Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) mike1334 válasza GAI (#190) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi. lehet majd jövőre akkor "felturbózom" vele...:D Meg egy új táp is ráférne már sztem..

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#202) szinesz.bob válasza #27739904 (#185) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Aki multizik az nem használ élsimítást és mindent levesz minimumra.

(#203) villamos


villamos
őstag

A HD7850 érdekesnek tűnik, főleg ha tényleg hozzá lehet jutni 25k -ért.
Újonnan ennyiért leginkább R7 240 -et találtam, természetesen DDR3 -mal, de abból legalább 4 GB is van. :DDD

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#204) Johnnyxy27 válasza villamos (#203) üzenetére


Johnnyxy27
aktív tag

sőt csinálhatnának 8 gigás példányt felárért

"Minden jobb, ha van benne SSD" avagy "Lehet élni SSD nélkül, de nem érdemes"

(#205) MineFox54


MineFox54
őstag

Az ár-teljesítmény grafikon nagyon jó lenne :)

Egyébként jól nézem hogy egy 5850 jó választás?.

(#206) Tanisz válasza Yutani (#198) üzenetére


Tanisz
senior tag

Értem, elfogadom, van benne valami. Igaz én win7, win8.1 és jelenleg win10 alatt sem tapasztalok semmi problémát :) Természetesen eredeti windows, lehet ez is számít :)
Ettől még tuti simán fenállhatnak másoknál.
Mivel szakértő nem vagyok, így nem is vitatkozok, csak meglepődök ezeken :)
Az is igaz, hogy a min/avg/max fpst nem nézem :)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#207) djculture válasza MineFox54 (#205) üzenetére


djculture
félisten

Nekem is az van tehát magam ellen beszélek de már nem vennék 5xxx se 6xxx kártyát, legacy kártyák normális driveres támogatásuk megszűnt . Szerintem 7850 és 7870 meg reinkarnációi r7 265 és egyebek az ami még 1 év múlva is elindít bármilyen új játékot..

Nyáron én is cserélem valami ilyenre majd.

[ Szerkesztve ]

(#208) MineFox54 válasza djculture (#207) üzenetére


MineFox54
őstag

Nincs 25<= ezer forintom egy kártyára. A legdurvább felhasználás kb egy BF4 mediumon vagy highon @1600p

(#209) djculture válasza MineFox54 (#208) üzenetére


djculture
félisten

Az is biztos hogy multiba nincs ennyi fps-em mint a grafikonon bf4-be, full hd-ben médiumban 30 körül van ha sok a robbanás, 1600-ba szerintem játszhatatlan lenne. Az a grafikon singleplayer értékeket tükröz szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#210) GAI válasza MineFox54 (#205) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Igen, egy 5850-el jól jársz ha nincs pénzed GCN-es kártyára. Ahogy írják, a jövőbeli drivertámogatás nehézkes lesz, de jelenleg még jól használható.

(#211) zseko válasza villamos (#203) üzenetére


zseko
veterán

Ha jól emlékszem azt írja használt árak, így gondolom beszerezhető annyiért. Én tavaly karácsony előtt cseréltem le a 6850-em 7870-re (igaz haverral, tehát picsit olcsóbb áron mint piacon lett volna), így 15e-ből megúsztam a cserét. Odaadtam a 6850-et + 15e-et. Akkor a 6850 a piacon ~18e-et ért, a 7870OC pedig amit adott, ~35e-et. Teljesítményben kb. 50%-ot hozott gyakorlatilag mindenben, úgyhogy megérte, ráadásul már gcn-es :) Ha lecserélném a procimat, szerintem még érhetnék el javulást.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#212) villamos válasza zseko (#211) üzenetére


villamos
őstag

Arra gondoltam csak nagy hirtelen hogy a cikk hatására:
1. Meglendül a kereslet ezekre a kártyákra...
2. Magasabb áron fogják majd adni őket a tulajok...
:)

