Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kelly416


kelly416
veterán

Lehet, hogy a Z1C utódja?! Mindig is imádtam a Motorola készülékeket.

(#2) zombinyul


zombinyul
addikt

Tetszetos joszag, jol osszeraktak. A kamera egesz jo, a kijelzo fenyereje atlagon feluli, a haza kimondottan kompakt, es nem 1-masfel giga ramot pakoltak bele, ami kulon kezelofelulet nelkul nem egy rossz szam. Meggyozo cucc lett. :)

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#3) danee91 válasza kelly416 (#1) üzenetére


danee91
senior tag

Akkor nem mindenben lépnél előrébb..

Bár ha a méretnövekedést önmagában előrelépésnek nevezed, akkor igen :DD

[ Szerkesztve ]

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#4) Luck Dragon

Össze szerelésben bele tudna kötni, éj motonál nem sokszor olvasni ilyent.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) Romvr válasza kelly416 (#1) üzenetére


Romvr
őstag

5,5 col ember! Hogy lenne már a Z1C kiváltója? Azok akik többségében Z1C tulajok főleg az 5" alatti méret miatt vettek, amire ez nem alternatíva
Dedikált, kétállású kameragombot sem látok, vagy cseppállóságot a palettán. Szóval részemről biztosan nem lesz alternatíva, mert a fentiek nálam nagy előnyt jelentenek. Főleg a kis méret ami szempont de mostanság nem nagyon látni már 5"-os telefont sem, nem hogy 4,5" körülit. Jönnek ki ezek a batár-nagy 5,5"-ös szörnyek!

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#6) kelly416 válasza Romvr (#5) üzenetére


kelly416
veterán

Arra célzol, hogy a z1c önmagában elfér ennek a kijelzőjén (majdnem)? A méret nem minden, a nők is ezt mondják, kivéve, ha kicsi. ;] Amúgy meg volt már kicsi és nagy telefonom is, nem feltétlenül számít sokat a mérete, tényleg. Legalábbis nálam.
Az is úgy vízálló mint ez, az esőt talán kibírja. Bár az enyém úszott sok órát termálfürdőben, akkor még fiatal volt és bohó, mára megtanulta, hogy nem megyünk vízbe, mert már eláll a hátlap kicsit. :( Meg amúgy is Cordon-ban van, ha még vissza kapom egyáltalán, akkor sem biztos, hogy eladom, de van rá esély. Ha meg z3c jön helyette, akkor megvan a "varázs", nincs csere tovább egy jó ideig. :B
A kamera gombnak semmi hasznát nem vettem a kamera gyors indításán túl, mivel a lenyomásához túl nagy erő kell, "beremeg" a kép. Sokkal finomabban lehet fényképezni a kijelzőt tapogatva. Szerintem.
Ja? És senkinek nem ajánlottam, hogy kövessen, csak én váltanék, másnak nem kötelező. :U

danee91:
Asszem ezzel Neked is válaszoltam. :R

Amúgy meg jó ez a kis ketyere, még mindig igen patinás a gyártó, jól rakja össze a készülékeit, nem kell félteni, nagyon ritkán mennek szervizbe. Szép képeket csinál, leginkább a "BÜFÉ" felirat olvashatósága győzött meg, de azért persze kíváncsi lennék, egy z1c-vel éles versenyben mennyire tudja felvenni a kesztyűt. A vas bőven elég benne, a z1c tudását sem voltam képes kiaknázni teljesen, bár a most kényszerből használt Wildfire S hátrányait pillanatról pillanatra érzem. :D Szerintem a Moto is simán elviselhető lenne a mindennapokban, főleg a nagy akku miatt, és nem utolsó sorban, amikor már ki kell váltson egy asztali gépet (gyakorlatilag fájlszerver már csak az otthoni), akkor a nagy kijelző inkább előny, mint hátrány.

(#7) atike


atike
nagyúr

Nem semmi. Szemrevaló! :)

A tesztképek csak nálam nem jönnek be? :U "A következő kép nem jeleníthető meg, mert hibákat tartalmaz.."

