Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) zol84 válasza Athoszka (#800) üzenetére


zol84
tag

Nálam is villog a proximity sensor néha. Sztem valamelyik "okos" extra miatt ragad be. Okos tájolás , inteligens hívás...stb
Szerk. Kipróbáltam, kikapcsoltam minden vackot, most ha feloldom a képernyőzárat max 2 mp-ig villog.

[ Szerkesztve ]

(#802) Graphics válasza zol84 (#801) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Intelligens hivas az ami bekavarhatja

De ha lebirnam forditani rendesen a kalibralast, akkor neki lehetne kezdeni,.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#803) zol84 válasza Graphics (#802) üzenetére


zol84
tag

Igazából ha nem szívja le az akksit engem nem zavar. Az értesítés led kiherélése annál inkább. :(((

(#804) Graphics válasza zol84 (#803) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

S650-esen jol megy ez a rendszer. Nem onnan lett portolva szerencsere han forraskodja is volt ennek, na meg a hivatalos verzio is ez

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#805) gulupeti válasza Graphics (#799) üzenetére


gulupeti
senior tag

A proxy villog, nem pedig az értesítési led.
Nekem is ilyen telefonom van, a romodat még nem próbáltam, csak tudom, hogy a gyári romnál is van ilyen. (Másik telefonnál sohasem láttam még ilyen villogást.)
Proxy az a Lenovo felirattól balra van, az értesítési led pedig jobbra.

(#806) bucihost válasza gulupeti (#805) üzenetére


bucihost
senior tag

A proxy villogás nekem is jelen van, nekem az Autómata fényerő miatt csinálja, de ha belövi a fényerőt akkor abba hagyja. Nálam 1-2 app nem működik. PL facebook. elindul az app, beírnám az emailt erre kilép. Messenger jól működik.

(#807) zol84 válasza bucihost (#806) üzenetére


zol84
tag

Facebook nálam hibátlan. Próbáld meg törölni az alkalmazások menüben a gyorsítótárat, meg amit lehet még ott. Youtubenál bevállt egy másik telón ez a módszer.

(#808) Athoszka


Athoszka
tag

Recovery-t ellenőrizte már valaki? Nekem nem jó, nem tudok belèpni. Csak villan egyet a kèpernyő.

(#809) zol84 válasza Athoszka (#808) üzenetére


zol84
tag

Hogy kell belépni ? Nekem csak factory mód sikerült eddig...

(#810) Athoszka válasza zol84 (#809) üzenetére


Athoszka
tag

Legegyszerűbb a mobileuncle progival. Itt már a le és fel hangerő gomb ès a bekapcsoló gomb egyszerre. Ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

(#811) zol84 válasza Athoszka (#810) üzenetére


zol84
tag

Nem lép be csak villan a kijelző nekem is.

(#812) Athoszka


Athoszka
tag

Én visszatértem a 4.2.2-re. Ott a gps használhatóbb. Az alföld közepén nem rak a szántóföldre és a jelet nem szokta egyáltalán elveszíteni. Bár ritkán használom navigációra. Az endomondo-t használom sokat, ott meg a a gps tűrhető.
Inkább számomra az értesítési led ami fontos. Nem tudtam még életre kelteni minden alkalmazásnál a vibe romnál.

(#813) zol84 válasza Athoszka (#812) üzenetére


zol84
tag

Nekem egyelőre marad. Ezzel legalább tudok telefonálni normálisan, nem ragad be a proxi sensor. Gps.t nem használom. Akku idő mint ha sokkal jobb volna. Értesítés ledet mivel próbáltad beállítani? Nekem semmivel nem sikerül beállítani. Mintha nem is lenne.

(#814) Athoszka válasza zol84 (#813) üzenetére


Athoszka
tag

Nekem csak hosszabb telefonálás esetén ragadt be. De arra megcsináltam, hogy a kikapcsoló gombbal meg lehet szakítani a hívást. Meg a hangerő gombbal is visszajött nekem a képernyő.
Helyesebben írva nekem sem sikerült semmivel sem beállítani az értesítési ledet. Próbálkoztam egy pár programmal. Ez még fontosabb számomra mint a gps. Meg nekem valamiért a facebook is halott volt.

(#815) Ste válasza Athoszka (#814) üzenetére


Ste
addikt

Màs telefonoknàl busybox kiegèszìtèssel lehet èrtesìtèsi ledkènt hasznàlni az alsò gombsort, vagy egyèb ledet.
Esetleg ennek keressetek utàna

Az Endomondot-t milyen GPS beàllìtàsokkal hasznàlod? A-Gps ès Mobil hàlòzat hozzàfèrèse kikapcsolva?

(#816) Graphics válasza Ste (#815) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Gravitybox ment az alap 4.2.2-esen minden gond nélkül.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#817) Athoszka válasza Ste (#815) üzenetére


Athoszka
tag

Legtöbb esetben engedélyezve van. Mivel a mobilnet szinte állandóan megy.