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#213) MineFox54 válasza djculture (#209) üzenetére


MineFox54
őstag

Bocs, elírtam, nem vagyok hozzászokva a 4K-s felbontásokhoz, 1600x1200-ról van szó :)

(#214) MineFox54 válasza djculture (#209) üzenetére


MineFox54
őstag

Ja, és nem multizok, sajna nem igazán van pénzem eredeti játékokra gimnazistaként. Illetve elveszik az a pár ezer forint a sok hobbim között:

hangtechnika (a tervek szerint itt fogok elhelyezkedni, ezért is megy ide a legtöbb pénz)- kellene mikrofon, végfok, keverő (zenekari is, meg DJ keverő is), hangfal, CD lejátszó
kerékpározás - kéne egy monti, (ebben egy kedves fórumtárs kisegít (BMW001), ezúton is köszönöm :R ), illetve az outimra rendes fékváltókarok
modellezés - kéne építenem egy 250-es quadcoptert
számítástechnika - kéne kb. egy komplett "új" gép (jelenlegi: Pentium D 925, 1gb ram, 9600gt), kéne egy laptop írás felmentés miatt

(#215) MineFox54 válasza MineFox54 (#213) üzenetére


MineFox54
őstag

Ügyes vagy MineFox!
A 4K 2160p :W

Fáradt vagyok már a sok bejgli után

(#216) szinesz.bob válasza villamos (#212) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Ettől nem kell tartani.
A cikk miatt mindenki jobban tud tájékozódni a teljesítményekről és az árakról.Mit érdemes venni és mit nem.

(#217) NandoXXL válasza szinesz.bob (#216) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Nem kell félni mert pofátlan árak vannak sok esetben, ennél csak a pofátlanul alkudó vevők szánalmasabbak.

- 20k fix ár.
- 14-ért elvihetem?
- Nem...
- Én vagyok a vevő kikérem magamnak :C, amúgy is drága
- Ez volt a ph egyik legolcsóbb kártyája...
- Akkor is drága a piaci árhoz képest, Én vagyok a vevő :Y
- ???

A másik:

- Boltban olcsóbb rendes garanciával
- De ez nem bolt
Admin: ez üzlet rontás!!!

PH pedig minősíthetetlen, hogy normális garancia nélkül, az eladót védi (finoman szólva megtévesztés)

Sok az átverés, túlárazás, üzletrontás. Mindenki csak figyelmesen vásároljon-áruljon (mindezt korrekten) :R

[ Szerkesztve ]

(#218) mcs válasza NandoXXL (#217) üzenetére


mcs
veterán

Nekem meg az abszolút kedvencem a fergeteges csereajánlatok tucat olyan kacatra, amik hátvakarónak se kellenek. :D
Meg se szabom feltételnek, hogy cserélek, mégis bepróbálkoznak ilyesmivel.

(#219) #83381760


#83381760
törölt tag

Profi munka a teszt és nagyon hasznos!
Hálásan köszönjük :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#220) SLYM


SLYM
veterán

köszönjük, elmentem kedvenceknek a témát, így ez lesz a harmadik. óriási segítség, ha valaki képbe szeretne kerülni a VGA-kkal kapcsolatban :R

[ Szerkesztve ]

(#221) malisonX válasza zseko (#211) üzenetére


malisonX
aktív tag

Szintén 6850-ről váltottam 7870-re. Phenom II X4-es proci 3,7Ghz-en nálam baromira nem hajtja meg rengeteg játéknál. Sőt pl. Guild Wars II játszhatatlan is a gyenge processzor miatt. Tök mindegy hogy állítgatom, a VGA alig pörög, a CPU meg majd kileheti a lelkét. :D Míg laptopomon i5 4210U+Nvidia 840M-el vígan szalad, az a vicc :) Érik a csere egy i5+alaplap kombóra... :U

[ Szerkesztve ]

