Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:18:15

LOGOUT.hu

Nokia Lumia 620 szakmai topic.
Függetlenítés, szoftvertörés, warez az alapelvek alapján TILTOTTAK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Plazmacucci válasza erahurka (#300) üzenetére


Plazmacucci
félisten

plusz 8s nek nincs elolapi kameraja es nincsenek ra nokia progil. Amik valljuk be eleg sokat dobnak a hasznalhatosagon.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#302) Atos23


Atos23
senior tag

Akkor most a Nokia 620-on 4 vagy 8GB a storage? :)

(#303) Воланд válasza Atos23 (#302) üzenetére


Воланд
titán

8

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#304) AMD Power válasza kbyte1024 (#291) üzenetére


AMD Power
titán

Ettől félek én is. Vodás Vitamoxos ár is érdekes lesz szerintem.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#305) Tybee000


Tybee000
aktív tag

akinek van ilyen telefonja attól kérdezném hogy neki is van-e alapzaj zenelejátszás során? kb ettől függ hogy megveszem-e

(#306) b.daniel válasza Tybee000 (#305) üzenetére


b.daniel
senior tag

Az enyém hétfőn jön meg, ha addig vársz akkor majd válaszolok erre a kérdésre, illetve írok majd estefelé első tapasztalatokat :)

(#307) Tybee000 válasza b.daniel (#306) üzenetére


Tybee000
aktív tag

köszi jó lenne :P

(#308) old rocker válasza b.daniel (#306) üzenetére


old rocker
veterán

várjuk!

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#309) pushalias válasza domojko (#218) üzenetére


pushalias
addikt

A "sufni" GSM-ek külföldről hozzák be a cuccot. Érdekel ezek után, miből élnek, ha 80-ért veszik és 65-ért adják.

Honor 9 / HP 8470P

(#310) pushalias válasza nobela (#231) üzenetére


pushalias
addikt

Az az „alig két éves” telefon 3 év és 3 hónapos. :)

(#243) blackmajesty Úgy bizony ...

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#311) domojko válasza pushalias (#309) üzenetére


domojko
senior tag

Külföldön sem márkakereskedésben veszik meg drága pénzért, hanem külföldön nagykerben, áfa nélkül sz@ré-húgyé. Nem véletlen tálkozunk itthon mindenféle török arab albán készülékekkel.

(#312) pushalias válasza domojko (#311) üzenetére


pushalias
addikt

„hanem külföldön nagykerben, áfa nélkül”

Erre inkább nem mondok semmit.

Honor 9 / HP 8470P

(#313) nobela válasza pushalias (#310) üzenetére


nobela
senior tag

Nem hiszem el, hogy mindig jön egy ilyen okoskodó...

Egyrészt ezt már átbeszéltük, másrészt meg én kurvára lesz@rom hogy mikor került sorozatgyártásba, ÉN bő 2 éve vásároltam hivatalosan, újonnan, szolgáltatótól, nem kevés pénzért.

EZ tény, a többi meg csak idétlen okoskodás.

Amúgy meg ez már erősen off topic, ráadásul ezzel világítottam rá egy kolléga felvetésére, hogy pontosan ilyen okokból vigyázzon aki most WP7.8-as telefont választ, simán ugyanígy megszívhatja.

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#314) blueMerle válasza domojko (#311) üzenetére


blueMerle
veterán

Akkora butaságot írtál, mint ide akármi. Fingod sincs az egészről, de kész tényeket közölsz. No comment. Én évekig intéztem az egész régiónkba ilyen készülékek behozatalát, úgyhogy nekem elhiheted hogy amit írtál, az nem igaz.

Egy -ami valós- példát le is írtam, olvass vissza.

[ Szerkesztve ]

(#315) HuMarc válasza nobela (#231) üzenetére


HuMarc
addikt

Hogy a telefon hány éves, az teljesen mindegy. Maga az FW (firmware) szűk 4 éves. És egyébként is elég bénára sikeredett. Egyetlen mobil oprendszert nem támogattak eddig 4 éven keresztül.

