ideg, mert én pont egy "leszarunk téged" folyamatba csöppentem bele

(#545) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

- Edit: Látom a másik topik pörgősebb. :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#546) keIdor válasza Land (#538) üzenetére


keIdor
titán

HTC One M9 és Samsung Galaxy S6-om volt az elmúlt 1 évben ami csúcs Android. Ezekhez képest nekem a OnePlus 2 (64/4) kicsit csalódás. Minőségi fülessel sokkal jobban szóltak a zenék pl. az előző kettőn. Az üzemidő is gyenge, persze az a másik kettőn sem volt erős, de itt sincs semmi előrelépés hiába a 3300mAh aksi...

Én személy szerint most már megvárom ezzel a HTC 10-et, aztán eldöntöm, hogy az legyen vagy S7, de mindenképp váltás lesz. Jó persze tudom nem egy áron lesznek... mielőtt írja valaki.:)

Ezt a kettőt leszámítva semmi bajom vele, összességében jó telefon, én is 100k-t fizettem érte, ennyit megért, de közel sem tökéletes...

Még ami zavar az az, hogy nincs még mindig Marshmallow, pedig mindjárt április. Üzemidő miatt eléggé kíváncsi lennék rá pedig, de nagyon lassúak.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#547) s3nsitivity válasza keIdor (#546) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nekem egy S7 mellett van az OPT: :)
Tegnap raktam fel rá egy Exodus romot.. Sokkal pörgősebb vele mint az S7. :D

Kamerában jobb az S7 az tény de teljesítményben kb egál és jóval olcsóbb. :N

Plusz az üzemidő nálam kimagasl egyébként, a 4,5 óra kijelző időt simán hozza 2 simmel is.

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#548) keIdor válasza s3nsitivity (#547) üzenetére


keIdor
titán

S6 se volt egy sebességbajnok, és ott is lassú a frissítés, úgyhogy nem sok esélyt kap emiatt az S7 már nálam, de azért nem zárom ki. Leginkább a HTC 10 az ami érdekel.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#549) ittakary válasza keIdor (#546) üzenetére


ittakary
nagyúr

S6-ot próbálgatok 3 napja és ugyanott tartok vele, mint fél éve: rettenetes ez az üzemidő

40 perc kijelzőidővel már 73%-on vagyok... OnePlus One-om van mellette, azzal 1h felett szoktam lenni szinte mindig 75% akksi körül.

Az S6 halála a kicsi akksi, ezért nem is fog maradni nálam, mert nekem tényleg szükségem van rá, hogy kompromisszumok nélkül kibírjon egy napot reggeltől estig (éjfélig).

OnePlus 2 kicsit csalódás volt nekem is, de ez csak és kizárólag az Oxygen hibája :/ van még mit kinőnie

[ Szerkesztve ]

(#550) Lecs@ válasza ittakary (#549) üzenetére


Lecs@
addikt

A rettenetetes szó az mindenkinél más. Meg az elvárások is. Én a Oneplus2 - t iss gyérnek tartottam akkuidőben. Én pl tegnap du óta majdnem 2.5 órás kijelzőhasználatnál vagyok Zuk Z1 - n vegyes használattal, sok skype beszélgetéssel, netezéssel. Redmi Note 3, Samu Note 4 is kb ilyen jót hozott nekem. Szóval O+2 középmezőnyös sajnos nekem. Bár látom, már 85 K - t is lehet kapni, esetleg becserélem Zuk Z1 - t. ( bááár necces, hogy kevés lenne az akku teljesítménye nekem ) Na majd meglátom még.

512 GB

(#551) ittakary


ittakary
nagyúr

Tőgyeim és Uram!

OxygenOS 3.0 beta LETÖLTHETŐ

(#552) forintuser válasza ittakary (#551) üzenetére


forintuser
őstag

Amoda megelőztelek pár másodperccel. ;] Köszönjük azért. :R

Holnapkészítést vállalok.

