Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) HuMarc válasza zenke (#150) üzenetére


HuMarc
addikt

És élesben használod? :DDD

(#152) Bdanyy válasza HuMarc (#151) üzenetére


Bdanyy
addikt

Igaz nem nekem szántad, de a 7650-t még használom :)

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#153) kovy79 válasza HuMarc (#151) üzenetére


kovy79
őstag

[link]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#154) HuMarc válasza kovy79 (#153) üzenetére


HuMarc
addikt

Igen, olvastam a hozzászólásodat, már folyamatban van az UPDATE ;)

(#155) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Hiányolom a cikkből a HTC Touch P3450 modellt, ami az első iPhone után jelent meg nem sokkal és igaz műszakilag nem, gyakorlatilag azonban az iPhone konkurenciája volt. A High Tech Corporation Ltd. első saját néven gyártott és forgalmazott készüléke. A gép operációs rendszere a Windows Mobile 6 Professional Windows és felette működött a nagy dobás, a TouchFlo, ami a mai Sense felület őse.

Egyébként a cikk nagyon jó és hiánypótló. Köszönet érte! :R

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#156) HuMarc válasza Fritz Teufel (#155) üzenetére


HuMarc
addikt

A cikk alapkoncepciója, hogy az iPhone előtti okostelefonokat mutatja be. ;) Persze bemutathattam volna pár iPhone utáni modellt, de az lerombolta volna az illúziót ;)

Köszönöm szépen, hogy elolvastad! :R

[ Szerkesztve ]

(#157) BlooD eYe


BlooD eYe
csendes tag

És a SonyEricsson P sorozat miért maradt ki a cikből? Nekem volt P910i-m és nagyon szerettem sokéven át.

Aki fittyet hány, a fittyet evett?

(#158) subset


subset
senior tag

Jó volt a cikk, köszönjük !

Használj Te is szabad szoftvert !

(#159) THoMZoNE


THoMZoNE
tag

Nem találom a LIKE gombot :)) Jó cikk volt, elgondolkodtató, hogy milyen tempóban is rohan a világ.

Mások elégedettsége számomra a legfontosabb! - Kérlek értékelj! THoMZoNE.NeT - http://thomzone.net // Piros pont oda-vissza működik!

(#160) HuMarc


HuMarc
addikt

UPDATE

Mivel sokan elégedetlenkedtetek - egyébként teljes joggal - hogy mennyire sok készüléket kihagytam, a cikk frissítve lett, a következő készülékekkel:

- Nokia 3650
- Nokia 9110
- Nokia 7710
- Nokia 9210
- Sony Ericsson P800
- Siemens SX1

Holnap várható még egy UPDATE, a többi Communicatorral, a Sony Ericsson P család többi tagjával és egy HTC-vel. :)

(#161) this is life


this is life
Ármester

Koszi a cikket, jo volt egy kicsit nosztalgiazni :) 7650 nel kezdtem de szerettem azt a telefont, az e70 meg nagyot domboritott anno..olni tudtam volna erte , akar csak az n90 ert... thx megegyszer a cikkert..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#163) BomiBoogie válasza HuMarc (#160) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

A cikk frissítésre került, illetve folyamatban van a kiegészítése a fórumozók észrevételeivel, stay tuned. :K

(#164) oriic válasza HuMarc (#160) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:Y :R

Live-Die-Respawn

(#165) Deller2010 válasza HuMarc (#160) üzenetére


Deller2010
tag

Jó lesz ez, alakul szépen lassan! :DD

| regular IT guy |

(#166) forgonati válasza HuMarc (#95) üzenetére


forgonati
őstag

Bocs de nem nagyon van időm minden logoutos cikk minden hsz-át visszaolvasni, dolgoznom is kell :)

Egyébként nagy álmom volt még pl. a Motorola Accompli 008, az is bekerülhetne a cikkbe szerintem. Mert lehetett kapni nálunk is. És ha már írta valaki, bocsi, megint nincs időm 5-6 hsz-nél visszább olvasni :))

Keelah Se'lai!

(#167) lowzor


lowzor
veterán

Motorola Mpx 200, Nokia N70 mehetne még bele.

[ Szerkesztve ]

(#168) ZsizsiZsozsó válasza lowzor (#167) üzenetére


ZsizsiZsozsó
tag

Az N70 lényegében egy-per egy 6680-as(jó tudom az N70-ben jobb volt a kamera és újabb volt Symbian, de lényegében olyan óriás változás nincs a két modell között), valahol erőltetett lenne. Inkább valami E szériás modell pl. E90, E61, E50 kerülhetne a cikkbe, na azok tényleg okosak voltak és a maguk idejében köröket vertek a konkurenciára.

The Power Is Yours!