(#316) FefeeX válasza HuMarc (#315) üzenetére


FefeeX
veterán

iOS :U

(#317) HuMarc válasza FefeeX (#316) üzenetére


HuMarc
addikt

Melyik verzió kapott 4 éven keresztül frissítéseket? :U Minden modell vagy megkapta az új verziót, vagy nem kapott semmit.

(#318) blueMerle válasza FefeeX (#316) üzenetére


blueMerle
veterán

iPhone 3G: latest upgrade: 4.2.1 November 22, 2010
Errő' ennyit :P

(#319) pushalias válasza nobela (#313) üzenetére


pushalias
addikt

Szerintem vegyél egy 3210-es Nokiát. Kit érdekel, hogy 15 éves, az a lényeg, hogy most vetted.

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#320) blueMerle válasza nobela (#313) üzenetére


blueMerle
veterán

Bő 2 éve is már tudni lehetett hogy az egy halott OS, ez a te felelőtlenséged volt, és most persze sokkal könnyeb mindenki másra mutogatni (szolgáltató, gyártó, mi itt a fórumon) mintsem bevallani hogy ezt bizony elszabtad. ;)

[ Szerkesztve ]

(#321) pushalias válasza blueMerle (#320) üzenetére


pushalias
addikt

Végy róla példát: legalább magabiztos, és tudja, hogy az egész világ hülye. Néha irígylem az ilyeneket. Jó lehet minden nap úgy ébredni, hogy te sohasem tévedsz.

Honor 9 / HP 8470P

(#322) rootkiller válasza nobela (#231) üzenetére


rootkiller
őstag

Az én BlackBerrym ami lassan 4 éve jött ki, még mindig van rá friss facebook, twitter, stb. Jó, mondjuk fél éve még piacon volt.

Artengo TR 990 Pro

(#323) Tybee000 válasza rootkiller (#322) üzenetére


Tybee000
aktív tag

az alkalmazás frissítés nem rendszer

(#324) zotyesz66 válasza blueMerle (#318) üzenetére


zotyesz66
őstag

A 3G 2 évig kapta meg. Melyik hiperdroid mondhatja el magáról ezt? Viszont a 3GS tavaly megkapta a 6.0-t. Ez 3 év. 4 évig semmi sem kapja.

(#325) rootkiller válasza Tybee000 (#323) üzenetére


rootkiller
őstag

Itt arról volt szó, hogy az illető WM6.5 HTC-jén nem képes működni a gyárilag telepített facebook alkalmazás.

Artengo TR 990 Pro

(#326) blueMerle válasza zotyesz66 (#324) üzenetére


blueMerle
veterán

Melyik hiperdroid mondhatja el magáról ezt? Pl az én Meizu M9-esem, vagy a Nexus S ;)

[ Szerkesztve ]

(#327) zotyesz66 válasza blueMerle (#326) üzenetére


zotyesz66
őstag

3 évet szerintem egyik sem.

(#328) erahurka válasza zotyesz66 (#327) üzenetére


erahurka
félisten

Az a 6.0 3GS-re kb. olyan mint WP-nél a 7.8 csak máshogy nevezték el. 3 éves WP mobil szerintem simán megkapja majd a 7.8-at.

(#329) Воланд válasza erahurka (#328) üzenetére


Воланд
titán

3 eves wp mobilok meg nincsenek, de ettol fuggetlenul az elso generacio (2010 osz) megkapta a 7.8-at.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#330) blueMerle válasza zotyesz66 (#327) üzenetére


blueMerle
veterán

A 3G 2 évig kapta meg. Melyik hiperdroid mondhatja el magáról ezt?

Ezt Te írtad (szerintem nem olyan régen, hogy elfelejtetted volna) erre hoztam fel két példát, nem a 3 évre. ;)

(#331) Ricardo válasza blueMerle (#326) üzenetére


Ricardo
félisten

Bocs nem neked.

[ Szerkesztve ]

(#332) Ricardo válasza zotyesz66 (#327) üzenetére


Ricardo
félisten

"Ok, tegyük fel egyik sem, de nézzük kicsit más szemszögből.Legalább megoldható "alternatív módon" azoknál a típusoknál amelyek mögött nagy a felhasználó bázis. Melyik Iphone, vagy WP készüléknél van erre lehetőség?"

