Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Képeket megnézve annyira gagyinak tünik szegény... :))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) Destin4tor


Destin4tor
tag

nyúzzák, nyúzzák azt a bőrt....

the only easy day....was yesterday.

(#3) -Maci-


-Maci-
őstag

Nincs mese, ócskul a Nokia! Méghozzá keményen! :F

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#4) BloodRay


BloodRay
veterán

Specifikációknál nem kellene kihúzni a wifi-t? :F
Pontosan emiatt nem is kellene, pedig egyébként nem rossz.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#5) <NewL> válasza -Maci- (#3) üzenetére


<NewL>
addikt

Ez egy pulyatelefon,azoknak meg tök jó. Viszont én a wifit hiányolom belőle (a sepcifikációknál meg be van írva az utolsó lapon) - akkor nem csak az én szemem káprázott. Már javították.

Nem olyan rossz ez,akiknek készült fiataloknak,13-16 éveseknek tök jó,de nekik pont az ingyenes netezés fog hiányozni a legjobban. Ennyi pénzért érintőkijelzős okostelefon szerintem bőven megéri a pénzét. Nem csinálja rosszul a Nokia.
De azért már unom ezt a sok 5800 "klónt":D

Elég sok komment fog születni ,hogy mi ez ,nem jó stb ... akik hozzászólnak egyébként nem is az a réteg akinek ilyen kell,szóval felesleges.

Karácsonyfa alá jó lesz a kölköknek. Szolgáltatóknál elérhető már?

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#6) daninet


daninet
veterán

A wifi hiánya számomra megbocsájthatatlan ha már GPS-t tudtak bele rakni...

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#7) atis123


atis123
tag

Hehe, legbuktatok. Az eredti cím Régi szép idők... lett volna? :)

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#8) dedike válasza <NewL> (#5) üzenetére


dedike
addikt

Szolgáltatóknál elérhető már?

Jelenleg még egyiknél sem... :N
Pedig gyereknek, ajándékba nem lesz ez rossz... Szerintem. :B

Jó szerencsét!

(#10) Tucky


Tucky
csendes tag

Teljesen egyet értek az első oldalon leírtakkal, fél évet adtam az 5800-nak de rá kellett jönnöm más gyártó már régóta gyárt sokkal használhatóbb/jobb érintős készüléket.

(#11) Dare2Live válasza daninet (#6) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

arra ott az 5530at ha meg mindkettő az 5800.

Bocha rossz heted van? vhogy furcsa ahogy írsz.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#13) spammer


spammer
veterán

Wifi nélkül :(

GPS-t persze raknak bele...

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#14) fateless


fateless
veterán

Ilyen indulóárral számomra egy pozitív csalódás lett ez a Nokia készülék.
A WiFi hiánya egy érdekes jelenség. Évek óta van WiFi-s telefonom, de mivel már egy jó ideje van mobilnetem is, noha csak kis csomag, be sem kapcsolom a WiFi-t, hanem csak a netcsomagot használom. Eddig mindig elég volt az a pár mega is ahhoz, hogy az e-mail-eket (napi pár tucat érkezik) letöltsem 5KB-os korlátig, amelyiket kell, azt teljesen, valamint az egyéb apró programok is elérik a netet (GPS, időjárás progi), de a 20megát még nem léptem át.
Ha a telefon új ára leesik 40 alá és nem fog szétesni pár hónap használat után, akkor bennem pozitív összkép fog kialakulni erről a készülékről.

A cikk szövegezése összességében kicsit zavaros, bár nem tudom megfogalmazni, miért, de valahogy indiszponáltnak hat.Mindemellett köszi a tesztet.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#15) leroyclub


leroyclub
senior tag

Nagyon gagyi hatásu, ahogy az 5800 és az 5530 is. A fehér téma viszont nagyon jol néz ki sztem :K

(#16) glutamin


glutamin
őstag

Van benne fényképező de semmire se való. Van GPS de egy rakás *** így ebben a formában. Szóval maradt egy érintős telefon, aminek éppen nem rossz. Majd 30-40 közötti árért valóban jó lehet, ha lemegy annyira.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#17) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem kéne... :U

(#18) baliii


baliii
senior tag

Mikor elolvastam a külső részleteket abba is hagytam... minek a cserélhető előlap? csak vastagabb lesz a telefon (és valljuk be lehetne rajta karcsúsítani...). Nyekereg is hozzá, ráadásul rezisztív kijelző... E szérián kívül nem vennék már semmilyen nokiát, azt viszont nagyon szívesen :)

(#19) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Elírás?
"a készülék a nyomkodásra nyekergés[B]re[/B] (nyekergéssel) reagál"

Harrrr!!!!

