Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HUNNIA1920


HUNNIA1920
őstag

Időmilliomos teszt újra töltve. :C

Nem semmi! :R

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#2) Zuri


Zuri
tag

Remek cikk lett, elismerésem :) :R

(#3) tailor74


tailor74
őstag

Minden elismerésem, és köszönet a kimerítően alapos cikkért! :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#4) jedis


jedis
senior tag

Perfect !!! :R

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#5) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Remelem a cikkirot valahol alkalmazni fogjak a szakmai dolgok miatt
.

Szerintem ebben az evben el se birom olvasni, koszonjuk :R

En egy GTX650-est vettem, sajna ki se hasznalom / Asus DCU2/

Majd passziv hutesure akarom kialakitani, vagy majd eladom, mert nincs idom jatekra

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) trufa12


trufa12
addikt

Ez már valami, és szerintem hiánypótló . :R :Y

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#7) KAMELOT


KAMELOT
titán

Milyen durva cikk?!? Hardcore! Respect man! :R

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#8) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

Nagyszerű, hiánypótló cikk. :R

(#9) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

Ez a cikk nagyon remek volt, évek óta nem olvastam ilyen jó, hosszú, és alapos cikket, ami rendesen lefedte az elmúlt éveket! Mint ahogy előttem mondták, nagy űrt töltött be.

Köszönjük!
:))

(#10) DjFlanker


DjFlanker
aktív tag

Ultrabrutális munka, minden elismerésem!

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#11) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Ez igen!!!!Köszönjük a fáradozást,végre nem fizetett tesztet láthatunk :R

(#12) nyakdam


nyakdam
aktív tag

Gratula a cikkhez! Átfogó és hasznos! Köszi! :R :R :R

(#13) maláj


maláj
őstag

azta*rva milyen cikk :Y :R

(#14) synthattik


synthattik
aktív tag

Nem semmi cikk lett,nagy gratula hozzá,csak 1 dolgot lehet rá mondani:

(#15) GAI


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Köszönöm a gratulációkat :)

(#16) oraihunter


oraihunter
aktív tag

Igazán köszi! :R :R :R

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#17) CirrMee válasza Graphics (#5) üzenetére


CirrMee
addikt

Remelem a cikkirot valahol alkalmazni fogjak a szakmai dolgok miatt

De nem tévedhetetlen... :)
Akkor máris javítanék egy ordas csúsztatást: az R9 270 -es (1280 sp) a HD7870 (1280 sp) utóda, nem a HD7850 (1024 sp) -esé. A HD7850 utóda az R7 265 -ös (szintén 1024 sp) típus. A 270 -es tudtommal nem is nagyon készült 1Gb -os konfigurációval.

[ Szerkesztve ]

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#18) asvald


asvald
senior tag

Köszi a tesztet ,nagyon jó kis karácsonyi ajándék ez :R

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#19) 8th


8th
addikt

Aztaq... Bedobtam a kedvencek közé. Ekkora információhalmazt jelen pillanatban képtelen a bejglitől letompult agyam felfogni. :DDD

(#20) electrodoki


electrodoki
aktív tag

Ez tényleg nem semmi! Köszönjük a munkád :R :R :R

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#21) CirrMee válasza CirrMee (#17) üzenetére


CirrMee
addikt

Update: 7870XT is kimaradt, pedig nem rossz kis kártya az a neki szánt kategóriában... :))

[ Szerkesztve ]

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#22) Sinesol


Sinesol
veterán

Köszönet a tesztért, szép munka!

Viszont a grafikonoknál kicsit furcsa, hogy nem a legmagasabb felbontás alapján vannak rangsorolva a versenyzők...emiatt elég furcsa sorrend alakult ki néhol. Szerintem az a logikus, hogy két kártya közül az az erősebb kártya, ami magasabb felbontásban több fps-t hoz.

