Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Athoszka


Athoszka
tag

[ Szerkesztve ]

(#152) Hubzsi


Hubzsi
tag

Sziasztok! Ez az utolsó aksis posztom szerintem ezen a téren nagyon rendben van a cucc

(#153) Bpisti84


Bpisti84
tag

Sziasztok!

Rendeltem én is egy ilyen masinát.
Tudtok esetleg másik fórumról, ahol kicsit jobban össze vannak szedve a dolgok(pl: CWM,ROM,Backup)?

A P780-hoz nagyon jó fórum van itt a prohardveren.

[ Szerkesztve ]

(#154) Lecs@ válasza Bpisti84 (#153) üzenetére


Lecs@
addikt

Szia ! Sajna nincsen. De még Romot se nagyon találok egyenlőre.

512 GB

(#155) Hubzsi


Hubzsi
tag

Remélem lesz rá. Az s650 is nehezen indult de azért már van ra felhozatal szépen

(#156) Lecs@


Lecs@
addikt

Kamerával nagyon nem vagyok barátságban. Remélem csak szoftveres gond van, és KitKattal is javul. Vagy nézek valami használhatóbb alkalmazást.

512 GB

(#157) klogw válasza Lecs@ (#156) üzenetére


klogw
aktív tag

+(#109) klogw
Igen, fentebb én is tévedtem. Laptopon néztem csak, majd később, amikor rendes monitoron is láttam, hát elhúztam a szám, de talán szisszentem is egyet. Különösen a fenti első képen az a homogén szürkeség, az valami borzasztó.

[ Szerkesztve ]

(#158) Hubzsi válasza Lecs@ (#156) üzenetére


Hubzsi
tag

Mi a gondod vele? Maga a program vagy a képek minősége?

(#159) Lecs@ válasza Hubzsi (#158) üzenetére


Lecs@
addikt

A képek. Nem ehhez szoktam. De bízom benne, hogy szoftveresen javul még.

512 GB

(#160) Hubzsi válasza Lecs@ (#159) üzenetére


Hubzsi
tag

Nekem nem volt gondom vele. Az előző Xperia P - ém sem csinált jobb képeket.

Bár nekem a telefon kamerákkal kapcsolatban soha nincsenek magas elvárásaim...

(#161) Lecs@


Lecs@
addikt

Ezt már 2 napja találtam. 4.4.2 Letöltőlink, telepítési infó. Több kommentet is olvasok, és stabilnak írják. Vsjon mi ez, és merjem-e ? [link]

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#162) 426os válasza Lecs@ (#161) üzenetére


426os
őstag

Egy vicc az az oldal, felejtsd el. Kb minden típushoz leírják a frissítés menetét (még p770 is van :D ) és egy az egyben ugyanazok a kommentek mindegyik leírás alatt.

[ Szerkesztve ]

.

(#163) Lecs@ válasza 426os (#162) üzenetére


Lecs@
addikt

Ezért nem csinálok hülyeséget. vibeui.com, needrom.com és estleg a 4PDA.ru amiket szoktam nézni.

512 GB

(#164) 426os


426os
őstag

Egyébként a GPS-ről mik a tapasztalatok?
Lassan csereérett lesz a P770 és jelen pillanatban az S660 és a Hongmi 1S a befutó, de mindkettőről még elég kevés az infó.
A GPS viszonylag fontos lenne, ha épp használnám, nem szeretnék mindig bűvészkedni előtte.

.

(#165) denorbi


denorbi
tag

Tegnap sikeresen megérkezett a kicsike. Most barátkozunk, egyenlőre annyi zavaró, hogy nem tudom állítani a gombok fényerejét és világítási idejét. GPS-t majd tesztelem!

[ Szerkesztve ]

(#166) Hubzsi válasza 426os (#164) üzenetére


Hubzsi
tag

Hali!

Gps nekem megy gond nélkül. Bocs az ocska minőségért de tablettel vettem fel
[link]

(#167) 426os válasza Hubzsi (#166) üzenetére


426os
őstag

Köszi! És ez lakásban? Nem rossz!

.

(#168) Hubzsi válasza 426os (#167) üzenetére


Hubzsi
tag

Igen, tegnap mertem szabad teren kb 25mp volt amire jelet kapott. Annyi hogy igazi városi körülmények között még nem próbáltam

(#169) Lecs@ válasza 426os (#167) üzenetére


Lecs@
addikt

Én is elégedett vagyok a gps - el.

512 GB

(#170) 426os válasza Lecs@ (#169) üzenetére


426os
őstag

Valakinek esetleg P770-el van összehasonlítási alapja? Bár ahogy elnézem az eddigi beszámolók alapján a különbség ég és föld az S660 javára..