(#20) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Külsőre azért az 5530 csúnyán helybenhagyja ezt a kis szerencsétlent. Elég gagyi feelingje van neki. :U

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#21) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Nem rossz, kipróbálnám, és a 46k-s kezdőár is nagyon jó!

:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#22) Napfénysüti

Rémesen néz ki de a kezdőára már nem annyira vészes.

Més que un club!

(#23) JNashville


JNashville
senior tag

Hurrá, hurrá, a Nokia csinált a változatosság kedvéért egy tepsifont.

:bad day:

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#24) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Szerintem nem nagyon fair az 5800-hez hasonlítani.
Mivel:
1. Elegánsabb megjelenésű
2. Tudásban helybenhagyja
3. Igaz árban is:D
4. Meg azért mégis az 5800 a Nokia első érintős telója.
De a test jó lett. Ennyire bumfordi amúgy (5800 képest)?

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#25) orbano


orbano
félisten

úúúúderonda ez is :Y

A vér nem válik VAZZE!™

(#26) Rhino666


Rhino666
őstag

jelenleg a Nokia 5230 a legolcsóbb érintőkijelzős okostelefon a piacon

A Vodafone 541-nek felment az ára? :F :U

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#27) Karma válasza FRENK1988 (#24) üzenetére


Karma
félisten

"4. Meg azért mégis az 5800 a Nokia első érintős telója."

Ez még mindig nem igaz.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#28) Dare2Live válasza Rhino666 (#26) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

mért az okostelefon?

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#29) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

nem túlzottan értem ezt, pedig elég Nokia párti vagyok... ha a célközönség a 13-16 éves korosztály, akkor azoknak inkább a netezés fontos (méghozzá ingyen), nem pedig az ,hogy elnavigálja őket a suliba reggelente, meg haza.

Üdv: Laca

(#30) Rhino666 válasza Dare2Live (#28) üzenetére


Rhino666
őstag

Miért, ez mitől okosabb? :DDD

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#31) Kumite


Kumite
aktív tag

A cikkirotol/MA munkatarsaktol kerdeznem, ha mar erintos Nokiaknal tartunk, mikor varhato N900 teszt (ha van mar egyaltalan az orszagban tesztelheto verzio)?

(#32) skylinelaca válasza Rhino666 (#30) üzenetére


skylinelaca
senior tag

ezt most poénból vagy komolyan kérded ? :)

Üdv: Laca

(#33) Napfénysüti válasza skylinelaca (#32) üzenetére

Szerintem csak poénkodott mert ha nem az gáz lenne. :DDD

Més que un club!

(#34) sekli


sekli
addikt

szerintem semmi baj, hogy kihagytak a wifit, az 5800 pont annyival dragabb, amennyibe egy ev mobilnet kerul, es akkor mar a kamerat leszamitva ez a jobb...

(#35) orbano válasza sekli (#34) üzenetére


orbano
félisten

bezony. aki nem bir a mobilnetérét havonta egy fél ivós buli, vagy egy új póló árát kiadni, az ne vegyen ilyet :N
de ettől még ugyanúgy rondaaa :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#36) Bocha válasza FRENK1988 (#24) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Hallod, ez az 5800 dobozába van berakva, teljesen ugyanúgy néz ki a kettő, csak ez fehér, hozzá színes hátlapokkal. Hogy érted, hogy az egyik "elegánsabb megjelenésű", mint a másik? Nem tiszta.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#37) Bocha válasza Rhino666 (#26) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

A Vodafone 541 nem okostelefon, mert zárt az operációs rendszere. Ennek nem az. Nyilván ezer és egy olcsóbb érintőkijelzős telefon létezik, de ha Java alkalmazásokon kívül mást is fel akarsz rakni, azok nem lesznek megfelelők.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#38) Bocha válasza Kumite (#31) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Még senki nem mondta, hogy adna tesztpéldányt. :(

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#39) skylinelaca válasza Bocha (#36) üzenetére


skylinelaca
senior tag

gondolom arra értette h az fekete, formára sztem tök ugyanaz a 2, sztem át sem állították a fröccsöntő gépeket..