Szerk:
Firefox alatt nem jön, IE-vel betöltődnek... :)

[ Szerkesztve ]

(#8) zombinyul válasza kelly416 (#6) üzenetére


zombinyul
addikt

Egxaltalan nem batar, vagy megszokhatatlan az 5,5-es meret, plane ilyen keskeny kavakkal. 735 utan nekem is a G4 volt vagy 3 perc hogy megszokjam. :) Annak ellenere hogy 1 eve meg hallani se akartam 4"-nel nagyobb kijelzos telefonrol, ma imadom az otfelet'. Jo tud az lenni. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#9) Romvr válasza kelly416 (#6) üzenetére


Romvr
őstag

"A méret nem minden"
Nekem fontos hogy 1 kézzel kényelmesen tudjam használni. Volt 5"-os telefonom, azzal is elvoltam de gyakran bizonyult túl nagynak. Az esetek nagy hányadában 1 kézzel szeretek gond nélkül "kavirnyálni" a kijelzőn.
"Az is úgy vízálló mint ez, az esőt talán kibírja. "
Tapasztalatom szerint az eddigi legvízálóbb telefonom az iPhone 4S volt. Azt úsztattam fürdőkádban puszta véletlenségből, de semmi baja nem lett. Samsung és Nokia telefon pár csepp víztől kiadta a lelkét. Z1C még nem volt nehéz körülmények között tesztelve, de szakadó esőben már videóztam vele probléma nélkül.
"a lenyomásához túl nagy erő kell, "beremeg" a kép"
Érdekes, nekem ezzel nem volt még gond, de nyilván máshogy használom :)
Ma reggel is jól jött hogy minden gond nélkül előkaptam, lenyomva a gombot, kamera már be is fókusztált mire a szemem elé került a kijelző, aztán csak egy kattintás és megvolt a gép. Mind ezt fél kézzel úgy hogy a másikban ott volt a táskám. Ilyet kijelzőről indítva nem tudsz csinálni kényelmesen és gyorsan. Már pedig éppen egy olyan eseményt örökítettem meg ami két pillanattal később már nem állt fent.
"senkinek nem ajánlottam, hogy kövessen"
Értem, csak furcsa volt a kijelentésed hogy a Z1C helyett egy ilyen hólapátot használnál. Méretben hatalmas a különbség. (Meg még sok más egyébben is mint írtam)

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#10) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Gyönyörűen szép az utolsó virágos kép :R

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#11) gerii válasza Luck Dragon (#4) üzenetére


gerii
addikt

Mondtam én hogy ellenovosodnak majd, mint a Thinkpadek. :(

(#12) kelly416 válasza atike (#7) üzenetére


kelly416
veterán

Nekem firefox-al bejött már az első 5 percben is.

zombinyul:
Talán a PF2 volt a legnagyobb telefonom, ami elég jó kis kávákkal van tarkítva (a sima Z-t nem számolom, mert egy hétig sem volt meg és addig is asztalon pihent, hibás volt), de a volt asszony G2-je sokkal kézre állóbb volt, pedig majdnem ugyanolyan magas, szélesebb, és egy vastagok. Totál egyet tudok érteni Veled, bazi könnyen megszokható, ha hajlandóságot mutat rá az ember.

Romvr:
Nekem a Wildfire S is nagy az egy kezes használathoz, ha nincs nyugi a környékemen, ha meg nyugi van, puff neki, ott a másik kezem is. Persze, totál megértem az álláspontodat, nem vitatkozni akartam.
A z1c nálam (mint olvashattad is) kapott vizet, kapott szakadó esőt is motoron, 2 perc alatt gatyára áztam szó szerint, és még 10 percig ült a zsebemben, mire ki tudtam operálni, simán bírja most is ezt. Ezért is cseréltem le az Optimus G-t meg a Moto G-t, de már ezt sem tenném ki esőnél többnek. Főleg a Sony félhivatalos nyilatkozata után, miszerint ezek nem vízálló telefonok. :(((
Igen, az ilyenekhez tényleg hasznos a kameragomb, nem vitatom. Sokat fényképezek "makró" távolságból, ott nagyon haszontalan. De azt írtam is, onnan indítani a kamerát, arra kiváló. Meg távolabbra fényképezni.
De hát, ha egyszer jön a tél, tökéletes a hólapát. :P Majd látjuk, hogyan ítélkezik a Cordon felettem, meg az anyagiak hogyan segítenek-fékeznek. Sok minden függ ettől, de egy pillanatig nem zárkóznék el a cserétől, és jelen pillanatban nem is sok telefon van, amire még lecserélném a z1c-t. OnePlus2, talán házon belül az ötös széria... de a Motorolához húz a szívem alapból, mint gyártó. Persze, ha megjön a z3c, lesz lassított felvételem, akkor a csere halvány reménye is kilőve, ha meg vissza ér a z1c javítva (tényleg, és nem csak szoftverfrissítve), akkor lehet, hogy életemben először romolok, megy fel a legújabb Mircinko féle rom. :R

(#13) citkar


citkar
addikt

Hát, ha csak a cikkben szereplő néhány készülékez nézem, amikkel "meg kell küzdenie" számomra ez szóba se jönne, ha tényleg 100 ezer felett lesz az ára. Továbbá a One Plus two sem áll tőle messze árban.