(#553) ittakary válasza forintuser (#552) üzenetére


ittakary
nagyúr

igen.... rossz topikba linkeltem.. igazán be lehetne végre zárni az egyiket, mert ennek így semmi értelme :U

(#554) forintuser válasza ittakary (#553) üzenetére


forintuser
őstag

Én is gondoltam már rá.A másik topik a rossz.Nem ez.

Holnapkészítést vállalok.

(#555) ittakary válasza forintuser (#554) üzenetére


ittakary
nagyúr

Elméletileg igazad van, mivel ez a hivatalos teszt topikja. Mégis a másikban termelődött 4000+ hsz

(#556) forintuser válasza ittakary (#555) üzenetére


forintuser
őstag

És nem tudni miért.. :(

Holnapkészítést vállalok.

(#557) ittakary válasza forintuser (#556) üzenetére


ittakary
nagyúr

ez a moderáció egyértelmű hibája

(#558) s3nsitivity válasza ittakary (#557) üzenetére


s3nsitivity
addikt

+ későn jött a teszt és az indult be nem ez

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#559) Nakivagyok


Nakivagyok
tag

Valaki próbálta már VR szemüveggel a telót? Akár Cardboard, akár komolyabb cucc... Jól jönne egy-két vélemény, hogy milyet lenne érdemes beszerezni :)

Edit: na ezt a másik topikba terveztem...

[ Szerkesztve ]

(#560) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Sziasztok. Remelem nem gind hogy kerdezgetek :D Telefoncsere fordult meg a fejembe, a jelenlegi Xiaomi Redmi Note 2-röl. A Note3pro es a Mi4c mellett ez lenne a befutó. Altalanossagban hogy vagytok megelegedve a keszulekkel? Ha romot kell cserelgetni, az nem akadaly, csak olvasgatva itt ott lattam, elejeben voltak gondok, de ezt javitottak nem? Mivel Miuirol jonnek, a bugok nem igazan zavarnak, ha nem az alapvető használatot befolyásolják.
Igazából dual simmel az átlagos üzemidö érdekelne.

(#561) Mr X


Mr X
veterán

Urak, mitől lehet az alábbi hiba?

OOS 3.0-val vettem a telefont. Felraktam próbaképp a H2OS-t, majd az OOS 2.2.1-et. Most visszaállnék OOS 3.0-ra. Letöltöttem a zip-et, twrp alól felflasheltem. Bebootol, letöltök és beállítgatok mindent, majd tolok egy restartot, onnan pedig nem bootol. Vagy csak forog a logo, vagy fekete kijelző, aminek változtatgatja a fényerejét.

OOS 2.2.1 rendesen megy.

(#562) molnartibor


molnartibor
tag

Sziasztok!

Pár kérdéssel zavarnálak titeket hivatalos oldalról szeretném rendelni a oneplus2+bambo covert.
1. A két szállítási mód között mi a különbség? Standard, Priority (nevéből adódóan csak a sebesség de lehet más is)
2. Mennyi nap alatt jön meg a csomag?
3. Melyik cég szállítja ki?
4. Lesz-e nyomkövetési száma a csomagnak?
5. Biztosítást van-e értelme kötni rá? Gondolok itt a szállítás közben megsérül vagy azt tartalmazza az alap csomagszállítás ilyen esetekre?
6. Kiszállítás napközben történik vagy délután is? (attól függ hogy céghez vagy otthonra rendeljem)

Válaszaitokat köszönöm előre is!

(#563) M3aN


M3aN
senior tag

Sziasztok!

Elgondolkodtam a telefon megvásárlásán, egy Galaxy S4 LTE (i9506) készüléket váltana. Érdemes? :) Esetleg megvárni a OnePlus 3-at?
Mit lehet tudni magáról a rendszerről, a frissítésekről, bugokról, milyen tapasztalatokat tudnátok mondani?

Köszönöm előre is!

