Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bok92


bok92
addikt

qHD a menő!!... De az 1 giga RAM, már nem... ;]

[ Szerkesztve ]

(#2) AS


AS
félisten

Lg G2 mininek még ellenfél :)
Tényleg elég jó készülék , jó cég vásárolta meg a motorolát

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Csak jönnének már hivatalosan az EU-ba.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#4) #18567168


#18567168
törölt tag

Akksiért + fémért piros pont. Jól halad a Lenovo.

(#5) Simi87 válasza bok92 (#1) üzenetére


Simi87
senior tag

azon csodálkozok hogy nem 512 :)

(#6) Jimmy66


Jimmy66
senior tag

Nem is rossz! Csak az a 4,7"...

(#7) Mr.Silkó válasza Jimmy66 (#6) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

+1

(#8) DS39


DS39
nagyúr

normális méretű (ami nem hulladék hardveresen) telefon idén piacra sem kerül? :(((

(#9) C$abi


C$abi
aktív tag

Az akksi, a hardver és a fém hátlap egész jó. A kijelző nagy ehhez a felbontáshoz, a UI is elég béna.
A Holo UI sokkal szebb, maradhattak volna annál. Európába mikor érkezik meg a Lenovo?

[ Szerkesztve ]

(#10) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ezt nem értem, S650-eshez képest erős visszalépés, de gondolom nem is utóda annak...

Kijelzőben is. A fém hátlap viszont oké, a formaterv is változott.

AMi még jött:

S860, felfogható egy erős P780 utódnak is. pofás fém burkolat, és 2GB memória., nagy akksi / 4000-es /

S850

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) Gabboo


Gabboo
tag

Ha max. 1,3 GHz és négymagos, akkor MT6582M vagy MT6582 szerintem. [link]

(#12) roli543 válasza DS39 (#8) üzenetére


roli543
őstag

Xperia Z1 Compact :D

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#13) Steve1207


Steve1207
veterán

Lenovóék nagyon tudnak összeszedni innen-onnan:

Hangszóró kialakítás: One X
Hátlap anyaghasználat: One szerű / mint az utángyártott S4 fém hátlapok
Hátlap forma: S4
Szemből: LG P990 (gombok hibrid)

(#10) Duliee: a linkeltek is szépek (itt se látszódik a One is iPhone kialakítás :)

Senki se vegye sértésnek, de egyedül a Lenovo-nál találni ennyire megegyező jellemvonásokat :D

[ Szerkesztve ]

.

(#14) Graphics válasza Gabboo (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

így van MT6582M

@Steve1207: Lehet, de nagyon ízléses a tálalás, és ennyi, engem meggyőzött. a P780 amikor kijött brutális üzemidővel rendelkezett, a S860-as pedig méltó utód, akárhogy is nézzük, de az S660 is kiválóan teljesíthet.

Engem a formai sajátosságok hidegen hagynak, jelen helyzet újat alkotni kiváltképp nehéz.

Az új VIBE felület rendkívül testreszabható, ritkán látni ilyen jól összerakott rendszert.

Mivel pedig a telefon 80%-át szemből a kijelző teszi ki, engem jobban érdekel az, hogy mi az amit használok rajta és hogyan, na és persze meddig... Apróságok hasonlata meg nem számottevő

Hangszóró kialakítása: ennyi erővel lehet Asha is , vagy Nokia, de nem is ott helyezkedk el fizikálisan

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) AMD Power


AMD Power
titán

Nem rossz. Csak jöhetnének Európába.

(#16) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Korrekt ez. Még ez is jobb anyagokkal és designnal rendelkezik mint az S5 :U ;]

Iphone 7

(#17) Graphics válasza FET-MEN (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezt már nem is akartam feszegetni... Arról nem beszélve mennyibe kerül, milyen az OS minősége.. és a többi...

Ár-értékben jelenleg a Lenovo-nál csak a nevesincs kínaiak jobbak. / oké elfogult vagyok, de pont annyira, hogy lássam a fátólazerdőt :D /

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) fateless válasza Graphics (#10) üzenetére


fateless
veterán

Nem visszalépés az S650-hez képest, csak hardverben nem is előrelépés. Viszont tegnap pl 153USD-ért lehetett megvenni, annyiért jó ár volt (még a 162USD-s Tmallbox ár sem olyan szörnyű).
Nekem tetszik ez az S660, de a 229USD sok érte. Ha alapban 200USD alatt indulna, ahonnan majd esne az ár, akkor oké.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#19) FET-MEN válasza Graphics (#17) üzenetére


FET-MEN
veterán

Teljesen jók a Lenovok. Van neve is szerintem. Igen. A másik amit akartam hogy nembeszélve a felesleges hokikkal telepakolt szoftver helyett itt letisztult stabil gyors szoftver van amit egy mtk elrepít bárhová. Ott meg a snapi800 is szenved. Én megtanultam befejeztem etéren a nagy márkákkal. Lásd aláírásom :)

Iphone 7

(#20) Graphics válasza fateless (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez meg a S860, nem tudok mit mondani, ez szép. Amint lesznek LTE-s SoC-ok is at MTK kínálatában, kiváló telefonok jönnek, habár én amennyit mobilnetezek....

Volt olcsóbb is az S650, kb 1 percig... Nem is stresszeltem magam rajta.

Itt meg az S660 még egy fotó erejéig.
Minőség. Akinek meg jó a műanyag ház, annak A széria / A859 is várós /

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) FET-MEN válasza Graphics (#20) üzenetére


FET-MEN
veterán

Aaahh necsináld. Ez design,minőség jelképe. Kortekt ár. Így kell. :C

Iphone 7

(#22) fateless válasza Graphics (#20) üzenetére


fateless
veterán

Nem volt az 1 perc ;)
Ezért ne mis mondtam

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#23) mmmb80


mmmb80
tag

Ha Magyarországon is ennyi lenne azára...