[ Szerkesztve ]

(#23) Olajka02


Olajka02
aktív tag

Köszi!
Jó támpont lesz, ha régebbi kártyához kell nyúlni fejlesztés alkalmával.
Boldog Karácsonyt!

:R

(#24) polgi803


polgi803
őstag

Igaz ez csak extra adalék lenne, de bele tudnál esetleg rakni egy 960 4gb -os illetve 380 2/ 4 gigás kari is? Nagyon kíváncsi lennék rá, hogy hol helyezkedik el és milyen eredménnyel. :B Amúgy nagyon élvezetes és frankó teszt! :C

[ Szerkesztve ]

(#25) thomasa


thomasa
senior tag

:R Arcom leszakadt :Y , nagyon összefogott szösszenet lett. KÖSZÖNÖM! Sok évig fogok ide visszatekinteni támogatásért. Az ilyen cikkekért fizethetnének is. A helyedben feltennék egy paypal donate gombot, és akinek tetszett, az adományozzon.

Remélem egyszer mobil vga-kra is lesz egy hasonló, bár ott nehéz egyforma konfigurációban tesztelni.

(#26) jedis válasza Sinesol (#22) üzenetére


jedis
senior tag

+1

Pont ebben a pillanatban akartam írni :K . Főleg, hogy tudni illik, hogy a "pirosak" pont a felbontás , és a grafikai részletesség növelésével "táltosodnak meg" :D . Igaz a cikk végén, az összesített teljesítmény grafikonban már helyén van minden kártya, és az általad használt számítási módszer nagyon logikus, és tetszik. Ettől függetlenül, én is a év egyik ( ha nem a ) legjobb tesztjének tartom . :K :D

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#27) CJ4567


CJ4567
veterán

Remek cikk :R

Kis kiegészítés: Project Carsot -dx9 parancssal kell indítani, és régi VGA-n elindul, 4670-en próbáltam de csak egyedül volt játszható.

No Sana No Life

(#28) Ágógreen


Ágógreen
senior tag

GTX 960 Asus Strix - semipassiv hűtéssel -> ÁLOM akár ITX-be is.
többet semmi pénzért nem költenék.
ez alatt meg nincs normális kártya. sajnos

(#29) Zotya984


Zotya984
senior tag

azta

:R :R :R

végre egy jó teszt.

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#30) b.


b.
félisten

Azt a #&@k!!!
Hatalmas nagy elismerés!! remélem a PH ezek után alkalmazni fog VGA tesztekhez, mert ez az egyik legelfogulatlanabb, legjobban a lényegre kitérő teszt/ cikk volt!

Köszönöm a munkádat! Szuper! :R :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#31) Shing


Shing
őstag

Nagyon király teszt, a legjobb dolog hogy régi kártyák is benne vannak. Látni, hogy simán lehet modern játékokkal is játszani velük, tényleg sajnálatos, hogy az AMD megszüntette a 5000/6000-es kártyák támogatását. Addig nem kellene amíg teljesítményben nem avulnak el teljesen.

(#32) NeAndrew


NeAndrew
csendes tag

Köszönet! :R :R :R

(#33) PC-rev-RM


PC-rev-RM
tag

A cikk ismét biblia lesz évekig. Köszönjük!
Külön örömömre szolgált az 1680-as felbontás bevétele mediumon, kb így használok mindig mindent. Van itt még valaki 1680-ban?

polgi803: talán megteszi ez is: KATT

[ Szerkesztve ]

"My GPU maker took more money from me than yours did from you! My GPU maker is #1!"

(#34) mqm


mqm
senior tag

Na igen.. Ez a teszt remek kiinduló pont lehet egy kártya vásárlásakor! El is mentettem ,szerintem szükségem is lesz rá! :)
Köszönöm!

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#35) Petykemano


Petykemano
veterán

Szerintem az árak - legalábbis bizonyos termékeknél - nem reálisak. 260x 2gb 30-32. Talán alkudható 27-28-ra. Teljesen gari nélkül 25 a legalja.
270 meg szerintem gari nélkül 35-nél kezdődik.