(#222) Rasnac válasza malisonX (#221) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Szia
Szerintem ruházz be egy fx 4300 ra 18kért garival hozzá lehet jutni és kihajtja rendesen :) nekem egy 7850 em van amit phenom ii x4 3.6ghzel használtam lecseréltem és bár a mag órajel 3.8ghzre nőtt olyan mértékű változást tapasztalok hhogy almomban se gondoltam volna

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#223) ZeGa01


ZeGa01
tag

Milyen jó olvasni, hogy egy fehér holló (HD 2900 XT) pihen a szekrény tetején. :)

(#224) KRi2


KRi2
aktív tag

Nagyon brutkó kis teszt! Végre nem csak zsiir új cuccok, meghogy dejó az új gyorsan vedd meg. Árral feltüntetve, a legfontosabb középréteget lefedve. Erről van szó, ez kell az embereknek! Erről kéne a pH-nak is szólnia. Fixen a főoldalon lenne a helye.
:R

||| | || ||||| | ||| ||

(#225) FoLey-v válasza ZeGa01 (#223) üzenetére


FoLey-v
addikt

És ATI X1950GT AGP is ritka? :DDD

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#226) GAI válasza FoLey-v (#225) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

X1950-ből a GT elég ritka, a Pro nem annyira (még AGP-re sem)

[ Szerkesztve ]

(#227) GAI válasza ZeGa01 (#223) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

A 2900 XT pont egy kölcsönkártya volt (ahogy a nagycikk esetében is, ugyanúgy 04ahgy-tól), sajnos XT-vel nem rendelkezem, csak egy 2900 GT-m van saját, de azt meg azután sikerült szereznem, hogy lezártam a méréseket, így ebben a cikkben már nem szerepelt

(#228) GAI válasza Blindmouse (#200) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Próbáltam most egy ilyen grafikont összehozni, de sehogy nem sikerült lenyomnom az excel torkán, hogy a kártyák neveit jelenítse meg a pontok mellett (maguk a pontok jó helyen vannak). Hiába, sajnos nem vagyok egy nagy excel mágus :(

(#229) FoLey-v válasza GAI (#226) üzenetére


FoLey-v
addikt

Nekem pont olyanom van és működőképpes állapotban. :K

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#230) gbors


gbors
nagyúr

If GAI did not exist, it would be necessary to invent him :C

Köszönjük a tesztet, alaposabban végignézni még nem volt időm, de a terjedelme a megszokott maximalizmust tükrözi :)
Ill. köszönet a tesztalanyokat kölcsönadó kollégáknak is!

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#231) norbert1998


norbert1998
veterán

Azt a leborult szivarvégit! :Y

Mennyi időbe telt összedobni ezt a tesztet egy évi havilapot kitöltő teszthalmazt? :C

Jó, és részletes volt, gratulálok hozzá :C

(#232) jacint78


jacint78
addikt

Ennél logikátlanabb sorba rendezést szándékosan sem tudtam volna csinálni gecó. Ha valami minimum beállításon (mivan?) 200+ FPS mellett 1-2-vel kevesebbet tudott, akkor már lejjebb került, miközben olyan beállításon amivel valójában használják a kártyát lényegesen jobb volt... :W :(

[ Szerkesztve ]

type your text here..

(#233) Blindmouse válasza GAI (#228) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Ha feltöltenéd mondjuk google spreadsheet-be csak az adatokat, akkor ránéznék. Mondjuk pont nincs a gépen excel, de lehet valaki más is meg tudná oldani.
Mondjuk a nyers adatok magukban is nagyon érdekesek és hasznosak lennének.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#234) GAI válasza Blindmouse (#233) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