(#169) manoarc


manoarc
senior tag

Jó cikk bár beleírnék 1-2 retro vagy kevésbé retro desgin phone-t is , pl motorola aura ,penge motorola, prizma nokia , scirocco , STB , csak hogy érintve legyen egy ilyen vonal is :)

{。^◕‿◕^。}

(#170) Hgovi


Hgovi
aktív tag

Mindig akartam egy Sony Ericsson P800-at,de sosem jött össze.

Üdv Hgovi

(#171) grozam


grozam
tag

Grat a cikkhez! Szép munka! :C

(#172) HuMarc válasza manoarc (#169) üzenetére


HuMarc
addikt

Úgy látom, nem értetted meg még a cikk címét sem :( Ez a cikk az iPhone előtti okostelefonokról szól, nem pedig mobiltelefonokról általában ;)

(#173) this is life válasza HuMarc (#172) üzenetére


this is life
Ármester

+1

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#174) syner


syner
tag

Kis javítás: P800-nál 128 MB-ig lehetett bővíteni a memóriát, nekem legalábbis az volt benne és megette, és ha jól emlékszem akkor a belső memória volt 12 MB. És az volt a legjobb benne, hogy akkora dobozban jött, mint most egy netbook, telis tele kiváló tartozékokkal. Szép idők :)

(#175) hoffman_


hoffman_
nagyúr

pöpec ez a cikk! :) ezek közül több darab is újdonság volt, de többet fogtam is a kezemben, öröm volt olvasni. köszi :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#176) HuMarc válasza syner (#174) üzenetére


HuMarc
addikt

Valóban, igazad van. Elírás történt, pedig a forrásban is, ahonnan dolgoztam, 128 volt írva :)

(#177) Hawerr válasza orion1025 (#6) üzenetére


Hawerr
tag

ÁÁÁ mennyi készülék ismerős :D IMÁDTAM a HTC Universalt :D

no meg az n95,p800 és társai :D

Remek cikk gratulálok, jó volt olvasni ezekről a "csodákról" ismét :R :R

Minden embernek alanyi joga, hogy hülye legyen, de látom élnek is vele rendesen...

(#178) qqcqqc


qqcqqc
őstag

és igen... bekerült az első színes kijelzős, érintőképernyős telefonom is (p800).
én utána egy eten x800-ra váltottam
ez is öregebb, mint az első iphoneMA teszt
majd jött a droidos korszak.

[ Szerkesztve ]

(#179) Komplikato


Komplikato
veterán

Jó kis cikk. Nekem iPhone előttről rémlik pár WM5.x és 6.0-6.1 készülék, amiket az életben nem láttam volna, ha nem keres rá pár ember GPS szoftvert. Többek között volt Asus is köztük.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#180) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Én az Alcatel One TOuch Com-ot sem láttam a cikkben, pedig anno volt is ilyenem, nem volt kis darab, jó kis teló volt, és simán felvette a versenyt a nokia communicatorával.

http://abouthandphone-infor.blogspot.hu/2010/11/alcatel-ot-com-this-is-monochrome.html

(#181) HuMarc válasza Lotusomega (#180) üzenetére


HuMarc
addikt

Azért nem szerepel a cikkben, mert én kb. 0-val egyenlő infót találtam róla a neten, és annyiból nem lehet dolgozni.

(#182) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Nokia 6600-ám van még. Egyáltalán nem csúnya telefon és viszonylag már kellemes volt a kijelző is. Ám az első színes kijelzős telóm nem ő volt, hanem egy ilyen csoda:


Siemens S25

[ Szerkesztve ]

(#183) lowzor válasza Keeperv85 (#182) üzenetére


lowzor
veterán

Én a maga idejében marha szépnek láttam a 6600-át.
Nem mai szemmel kell nézni a szépségét :)

[ Szerkesztve ]

(#184) hcl válasza Keeperv85 (#182) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Cseréltem ilyenben kijelzőt :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#185) lowzor válasza Keeperv85 (#182) üzenetére


lowzor
veterán

Nekünk S10-es volt :) Asszem az volt a világ első színes kijelzős telefonja.

(#186) ttt1


ttt1
őstag

Nekem még SX1-es telóm volt is (és ha jól emlékszem már lehetett a cpu-t kicsit magasabb órajelen járatni,igaz középtájt melegedett is rendesen ..:) Ill Nokia 6680 majd utódja az N70-es is megfordult kezeim között ..:)

(#187) HuMarc válasza ttt1 (#186) üzenetére


HuMarc
addikt

Akkor megkérdezném, hogy mennyire volt kényelmes/kényelmetlen használni? :)

(#188) csaabz


csaabz
őstag

Köszi a cikket, tetszett! El is feledkezik róla az ember 6-7 évvel ezelőtt micsoda készülékek uralták a piacot...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#189) robicheck


robicheck
csendes tag

A blogodat nézegetve jöttem rá, hogy milyen fiatal(ka) vagy. Nem sok korodbeli tud ilyen összeszedetten, lényegre törően fogalmazni. Szóval köszi a cikket, jó lett!

