Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) 426os válasza zol84 (#550) üzenetére


426os
őstag

Így, ebben a sorrendben jó lesz. Egy mentés nem mentés :D

[ Szerkesztve ]

.

(#552) dody07 válasza 426os (#551) üzenetére


dody07
tag

Na egy mentést csináltam CWM-el
ezeket tartalmazza:

Viszont MTKDroidTools-al nem ment.
Ezen írás szerint csináltam:[link]
Az 5, pontig jutottam el ott nem olvasott be semmilyen információt.
Viszont normál indításkor szépen beolvas mindent. A program 2.2.7-es verziójú XP-én csináltam.
Már csak azért is jó lenne, hogy a root is meglenne.

Nem akartam partícionálni, flesselni, romolni!! A 21.században akartam telefonálni

(#553) newsync


newsync
tag

A Lenovo power apk- t fel lehet telepiteni s660- ra?- ha igen mi a folyamata illetve melyik verziót?

(#554) zol84 válasza newsync (#553) üzenetére


zol84
tag

http://mobilarena.hu/tema/re_mwc_2014_lenovo_s660/hsz_435-435.html
system/app mappába kell berakni

szerk.: nemtudom hogy kell linkelni rendesen. :F :B :(

[ Szerkesztve ]

(#555) newsync


newsync
tag

Odaig eljutottam...csak nem tudom a permissionokat hogy,melyik legyen kijelolve...

(#556) newsync válasza newsync (#555) üzenetére


newsync
tag

megoldottam.

(#557) kezo79


kezo79
csendes tag

Sziasztok! Segítségre lenne szükségem: van egy négyhónapos s660-am. Vigyázok rá, tokban van, fóliával. Pár napja elkezdte eldobálni a hálózatot rövid időre. Két kártyával használom, mind a kettővel csinálta. A ledobások egyre hosszabbak lettek, ma eljutottunk odáig, hogy végleg megszűnt a hálózati kapcsolatom. Nem tudok hívni, fogadni, és persze nincs mobilnet sem. Simek jók, többfélével is próbáltam. Antenna? Mi a teendő? Minideal-es rendelés volt.

(#558) CoolBoy323 válasza kezo79 (#557) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

FR, esetleg másik rom?

(#559) kezo79 válasza CoolBoy323 (#558) üzenetére


kezo79
csendes tag

Mi is az az FR? :F Annyit tettem, hogy Titaniummal csináltam egy mentést, aztán gyári adatok visszaállítása. Sajna nem jött be. Romolás még nem volt, eddig próbáltam kerülni minden mókolást. Egy romcsere megoldhatja?

[ Szerkesztve ]

(#560) CoolBoy323 válasza kezo79 (#559) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

FR= factory reset = gyari adat visszaallitas

Egy rom csere leht megoldja... Proba cseresznye... De elotte rom MENTES!!!

(#561) kezo79 válasza CoolBoy323 (#560) üzenetére


kezo79
csendes tag

Bocs, de teljesen lefagytam a helyzettől. Akkor délután meló után majd körbejárom a témát. A régi telómon (Galaxy Gio :D ) egyszerű volt a helyzet, ott simán zipből ment minden.

(#562) zol84 válasza kezo79 (#557) üzenetére


zol84
tag

Ha csak 1 simmel próbálod akkor se csatlakozik föl?

(#563) kezo79 válasza zol84 (#562) üzenetére


kezo79
csendes tag

Próbáltam eggyel is, mindkét slotban, sajnos úgy sem megy. Az én kártyáim jók más telóban. Asszony kártyája sem megy a Lenovóban. :(((

(#564) CoolBoy323 válasza kezo79 (#563) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

IMEI-d van? *#06#

(#565) Harkovz


Harkovz
aktív tag

http://m.gadgets.ndtv.com/mobiles/news/lenovo-announces-android-44-kitkat-updates-for-6-mid-range-smartphones-567987 Ebben a hónapban KitKat?Szerintetek jobb lesz?