(#235) GAI válasza jacint78 (#232) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Ez megint egy olyan megközelítés, mint ha ez a teszt a high-end kártyákról szólna csak, holott elsősorban NEM azokról szól! Mi az hogy "olyan beállításon amivel valójában használják a kártyát"? Melyik kártyára értelmezed ezt? A 8500 GT-t ugyanolyan beállításon használod, mint a 980Ti-t? Mi alapján szabnád meg a Full HD + max detail eredményt rendezési alapnak? A másik oldalról közelítve akkor ugyanúgy kifogásolható lenne, ha a gyenge kártyák közül mondjuk az egyik 2,3 a másik meg 2,5 FPS-t tudott ilyen beállításokkal, ami akár mérési hibahatáron belül is lehet, ám alacsonyabb részletességgel a másik a gyorsabb, akkor miért került volna előrébb? A grafikon rendezése értelemszerűen a legnagyobb érték alapján történt, másodlagos és harmadlagos rendezési szempont pedig a további 2 minőségi szint volt. Arról hogy egyes kártyák (jellemzően a felső kategóriás Radeonok) alacsony részletesség mellett lassabbak, mint a GeForce-ok, nem én tehetek. Még így is sok helyen volt rá példa, hogy a Radeonok processzorlimiténél vágtam meg a grafikont, és a GeForce-ok kicsivel gyorsabbak voltak ennél, de ha azt úgy hagyom, akkor még nagyobb lett volna itt a felháborodás.

(#236) ZooLLeR válasza GAI (#234) üzenetére


ZooLLeR
tag

Azt a rohadt!
Ez kegyetlen nagy adathalmaz.
Brutális!
(Bocs,ezt nem tudtam máshogy kifejezni :Y )

Farhát eladó.

(#237) b. válasza jacint78 (#232) üzenetére


b.
félisten

És ezt értelmes, kulturált hozzászólással, tisztelve a másik ember munkáját és úgy kifejtve a véleményed nem menne? "gecó"

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#238) jacint78 válasza GAI (#235) üzenetére


jacint78
addikt

A középkategóriákra, a 8500-as értékek egyáltalán nem érdekelnek mert minek, nyílvánvaló, hogy manapság annyit tudnak, hogy képet adnak másra nem jók és csak a két szélső értéket vetted alapul miközben épp a legtöbbet használt, középkategóriában van kaotikus elrendezés.

Íme egy jó példa a 760 felett egy halom kártya van ami csak 1280x720-ban minimum beállítás mellett tudott jobb lenni néhány FPS-el ami százalékos arányban is nagyon kevés. Ki játszik ilyen kártyával 1280x720-on minimum beállításon? Közben a közepes és magas beállításban amivel minden épeszű ember játszik, mindvégig lényegesen jobb a 760 és abszolút játszható FPS-t produkál az összes és igazából csak a 660ti ami tényleg jobb!

[ Szerkesztve ]

type your text here..

(#239) GAI válasza jacint78 (#238) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Szerintem ezek az eredmények így is jól leolvashatók, a kártyák végső sorrendjét pedig úgyis megmutatja a végeredmény grafikon. Semmi nem indokolja, hogy kiragadjunk egy teljesítményszintet, és csak azzal foglalkozzunk, csak mert téged épp az érdekel, mert mást meg lehet, hogy nem az fog. Mi az hogy "minden épeszű ember" olyan beállítással játszik? Mondd ezt annak, aki csak 10-15k-t tud kártyára költeni! És ha hiszed ha nem, olyan emberből van több! Az esetek többségében olyan kérdéseket kapok, hogy max 20k-ért milyen kártyát érdemes venni, és nem olyat, hogy GTX 760-at vagy 660Ti-t vegyen! Nem véletlenül szerepelt háromféle minőségi szint a cikkben, és a kártyák felsorolása árkategóriákra bontva. Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy ez a cikk így elégíti ki a legtöbb ember igényét, és talán nem véletlen, hogy csak azoknak nem tetszik, akik eleve félreértették a koncepciót, és csak a high-end vasak küzdelme érdekli őket.