(#564) forintuser válasza M3aN (#563) üzenetére


forintuser
őstag

Ne bonyolítsuk.Várd meg a hármast. :K

Holnapkészítést vállalok.

(#565) M3aN válasza forintuser (#564) üzenetére


M3aN
senior tag

Sok hibát és negatív dolgot olvasok az Oxygen OS-ről. Mi ebből az igaz? :) A modelltől függetlenül a gyártó frissítési hozzáállásáról és egyebekről érdekelnének a dolgok :)

(#566) forintuser válasza M3aN (#565) üzenetére


forintuser
őstag

Szinte utolsóként kapunk MM-t.A garancia változatos.Valakinek egyből válaszolnak, valakit szívatnak.Oxygen jó, kis root-l megtámogatva, és xposeed-l meg bolondítva.

[ Szerkesztve ]

Holnapkészítést vállalok.

(#567) Taci válasza forintuser (#566) üzenetére


Taci
addikt

Engem is pont ez érdekelne, hogy hogyan működik a garanciáztatás, és milyen tapasztalataitok vannak róla?

(#568) forintuser válasza Taci (#567) üzenetére


forintuser
őstag

Ezt attól kellene megkérdezni, akinek volt már garanciális ügye.De általában Oneplus.net, nyitsz egy RMA ticketet, és valamikor válaszolnak.

Holnapkészítést vállalok.

(#569) leslien


leslien
nagyúr

gyenge az aksi már ketten is mondták... oneplus 3..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#570) Richee11


Richee11
senior tag

Sziasztok!

Rengeteget olvastam már a témában, de érdekelne a véleményetek. Mennyire éri meg beruházni egy ilyen telefonra?
Nagyon sokat használom az okostelefonomat, így egy megbízható társra van szükségem. Aki régebb óta használja a készüléket, el tudná mondani, hogy milyen a multitask, mennyire gördülékeny az oxygen os, milyen benyomásai vannak a kameráról és az akkumulátorról?

Egyelőre ennyi, elóre is köszönöm!

(#571) Mr X válasza Richee11 (#570) üzenetére


Mr X
veterán

Az akksija gyenge, a többivel én nem éreztem gondot.

(#572) molnartibor válasza Richee11 (#570) üzenetére


molnartibor
tag

Ezt embere válogatja én szívok pl a Wifi-vel de faternak nincs vele gondja neki a wifi is frankó lehet gyári hibásat kaptam, holnap megy vissza szervizbe meglátjuk. Összességében kicsit többet vártam a telefontól de ha nem használja hardcore az ember akkor simán elmegy 1-2 napot is aksiról, persze ha nyúzom akkor 2-3 óra alatt lehet nullázni is a telepet. A többi része hozza az elvárhatót de nagy durranásra ne számíts! Oxygen egy elég jó rendszer lett szerintem alapból is, én szerettem használni csak a wifi mizéria miatt kapott másik rendszert de mivel azzal se javult akár maradhattam is volna :D. Kamerája átlagos de nem rossz nézz mintaképeket sokat találni a neten és döntsd el magad.

Másik: Érdekes kedden este nyitottam repair ticketet és nem kérdeztek semmit pl hogy factory reseteljem és próbáljam úgy a Wifit. Szóval lehet hogy ismerik a hibát és azért küldték egyből a ups-es szállítólevelet vagy csak ha repairt nyit az ember akkor mindenképp megnézik nem tudom. Majd a tapasztalatokról írok a végén, hogy mennyi idő volt, megoldódott-e a probléma stb.

[ Szerkesztve ]

(#573) Edge


Edge
veterán

... semmi, sry :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#574) ArthurShelby válasza molnartibor (#572) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Mi lett végül a wifi-vel?

Miért ilyen kihalt ez a fórum? :(

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#575) forintuser válasza ArthurShelby (#574) üzenetére


forintuser
őstag

Miről beszélsz? :)) Méghogy kihalt..Nem is volt élet..

Holnapkészítést vállalok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.