Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) -Maci- válasza blueMerle (#100) üzenetére


-Maci-
addikt

Merele!
Az E55-ről tudsz valamit, hogy mikor jön? Csakmert ugye azt régen bejelentették és mivel ugyan az, mint az E52, legalább ki lehetne próbálni... Na meg ki tudja, még lehet jó is az a qwerty...

Sorry a offfffffffftopikért!

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#102) blueMerle válasza -Maci- (#101) üzenetére


blueMerle
veterán

Jönnie kellene szeptemberig, de szvsz csúszni fog, szándékosan. Ez túl sok modell lenne egyszerre. Anno az N79-est is szándékosan késleltették. Itt álltak a dobozok és nem lehetett értékesteni.

(#103) |AP| válasza blueMerle (#102) üzenetére


|AP|
veterán

Szeptember??? :Y Arról volt szó korábban, hogy május, vagy legalább második negyedév... Még később jönne ki, mint az E52? Jóval korábban be volt jelentve...

(#104) blueMerle válasza |AP| (#103) üzenetére


blueMerle
veterán

Szeptemberig ami azt jelenti hogy lehet május, június, júlis vagy augusztus is. Nagyon pontos dátumot 1-3 héttel előtte tudok meg, tul. képpen semmivel sem hamarabb mint a nyilvánosság vagy a sajtó. Ez amit most kaptam az az idei tervezett Q3, amiben szerepel ez a modell is.

Az pedig hogy jóval korábban be volt jelentve, nem jelent semmit. :)

[ Szerkesztve ]

(#105) dddd4


dddd4
tag

Nagyon jó! Én már várom. Úgy terveztem, hogy karácsonykor veszek E51-et, de lehet, hogy nem így lesz! Remélem minél előbb megjelen, hogy karácsonyra normális szintre menjen az ára. De a 70E nem rossz alapár. 1 hónap alatt fog 10E-t esni, mint az összes többi okostelefon. De az is lehet hogy várok még, mert erre érdemes. Ha lesz feketében akkor meg pláne.

(#106) joc-cod


joc-cod
tag

Na.... Nekem már volt E51-em fél évig használtam, nagyon megvoltam vele elégedve, nem tudom miért adtam el. :( De ez utódja is nagyon megfogott! És tuti befogok szerezni egyet, nagyon tetszetős kis darab. :)

(#107) dddd4


dddd4
tag

N-Gage-es lesz? Nagyon remélem.

(#108) danaudio válasza dddd4 (#107) üzenetére


danaudio
aktív tag

és ha nem az lesz? akkor majd teszel rá... : P

(#109) -Maci- válasza danaudio (#108) üzenetére


-Maci-
addikt

Lassan valaki kiszivárogtathatná, hogy meddig kell még várnunk pontosan?! Vagy az E55-re?! :))

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#110) mrlan


mrlan
tag

na ez már valami!
Totál olyan mint az e55 csak classic billzettel. nagyon pofás :B

Mr. LAN

(#111) Uchimata


Uchimata
tag

Nagyon várom már a telefont, meg egy tesztet is róla :U

(#112) Puma4


Puma4
tag

Shipping Weight: 0.41kg

Király, végre nem a kettőt súrolja alulról...

http://www.expansys.com.hk/d.aspx?i=182104

(#113) dddd4


dddd4
tag

Hamarosan jön, mert a Voda magazinban már az újdonságok közt van. Azt írjaák, hogypár napon vagy héten belül jön.

(#114) |AP| válasza dddd4 (#113) üzenetére


|AP|
veterán

E55-ről semmi hír? Arról volt szó az jön előbb.

(#115) PhoenixK válasza dddd4 (#113) üzenetére


PhoenixK
őstag

Nekem a Nokia üzletben július-augusztus környékére mondták.

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#116) -Maci-


-Maci-
addikt

Meg is érdemli a Nokia, hogy csökkenjen a népszerűsége! Remélem mielőtt előállnak az E55-tel meg az E52-vel már ad ki más gyáró pont ugyan ilyen készüléket! (oké, tudom, hogy nem várható sajnos)
Akkor már csak azért sem vásárolnék a köcsög Nokiától, hiába voltam eddig fan :W :W

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#117) enddav válasza dddd4 (#113) üzenetére


enddav
aktív tag

Húú bárcsak így lenne! :C Én ahogy kijön, már csapok is le egyre, és veszem is meg. :DDD

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#118) swoody


swoody
senior tag

Ez mit takar?
"3,2 megapixeles, teljes fókuszos kamera vakuval"

(#119) runner 125 válasza swoody (#118) üzenetére


runner 125
nagyúr

H van benne auto fókusz + vaku.

Amúgy tényleg szépféle. :K

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#120) eXodus válasza (An)Dante (#90) üzenetére


eXodus
őstag

Érdekes a videón oldalt mintha IrDA lenne... Korai verzió lehetett?

(#121) ben11 válasza runner 125 (#119) üzenetére


ben11
őstag

Pont hogy fix fókuszt jelenet,sajnos ebből a modellből is hiányozni fog az af..