[ Szerkesztve ]

(#14) NightDante


NightDante
csendes tag

Gyenge fényviszonyok mellet, milyen képek születnek?

(#15) zombinyul válasza kelly416 (#12) üzenetére


zombinyul
addikt

Igy van. :) Plusz a nagy kijelzo + keskeny kava zsebben sem kenyelmetlen. 735 utan a G4 se volt semivel kenyelmetlenebb, bar az lehet a kis hajlitas miatt is ugyebar. De a lenyeg, hogy amint az ember hajlandosagot mutat (ahogy irtad Te is), kapos az ujra, nem lesz baj semeddig. Aztan ha elkezdesz tartamakat fogyasztani, rajossz mekkora elony a nagy kijelzo (persze Z Ultraig mar nem mennek el, az tenyleg durva). Es barmilyen hihetetlen, az esetek 99%-aban tudom egy kezzel hasznalni a G4-et is, pedig nincs nagy kezem. Parom akinek pedig kimondottan pici a keze, tokeletesen elvan az 5,2"-es P8-asaval. Minden csak megszokas kerdese. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#16) Hadrian


Hadrian
tag

Nem rossz gép. De a vásárlással majd várok, amíg a Lenovo is csinál WP telefont és Motorola emblémával árulja is. :)

(#17) Halo válasza zombinyul (#2) üzenetére


Halo
senior tag

a háza kimondottan kompakt...??? :U

az első Moto, nah, az kompakt! már a második is nagy... ez pedig... már-már szörnyeteg kategória...
legalábbis számomra... :)

de ez a kompakt dolog... Lehet, Neked az :)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#18) Aureal


Aureal
senior tag

" a hardver röhögve elég bármilyen weboldal kezelésére — kivéve a Flash tartalmakkal megtűzdelt kontentek esetét"

Na ez bővebben is érdekelne hogy a flash mit zabál fel ennyire akár az asztali pc-ken is?
Rémálom lett mára csak netezni is, holott nemrég erre egy nyamvadt kis netbookot is elegendőnek tartottak és már sok olyat hallok hogy igazáből a flash kiveszőben van, mert minden html5 alapú lassan, így vannak akik fel se teszik már a flash plugint!
:F :F :F

(#19) zombinyul válasza Halo (#17) üzenetére


zombinyul
addikt

5,5"-os kijelzomeretnel ez a haz kompakt. Nem egy iPhone 5S-hez kepest, hanem a tobbi 5 feles telefonhoz kepest.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#20) Kroni1


Kroni1
veterán

Nem gondoltam volna, hogy ide jutunk, hogy a két verzióból az 5.5"-os a "kisebb". Én inkább ugy fogalmaznék, hogy a kevésbé nagy.. Szerintem ez agyrém! :W

A legeslegszebb és az egyik legjobb androidos telefon szerintem még az első genes Moto X volt, ha jól emléxem az volt az utolsó amit még nem a Lenovo égisze alatt csináltak. Sajnos látszik is, nagyon rossz felé haladnak ezzel a jónak indult projekttel, elkapta őket is ez a kinai méret baromság!

kelly: Sokáig én is szerettem a Motorola pure android-ját, azt hittem nincs ami felér hozzá stabilitásban. Azonban mióta Z3C-t használok rájöttem, hogy a Sony féle gyári FW legalább olyan stabil, csak még egy két apró extrát is tud ami logikus, hasznos, és nem kell hozzá sem root, sem egyéb mókolás. (pl. kibontható hangpanel, mindig külön állítható média és csengési hangerő, eljerthető google sáv, kihangosítható FM rádió, összes előzmény progi törlése, stb..) Szóval akár aZ1C-t kapod vissza, akár Z3C-t kapsz azzal szerintem sokkal jobban jársz, én a helyedben a Sony-t tartanám meg.

[ Szerkesztve ]

(#21) joey04


joey04
titán

Hát nem rossz ajánlat, de messze nem olyan kiemelkedő mint a régebbi motok. nem biztos hogy jót tett neki a Lenovo.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) akosxyz


akosxyz
senior tag

Lassan már nem kapni egy kézzel kezelhető okostelefont :D Szerintem lenne igény a 4,6" és annál kisebb darabokra is.

(#23) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Nekem volt Moto X-em (2 db 1. genes), Moto G-m - 1. és 2. generáció is és pont egy Moto G GPE-t használtam a Play előtt. Először volt bennem félsz, hogy ezt leejtem, de most hétvégén simán fél kézzel lőttem a képeket a Szlovák paradicsomban - lejjebb.

