Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:18:15

LOGOUT.hu

Nokia Lumia 620 szakmai topic.
Függetlenítés, szoftvertörés, warez az alapelvek alapján TILTOTTAK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) blueMerle válasza sanykaraj (#150) üzenetére


blueMerle
veterán

Hivatalos garanciával egy-két hét, bolti garival: [link]

[ Szerkesztve ]

(#152) sanykaraj válasza blueMerle (#151) üzenetére


sanykaraj
csendes tag

Köszönőm de asszem várok hátha olcsóbb lesz. Szerintem megérné de még egy kicsit lejjebb kéne tuszkolni az árát. (50-ért ajánlottak lumia 800-at)

Eddig a sötéttől féltem, de már tudom, hogy sötét soha sincs, az csak a fény hiánya. Tehát most már a fény hiányától félek :DD

(#154) feddel válasza sanykaraj (#150) üzenetére


feddel
senior tag

Németországban hétfőtől. Akkor erre számolj rá :-)

(#155) Luck Dragon

Köszönöm a tesztet! A telefon pedig nagyon tetszik, lehet ez lenne számomra az új telefon? :U
Szerintem ár/értékarányban a legjobb, és lehet népteló is lesz ,nagy jövőt remélek számára.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#156) sanykaraj válasza Luck Dragon (#155) üzenetére


sanykaraj
csendes tag

Nekem egyedül a rádió hiányzik. De most már biztos veszek egyet.

Eddig a sötéttől féltem, de már tudom, hogy sötét soha sincs, az csak a fény hiánya. Tehát most már a fény hiányától félek :DD

(#157) robicheck


robicheck
csendes tag

Már egy ideje kacérkodok a WP8-as telefonokkal, és hiányoltam is a kínálatból az olcsóbb modelleket. Na de végre! Ha lesz a T kínálatában akkor szerintem lecserélem az androidomat. Már rég kiábrándultam a droidbol...

Apropó: novemberben járna le a 2 éves hűség időm. ha már mondjuk jövő hónapban eladnám a mobilom, akkor lenne valamilyen retorzio amire számíthatnék a T-től?

(#158) raff


raff
csendes tag

Nekem mindegy de a 610- sokkal szebb.. . :))

Raff

(#159) HuMarc válasza raff (#158) üzenetére


HuMarc
addikt

Háát ez ízlés kérdése...

(#160) Vtwo


Vtwo
senior tag

Én is nézem egy ideje WP8-as telókat és ez elég korrekt darab,egész jó áron.
De az FM nekem is hiányzik.

(#161) sing1ep1ayer válasza robicheck (#157) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Semmi, amennyiben a csekkeket rendben befizeted ezek után is.

(#162) 5hat7


5hat7
tag

A cikk 5. oldalán egy link hibás.

Közút nem versenypálya! Versenypálya NEM közút ;)

(#163) Napfénysüti

De korrekt kis telefon ez a Nokiától, csak így tovább! Még lehet megfontolom hogy erre váltsak majd. :)

Més que un club!

(#164) tomkom1969


tomkom1969
tag

100ezer darab felett a lecsomagolt 620.

(#165) ben11


ben11
őstag

Divx, Xvid lejátszás miért nincs?
Egyáltalán megoldható programmal?

(#166) RexpecT


RexpecT
addikt

Ezzel szakíthat a Nokia :K !

(#167) consono válasza ben11 (#165) üzenetére


consono
nagyúr

Nem, konvertálni kell...

"In God we trust. All others must bring data"

(#168) amanoba válasza aero. (#62) üzenetére


amanoba
őstag

Na, ez így nem egészen igaz, a 8s-ben is valamivel több mint 1,3 giga van szabadon out-of-the box, jeleztük az MA-s és a logoutos cikk után is, többen is, úgy latom nem lett javítva. :U

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#169) tibi683


tibi683
tag

Ugy érzem megvan a 610-esel utódja :DDD

(#170) dejaris válasza ben11 (#165) üzenetére


dejaris
addikt

De van, csak valamelyik hangkodek nem tamogatott.

(#171) Kornel


Kornel
veterán

Megjelenés előtt több fajta verziót olvastam, hogy gorilla glass védi-e a kijelzőt, vagy nem.
A cikkben ezt írják: "Gorilla Glass bevonat viszont hivatalosan nincs."
Ez a megfogalmazás mit takar? Van, vagy nincs?
Nekem ezen múlik, hogy megveszem-e, ha nincs rajta, akkor marad a L800.