.

(#171) Iszapvarju


Iszapvarju
csendes tag

Sziasztok,

Most gondolkozom, hogy rendelek egy ilyen telefont, mert kinézetre nagyon tetszik, és a nem túl nagy elvárásaimnak teljesen megfelel.

Pár kérdésem lenne, amiben remélem tudtok nekem segíteni.

1. Jól értelmezem az internetes oldalakon, hogy egy világosabb és egy sötétebb szürke hátlapú verzió is van, vagy csak egy? Mert van ahol dark grey-nek, van ahol silvernek, van ahol titaniumnak hívják, és engem a világosabb érdekelne, nehogy rosszat rendeljek véletlenül.

2. Honnan érdemes megrendelni? Nagy a különbség, hogy mi található a csomagban, vagy ez szinte mindenhol megegyezik? Tmallboxon például nem látok említést fülhallgatóról, az nem gyári tartozék?

Előre is köszönöm a segítséget.

(#172) 426os válasza Iszapvarju (#171) üzenetére


426os
őstag

Nekem ugyan nincs ilyen telefonom, de:
1. Csak egyféle, fém hátlappal van, hogy a kínainak éppen mi jut erről eszébe és mihez hasonlítja a színét, amikor írja a hirdetést az egyéni dolog.

2. Ha van is fülhallgató hozzá, sokat ne várj tőle, max telefonálásra jó, másra nem. Ha nincs, akkor is kapsz itthon ilyen minőségűt 500-1000Ft-ért. Ez ne legyen szempont.
Szinte mindegyik webshop szokott adni védőfóliát meg valami alap műanyag/gumi tokot a telefonokhoz, a Minideal videójában mutatják is.

.

(#173) denorbi válasza Iszapvarju (#171) üzenetére


denorbi
tag

Hello! Én tmallbox - ról rendeltem és ott találtam legjobb áron plusz kupon kóddal még olcsóbb! DHL el másfél hét alatt meg jött

(#174) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Megérkezett hozzám is egy készülék.

Ez Nem VibeUI. a Lenovonál valamiért ez a készülék nem kapta meg. Mindössze a régi Lenovo-s felületet skinezték át.

Alapjaiban egy AOSP ROM , funkcióiban is. pár dologgal kiegészítve.

Olyan az egész, mintha EU piacos modell lenne.. Teljes el van vágva a frissítés.

Semmi kínai, 95%-ban magyar a rendszer, pár helyen minimális angol... Ha nem tudnám, hogy nem jönnek, azt hinném , hogy jönnek :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#175) klogw válasza Graphics (#174) üzenetére


klogw
aktív tag

"Teljes el van vágva a frissítés."
Ezt mire kell érteni?

(#176) Graphics válasza klogw (#175) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hogy nincs arra. :)

Nincs benne a menüpontban, teljesen ROW rom-ról beszélhetünk.

Minden úgy van belőve, hogy véletlen se tudjon EN/CN lenni...

Amúgy ROMból is mindössze 3 található az orosz Lenovo fórumon.

Előny, vagy hátrány, el lehet dönteni. Ez nem VibeUI, annyi biztos, csak hasonlít rá.

Viszont stabil, gyors, és gördülékeny.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#177) Iszapvarju


Iszapvarju
csendes tag

Köszönöm szépen a válaszokat!

Akkor körbenézek és hamarosan rendelek is egyet szerintem, mert külsőre nagyon bejön, és nekem az is fontos volt, hogy 5"-nál kisebb legyen, úgyhogy tökéletes.

Amire én használom, arra bőven elég 4 mag 1gb rammal :)

(#178) Moonline.


Moonline.
aktív tag

Hali!

Valaki rendelt már ebay-ről ilyen telót? Elég jó árban van, egy 10-est tudnék rajta spórolni minimum.

(#179) Graphics válasza Moonline. (#178) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tedd ra az afat. Mivel mindent megfognak a telefon es a tabletet foleg.

52 ezer kb

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#180) 426os válasza Moonline. (#178) üzenetére


426os
őstag

Webshopokban ~$10-al kevesebb és ott talán még fél év gari is van..

.

(#181) Csabi025


Csabi025
csendes tag

Sziasztok!

Valaki segítsen nekem. Vettem egy Lenovo S660-ast és sajna frissítettem a romot rajta. Elszállít a magyar nyelv és google áruház is, pedig azzal volt. Valaki, akinek ilyen S660-as magyar van nem tenn e közzé egy biztonsági mentést vagy nem tud olyan romot, amit le tudok szedni és magyar? PLEASE!!!

Amit ma megvehetsz, ne halaszd holnapra!