Tapasztalatokról bővebben itt: 1. merülés, 2. ciklus, közel 3 nap eredménye, sebességérzet.

Pár fotó itt - nem vagyok fotómüvész, csak kattingattam. - a macskás kép full sötétben vakuval készült.

Ha tokot keresel hozzá - akkor ajánlom a Supcase-t - X-en, 2.nd gen. G-n már bizonyított nálam.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#24) katalin888


katalin888
aktív tag

Jo telefon szerintem csak a "dual active" hianya tobb mint bosszanto! :W

(#25) ghiottone válasza katalin888 (#24) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A "dual active"-ot per pillanat tudja az Aus Zenfone 2 és.... mi az ami még tudja :B engem nem zavar - hiszen ha beszélek az egyiken és a másik telefonon keresnek akkor azt addig úgyse tudom felvenni, amíg ezt a hívást le nem raktam. - Igen akkor így nem látom ki hívott, de ha akar valamit majd újrahív, küld sms-t beállítom a hangpostát, átirányítást stb....

Mintha úgy emlékeznék, hogy a dual active módhoz 2 antenna is kellene? sugárzási érték akkor nem lenne több - ??? aki tudja a választ ne kíméljen.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#26) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Nálam az ilyen szívlapátok szóba sem jöhetnek, akármennyire is szuperek. Max 4,5ig. Tehát mostanában nem kell telót cserélnem.:D Nemrég találkoztam egy csajjal. Vmilyen batár Sony volt a kezében. Kb 5,5ös. Tudtam, h teló, de csak azért is megkérdeztem tőle, h az tablet, vagy teló?:D Röhelyesen nézett ki a kezében. Nem tudta sehova tenni, csak kézben fogta. Én ha meglátok egy ekkora "telefont", egyszerűen röhögnöm kell.
Aztán lassan jönnek a 6 collos, meg nagyobb téglák. Lassan elő lehet venni a Tecsós Fila táskákat, mert kisebb szütyőbe nem férnek bele...

[ Szerkesztve ]

(#27) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Gyári kameraszoftverben még mindig nem lehet állítani a felbontást?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#28) atike válasza hallerlaller (#27) üzenetére


atike
nagyúr

....hogy mi? :Y

Elég alap dolog, komolyan létezik olyan, hogy nem lehet....? :F

(#29) Romvr válasza SkyLine3000 (#26) üzenetére


Romvr
őstag

Én akkor szoktam könnyekben kitörni a röhögéstől mikor 5-5,2"-os telefonra rásütik a "mini" vagy hasonló jelzőt, mert van 5,5-6"-os "testvére" is. "Há Margit! Maga nóóóóóórmááááális?" a mini az legyen már 4,5" környéke!

u.i.: Minap nyomogattam egy iPhone 5S-t és egyáltalán nem érzem úgy hogy a 4" túl kicsi lenne. Pár weboldal kicsit zsúfoltan jelenik meg, de pl a Z1C-hez viszonyítva nem annyira vészes. Tény hogy netezni meg mi-egyéb jobb az 5"-os kijelzőn, de (legalább is nálam) ha nagyon rám jön a szörfölhetnék a szabadban/útközben akkor szokott lenni karnyújtásnyira egy 10"-os tablet vagy egy 15"-os laptop.

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#30) Valaki87


Valaki87
senior tag

áh basszus, 5,5 col a kisebb .... elég lett volna ugyanez a paraméterekkel egy 4,7 col is... mint a moto x 2013....kár érte. :(

(#31) Romvr válasza atike (#28) üzenetére


Romvr
őstag

Sajnos az a trend hogy a gyártó belövi a felbontást (általában maxra) és a gyári alkalmazással nem lehet ezt változtatni. Még szerencse hogy van tonnányi egyéb kamera alkalmazás aminél már tudod szabályozni.

(#32) Csapoati:
Nyilván buszon állva jön rám a tabletezhetnék. De buszon állva fél kézzel azért az 5,5"-on való pötyögés is necces, ha közben kapaszkodni kell.