Tehát összegezve kb ugyanannyi ideig támogatják őket, de az egyik rendszernél megoldható a további támogatás. Tudom nem akarsz mókolni (mert ez lesz a válaszod), de nem is kötelező, csak egy + lehetőség, ami máshol nincs meg ;)

[ Szerkesztve ]

(#333) Equitem


Equitem
tag

A cikkíró végezhetett volna kicsivel több "piackutatást" annál, mint pusztán megnézni, mennyibe kerül a kölcsönadó cégnél AZNAP (bolti, nem rendes gyártói garanciával). Most már a vip fónnál is 87000. Nagyobb helyen meg eleve 80000 körül van, akár a HTC8S (expansys).

Furcsa visszaolvasni a 8S tesztjét főleg emiatt, a magas nyítóára miatt húzták le. Ezt meg a 65000 forintos ára miatt ajánlják. Ami azóta 80000 vagy több valójában.

Ettől függetlenül várom a telefont, mert a teszt alapján kicsit eltántorított a 8S-től. Végső soron hasznos az írás! :)

[ Szerkesztve ]

(#334) rootkiller


rootkiller
őstag

A kezdeti árnövekedés egyértelműen betudható annak, hogy a kezdőkészlethez képest magas volt rá az igény. Ha majd 80-ért nem viszi a kutya sem, fog az menni 70-ért is 1-2 hét múlva.

Artengo TR 990 Pro

(#335) Kornel válasza rootkiller (#334) üzenetére


Kornel
veterán

(#336) b.daniel válasza Equitem (#333) üzenetére


b.daniel
senior tag

Vip-nél a cikk írásakor is annyiba került mint most, és szerintem a többi helyen se nagyon emelkedett az ára egyelőre amennyire megnéztem.

(#337) domojko válasza blueMerle (#314) üzenetére


domojko
senior tag

Akkor magyarázd el kérlek, hogy ami szoftver frissítés után visszaáll Arab-Albán vagy esetleg Török nyelvre és nincs benne magyar, az hogyan került be az országba. Csak hogy legyen némi fingom róla. :)

(#338) domojko válasza domojko (#337) üzenetére


domojko
senior tag

Elnézést de lejárt a szerkesztési időm.
Ha erre gondoltál már elolvastam, és nem áll szöges ellentétben az általam írtaktól. Idézem:

Közvetlenül a gyártótól nagyon kevesen tudnak vásárolni, többnyire szolgáltatók és giganagy-forgalmazók. Ezek a boltok rendszerint külföldre szánt telefonokat árusítanak (a 620 esetében német lokalizációs telefonokat árulnak), és hogy ennek a pontos beszerzési formája milyen, az minden esetben más. Előfordul hogy egy szolgáltató túl sokat rendel, olyankor van fennmaradó készlet amit a kinti forgalmazó elpasszol más országokba, ésígytovább, a lehetőségek végtelenek. Fontos tudni hogy ez természetesen nem illegális, csupán a gyártói garancia hiánya a legfájóbb pont ezeknél a készülékeknél.

És nem tényeket közöltem, hanem egy lehetséges beszerzési formát. Vagyunk itt még egy páran akár veled együtt is akik nem mindíg a legokosabb vagy legvalószínűbb dolgot mondja. No comment innem is.

[ Szerkesztve ]

(#339) Kornel válasza domojko (#337) üzenetére


Kornel
veterán

nem tudom, te milyen összeesküvés elméletet hallottál, de pl. asszony mobilboltos wave 2-je francia volt, és gyárilag benne volt a magyar nyelv, ami frissítés után is megmaradt. nem tudom hol láttál török/arab telefonokat?

(#340) domojko válasza Kornel (#339) üzenetére


domojko
senior tag

PL. LG Optimus Black topikban olvasgass egy picit.

[ Szerkesztve ]

(#341) FefeeX válasza Ricardo (#332) üzenetére


FefeeX
veterán

igen, lehet rá főzni valamit, ami általában az üzembiztosság közelében sincs, nem működik a gyári funkciók fele, beakad ez-az, merül a telefon mint a fene, és kb 20adik próbálkozásra talán találsz olyat, aminek a hátrányait el tudod fogadni a kapott előnyökért cserébe...

