Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) S-eye válasza ghiottone (#649) üzenetére


S-eye
senior tag

XDA-n azt írják már kijött az ázsiai verzióra.

(#652) ghiottone válasza S-eye (#651) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Megvárom az OTA-t. Nincs kedvem feltolni, de leszedtem.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#653) S-eye válasza ghiottone (#652) üzenetére


S-eye
senior tag

én is inkább várok most.

(#654) DarkByte


DarkByte
addikt

Csak biztonsági frissítést tartalmaz egyébként?

(#655) S-eye válasza DarkByte (#654) üzenetére


S-eye
senior tag

Március 1-jei patch van benne. Talán optimizáltabb is a rendszer.

(#656) ghiottone válasza S-eye (#655) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ezt találtam az Indiai honlapon:

"Android Security - Includes the updates of Android security patches until 1st March 2016.
Unicode 8.0 Emoji support - Every emoji up to the Unicode 8.0 update can now be displayed on your phone. There are over 100 new emojis, plus many updated.
Power button to launch camera - You can now launch the camera by double-pressing the power button.
Camera shutter tone switch - The camera shutter tone switch is back. Now you can turn off and on the sound of the camera shutter at any time.
Stability Improvements - Includes changes that fix bugs and improve the stability of your phone."

Mondjuk OTA-t még nem láttam felrakva sehol, csak a teljes firmware-t.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#657) S-eye válasza ghiottone (#656) üzenetére


S-eye
senior tag

A zseblámpa gesztust viszont már nem hiszem hogy látjuk valaha

(#658) ghiottone válasza S-eye (#657) üzenetére


ghiottone
nagyúr

:)) egyetértek.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#659) Balázzs


Balázzs
senior tag

Sziasztok!
Február eleje óta használok egy ilyen telefont, ma vettem észre, hogy nem tölt, bármilyen töltővel is próbálom bármilyen kombinációban, még számítógépre csatlakoztatva sem tölt. Érzékeli, hogy töltőt van, de nincs töltés.
Pórábltam factory reset-et, sajna semmi változás. Van még esetleg valami ötlet/trükk szervíz előtt?

köszi

Balázs

(#660) Zitta válasza Balázzs (#659) üzenetére


Zitta
őstag

Szerintem megrántottad a csatlakozót... :(((

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#661) S-eye válasza Balázzs (#659) üzenetére


S-eye
senior tag

USB-kábelt is gondolom tesztelted... másat nem tudok én sem.

(#662) Balázzs válasza Zitta (#660) üzenetére


Balázzs
senior tag

Ha fizikai behatás érte volna, akkor szerintem egyáltalán nem érzékelné a töltőt, de nem vagyok szakértő.
Saját töltőjével használtam és vigyáztam rá, mint a hímes tojásra (szilikon tokot levettem töltés közben, mert azzal nem érzékelte stb.).

Most ott tartok, hogy kedden vagy szerdán viszi a futár szervízbe, ott majd kiderül, még jó hogy garis.

(#663) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Csak nem vártam tovább az OTA 6.0.1-re ;] Felraktam RSDLite-al. Annyi, hogy a .zip-ben van egy flashfile.xml - na abból a Notepaddal kitöröltem a <step operation="erase" partition="userdata"/> sort és így olyan mintha OTA-n jött volna, megmarad minden beállítás, felhasználói adat. + a recovery-ben egy wipe cache rányomtam - az egy picit hosszabb volt, mint 10 másodperc.

- sötét kijelzőnél a power gomb 2 gyors egymásutáni megnyomásával aktiválható a kamera - bármelyik, amelyiket kiválasztasz első futtatáskor,
- egy leheletnyivel pörgősebb a rendszer.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#664) S-eye válasza ghiottone (#663) üzenetére


S-eye
senior tag

A duplaklikk az új Nexusokban is benne volt már, de meglátjuk melyik lesz hasznosabb, ez vagy a régi gesztus. Én annak örülök, hogy márciusi patch van benne.

(#665) Zitta


Zitta
őstag

A Play is tudja azt a Ring időjárást, órát, akku %-t vagy csak a Droid Maxx 2? :F

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#666) Zitta válasza Zitta (#665) üzenetére


Zitta
őstag

Az ott! :B

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#667) ghiottone válasza Zitta (#666) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem, de rá lehet rakni.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#668) Zitta válasza ghiottone (#667) üzenetére


Zitta
őstag

Naccerű! :C

:R

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#669) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

_ghiottone említette múltkor az email értesítéseket 6.0-n, én a következőket tapasztalom mostanában (push mindegyik):
- exchange fiókomra megérkeznek rendesen a mailek
A többi gmail fiókra vonatkozik:
- gmail-es naptár bejegyzésre email értesítést is kérek, de ezekről csak este lefekvéskor szokott értesíteni :W
- volt már olyan, h jött értesítés mailről, belépek az app-ba és még nem volt leszinkronizálva a fiók
- sokszor csak manuális szinkronizáláskor jelennek meg a mail-ek

(#670) S-eye válasza Sanyi.mTs (#669) üzenetére


S-eye
senior tag

én eddig kb max 2 perc késleltetést találtam az Inbox emaileknél. De ki is kapcsoltam az akku optimizációt.