[ Szerkesztve ]

(#818) zol84 válasza Graphics (#816) üzenetére


zol84
tag

A gravity boxal se lehet vezérelni a ledet. :( Remélem lenovoék kijavítják a későbbiekben. Duliee,baralajbi köszi a romot , le a kalappal! :R

(#819) mizikm


mizikm
csendes tag

Sziasztok!
Esetleg találkozott valaki már olyan problémával, hogy a pár napos gyári andoiddal 4.2.2 rendelkező s660 fogja magát és gyakran újraindul, bármilyen helyzetből, de leggyakrabban feloldás után. Első androidos készülékem, úgyhogy nem nagyon vágom, hogy mi lehet, de szofver problémára gyanakszom. Minidealről lett rendelve, érdemes ezért visszaküldeni, vagy egy android újra telepítés segíthet? Please aki tudja a megoldást kérem ossza meg velem. Előre is köszönöm.

(#820) Graphics válasza mizikm (#819) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Érdemes vagy egy gyári beállítást csinálni.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#821) Athoszka válasza mizikm (#819) üzenetére


Athoszka
tag

Elsőnek csinálj mentést a mostani rom-ról, hogy legyen meg a kapott rom, ha vissza kellene küldeni. Utána próbálkozhatsz új rom telepítésével és tesztelheted, hogy megoldódik-e a probléma.

(#822) Robi_73 válasza mizikm (#819) üzenetére


Robi_73
őstag

Szia!

Én nem piszkálnám! Ahogy írták, gyári beállítások vissza állítása és én egy másik sim kártyával is kipróbálnám. Amennyiben megmarad a hibajelenség, én visszaküldeném.

Robi73

(#823) bucihost


bucihost
senior tag

Sziasztok!

A gyári romban volt olyan lehetőség, hogy a tárcsázóban kiírta az adott szám (kimenő / bejövő) Országát és - vagy városát. Az új 4.4.2 Vibe UI 2.0-ban nem találok ilyen beállítást. Nincs is ilyen beálítás, vagy rossz helyen keresem? válaszokat köszi előre is. :R :R

(#824) zol84 válasza bucihost (#823) üzenetére


zol84
tag

Nézegettem most, de nem találok ilyen beállítást.

(#825) zol84


zol84
tag

Üzemidő milyen nálatok kitkat alatt? Nekem úgy tűnik sokkal jobb lett a kijelzése. Arra gondolok h nem zuhan le 30 perc alatt 80 alá aztán megáll egy darabig.

(#826) Beken


Beken
csendes tag

Sziasztok!
Mennyire karcálló a kijelzője? Milyen védelemmel van ellátva?
Egy sony Xperia P-t cserélném le egy S660-ra esetleg S960-ra. Szerintetek melyikkel járok jobban,
Akksi terén tudom, hogy a 660 jobb. Más téren a 960.
sziasztok
Norbi

(#827) JonC válasza Beken (#826) üzenetére


JonC
csendes tag

az én S660-om pár hetes, nincs tokban, nincs fóliázva, de egyelőre egy darab karc nincs a kijelzőjén.

Never attribute to malice that which is adequately explained by stupidity.

(#828) Beken válasza JonC (#827) üzenetére


Beken
csendes tag

Köszi az infót! Meg vagy elégedve a telefonnal? Akksi mennyit bír?

[ Szerkesztve ]

(#829) D2D


D2D
újonc

Sziasztok!
Még csak pár napja használom az S660-at és nagyon meg vagyok vele elégedve. Egy egyszerű kérdésem lenne a profikhoz, nevezetesen, hogyan tudnám megnövelni a betűméretet a bejövő híváskijelzésnél?
Várva a megoldást köszönettel: D2D

(#830) lbarna válasza Beken (#826) üzenetére


lbarna
tag

2 hónap használat alatt semmi karc.
Igaz niklin tok van a hátulján.

Akksi kb 2 nap nálam.
Gps-el vannak gondok, de meg lehet oldalni.

Én a P780-ast S660-ra váltottam és azt most S860-ra.
Szerintem nézd meg azt is.

Huawei m3, Asus ZenFone Max 32Gb

(#831) nyulkoma


nyulkoma
újonc

Nálam hívásnál gerjedő ,recsegő hang van a hívott fél telefonján. Valaki valami ötlet?

(#832) JonC válasza Beken (#828) üzenetére


JonC
csendes tag

2-3 napot használattól függően. amúgy általában véve is meg vagyok vele elégedve, összerakott kis cucc ez (szoftveresen és hardveresen is).

Never attribute to malice that which is adequately explained by stupidity.

(#833) Beken


Beken
csendes tag

Vacilálok az S660 és A806 között. De lehet az utóbbi mellett döntök. Jövő héten lehet meg is rendelem.

(#834) CoolBoy323 válasza Beken (#833) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

oké XD :DDD

(#835) zol84


zol84
tag

Na emberek, eddig eljutottam a jelzőfénnyel kapcsolatban. Most kellene valaki nagyon okos :D nem lehet valahol ezeket a kinai programokat kicserélni másra?