(#566) kezo79 válasza CoolBoy323 (#564) üzenetére


kezo79
csendes tag

IMEI megvan. Mindenki felhívja a figyelmet a rendszermentés fontosságára. Milyen mentést javasolsz? Cappáét olvastam, de az tényleg pilótavizsgás. :DDD

(#567) CoolBoy323 válasza kezo79 (#566) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Mtk droid tools es flashtoolos.

(#568) hunaqua


hunaqua
addikt

Pár évvel ezelőtt hasonló problémák voltak a Zte Skate proxy szenzorával.Akkor "kelzsoca" csinált rá egy Zip.-et,ami fix adatokat kényszerített rá.Onnantól megszűntek ezek a gondok.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#569) kezo79 válasza CoolBoy323 (#567) üzenetére


kezo79
csendes tag

Köszi szépen, akkor majd próbálkozom.

(#570) myk74 válasza hunaqua (#568) üzenetére


myk74
senior tag

Nem lenne rossz ha valaki megcsinálná.
Nekem már csak nagyon ritkán csinálja,mióta 2-3 naponta újrainditom.

Nincs kéz Nincs csoki!

(#571) myk74 válasza kezo79 (#566) üzenetére


myk74
senior tag

Én egyenlőre droid toolsos ,cwm és MUT mentést csináltam.Próbáltál már új romot felrakni?

Nincs kéz Nincs csoki!

(#572) kezo79 válasza myk74 (#571) üzenetére


kezo79
csendes tag

Még nem, sajnos most nincs időm, meg idegem sem hozzá. Szerintem hétvégén tudok majd próbálkozni vele. A CWM- hez tudnál linket adni?

[ Szerkesztve ]

(#573) myk74 válasza kezo79 (#572) üzenetére


myk74
senior tag

[link]

Nincs kéz Nincs csoki!

(#574) Athoszka


Athoszka
tag

Én újabb ROM cserét hajtottam végre. Eddig a Lenovo S660 X-VIBE Rom volt fent. Itt a fényérzékelő működött rendesen. Az értesítő LED egy kicsit másképen mint az eredeti romon. A GPS az rosszabb lett. Mindig másik utcába rakott. Az eredeti progival nem volt ilyen gondom. Sikerült visszaraknom az eredti romot CWM-ből. De az első újraindítás után lenovo feliratnál megáll. Többször próbálkoztam, de mindig ez lett az eredmény. Ezért CWM-ből visszaraktam VIBE romot. Érdekes minden adatot is visszaállított és rendben elindult. Ezek után haveromnak rendelt s660-ról lementet romot raktam fel. Ebben csak angol és kínai nyelv van. Ő már két hónapja használja és nem volt semmi problémája. Ennek reményében raktam fel én is. Eddig tapasztalatok szerint bevált. Fényérzékelő és GPS is rendben eddig. Aksi időre leszek még kíváncsi, de nem hiszem, hogy nagy változás lenne ezen a téren.

(#575) myk74 válasza Athoszka (#574) üzenetére


myk74
senior tag

Nekem akkor állt meg a feliratnál,amikor rom telepités után egyből újra inditottam és nem nyomtam factory resetet.

Nincs kéz Nincs csoki!

(#576) Athoszka válasza myk74 (#575) üzenetére


Athoszka
tag

Az is meg volt. De minden újraindításkor nem szerettem volna:-)

(#577) myk74 válasza Athoszka (#576) üzenetére


myk74
senior tag

Tehát.
Mikor felment a rom cwm-ből utánna egyből még cwm-ből factory,és utánna mehet az ujraindítás a friss rommal.Nekem csak így kapcsolt be.

[ Szerkesztve ]

Nincs kéz Nincs csoki!

(#578) Athoszka válasza myk74 (#577) üzenetére


Athoszka
tag

Igen, így csináltam. Használtam egy ideig és újraindítottam a telefont és akkor már nem indult el. Csak újbóli factory reset után.

[ Szerkesztve ]

(#579) myk74 válasza Athoszka (#578) üzenetére


myk74
senior tag

Proxy nálad jól működik?

Nincs kéz Nincs csoki!

(#580) Athoszka válasza myk74 (#579) üzenetére


Athoszka
tag

Eddig rendben.