(#182) denorbi válasza Csabi025 (#181) üzenetére


denorbi
tag

tárgytalan

[ Szerkesztve ]

(#183) Graphics válasza Csabi025 (#181) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Fura, nekem nincs frissites menupont se.

Ugy nezki van CN es ROW ebbol is

Latom needromon mar erdeklodtel is :D

Ami most van rajta arrol tudsz kepmentest dobni, a settings pl erdekelne, meg az allapotsor resze

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#184) Csabi025 válasza Graphics (#183) üzenetére


Csabi025
csendes tag

Persze, de csak délután. De rommentést tudsz felrakni esetleg? Mi a rom neve build száma pontosan, ami magyar? Hátha megtalálom valahol. Senkinek ötlet?

Amit ma megvehetsz, ne halaszd holnapra!

(#185) hunaqua válasza Graphics (#183) üzenetére


hunaqua
addikt

Igen,ebből is van CN és Row verzió.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#186) Graphics válasza hunaqua (#185) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Viszont Vibe-os nem tudom melyik. Mert ami nekem van az AOSP alapu erosen

Tiszta Vibe, mint az S650-en olxat nem talaltam

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#187) hunaqua válasza Graphics (#186) üzenetére


hunaqua
addikt

http://yadi.sk/d/AbWtA21MMrknP

...egy CN

Ez meg egy Row

http://yadi.sk/d/aQtpZVP8P5633

Nem tudom próbálni,nincs még ilyen telefonom. :)

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#188) Csabi025 válasza hunaqua (#187) üzenetére


Csabi025
csendes tag

Köszönöm, ki fogom próbálni.

Amit ma megvehetsz, ne halaszd holnapra!

(#189) hunaqua válasza Csabi025 (#188) üzenetére


hunaqua
addikt

A Cappa által készített CWM az CN alapú (köszönet Neki érte). Elvileg az kell Neked is.Ezután majd keresünk valami jó Rom-ot.
Erősen befolyásol az,hogy nincs ilyen telefonom még. :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#190) Csabi025 válasza hunaqua (#189) üzenetére


Csabi025
csendes tag

Csak hogy jól értem-e erre gondolsz Cappa félén?
https://yadi.sk/d/AbWtA21MMrknP
Köszi előre is

[ Szerkesztve ]

Amit ma megvehetsz, ne halaszd holnapra!

(#191) hunaqua válasza Graphics (#174) üzenetére


hunaqua
addikt

Ezt az üzenetet kaptam Cappa72-től

"Ha valakinek van row verziós szoftvere telepítve a telefonra, akkor szóljatok, aztán a szükséges fájlokból portolok CWM-met ROW-ra is."

...szóval,szerintem akinek van ilyen akkor meg kéne keresni Őt.Egyszerűsödne az "élet",és jelentősen bővülnének a lehetőségek. :)

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#192) Athoszka


Athoszka
tag

Nekem jelenleg ez a verzió van fent:

Vibe UI-s rom

Alapsáv s660.V26, 2014/02/28

Build szám: S660_s026_www.sjrom.cn

(#193) hunaqua válasza Csabi025 (#190) üzenetére


hunaqua
addikt

Ezt kell felrakni amennyiben CN alapú Rom van fent most a telefonodon.

http://data.hu/get/7673678/Lenovo-S660-CWM6012-recovery-by-Cappa72-v1.img

Ezzel tudod majd telepíteni a CN alapú Rom-okat.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#194) Graphics válasza Athoszka (#192) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez sima AOSP rahuzva a temapakk.

Valodi vibeRom sztem nincs. Olyan mint az s650-esen

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#195) Athoszka válasza Graphics (#194) üzenetére


Athoszka
tag

Akkor tévedtem:-)

(#196) Csabi025 válasza hunaqua (#193) üzenetére


Csabi025
csendes tag

Szia!

A linkelt
http://data.hu/get/7673678/Lenovo-S660-CWM6012-recovery-by-Cappa72-v1.img
img fájlt hogyan kell feltenniS660-ra. Nem csináltam még olyat. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Amit ma megvehetsz, ne halaszd holnapra!

(#197) Graphics válasza Csabi025 (#196) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Elvileg mobileuncletools programmal

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#198) Hubzsi


Hubzsi
tag

Sziasztok!

Került fel a needrom - ra egy 4.4.2 - es rom.
[link]
Ha valki próbálta, az mondhatna véleményt.

(#199) Lecs@ válasza Hubzsi (#198) üzenetére


Lecs@
addikt

Csaba026 töltötte fel. :)

512 GB

(#200) Graphics válasza Lecs@ (#199) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem, ő volt a kérdező

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.