[ Szerkesztve ]

(#240) jacint78 válasza GAI (#239) üzenetére


jacint78
addikt

Mi az hogy "minden épeszű ember" olyan beállítással játszik? Mond ezt annak, aki csak 10-15k-t tud kártyára költeni! És ha hiszed ha nem, olyan emberből van több! Az esetek többségében olyan kérdéseket kapok, hogy max 20k-ért milyen kártyát érdemes venni, és nem olyat, hogy GTX 760-at vagy 660Ti-t vegyen!

Nyílván arról van szó, hogy akinek ilyen kártyája már van, vagy ennyiért akar venni kártyát, az nem fog minimumon játszani és nincs is értelme összehasonlítgatni őket a 20K-s kártyákkal. Az említett táblázat szerint jobban megy a 750ti, miközben olcsóbb, gondold már végig... Egy laikus nem fogja a számokat nézni, csak a listát! Ja és nem ez az egy eset ahol ilyen logikátlan a sorrend és nem csak ebben az áraktegóriában, de gondolom nem akarod, hogy mindet belinkeljem.

b.

És ezt értelmes, kulturált hozzászólással, tisztelve a másik ember munkáját és úgy kifejtve a véleményed nem menne? "gecó"

A jó munkát maximálisan tisztelem, de ezek a táblázatok félrevezetők, ez nem jó munka, de kár érte! Elismerem, hogy sok idő ment rá, csak jobban át kellett volna gondolni az eredmények kiértékelését.

type your text here..

(#241) b. válasza jacint78 (#240) üzenetére


b.
félisten

nem értelek.Hogy lehetett volna egy táblázatban ilyen régi kártyákat és az újakat összehasonlítani azonos játékokon belül? gondolom aki 9800 GT- vesz, azt nem az fogja érdekelni, hogy fut e FHD ban e valami, hanem hogy alacsony felbontásban egyáltalán tud e játszani. Aki 760 GTX et vesz az elolvas egy tesztet róla amivel össze van hasonlítva max 1 generációval aztán kész. Aki meg régi kártyát vesz, annak viszont egyértelműen lejön, hogy az a kártya hogy viszonyul egyes játékokhoz és a mai kártyákhoz. Ez a táblázat azoknak segítség akik öreg kártyát vesznek, nem pedig annak, aki a 760 és a 770 GTX között vacilálnak.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#242) GAI válasza jacint78 (#240) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Aki csak a listát akarja nézni, annak ott a végső erősorrend lista, és az ár/érték arány lista! Akit pedig az egyes játékok alatt elért teljesítmény érdekli, az csak megnézi már a számot is mellette... De egyébként van egy sokkal prózaibb oka is annak, hogy miért így van rendezve a lista! A maximális minőségi szintet ugyanis jópár játék esetén nem minden versenyző tudta lefuttatni! Ahol a dx10-es kártyákkal nem lehetett maximum közeli állásba állítani a grafikát, ott azokat nem mértem le maximumon. Ha egy ilyen játéknál a max detail szerint lenne sorrendezve a grafikon, akkor az látszana, hogy az összes dx10-es kártya a sor végén van, holott a többi minőségi szinten sokkal gyorsabbak, mint pl a GeForce GT 430. Na így lenne csak igazán áttekinthetetlen és megtévesztő a grafikon! Egy szó mint száz: a cikk koncepciójához, és a lemért kártyák halmazához ez a sorrendezés passzol a legjobban. De akinek ez így nem tetszik, annak itt vannak a nyers adatok és olyan sorrendezésű grafikont készít belőle, amilyet szeretne. Részemről ezzel ezt a témát lezártnak tekintem.

(#243) jacint78 válasza b. (#241) üzenetére


jacint78
addikt

nem értelek.Hogy lehetett volna egy táblázatban ilyen régi kártyákat és az újakat összehasonlítani azonos játékokon belül?