Üdv: Laca

(#40) Bocha válasza Dare2Live (#11) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Csak beteg vagyok, amióta visszajöttem szabadságból. Én egyébként nem érzem, hogy másképp írnék, egyszerűen... nem túl jó cuccokat kapok tesztelni, na. :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#41) Kumite válasza Bocha (#37) üzenetére


Kumite
aktív tag

Pontosan mit lehet okostelefonnak nevezni es mit nem annak? En sosem tudtam, de mindig tudni akartam. Csak mert ezalapjan a definicio alapjan sem a BlackBerry, sem az iPhone nem okostelefon.
Vagy ha megis ez a definicio, akkor miert okosabb egy Android, mint egy BB?

A valamelyik topicban levo "Minden WinMo PDA es egyik WinMo sem telefon" utan ez a meghatarozas teljesse tenne az eletemet :D

(#42) Bocha válasza skylinelaca (#39) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ebből is van fekete, csak arról a színes csíkocska hiányzik. Szerintem ugyanolyan színben a két készülék között nem is lehet különbséget tenni. :U

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#43) Bocha válasza Kumite (#41) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Hallgasd meg a Térerő harmadik adását, ez volt a téma. :P

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#44) Dare2Live válasza Kumite (#31) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Amíg nincs mobilarenan addig: N900 teszt. [link] sztem elég korrekt.

az országban tuti van tesztelhető verzió az más kérdés kaptak e éshogy mire akarják azt kirakni.

Bocha: pedig érződik.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#45) Lirion válasza N-vidi-A (#21) üzenetére


Lirion
addikt

Hát ja..az 5530at is így kellett volna, nem pedig 70k-val indítani. Viszont szerintem nem fog sokat esni rövid idő alatt, mivel már most is nagyon alacsonyan kezd.

(#46) Dare2Live válasza Rhino666 (#30) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

ha hülyeséget beszélsz, utána legalább ne poénkodj.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#47) peugeotmate válasza Dare2Live (#44) üzenetére


peugeotmate
őstag

Bizony van tesztpéldány! Legalábbis az Indexen már volt egy bemutató/tesztféleség! :K De azért a mobilarénás tesztre sokkal inkább kíváncsi lennék! Hajrá fiúk!

meg

(#48) Kumite válasza Bocha (#43) üzenetére


Kumite
aktív tag

Mar porog is, ugyis annnnnnnyira halalra kell dolgozni magam perpill... :D

(#49) f.begbie


f.begbie
tag

Most nem azért, de ennek mi az értelme??? Volt az 5800, egy korrekt tudású készülék rendkívül ócska házikóban. Kiadták az 5530-at, ami kb ugyanazt tudja, a gPS-t leszámítva, egy kicsit jobb házban, de még ugye az is nagyon gyatra. Most egy kicsit megint variáltak, kiszedték a wifit, raktak bele GPS-t, de mindezt visszapakolták az 5800 ótvar kis házikójába.... Elképesztő...

(#50) taip


taip
senior tag

A cikket olvasva 2 mondattal nem tudtam mit kezdeni:
"A webböngésző nagyon korrekt, gyors, szépen jeleníti meg az oldalakat, megbirkózik a Flash alapú tartalmakkal, átlátható, kezelhető."
Nem tudom, milyen oldalakról van szó, de az én 5800-asom nem tudja megjeleníteni a flash-es tartalmakat. Feltételezem, hogy akkor az 5230 sem.

A másik:
"A zenelejátszó szoftver nem hagy kívánnivalót maga után, legalábbis ami a funkcionalitást illeti."
Szintén az 5800 alapján azt tudom erre mondani, hogy kiváló, ha azt akarod, amit ő. De ha olyan fájlokat akarsz lejátszani, amin nincs minden ID3 mező kitöltve, akkor így jártál, nincs mi alapján rendezni.
Arra sem bírtam még rájönni, hogy lehet egy teljes könyvtár tartalmát beemelni lejátszási listába. (Mint pl. PC-n a Winampnál, vagy symbianon a PowerMP3 is tud ilyet.)

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.