(#172) FefeeX


FefeeX
veterán

Storage Write 168 pont
Storage Read 32 pont

szerintem itt el lett rontva a sorrend, nem nagyon láttam még olyan NAND-ot, ami fordított műveletekre lett volna optimalizálva...
minden esetre jóval lassabb a 8S-ben található tárhelynél, minden szempontból...

Most akkor a kérdés, mivel nem nagyon vagyok tisztában a 7.8 és a 8as rendszer közötti különbségekkel...
Szóval adott a Lumia 800 meg mondjuk ez (de inkább a WP8S), melyiket érdemesebb megvenni, ha valaki nem játszik (mondjuk i5-je van magán telefonnak és ez céges lesz)

(#173) Atos23 válasza FefeeX (#172) üzenetére


Atos23
senior tag

Én a jövőbeli netes inkompatibilitások miatt WP8-at fogok venni.

Tény, hogy az árak, és a bevált formák a WP7 mellett szólnak, de lassan ez a jól bevált rendszer sajnos elfeledett alkotás lesz, nulla supporttal.

(#174) tomkom1969 válasza Kornel (#171) üzenetére


tomkom1969
tag

nincs

(#175) .Szaki. válasza Ricardo (#69) üzenetére


.Szaki.
addikt

Persze, tudom, volt már okostelefonom, az a kompromisszum, hogy nem 1hétig bírja az akksi az belefér, de azért 3 nap jó lenne. Viszont ha azt nézem, hogy milyen ez a hátlap és ráadásul még rádió sincs benne, akkor ez az én igényeimnek nem felel meg. Nem baj, szeptemberig van idő még, hátha kihoznak valamit ami megfelelő lesz, mert szívem szerint már most cserélném az X2-est. (Nem azért, mert rossz lenne)

(#176) margithid válasza .Szaki. (#175) üzenetére


margithid
veterán

Állítólag a nokia ki fog hozzni még ennél is oclsóbb wp8-at.
Meglátjuk.
Az biztos, hogy jön majd a sokmegapikszeles wp8 és talán egy 720as is.

(#177) hibavissza


hibavissza
veterán

30 körül jó lenne, ha bírná 5-6 napig az aksi. ez nem telefon. telefont is tartalmazó gyermekjáték. nem értem, miért nem érti meg a nokia, hogy a gyermekeket már agymosták más cégek marketigesei. el kéne kezdeni telefont gyártani felnőtteknek.

(#178) Kornel válasza hibavissza (#177) üzenetére


Kornel
veterán

30-ért tudod mit kapsz? egy samsung galaxy y-t. azért közel se ez a kategória...
az általad említett telefon a 820 és a 920, amit már régen lehet kapni.

viszont a gorilla glass-os kérdésemre senki?

(#179) Pirosász válasza Kornel (#171) üzenetére


Pirosász
aktív tag

Attól hogy nem Gorilla Glass van rajta,az még nem jelenti hogy nem jó.Ez csak egy márkanév,ugye tudod?A karcálló ásványi üveglap,az meg egy üveg fajta,egy üvegipari termék.Nem egyenlő a Gorilla Glass-al,bár jól csinálják hogy igazából ezt hiszik az emberek.Valószínű ezen is egy karcálló ásványi üveg van,csak a Nokiának nem volt kedve kiköhögni azt hogy ráírhassa nagybetűkkel,hogy GORILLA GLASS.Olyan mintha azt mondanád hogy csak a Pirelli gyárt normális autógumit.Persze biztos lesznek karc tesztek a Youtube-on,érdemes lesni milyen eredményekkel.

(#180) Воланд válasza Kornel (#178) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#181) Kornel válasza Pirosász (#179) üzenetére


Kornel
veterán

Igen ezt tudom, sőt azt is, hogy vannak olyan telók, amiket nem gorilla glass véd, mégis "karcálló" üveg védi.
Szóval máshogy feltéve a kérdést, ezt is ilyen karcálló üveg védi?

(#180) woland_y2k : ezt az egyszavas választ észre se vettem, úgy látszik öregszem :DD

[ Szerkesztve ]

(#182) tibi683 válasza Kornel (#181) üzenetére


tibi683
tag

A 610 is elvileg nem gorilla glass mégis elég jól bírja a karcolást :)

(#183) FefeeX válasza tibi683 (#182) üzenetére


FefeeX
veterán

az iPhone4-4S-5 sem Gorilla Glass, mégsem karcolódott nálam egyik sem, és ráadásul nem is az alsóáras kategória...