[ Szerkesztve ]

(#581) kezo79 válasza myk74 (#573) üzenetére


kezo79
csendes tag

Köszönöm szépen!

(#582) kezo79


kezo79
csendes tag

Utolsó kérdés :D : az enyém S660_S026_140228, erre mehet fel ez a cucc?
http://nihil.hu/addam/s660/

(#583) Athoszka válasza kezo79 (#582) üzenetére


Athoszka
tag

Igen. Én is arra raktam fel. Persze mentésed legyen.

(#584) kezo79 válasza Athoszka (#583) üzenetére


kezo79
csendes tag

Köszönöm a választ, akkor hétvégén nekiugrok. :K Mentést készítek előtte mindenképp.

(#585) cappa72 válasza dody07 (#552) üzenetére


cappa72
nagyúr

Idézet a mentési bejegyzésből:
"frissítés 2013.10.02.Az újabb verziónál, mint pl. a 2.4.8, ott a leírt factory módban történő mentés továbbra is működik MT6577 esetén, illetve jó hír, hogy a root-olt MT6589 telefonok esetén normál módon bekapcsolt telefonnál is működik az ideiglenes root megszerzése, tehát a mentés is!"
[link]

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#586) myk74 válasza cappa72 (#585) üzenetére


myk74
senior tag

Szia mester!Sikerült belekezdeni a rom csiszolgatásba erre a telefonra?

Nincs kéz Nincs csoki!

(#587) Athoszka


Athoszka
tag

S026-ra érkezett frissítésem. Fel akartam rakni, de hibával elszállt. Ezért kellett egy gyári visszaállítás. Utána már sikerült felraknom. Ezek után kezdtem újra berakni. De minden újraindítás után az eredeti recovery fogadott. OTA frissítést megnéztem és raktak bele egy scriptet, ami minden indításkor bemásolja az eredeti recoveryt. Ezt nem tudom miért gondolták, hogy jó megoldás. Miután semlegesítettem a scriptet minden okés lett. Bár belenézve egy csomó kínai progit update-elt. Különbséget nem nagyon látok a S026-hoz képest egyenlőre. Talán egy kicsit több a szabad memória. Viszont a fényérzékelő most újból nem jó. Így fix-en használom. Szóval még nem látom, hogy miben jobb a S032. Azon kívül, hogy már lesz egy csomó cwm mentésem :)

(#588) kezo79


kezo79
csendes tag

Sikerült felraknom az X-Vibe romot cappa CWM-jével. A hálózat eldobálása kezdetben megszűnt, majd újra jelentkezett. Tegnap délutánra megint alkalmatlan lett telefonálásra. "A hálózat nem elérhető". Ma reggel átállítottam "csak GSM"-re, azóta tudom használni. Bármi okozza is, szoftveres lehet, mert a telepítés után ideig-óráig megszűnt a gond. Rákerestem több típusú Lenovóra, sajnos nem ismeretlen a júzerek között ez a probléma. A P780-asnál például a modem flashelése segített a tulajoknak, ha jól értettem. Várom a KitKatet, hátha javul a dolog. Köszönöm a segítségeteket! :R

[ Szerkesztve ]

(#589) Athoszka


Athoszka
tag

Valaki esetleg próbálkozott már lewa rommal?

[link]

(#590) hunaqua válasza Athoszka (#589) üzenetére


hunaqua
addikt

Próbáltam,valamikor.Voltak vele gondjaim,főleg a proxy.Most a Miui-t "reszelgettem",megcsináltam a fordítást,beleraktam a közben "született" javításokat.Itt is előjön időnként a proxy hiba.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#591) cappa72 válasza myk74 (#586) üzenetére


cappa72
nagyúr

Szia!
Sajnos nem, kollégám sürgősségi okokra hivatkozva elkunyerálta... úgyhogy most így jártam.
Ennek megfelelően a projekt is jelentősen függőben van.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#592) Athoszka válasza hunaqua (#590) üzenetére


Athoszka
tag

Nekem a 032-es frissítés nem jött be. Szóval valamelyik mentésemre visszaállok. Lehet előtte meglesem kíváncsiságból a lewát, de akkor ezek szerint nem sok jóra lehet számítani.