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#32) Csapoati válasza Romvr (#29) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Sok sikert a tabletezeshez buszon allva pl.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#33) ADAM1337 válasza ghiottone (#25) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

És ha hívás közben megakarsz nézni valamit a neten segíteni valakinek tájékozódni a maps-en, hogy hívod be ? :U
A hívás egy mellékes funkció, ha nem vagyunk wifi közelbe érezhetőbb a dualactive hiánya, mintha irodában hívnak és meglesem közbe.(vagy wifin vagyunk épp)

(#34) akosxyz válasza Csapoati (#32) üzenetére


akosxyz
senior tag

Buszon állva egy 6"-es kijelzővel szerelt telefonnal sem egyszerűbb :)

(#35) atike válasza Romvr (#31) üzenetére


atike
nagyúr

Milyen másik olyan telefon van, ahol ne lehetne állítani a kamerában a felbontást...? :F Elhiszem, hogy van ilyen, de eddig elsiklottam ilyen részlet felett... Egetverő baro butaságnak tartom, ha ez trend lesz... Ez még csak nem is olyan igény, hogy csak a hardcore usernek van rá szüksége, hanem ezt az alap felhasználók is bátran állítgatják... :U Szóval hol van még ilyen...?

(#36) Csapoati válasza Romvr (#31) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem 5 collal siman megy, pedig eleg kicsi a kezem es rovidek az ujjaim.

Insult: 6 coll vs 10, ne mar... Elobbi sokaknak megy egy kezzel is, utobbi max a 210-es kosarasoknak. :D

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#37) akosxyz válasza Csapoati (#36) üzenetére


akosxyz
senior tag

Hát azért a 6 col nem tudom, hogy mennyi embernek megy. Én csak magamból indultam ki. A magam 180 centijével nem hinném, hogy a kicsik közé tartozom és a kezem se kicsi, szóval szerintem az átlag embernek már a 6 is elég nagy, hogy a buszon nyomkodja :)

(#38) motoflug


motoflug
őstag

Hmm, nekem fura az 540p a slowmora.

(#39) Danny750 válasza motoflug (#38) üzenetére


Danny750
őstag

Szerintem a hardver csak ennyit bír el...azért beletettek ,ez dicséretes ;)

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#40) ghiottone válasza hallerlaller (#27) üzenetére


ghiottone
nagyúr

2 lehetőség, mint a régieknél - Szélesvásznú - 16 megapixel, Normál - 21.

ADAM1337: Beállíthatod, hogy az 1-es vagy 2-es kártyán használod az adatkapcsolatot (1-es 4G, 2-es csak 2G) - így ha pl. az 1.-es kártyán telefonálsz, akkor megy simán mellette az adat is, ha a 2-esen és oda állítottad be az adatot akkor ott is megy egyszerre a 2 opció. - de keresztbe nem megy így az adat. Nekem még nem volt ilyen gondom - igaz az adatkapcsolatot nem is igazán használom semmire.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#41) motoflug válasza Danny750 (#39) üzenetére


motoflug
őstag

Vegulis, ha igy vesszuk, akkor igazad van. ;]

(#42) ADAM1337 válasza ghiottone (#40) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Köszi az infót.
Akkor olyan mint a huawei-nél a megoldás.
Itt nincs cfg mod mint a honor 6-nál, hogy mind a 2 kártya 4g-n legyen ?

(#43) ghiottone válasza ADAM1337 (#42) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem, azt sajna a Motorola még a mostani termékeibe nem rakta bele.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#44) hallerlaller válasza ghiottone (#40) üzenetére


hallerlaller
addikt

Eh, akkor ez még mindig bloatware, elég ciki mert a google féle alap kamera tudja.

(#35) atike

pl moto x 2014-ben sem lehetett.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#45) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Jó cucc ez, csak ez a snapi 615 nem a legerősebb hardver. Az s801 szintje alatt nem nagyon vennék telefont ennyiért. A képek pedig kifejezetten jók lettek, és az aksi sem piskóta. De szerintem sok embernek jó telefon lenne, ha normális garival is lehetne kapni.

(#46) MartOOn


MartOOn
addikt

En a Style tesztjet várom, valaki vegyen egyet es adja oda a sracoknak. (okes tudom hogy még nem lehet kapni.) na az full hw lesz. Kivancsi vagyok az 5.7" mekkora batar hazban lesz. Asszony motoX 2014 teloja kezdi megadni magat. Pedig nincs 1 eves sem. :(

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#47) ghiottone válasza MartOOn (#46) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Mi lett vele? 1.5 évig használtam a 2db 1. generációs X-m és azokkal nem volt gondom - se hardver se szoftver.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#48) MartOOn válasza ghiottone (#47) üzenetére


MartOOn
addikt

egyszeruen belassult. ujratelepites es reset utan is. google play nem mindig akar mukodni... dobalja a wifit... kb ennyi.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#49) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Ezért az árért talán jobbat is lehet kapni.

(#50) DarkByte


DarkByte
addikt

A Dual SIM-esből miért kellett kihagyni a Band20 LTE-t? :( Egyébként már venném is. Ha a Huawei Nexus 6 se lesz Dual SIM-es akkor kénytelen leszek 1+ Two-t venni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.