(#671) gianni85 válasza Sanyi.mTs (#669) üzenetére


gianni85
veterán

utóbbi időben én is észrevettem, hogy nagy ritkán késve érkeznek a mail értesítések. Pedig végig 4g-n lógok, adatkorlátot nem értem el, egyébként sincs korlátozva a http(s) és email forgalmam... Esetleg valami rejtett energiatakarékos módba menne??? de az aksim sincs soha 20% alatt...

(#672) Zitta válasza gianni85 (#671) üzenetére


Zitta
őstag

Nah mar eldontottem veszek egy Play-t - csak azt nem tudom feher vagy fekete.

A Nemet Moto oldalrol mindenkeppen lovok hozza egy narancs vagy melykek hatlapot - szoval ennek fuggvenyeben varom a tanacsokat.

Thx :R

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#673) ghiottone válasza Zitta (#672) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Hosszú vajúdás volt. :DDD Szerintem fekete narancs hátlappal és hangszórórácsokkal. Én nem szeretem a világos előlapot.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#674) Balázzs válasza Zitta (#672) üzenetére


Balázzs
senior tag

Fehérben is szép, fekete nagyon jól mutat narancs hátlappal, remélem hamar meglesz az enyém is.

6.0 nálam sem késleltette sem a gmail sem pedig a céges levelezést, megjött minden értesítés azonnal.

Nálatok aktív mobilnettel kibír egy napot töltés nélkül?

(#675) gianni85 válasza Balázzs (#674) üzenetére


gianni85
veterán

nekem simán, kihozok két napot is. Intenzívebb használat mellett is megvan azért az egy nap. Játszani, videót nézni nem szoktam, csak minimális telefonálás, pár óra zene és pár óra net.

(#676) MrPetya19 válasza Balázzs (#674) üzenetére


MrPetya19
addikt

A késés, nem jön értesítés sokszor gmail probléma.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#677) #16820480 válasza Balázzs (#674) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nálam a számomra legaktívabb használattal sem sikerült még egy nap alatt teljesen csutkára meríteni. Ami azt jelenti, hogy folyamatos 4G (illetve helyenként csak HSPA, de nem használok Wi-Fi-t), viszonylag sok üzenetküldés Whatsapp és Wechat alatt, több óra (5-6 körül) zenehallgatás USB kimeneten, RSS olvasás és egy kevés fórumozás. Még ezek után is volt benne olyan 20-25% legalább, és csak azért nem több, mert van néhány, kényszerűségből használt kínai appom, amik nem hajlandóak pihenni a háttérben, és ébren tartják a rádiót :U

(#678) Balázzs


Balázzs
senior tag

Köszi a válaszokat az akku használatról, nekem sikerült egy nap alatt is lemeríteni, igaz akkor végig mobil net és játék ment, mellette gps navigáció elég sokat és estére kérte a töltőt. Utóbbi időben jöttem rá, hogy ki kell lőni az appokat (fb és társai) mert feleslegesen mennek, de most nem tudok tovább tesztelni, mert nincs teló...

Gyári rom helyett használ valaki mást?

(#679) S-eye válasza Balázzs (#678) üzenetére


S-eye
senior tag

Nálam attől merül nagyon, ha nagyon rossz a mobilhálózat lefedettsége. Nap végére könnyen 20% alá lehet esni.

(#680) ghiottone válasza Balázzs (#678) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Facebook helyett rakd fel a Metalt. Nem lesz 300 mb az app és nem ébresztgeti feleslegesen a telót.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#681) S-eye válasza ghiottone (#680) üzenetére


S-eye
senior tag

Én leszedtem a Facebook appet és a Messengert is. Mobil Chrome is mutatja az értesítéseket, nem hiányzik vissza.

(#682) Zitta válasza S-eye (#681) üzenetére


Zitta
őstag

+1 :K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#683) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Yeehaw :D

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#684) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Csatlakoztam a klubbhoz egy fekete példánnyal.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#685) ghiottone válasza MrPetya19 (#684) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Üdv! Hogy tetszik?

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#686) MrPetya19 válasza ghiottone (#685) üzenetére


MrPetya19
addikt

Egyenlőre nagyon bejön. :)

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#687) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

már többször jelzett egy progi a status bar-on, rákattintottam és a fotóimból akar videót csinálni.
szerintem gyári app, de mi ez és hogy tudom lelőni?