(#593) hunaqua válasza Athoszka (#592) üzenetére


hunaqua
addikt

Inkább a Miui-val próbálkozz.
..szerintem

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#594) Athoszka válasza hunaqua (#593) üzenetére


Athoszka
tag

És arra tudsz dobni egy linket, hogy honnan lehet letölteni? Köszi! Lewaban a frissebbet tedted fel? Mert kettőt találtam.

[ Szerkesztve ]

(#595) hunaqua


hunaqua
addikt

Ezt:

https://yadi.sk/d/qZjmhXTZaU7h8

azután:

http://lenovo-forums.ru/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_id=19857

Ezeket forgasd át Jbart progival (...ha fontos a Magyar nyelv)

azután:

https://yadi.sk/d/fGHmOSPKamcAh

Root pedig a szokásos módon.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#596) tabarenc


tabarenc
újonc

Sziasztok!

2-3 hónapja vettünk s660-t. Eleinte nagyon meg voltunk vele elégedve, de pár napja kezo79-hez hasonló problémával találkoztunk. Egyszerűen eldobta a hálózatot és azóta sem akarja megtalálni, hiába sim cserék és egyéb kezdetleges próbálkozások.
A megoldásra keresve találtam ezt a fórumot (máshol amit találtam megálltak a cég és a gép lehúzásánál, ami számomra nem elégséges megoldás), és úgy tűnik, mintha itt sikeresen vettétek volna az akadályt.

Ezért szeretném segítségeteket kérni a megoldáshoz. Nagyon aprólékos és részletes sőt, ha mód van rá gyakorlati segítséget szeretnék kérni, mivel ez a világ nagyon nem a szakterületem.

Előre is köszönöm.

(#597) kezo79 válasza tabarenc (#596) üzenetére


kezo79
csendes tag

Szia! Sajnos nem tudok teljes megoldást a problémára, ugyanis a jelenség továbbra is fennáll. :((( Ha gyenge a térerő, eldobja a hálózatot, és csak többszöri újraindítás után tér magához (ha magához tér egyáltalán). A romcsere annyiban "segített", hogy nem teljesen halott, mint előtte.Néha működik, de ez a ritkább sajnos. Még próbálok simet cseréltetni (bár más telóban működik az enyém), várok egy Kitkatet, és ha az sem jön be,akkor talán lesz hamarosan szervíz nálunk is. Meg még ott a lehetőség visszaküldeni csájnába, bár nem fűzök túl nagy reményeket hozzá. De nagyon kiakasztó a dolog, tök jó kis teló ez, csak telefonálni nem lehet vele. :))
Ennél aprólékosabb leírást nem találsz:
http://nihil.hu/addam/s660/
be voltam tojva tőle, de tényleg nagyon egyértelműen le van írva.
Még nem adtam fel, ha jutok valamire, leírom ide mindenképp. :K

[ Szerkesztve ]

(#598) hunaqua


hunaqua
addikt

Szerintem most talán a Miui Rom a legjobb.
Proxy gondok nem voltak vele,az értesítő Led színe is állítható (külön hívás,email,sms).
....Próbálgassátok.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#599) myk74


myk74
senior tag

Kipróbáltam 2 új romot.
1,
[link]

Jó lenne de nincsen benne magyar nyelv,ezért nem is hagytam fent.Flashtool-al kell felrakni.

2,
[link]

Magyar nyelv van,root van,nova launcher,most ezt tesztelem mert elég pofás kis rom.
Cwm-ből telepíthető.Eddig egy hibát találtam,a rom-ban lévő elemlámpa nem működteti a ledet.Másik appal megoldottam.Pár alkalmazást amit nem használok titaniummal lejegeltem.

Lehet a miuit kipróbálom :R
,de eddig még nem szerettem meg ,ezért még egyik telefonomon sem volt fent.

Nincs kéz Nincs csoki!

(#600) Athoszka válasza hunaqua (#598) üzenetére


Athoszka
tag

Ez jól hangzik. Az automata fényerő és GPS is rendben van?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.