(#122) swoody válasza ben11 (#121) üzenetére


swoody
senior tag

Az fantasztikus......

Egyébként fent van a nokia oldalán a specifikáció.

Nekem most autó fokuszos van és mennyire másabb fix-esel fényképet csinálni(közelit,lapot,irott papairt fényképezni amit ellehet olvasni)?

[ Szerkesztve ]

(#123) ben11 válasza swoody (#122) üzenetére


ben11
őstag

Nem fogod tudni elolvasni a lapon az írást..Ahhoz kell az af, vagy legalább egy makró mód,mint az n80-ban..
Ha viszont messzebbről készíted a képet,ahol már kb éles,ott meg a 3 Mpixeles érzékelő minősége rondít bele a dologba,és megint csak egy homályos cuccot kapsz..

[ Szerkesztve ]

(#124) |AP| válasza swoody (#122) üzenetére


|AP|
veterán

A közeli nem fog menni... nézd meg az 5630 tesztjét (ma került fel), abban ugyanez a kamera van. Annyira nem vészes, de pont a közeli képek nem fognak működni.

(#125) swoody válasza |AP| (#124) üzenetére


swoody
senior tag

Nagyon úgy néz ki számomra véget ér a telefon írátni érdeklődés. :)

(#126) -Maci-


-Maci-
addikt

Sziasztok!

Rossz hírem van. Valahol olvastam, hogy a Nokia elhalasztotta az E52 forgalmazásást július végére (az E55-ével együtt), mert félnek, hogy a készülékek megjelenése rossz hatással lenne az E75 eladási statisztikáira. Ezt olvastam :-(
Lehet benne valami, mert korábban június 10.-ét emlegették...
Egyébként szerintem ez a stratégia baromság! Az E75 meg az E52 sz.tem qrvára más. Akinek qwerty csúszka kell, nem fog E52-t venni E75 helyett. Na midegy, ők tudják, de kezdi lenyomni őket a konkurencia, tehát valahogy nem jó ez így....

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#127) Norbi27


Norbi27
aktív tag

Most voltam a Nokia mintaboltban. Az E51-esemet szerettem volna lecserélni valamire. 2 jelöltem volt: N85, vagy E52. Az N85-öt ma láttam előszór élőben. Az eladó megkérdezte, hogy milyenről szeretnék váltani. Miután meghallotta, hogy E51-et, akarom lecserélni, azonnal lebeszélt az N85-ről. Szerinte minőségben nem egy kategória. Azt ajánlotta, hogy mindenképpen várjam meg az E52-t, mielőtt döntök. 2 napja voltak valami meetingen, ahol azt mondták nekik, hogy kb, július 2. felétől lesz kapható az E52. A meeting után beszélgettek a többi kollégájával, és szinte mindenki az E52-re vár.

(#128) dddd4


dddd4
tag

Igen jó, egyre jobban tetszik. A 5630 tesztet érdemes elolvasni, mert hardveresen majdnem ugyanaz lesz, meg összeségben is, csak az E52 jobb anyagú, és kicsit nagyobb tudású.

(#129) NGyuri válasza Norbi27 (#127) üzenetére


NGyuri
aktív tag

tegnap kérdeztem meg a Nokia ügyfélszolgálatot és csak őszre ígérték ezt a telefont :(
[link]

Vagyis késik ez is és az e55 is. Szerintem még teríteni akarják az e75-öt, amit késve adtak ki és nem versenyképes az új e-s telefonokkal (e52/55/72).

[ Szerkesztve ]

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#130) -Maci-


-Maci-
addikt

Hát én azért még remélem, hogy nincs igazad[OFF] NGyuri! Hátha mégis! Jövő héten kiderül! Nekem az E52 lenne a leg tökéletesebb telefon, de már úgy vagyok vele, hogy hónapok óta nézegetem és ha a Nokia ennyire hülye (nem jobb nekik hogy ez alatt az idő alatt 20db E75 helyett eladnának 500db E52-t és még 500db E55.öt?! (a számok képletesek)).
Na meg ha kijön... Most jött ki egy új Samsung 800MHz-es procival, azt rögtön árulják is asszem. Nade nem ragozom, olvasgatni kell a híreket, napról napra egyre több izgalmas újdonságot ADNAKI KI, egyre jobb összeszerelési minőséggel. Mindenki ontani és nem visszatartani igyekszik a leg újabb fejlesztéseket.., Szóval a Nokia megint a saját készülékéért elkérhető ár alatt vágja a fát, amit azzal közel sem kompenzál, hogy nyomja az E75-öt. Szóval azért ha az LG Arena (pl) 70 pénz 2 éves hűséggel, akkor nekem 50 fölött Se E52, se E55....
Ideális telefon ide, vagy oda, tudnék már választani a konkurenciából is... Szerintem ha őszig kell várni, meg is teszem és le is zárom hosszú Nokiás éveimet.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#131) Gyuresz


