Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) Kroni1


Kroni1
veterán

Nem gondoltam volna, hogy ide jutunk, hogy a két verzióból az 5.5"-os a "kisebb". Én inkább ugy fogalmaznék, hogy a kevésbé nagy.. Szerintem ez agyrém! :W

A legeslegszebb és az egyik legjobb androidos telefon szerintem még az első genes Moto X volt, ha jól emléxem az volt az utolsó amit még nem a Lenovo égisze alatt csináltak. Sajnos látszik is, nagyon rossz felé haladnak ezzel a jónak indult projekttel, elkapta őket is ez a kinai méret baromság!

kelly: Sokáig én is szerettem a Motorola pure android-ját, azt hittem nincs ami felér hozzá stabilitásban. Azonban mióta Z3C-t használok rájöttem, hogy a Sony féle gyári FW legalább olyan stabil, csak még egy két apró extrát is tud ami logikus, hasznos, és nem kell hozzá sem root, sem egyéb mókolás. (pl. kibontható hangpanel, mindig külön állítható média és csengési hangerő, eljerthető google sáv, kihangosítható FM rádió, összes előzmény progi törlése, stb..) Szóval akár aZ1C-t kapod vissza, akár Z3C-t kapsz azzal szerintem sokkal jobban jársz, én a helyedben a Sony-t tartanám meg.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.