Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#130) -Maci-


-Maci-
addikt

Hát én azért még remélem, hogy nincs igazad[OFF] NGyuri! Hátha mégis! Jövő héten kiderül! Nekem az E52 lenne a leg tökéletesebb telefon, de már úgy vagyok vele, hogy hónapok óta nézegetem és ha a Nokia ennyire hülye (nem jobb nekik hogy ez alatt az idő alatt 20db E75 helyett eladnának 500db E52-t és még 500db E55.öt?! (a számok képletesek)).
Na meg ha kijön... Most jött ki egy új Samsung 800MHz-es procival, azt rögtön árulják is asszem. Nade nem ragozom, olvasgatni kell a híreket, napról napra egyre több izgalmas újdonságot ADNAKI KI, egyre jobb összeszerelési minőséggel. Mindenki ontani és nem visszatartani igyekszik a leg újabb fejlesztéseket.., Szóval a Nokia megint a saját készülékéért elkérhető ár alatt vágja a fát, amit azzal közel sem kompenzál, hogy nyomja az E75-öt. Szóval azért ha az LG Arena (pl) 70 pénz 2 éves hűséggel, akkor nekem 50 fölött Se E52, se E55....
Ideális telefon ide, vagy oda, tudnék már választani a konkurenciából is... Szerintem ha őszig kell várni, meg is teszem és le is zárom hosszú Nokiás éveimet.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.