Én legalábbis ilyen árakkal találkoztam az utóbbi hónapban, ahogy nyomon követtem, természetesen lehet, hogy volt egykét másodpercig egykét nagyon kedvező ajánlat. 20e-ért én is vettem volna egy 2gb 260x-et!

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#36) polgi803 válasza PC-rev-RM (#33) üzenetére


polgi803
őstag

Na ez az...akkor tárgytalan... :R :K

(#37) Plutor


Plutor
aktív tag

Remek teszt!Hatalmas munka. :R
Jó tudni,hogy nem kell cserélnem még a kártyámat,mert lehet még játszani vele bőven.(ATI 5850 Xtreme)

(#38) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Jobbkor nem is johetett volna, koszonjuk! :))

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#39) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

A cikk jol megvan irva. Igaz szamomra kicsit csalodas, mivel ott figyel a 780Ti/970/980/980Ti es a masik oldalrol meg csak a 290X ami lassan kozep kartya lesz. Kellene oda egy FuryX, 390X..esetleg egy Nano is vagy egy sima Fury.

Na meg legalabb egy 1440p felbontas...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#40) kpal


kpal
veterán

Ez kiváló minőségű cikk lett ,és köszönet azoknak is akik beszerezték a vedokarikat is. :R

Használt piac is szépen pörög ,nem mindig az új cuccokra kell figyelni .

Tetszik a 8800 ultra is szerepelt benne régi nagy kedvenc.

(#41) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Klassz teszt :C akinek nem számít a fogyasztás és/vagy hőtermelés bátran csemegézhet :K

Esetleg egy játék/idle alatti fogyi/óra diagramot a következő tesztben érdemes lenne még beszurni /összeollózni :U

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#42) Sinesol válasza MiklosSaS (#39) üzenetére


Sinesol
veterán

Furyt gondolom nem sikerült kölcsönkérni. Általában ha valaki annyiért vesz vga-t akkor nem egy Radeonra költ, szóval gondolom azért.

A 390x viszont tökugyanaz mint a 290x, az a 8gb memória csak viccnek van kb rajta :D
Esetleg ha magasabb az alaporajelük, hát adj a 290x eredményekhez hozzá 2-3 plusz fpst.

1440p felbontás szerintem azért nincs, mert nagyrészt régebbi kártyákról szólt a teszt.

[ Szerkesztve ]

(#43) MiklosSaS válasza Sinesol (#42) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az 1440p jogos de a többi nem. Mivel sokan választják a Radeont is felsõ katefóriában. A 390X jobb chip es jobb hutésü. Nem csak szimplán átmatricázott kártya.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#44) mqm válasza MiklosSaS (#43) üzenetére


mqm
senior tag

1440p engem is érdekelt volna. 780 meglepően jól teljesít nálam ezen a felbontáson.

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#45) rvn_10


rvn_10
senior tag

Nagyon komoly írás, gratulálok.

Gigabyte B760M Gaming X, I5 13400, 2x16 DDR4 Corsair Vengeance 3600Mhz, NZTX Kraken X61, Sapphire Pulse RX 5600XT, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 Evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phanteks Enthoo Pro M Acrylic

(#46) szinesz.bob


szinesz.bob
senior tag

:R Nagyon jó! :R

(#47) lm83


lm83
őstag

Köszönjük :)

(#48) fogtunder


fogtunder
nagyúr

:R :R :R

I hate morning people. And mornings. And People.

(#49) B.Á.L.!.N.T


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Uh, már a cím elolvasása után tudtam ,h ez GAI írása lesz :)

Lesz mit olvasni.

[ Szerkesztve ]

(#50) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Much wow, monumentális, összeszedett és nagyon hasznos cikk.

Köszönöm! :R

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.