Szerk képet nem rakja be... :W
Lényeg h bejött egy egyéb menüpont a jelzőfény beállítasoknál, sina weibo ,weixin, qq van csak.

[ Szerkesztve ]

(#836) zol84 válasza zol84 (#835) üzenetére


zol84
tag


Ezt akartam berakni...

(#837) zol84 válasza zol84 (#836) üzenetére


zol84
tag

Csak én vagyok béna vagy Lightflow progival működik másnak?

(#838) bucihost


bucihost
senior tag

Sziasztok!

Az új VIBE 2.0-val ki hogy boldogul? A nálam jelentkező gondok: Alvó állapotból sokszor nagyon nehezen tér észhez, névjegy kezelő, sms kezelő hívás lista iszonyatosan lassú, és nem is működik rendesen. van kb 500+ névjegy (céges + privát dupla sim) viszont nem találja meg őket. ha hív valaki akkor kiírja a névjegyet, de a névjegyek közt nincs ott. "Névjegyek keresése | Összesen 80" ?! :F (be van kapcsolva h minden névjegyet jelenítsen meg). Valamint random brutál módon belassul a készülék, appok alig akarnak elindulni stb. valakinek valami ötlete esetleg? :R

(#839) zol84 válasza bucihost (#838) üzenetére


zol84
tag

A névjegyekhez: nálam is volt ilyen , szerencsére nincs ennyi névjegyem. Asszem ha a csoportokra rámész ott kiírja mennyi névjegy van pontosan. Nekem most kezd Beállni a rendszer proxi szenzor jól működik... Kopp kopp. Akksi is jó. Néha előfordul h nem ébred egyből de utána jó.ilyen hiba ritkán van nálam. Ja kikapcsoltam minden sz@rságot. Csak az automata fényerő + közelségérzékelő van bekapcsolva. Kár h ennyire halott ez a topik amugy, nem olyan rossz kütyü ez h mindenki eladja...
Szerk. Lassulás ellen : nem szoktad a cleanert használni?

[ Szerkesztve ]

(#840) bucihost válasza zol84 (#839) üzenetére


bucihost
senior tag

Napi szinten futott a clean. Sajna nekem az ébredés gond sokszor előfordult. A névjegyes gond nem változott. Viszont a tegnapi nap érdekes dolog történt. Hívás közben kifagyott a telefon. Aksi ki aksi be > bootloop ?! :F Legalább volt 1-2 óra nyugtom, hogy nem csörgött... :D
Arra a döntésre jutottam, hogy keresek valami más romot (vibe2.0).
Találtam is, igaz angol, de első ránézésre tökéletes. Névjegyeket rendesen kezeli, nem fagy le (legalábbis eddig).

Kérdés: A magyar rom milyen alapokon nyugszik?
Az angol (orosz):

(#841) zol84 válasza bucihost (#840) üzenetére


zol84
tag

Ez melyik rom? Nekem cn es van fönt. Felmegy a row is a telóra?

(#842) zol84


zol84
tag

Sziasztok! Már lehet kapni itthon is ilyen telót. Valaki nem töltené föl a romot amivel árulják? :)

(#843) Moonline.


Moonline.
aktív tag

Halú.

Kipróbáltam a 3 key combot és rájöttem hogy van recovery a telón, ami erre a névre hallgat: rua1 autoCMM v5.5.0.4 for Lenovo S660.

Namost olvastam ebben a cikkben hogy fel lehet tenni ezt a battery management progit, de nincs rootolva a teló, azt írja a root explorer. Ezt akarnám megcsinálni, de amikor kiválasztom recoveryben a megfelelő opciót, ezt írja: "Can't mount /sdcard/"

Mit kéne tennem?

(#844) Moonline. válasza Moonline. (#843) üzenetére


Moonline.
aktív tag

Ezt csinálnám amúgy.

(#845) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Sziasztok!
Már egy ideje használok S660-at és fel is dobtam a Duliee és Baralajbi által megspékelt VIBE 2.0-t amit köszönök nekik ), de a gps-t sehogyan sem tudom életre kelteni. Próbáltam gyári visszaállítással is meg különböző gps programokkal is, de semmiért nem akarja látni a műholdakat.
Valahogyan rá lehet venni, hogy lássa a műholdakat? :F

To protect and serve!

(#846) hege21


hege21
senior tag

Lassan megérkezik a S660....
Melyik romot ajánlanátok?

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#847) hege21 válasza hege21 (#846) üzenetére


hege21
senior tag

Nem nyilatkozik senki :F
Akkor marad a gyári egyenlőre....

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#848) zol84 válasza hege21 (#847) üzenetére


zol84
tag

Nekem a baralajbi féle van. Nagyjából bezárt.

(#849) zol84 válasza zol84 (#848) üzenetére


zol84
tag

*bevált

(#850) gabek_ válasza zol84 (#849) üzenetére


gabek_
tag

Sziasztok,

Hogyan root-oltátok 4.4.2 -vel?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.