(#184) Wheelbarrow


Wheelbarrow
aktív tag

Ezt a csempés felületet le lehet cserélni ikonokra vagy a WP8 engedi a hátérképeket?

(#185) Воланд válasza Wheelbarrow (#184) üzenetére


Воланд
titán

nem es nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#186) Pirosász válasza tibi683 (#182) üzenetére


Pirosász
aktív tag

:R Na akkor valószínű ugyanaz a cég gyártja erre is.Lehet szerződés van,hogy az alacsonyabb árfekvésű Nokiákat ők üvegezik. :D Attól még jó az,csak nem ismert.

(#187) Kornel válasza FefeeX (#183) üzenetére


Kornel
veterán

valószínű az apple se fizette ki a coring-nak a jogdíjat, csak megvett egy hasonló terméket. látszik is a profitján :D
viszont nagyon érdekel, hogy a 620-nál mit csinált a nokia ilyen téren, mert még egyszer nem veszek műanyag kijelzős mobilt, a mostani galaxy gio-m fél év alatt óvatos használat mellett egyszerűen lekopott, nagyon durva... :Y ja és nem rakok rá semmilyen fóliát, oldják meg üveggel, ha már kiadok egy "halom" pénzt valamiért.

(#188) Wheelbarrow válasza Воланд (#185) üzenetére


Wheelbarrow
aktív tag

Kösz :O

(#189) Rozzo


Rozzo
tag

"felfedezhetőek az olcsósítás jelei: nem unibody a készülékház" Nekem csak jó jel, hogy nem unibody ;) Így legalább cserélhető a gyengécske akku :)

(#190) FefeeX válasza Kornel (#187) üzenetére


FefeeX
veterán

szerintem hasonló profilú céget vett meg, náluk ez a szokás :P

(#191) Uncool Ben válasza kovsol (#91) üzenetére


Uncool Ben
tag

Nekem is az van, de egyre inkább leszokok róla, mert soha nem hallom meg tőle utcán a telefont :(

[ Szerkesztve ]

(#192) Tybee000 válasza jan101 (#17) üzenetére


Tybee000
aktív tag

tényleg ez érdekes kérdés....

(#193) azigazimoris válasza Rozzo (#189) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Pedig nem túl sok idő szétkapni ... :)
[link]

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#194) gabe8719


gabe8719
senior tag

Lehet hogy maradi vagyok (talán közben már meg is oldódott ez a gond), de amíg a DivX lejátszás nem megoldott a platformon, addig nekem sajnos teljesen kiesik a WP. :(

Nemár, hogy egy S4-es Snapdragon van a zsebemben és konvertálnom kell ha meg akarok nézni valamit.. :W

(#195) Pirosász válasza azigazimoris (#193) üzenetére


Pirosász
aktív tag

Ez jóóó!A jó öreg TDK befittyen a tekercsnél. :D

(#196) dejaris válasza gabe8719 (#194) üzenetére


dejaris
addikt

A dvixet meg mindig lejatsza, csak valamelyik hangkodekkel nem baratkozik.

(#197) Wa2x_ válasza gabe8719 (#194) üzenetére


Wa2x_
veterán

Pedig a WP8 elvileg támogatja a xvid, divx, avi formátumokat, csak az mkv-t nem, vagy rosszul tudom? :U

"The video player in Windows Phone 8 has greatly improved codec support compared to WP7.5. Now it does recognize pretty much every Xvid, DivX and MP4 videos up to 1080p resolution."

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#198) demyen


demyen
tag

Én szerény véleményem szerint,

A kinézet, feketén majd ocsmány, max a rikitó szinekbe elmegy, de semmi formája, kecsessége, egyszoval ronda.
Más telóknál , hogy leszólják ha ilyen kijelzővel szertelik, itt miért nem?
Cserélhető hátlap extra,? eddig minden telóm hátlapja cserélhető volt majdnem.
Aksi, okostelefonnak használva igencsak necces.
Kamera közepes

Na mindegy, kicsit elfogúltnak érzem az egész cikket... Csak nem a Nokia miatt?

[ Szerkesztve ]

(#199) dejaris válasza gabe8719 (#194) üzenetére


dejaris
addikt

(#200) demyen


demyen
tag

na most ez a cikk szerinti ár is eléggé furcsa.

Hol 65ezer függetlenül???

Valahol olvastam itthon 58ezerFT + ÁFA + vám + haszon... akkor ez hol 65ezer FT???
--------------------------
akkor elnézést, de az hogy lehet , hogy ekkora eltérés van? na mindegy ha ténleg ennyi, az jó ár érte. köszi a segitséget

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.