(#24) Graphics válasza mmmb80 (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezek sajnos dollárban megadott árak, és az S860 jelenleg elég magasan kezd, habár a kiírt árak mindig túlzóak, legalábbis Lenovonál eddig mindig ez volt..

S650-re is 220 felett votl a nyitó, aztán már több helyen is 165$ körül kapható. de az átlag 180.

Ezeket tudom most

The S860 will cost just $349 unlocked, with the S850 at $269 and S660 at $229.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Ez azért kemény:

"MWC_Mobilarena @MWC_Mobilarena
Kigyulladt a Lenovo standja, amikor Legendd épp fotózta a termékeket. Hot cuccokat hoztak, tény."
:DDD

(#26) #18567168 válasza pepe091 (#25) üzenetére


#18567168
törölt tag

Az is lehet, hogy a Samsung standjáról terjedt át a tűz, ott nagy égés volt tegnap :)

(#27) Graphics válasza #18567168 (#26) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

;] :C

Erős a gyanú..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28) NielsX válasza #18567168 (#26) üzenetére


NielsX
tag

:D :D :R

(#29) kbyte1024 válasza #18567168 (#26) üzenetére


kbyte1024
addikt

És igen +1 :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#30) Barthezz2 válasza Graphics (#10) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

A 860 elölről olyan mint a Mi2, még a felület is erősen MIUI-ra hajaz.

Everybody lies.

(#31) Graphics válasza Barthezz2 (#30) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem kell mindent mindenbe belelátni. :P

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#32) hemaka


hemaka
nagyúr

Kulsore okes, de a kijelzo felbontasa nem a legjobb. Bar ezert az arert ne varjunk mast ugy latom.

(#33) Tewe013 válasza #18567168 (#26) üzenetére


Tewe013
őstag

+(S)5 ;]

(#34) halkow


halkow
őstag

A fém hátlap szálcsiszolt kialakítást
kapott, a hangszóró mikrofuratos
kialakítása kissé a HTC One-ra
emlékeztet.

One x re inkább ,ha már a htc ről beszélünk mért nem mutaták be még? A one 2-őt

Alcatel onetouch idol2s the king

(#35) janos1988 válasza bok92 (#1) üzenetére


janos1988
addikt

Fölösleges több bele.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#36) Maximum1


Maximum1
őstag

Szépnek szép, de a sarkai miatt használhatatlan számomra, valahogy nem úgy fekszik a zsebben mint egy kerekebb sarkú.

(#37) bok92 válasza janos1988 (#35) üzenetére


bok92
addikt

Fölösleges ?Hát oszt mír?

(#38) janos1988 válasza bok92 (#37) üzenetére


janos1988
addikt

Azért mert hasonlóak a paraméterei a telómnak és abszolút nem hiányzik bele több memória. 1 GB-al is vígan elvan. Pedig az unokaöcsém nem az amőbával és tili-tolival játszik.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#39) Enci1983 válasza Steve1207 (#13) üzenetére


Enci1983
senior tag

Huawei? Ők is tudnak ám összelopikázni :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#40) Steve1207 válasza Graphics (#14) üzenetére


Steve1207
veterán

Engem se zavar, (direkt ezért emeltem ezt ki), szeretem a Lenovot, mert ettől függetlenül elég innovatív tud lenni. Csak egy példa a fő körödből: jó nekem a "béna" CM táp is, ha SS belsős :)

(#26) Kino83: úúú :C

(#39) Enci1983: aminek köze van Kínához, az csak copyzik amúgy :D

[ Szerkesztve ]

.

(#41) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Magyarázza már el valaki, hogy ha a Lenovo egy alsó-középkategóriás mobilban ennyiért tud fémet és 3000 MAh-s akkut adni, mások miért nem bírják ezt a csúcsmodelljeikben sem?!

Nem a lényeg a fontos.

(#42) FET-MEN válasza dreamdancer (#41) üzenetére


FET-MEN
veterán

Erről van szó :) :R

Iphone 7

(#43) MeGabee


MeGabee
senior tag

Egyre jobban tetszenek a Lenovo termékei,ha lesz support és forgalmazás Hungarisztánban,akkor nem kizárt,hogy benevezek majd valamelyikre.
(Végre fém hátlap,mint a jó öreg Nokiáknál....hmmm.....fincsi :D )

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#44) moleculez


moleculez
veterán

Rendesen jól néznek ki. Még az Alcatelek tetszennek nagyon.
#41 a kérdés jó.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#45) tonerz


tonerz
aktív tag

Amikor megvettem az A820-at, előtte eléggé vacilláltam a qHD felbontás miatt mivel HD-ről léptem vissza.
De 4 hónap használat után azt tudom mondani hogy a 4.5" qHD számomra egész vállalható és nem zavaró.
Nem láttam a cikkben de az S660 dualos lesz?

(#46) TCSZ


TCSZ
senior tag

Jó kis aksi. ezeknek az okos telefonoknak 3 nagy rákfenéjük van. Nem bírja az aksi a strapát. A kijelző is veszélyben van a nagy felület miatt + net nélkül nem ér semmit. max annyit mint egy hagyományos telo. De azok meg jobban bírják szuflával. Bár itt is igaz a valamit valamiért elv. :D

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#47) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Honnan erdemes venni ezt a telefont majd?

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#48) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Állitolag idei évtöl lesz hivatalosan Lenovo idehaza, még nem megerősitett az info.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#49) Maximum1 válasza Graphics (#48) üzenetére


Maximum1
őstag

Mendemonda.......

(#50) Graphics válasza Maximum1 (#49) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem annyira, de majd kiderül. A szomszédban már van

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.