Gyuresz
tag

Hajrá!!! :C

[ Szerkesztve ]

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte.Vagyis egyik szeméből a nyílt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#132) Gyuresz


Gyuresz
tag

Nagy itt a csend skacok... :))
Jó lenne már tudni valami biztatót Nagyon várom már ezt a telót remélem a Vodánál is lehet majd kapni jópénzzé :R

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte.Vagyis egyik szeméből a nyílt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#133) shevy


shevy
tag

ez gyorsabb, mint egy N82? proci alapján gondolom igen, de abban meg 3D gyorsító van, egy szakértő válaszolhatna :DD

(#134) NGyuri válasza shevy (#133) üzenetére


NGyuri
aktív tag

biztosan, bár nincs benne 3D gyorsító, viszont azt csak speciális játékoknál használod ki.

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#135) Norbi27


Norbi27
aktív tag

Most érdelkődtem az egyik gsm boltban. Náluk kb 2 hét múlva kapható az E52.(De lehet, hogy hamarabb) 2 év hivatalos Nokia garival 80k

[ Szerkesztve ]

(#136) Poci3 válasza Norbi27 (#135) üzenetére


Poci3
tag

Na erre kináncsi leszek!

(#137) Ricardo válasza Norbi27 (#135) üzenetére


Ricardo
félisten

Az nagyon jó ár lenne :Y

(#138) -Maci-


-Maci-
addikt

A német trémobil azt írja, hogy júliustól elérhető.

[link]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#139) ben11 válasza Norbi27 (#135) üzenetére


ben11
őstag

Az e51 is 80 körül kezdett anno,nem?
Az egész reális és elfogadható ár lenne..

(#140) enddav válasza Norbi27 (#135) üzenetére


enddav
aktív tag

Tyűűű az de jó lenne. 2 hét vagy hamarabb júúj de várom már, és az ára is elfogadható, beadom az E51-emet 20k körül és máris csak 60eHUF, az meg már simán megvan. :DDD

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#141) SeaShark


SeaShark
tag

HI!
Ezeket a mostani telókat mennyire lehet függetleníteni , mert ha megjön (e52) akkor tudnék szerezni de csak vodásat - egy ismerősöm cégén keresztül olcsóbban mert mostanában cserélnék a előfizetős telókat - és sajna nekem t-mobil-os kártyám van.

Válaszotokat előre is köszönöm.

(#142) Joe bácsi válasza SeaShark (#141) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Nem vagy nehezen.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#143) vscotina


vscotina
aktív tag

Szevasztok!

Kifolyik a szemem, de nem látom, hogy mi a különbség az E52 és a E55 között. külső design jegyeket látom, talán még az aksi, de azon kívül mi egyéb még???

Valami infó jó lenne.

[ Szerkesztve ]

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#144) Gyuresz válasza vscotina (#143) üzenetére


Gyuresz
tag

A Nokia E52 ugyanazokkal a technikai specifikációkkal rendelkezik mint az E55, csak nem QWERTY billentyűzete van hanem hagyományos...

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte.Vagyis egyik szeméből a nyílt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#145) Poci3 válasza SeaShark (#141) üzenetére


Poci3
tag

A legegyszerübb és legkényelmesebb megoldás a Turbo SIM: csak berakod a SIMkártya és a telcsi közé és kész. Nincs garancia vesztés és tiszta megoldás. A boltokban kapsz tájékoztatást, hogy az E52-vel kompatibil-e.

(#146) dddd4


dddd4
tag

Egy kis infő, hogy mikor jön (Voda katalógusból):

Újdonságok:
"A Vodafone-nál megtalálhatók a készülékgyártók legújabb modelljei, így az aktuális trendet követők is megtalálják a maguk mobilját. Az itt található készülákek az elkövetkező napokban, hetekben jelennek meg a Vodafone kínálatába."
Ebbe a kategóriába tartozó készülékek:

Nokia N97
Nokia E75
HTC Touch Diamond 2
Sony Ericsson Xperia X1
LG GD330
Nokia 6303 Classic
Nokia E52
Samsung F480
stb.

(#147) ben11 válasza dddd4 (#146) üzenetére


ben11
őstag

Ebben csak az a furcsa,hogy mit keres ebben a listában az F480??
Kicsit sem fér bele "a készülékgyártók legújabb modelljei" kategóriába..

(#148) Poci3 válasza Gyuresz (#144) üzenetére


Poci3
tag

Hát a gyakorlatban nem is teljes QWERTY, hanem csak "fél" qwerty. Szerintem egy nagyon hülye megoldás. Én tutira a simát veszem meg.

[ Szerkesztve ]

(#149) enddav


enddav
aktív tag

Most gondolkozok itt, hogy jól kibaszarint velünk a nokia, mert Július 1. után ugye 5%-kal emelkedik az áfa, és ezzel a hőn várt E52 ára is. :W :(( :(((

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#150) PhoenixK válasza enddav (#149) üzenetére


PhoenixK
őstag

Nem a Nokia szúr itt ki velünk...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.