(#190) HuMarc válasza robicheck (#189) üzenetére


HuMarc
addikt

Valóban, a legtöbb itteni srácnál/lánynál fiatalabb vagyok, de nem szeretnék ezzel kérkedni, elvégre én is tudok annyit a mobilokról, mint mások, és az lenne a vége, hogy nem fognak komolyan venni :)

(#191) oriic válasza HuMarc (#190) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem kor kérdése a tudás és a rajongás szerintem. :) :R

Live-Die-Respawn

(#192) HuMarc válasza oriic (#191) üzenetére


HuMarc
addikt

Ha szerinted nem is, néztek már le itt a fórumon a korom miatt :( De örülök, hogy Te így gondolod :R

(#193) Hgovi válasza oriic (#191) üzenetére


Hgovi
aktív tag

Örülök ennek a úgy mond slogen-nek! Mindenki annyi idős amennyinek érzi magát.
És az ember holtáig tanul.

Üdv Hgovi

(#194) dt451


dt451
csendes tag

Motorola A920, A925, MPX200, MPX220 - Moto tudott akkoriban. Az A9xx sorozat UIQ-al ellátva, AGPS-el, 3G képesen. Nyúztam őket, igaz csak kütyümán kocka módra. Már eltűnőben voltak. Egy fél évig használtam egy Treo 180-ast is, akkor lett musthave a qwerty. Zöld inverz háttérfény, 160x160 pixel. :)) Az első okostelefonom amúgy a Motorola MPX 200 volt. 35 ezresért vettem 32MB-s SD kártyával, függetlenül, Média Markt-ban. Akkoriban mindenkinek kamerás mobil kellett, tartottak az emberek a windowsos telefonoktól... Ráadásul nem volt magyar a menü. Bagóért szórták. Életem legjobb vására volt. Kétféle Win oprendszer volt akkortájt... az egyik a PDA-s rendszer, Windows Mobile néven, illetve a Symbian szerű numerikus telefonos megoldás, a Windows Phone... Az MPX-ek az utóbbival voltak szerelve. A 200-as alapból 2002-es verzióval, de ROM-olható volt, 2003-asra, illetve ha nem cserélt az ember memóriakártyát, akkor a 2005-ös verzióra is. (Részben a kártyán volt a rendszer). Akkoriban simán tudtam mp3-at hallgatni, divx-et nézni, 3D játékokkal játszani, mikor a legtöbben örültek, ha VGA kamera volt a telefonban, és súlyos pénzeket fizettek egy walkman, vagy fotómobilért aminek a tudása ott meg is állt. :DDD A telefon amúgy a mai napig megvan, de sajna már nem életképes. Kijelző szalagkábel kontakt hiba miatt fiókba került, aztán meghalt lassan az akku. A Samsungnak is volt Windows Phone alapú telefonja, ráadásul, az egyikben valódi merevlemez volt a háttértár. Asszem i300 néven futott. :R

(#195) HuMarc válasza dt451 (#194) üzenetére


HuMarc
addikt

Valódi merevlemezes telefonja a Nokiának is volt :) Azt hiszem, az N91.

(#196) oriic válasza dt451 (#194) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MPx200-am nekem is volt. Ej de kuriózum volt az ismerettségi körömben. Akkortájt mindnekinek Nokiája meg Siemens-e volt.

Live-Die-Respawn

(#197) Keeperv85 válasza oriic (#196) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Mikor nekem E365-ös Moto-m lett, annak is csodájára jártak. Ez volt az első előfizetéses telóm. Valahol a ház még megvan, mert nem dobtam ki, mikor másikba szereltem át, de a teló valahová elkeveredett, mikor unokaöcsémnek kölcsönadtam. :(

(#198) Hgovi válasza oriic (#196) üzenetére


Hgovi
aktív tag

Nekem van van T28 -as ericsson-om,már nem működik.
A mai napig használnám .ha valaki megjavítaná a flippjét, meg az akku-ját.

[ Szerkesztve ]

Üdv Hgovi

(#199) dt451


dt451
csendes tag

http://mobilarena.hu/teszt/samsung_i300_le_a_kalappal/elso_benyomasok.html

(#200) lowzor válasza dt451 (#194) üzenetére


lowzor
veterán

Arra én is emlékszem, hogy az Mpx 200-at feltűnően olcsón adták a tudásához képest.
i300 is volt a kezemben, majnem meg is vettem, de inkább N73 lett belőle.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.