(#688) Balázzs válasza Sanyi.mTs (#687) üzenetére


Balázzs
senior tag

Jo dolog, probald ki! Te is tudod szerkeszteni
milyen hosszu legyen a video es melyik kep/
video legyen benne, osszerakja, zenet tesz
ala es kb ennyi. Egy a baj h hatalmas lesz a
vege. De mokas h telefonon megy, tv re kirakva
Pedig szuper pl napi kisfilm ha kirandultok.

(#689) Zitta


Zitta
őstag

Kedden rendelem es szerdan vagy csutortokon csatlakozom... :K

Feher lesz es a nemet Moto oldalrol lovok hozza hatlapot...

Case Mate Bumper meg az Amazonrol...

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#690) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Két kérdés:
1. A moto display esetén sehogy se lehet törölni az értesítést?
2. A kamera panoráma közben nektek is elveszti a fókuszt?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#691) ghiottone válasza MrPetya19 (#690) üzenetére


ghiottone
nagyúr

1. elhúzod balra vagy jobbra és akkor eltünik a Moto Displayről, de az értesítési sávon ott marad.
2. nem tudom, legutóbb karácsony környékén panorámáztam.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#692) MrPetya19 válasza ghiottone (#691) üzenetére


MrPetya19
addikt

1. Arra rájöttem, de jó lenne, ha az értesítési sávról is el lehetne tüntetni.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#693) bagibandi


bagibandi
csendes tag

Sziasztok :)

Van valakinek tapasztalata,hogy Recovery Mode-ba lépve mennyi idő alatt fut le a Factory Reset...?? :F
MOst csináltam délelőtt 1et és olyan 10perc körüli időtartam volt miután magára talált a teló :((( Ez normálisnak mondható...??
Más...!!
-reggeli bekapcs után vígan turkálok a facebookban,viberben ill.a privát dolgokban,majd egyszer 20-40 másodperc elteltével eszébe jut,hogy PINkód is kellene!! Ez 50%os gyakorisággal van. Esetleg ez másnál is előfordul..??
Hangerőszabályzó ikon is bosszantóan lassan tűnik. (filmnézés közben)

Amúgy meg hibátlan a cucc :D :)) :DD

[ Szerkesztve ]

Rablótámadás,kezeket fel! Jobb,ha te mondod,a te hangod mélyebb...!!!

(#694) bagibandi válasza ghiottone (#667) üzenetére


bagibandi
csendes tag

Ezt ki lehet varázsolni zároltképernyőre is..?? :P Mert akkor lopom... ;] :DD

Rablótámadás,kezeket fel! Jobb,ha te mondod,a te hangod mélyebb...!!!

(#695) S-eye válasza bagibandi (#693) üzenetére


S-eye
senior tag

Android 6 van az enyémen, de nem találkoztam ilyesmivel.

(#696) bagibandi válasza S-eye (#695) üzenetére


bagibandi
csendes tag

Köszi!
Hát..lehet,hogy csak az Enyém produkál ilyen dolgokat. :D

[ Szerkesztve ]

Rablótámadás,kezeket fel! Jobb,ha te mondod,a te hangod mélyebb...!!!

(#697) bazsc20ne válasza bagibandi (#693) üzenetére


bazsc20ne
tag

nekem simán volt olyan 5.1.1-en és 6.0-n is a Playen, hogy 2 perc után kérte az első PIN kódot, a másodikat meg újabb fél perc után
gondolom, addig nem állt fel a rendszer teljesen és még nem nézte a SIM-et :)

amúgy a SIM-től függetlenül tudsz facebook-ban és egyéb dolgokban turkálni, a SIM csak a kártyát védi, nem a telefont (csak épp a telefon bekapcsolásakor kell megadnod, hogy legyen hálózat is)
szóval ha az zavar, hogy tudsz mászkálni a telefonban még azelőtt, hogy a SIM-kódokat megadtad volna, akkor zárold a telefont mintával, vagy PIN-nel, vagy bármivel ;)

[ Szerkesztve ]

(#698) bagibandi válasza bazsc20ne (#697) üzenetére


bagibandi
csendes tag

:R :R Akkor a PINCodeGyík kilőve...
(Mondjuk eszembe sem jutott,de) Akkor vissza állítom a kötözgetős védelmet... :(((

Rablótámadás,kezeket fel! Jobb,ha te mondod,a te hangod mélyebb...!!!

(#699) ghiottone válasza bagibandi (#693) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Normális - Ilyenkor androd is upgrading, frissítés, optimalizálás, x app - benne van a hosszabb folyamatban, nyugi.
A gyári rendszerben KitKatnál - lehet, hogy pont a 4.4 megjelenésével tűnt el -, hogy a zárolási képernyőn widgetet helyezhess el - biztonsági okokból + a MotoDisplay miatt annyira nem érzem hiányát sem, mert nem látom a zárolási képernyőt csak kb. havonta 1xer.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#700) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Quick Charge töltőhöz bármilyen usb kábel jó? vagy az is speciális?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.