(#342) Pixa válasza FefeeX (#341) üzenetére


Pixa
aktív tag

Tegyük hozzá, hogy ez abból szokott adódni, hogy egy adott custom ROM-ot aki elkészít az a saját szájízére reszeli. Az nem jó a tömegnek, mivel más és más az igény. Ezt nagyon régen a tákolt XP-knél szívták meg sokan. Pl. drivertámogatás hiánya, több felesleges alkalmazás, rossz optimalizálás, stb.!

De a balga népnek mondhatod, hogy ezt csináld, ezt ne csináld mert... Úgysem teszi! :)

"...de egyszer itt hagyok majd mindent, nem számít majd odafent ami fontos volt itt lent, számot adok arról is, hogy mért volt nagy pofám..."

(#343) Pixa


Pixa
aktív tag

Nokia Lumia 620 Now Available in Indonesia

"Lumia 620, the cheapest smartphone in Nokia’s Windows Phone 8 lineup, is now available for purchase in Indonesia, with a price tag of IDR 2,849,000 ($295 / 220 Euro) attached to it."

"...de egyszer itt hagyok majd mindent, nem számít majd odafent ami fontos volt itt lent, számot adok arról is, hogy mért volt nagy pofám..."

(#344) Ricardo válasza FefeeX (#341) üzenetére


Ricardo
félisten

Egyről beszélünk? Jelenleg sgs-t használok 4.2.1 el. Hivatalosan már a 4.0-t sem kapta meg. Gyorsabb, stabilabb, és megbízhatóbb, mint a gyárival valaha is volt ;)

[ Szerkesztve ]

(#345) FefeeX válasza Ricardo (#344) üzenetére


FefeeX
veterán

hány órát töltöttél el romtelepítgetéssel, telefonújrahúzással, nézegetéssel, próbálgatással eddig? Látatlanban esküdni mernék, hogy a tiszta idő több volt, mint 24 óra... :U Ráadásul a SGS gyári romja igen szar (húgomnak az van így ismerem), így nem nehéz egy romot jobbnak érezni annál...

(#346) HuMarc válasza FefeeX (#341) üzenetére


HuMarc
addikt

Igen, ilyenek azok a főzött ROM-ok, amiket hozzá nem értő emberek készítenek. De vannak nagyon minőségi főzött ROM-ok. Ld.: Cyanogen Mod, MIUI, stb.

(#347) dejaris válasza Ricardo (#344) üzenetére


dejaris
addikt

A sz@rt nagy dolog megugrani ;]

(#348) FefeeX válasza Ricardo (#344) üzenetére


FefeeX
veterán

viszont erről priviben küldhetnél linket, mert ha van tuti bejáratott dolog amivel nem kell már sokat szórakozni, akkor felpakolom a húgoméra, mert állandóan panaszkodik...

(#349) Ricardo válasza FefeeX (#345) üzenetére


Ricardo
félisten

Én nem sokat, nem én romoltam :) onnantól meg egyszerű volt, mert a romban benne van a frissítő, és ha frissebbet akarok rákeresek és leokézom ;)

Privát ment.

[ Szerkesztve ]

(#350) Pantal válasza erahurka (#328) üzenetére


Pantal
senior tag

Nem teljesen igaz, hogy nem teljes értékű az a iOS 6.0, mert app-ek kompatibilitása tekintetében 100%-os, igaz, hiányoznak funkciók, amit a későbbi telefonok megkaptam az adott iOS-el (ellenben WP7.8-on nem futnak el a 8-as programok)

(#344) Ricardo:

Lehet, hogy a Te SGS-ed támogatott, de ez viszonylag ritka eset. A Galaxy S széria igen felkapott, van rá CM, ezért jól támogatott. Nekem volt pl Sony Xperia S-em, arra is volt CM9/CM10, de közelében nem volt az SGS2-s CM10-nek. Ezt tapasztalatból írom, mert volt mindkettő. Ezen kívül nem egy Androidos telefonom volt, amikre meg egyáltalán jó volt, ha volt custom rom, nem hogy CM. Ezzel csak arra szeretnék rávilágítani, hogy pár kivételes Androidos telefonon kívül a többire vagy nincs, vagy szenvedés custom romot rakni, mert bughalmaz a rom.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.