Komolyan nem fogjátok fel, hogy azonos korú kártyákról beszélek és már ott is nagyon kaotikus a helyzet? Amúgy ez a másik amit nem is mertem megemlíteni sem, hogy semmi értelme nem volt egy táblázatba rakni őket és pláne ráengedni a 8500-akra a FHD felbontást és magas beállítást amikor még az alacsony beállítás is működésképtelen volt, na ez időpocsékolás volt. Legalább két kategória kellett volna, és a többit alacsonyabb felbontással tesztelni, neagyjisten régebbi játékokkal, akkor hasznos információk is kijöhettek volna.

Tessék az áhított 20K árkategória... A 4870 jobban dolgozik közepes és magas beállításban is szinte az összes "felette" lévő kártyánál a grid-ben, mégis a látható lista legaljára került totálisan értelmetlenül csak azért mert sosem használt értelmetlen beállításban nemt udodd 200FPS-t..... Nem és nem, ezek a listák totál értelmetlenek! Ha valaki egy adott játékhoz keres kártyát ami nagyon gyakori és azt sem tudja mi az az FPS, azt csúnyán félreveztik ezek a listák, hát vegyétek már észre!

type your text here..

(#244) zoltanz válasza jacint78 (#243) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Egyetértek, kellett volna csinálni egy 1-2 szerényebb hardver étvágyú tesztet is, középkategória alattiaknál, 720p-ben medium-on (esetleg AA-val).
Szegény 8500GT azt sem tudta hol van. :D (Fary Cry 4, BF4, GTA5, Grid, Test Drive Unlimited 2, METRO Last Light meg amiken el sem indul hasonló kari The Witcher III, Project Cars)

Amúgy szép munka, a teszt, le a kalappal.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#245) Shing válasza jacint78 (#243) üzenetére


Shing
őstag

Amúgy ki az a hülye aki csak azt nézi, hogy hanyadik helyen áll a kártya? :F Nekem HD6870-es kártyám van és kapásból kinéztem a közepes felbontás/beállítás értéket vagy a HD-t, le sem szarom, hogy mit tud FullHD-ban GTA5 alatt. Ahhoz pedig nagyon jó, hogy lássam mennyire elavult ha csúcsgrafikán szeretnék játszani. Nem igaz, hogy valaki még ebben is csak a negatívat tudja kiszúrni.

(#246) vicces


vicces
addikt

én most akarok gépet újitani. és felmerült az ötlet, hogy veszek egy régebbi kártyát. a kérdés viszont pont az volt nálam, hogy hogy viselkednek ezek a kártyák 2015-ben a mostani játékokkal, lehetőleg minél magasabb felbontással.
a kritikusok véleményéből az jön le nekem, hogy ha valakinek régi kártyája van az játszon csak szépen régi játékokkal alacsonyabb felbontáson, mert csak igy lesz élvezhető a játék. és épp ezért szart sem ér a teszt.
szerintem meg nem! de épp ezért is nem fogok pöcsölni, inkább megspórolom a felárat és veszek egy újabb kártyát. a régeknek amik még ma is használhatóak, a mi környékünkön még mindig megkérik az árukat sajnos.

:)

(#247) mcs válasza Shing (#245) üzenetére


mcs
veterán

Dolgoztál már kereskedelemben? Akkor döbbennél rá, hogy mennyi a tudatlan ember. :)
Bár itt a fórumon sokunknak nem jelent gondot kimagozni a tesztet, de Jácintnak igaza van abból a szempontból, hogy egy totál laikus kissé el fog kavarodni rajta.

(#248) jacint78 válasza Shing (#245) üzenetére


jacint78
addikt

A vásárlók 80%-éka. Ahogy a kolega is mondja, igaza van. :DD

type your text here..

(#249) szinesz.bob válasza mcs (#247) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

De ha elolvassa hogy ajánlott akkor megérti nem?

(#250) zoltanz válasza Shing (#245) üzenetére


zoltanz
nagyúr

A összesített táblázat szerint pl GT220-nál 50%-al jobb egy 9600GT stb. :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.