Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8201) DJGABI válasza DJGABI (#7650) üzenetére


DJGABI
addikt

Mivel lassan 3 hónapja nincs telefonom (állítólag a magyar Motorola szervíztől rendelte az alkatrész, akiknél valami keveredés van, de el nem tudom képzelni mi tart eddig, ennyi idő 10* legyártották meg elküldhették volna a kábelt) szerintem a saját kezembe veszem a dolgot... Kérdés: vajon ez a kábel: [link] jó lesz a Milestone-hoz? Az A855 (Moto Droid, US) és A853 (Milestone) közötti különbség miatt kérdem. Bár gyanítom ilyen 2 filléres alkatrészből csak nem gyártanak 2 fajtát..

Gyors googli is ezt dobta ki: [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#8202) BalazsKKa67j válasza DJGABI (#8201) üzenetére


BalazsKKa67j
tag

Szerintem minden alkatrésze ugyanaz.Csak az egyik nem gsm hálózatos(droid)

(#8203) Vikunya


Vikunya
tag

Nem milestone-os,inkább androidos kérdésem lenne.Nem tudtok olyan appot,amivel gps segítségével a helyzetemet időközönként tudnám bejelölni,és később térképen a megtett útvonalat be tudnám rajzolni?Túrához kéne,eddig endomondót használtam,de végig soha nem mérte le,mert az akksi nem bírta (40km)!Ha csak pontokat kéne megjelölni,nem enne annyit.Remélem világos voltam.:)

Romanes Eunt Domus

(#8204) Phami


Phami
tag

Na egy kis helyzetjelentés (hosszú mese:DD). Meguntam a különböző ROMokat, mert az utóbbi napokban többször éreztem kényszert arra, hogy a telefont falhoz vágjam, földhöz csapjam, esőtáncot járjak rajta, leeresszem a Sajón és hasonlók:DD Érdekes dolgokat aprított.
A HO!NO-val valami iszonyat smooth volt a telefon, de naponta 3-4szer random újraindult. Mondhatom elég idegesítő volt és az akksi időm sem volt a csúcsok csúcsán. Ha nem nyúltam hozzá 2-3 óra alatt simán merült 70%-ot.
Aztán CM 7.1.5. Imádom az ICS animációkat, valami isteni nagy :) DE az akksi szó nélkül lemerült akár 1 óra alatt is!!!! Volt néha egy-két random reboot, de nem volt vészes. A telefon néha minden ok nélkül melegedett. Nem volt egy kellemes séta.
Miui...hát ahogy itt írta valaki, 1 nap alatt 0 MB RAM...ahogy anno írtam nekem ez 15 perc alatt sikerült:D no comment...nagyon szép, igazi eyecandy, de ennyi.

ÚGYHOGY, visszatértem az ősöreg GOT 2.2.1-hez.

Lássuk a negatívumokat:
- 2.2.1..bár nekem ez jelenleg elég :)
- nincs 1%-os akksiléptetés, ez engem bazira zavar, nagyon megtévesztő tud lenni, keresem rá a megoldást
- nincs benne sok eyecandy, önmagáért beszél
- érezhetően gyengébb a ROMoknál

Pozitívum:
- stabil, eddig egy újraindulása volt, az is azért, mert leejtettem 12 cm magasságból kb.
- az akksi idő "csodás", eddig a legtovább 12.31 percet bírt amiben volt netezés, youtube, zeneletöltés, és extreme sok zenehallgatás (producer vagyok, zenéthallgatok alvás közben is)
- szmúd a PowerAMP, valaki írta, hogy olyan darabos, na itt nem, de itt kb. semmi sem az
- CPU Tuner és Milestone Overclock segítségével frankón belőttem a telefont, plus SuperChargerV8, egész gyors a kavics, bár lehetne rajta csiszolni. 1120 volt a max quadrant vele ami nem rossz :)
- ÉS megoldotta ez a PowerAMP hangerőparáját is, sokan panaszkodnak, hogy a V2-es PA nagyon halk, meg majdnem full hangerőre kell csavarni, hogy rendesen lehessen hallani, na itt nincs ilyen

Van egy-két aggodalmam, amit ki kell küszöböljek. Szeretem a Battery Monitor Widget-et, de a Custom ROMoknál az, illetve az Overclock nagyon beletaknyolt a rendszerbe, ennek tudom be az akksi macerát, ahogy nézegettem. Kipróbálom majd GOT-on is. Ha találok megoldást minden mínuszra, akkor marad Ő, ha nem, akkor fogok itt nektek írni minden ROM-ról egy-egy három napos "tesztet" írni, de ezt csak jövő héten kezdem el, mert Szombaton táncverseny, így arra készülök. Apropó pestiek(és nem pestiek:)), akiket érdekel az utcai tánc az 18-a Szombat, Pecsa, indulok én is 1 vs. 1-ben, dobjatok egy imát értem ma este :)

Na Phami vótam a hegyről :)

[ Szerkesztve ]

Cheap Rap Beats, Buy Beats Online - www.ThisIsPhami.com /Trium Mars - Alcatel OT 557 - Sagem My 411V - Samsung L700 - Motorola Milestone - Samsung Galaxy Note 2/

(#8205) Phami válasza Vikunya (#8203) üzenetére


Phami
tag

Nem vagyok benne biztos, de emlékeim szerint a maps-en lehet kedvenc pontokat jelölni. Az talán jól jöhet :)

Cheap Rap Beats, Buy Beats Online - www.ThisIsPhami.com /Trium Mars - Alcatel OT 557 - Sagem My 411V - Samsung L700 - Motorola Milestone - Samsung Galaxy Note 2/

(#8206) Shrike7973 válasza Phami (#8205) üzenetére


Shrike7973
senior tag

Szerintem CM 6.3.6-ot simán felpakolhatod. Ha stabilitási probléma van, akkor esetleg csak wipe/factory reset mellett GOT-tól kezdve ROM-olás nem megoldás esetleg?

(#8207) r4pid válasza Phami (#8204) üzenetére


r4pid
tag

nálam cm 7.1.5 nagyon stabil, egyszer se indult újra mióta kijött, 2 napig bírja az akksi kis telefonálással, játékkal és netezéssel.
Próbáld meg hogy retörölsz mindent openrecoveryből (wipe), és az összes scriptet is reseteled. Lehet (?) hogy egyszerre több v8 meg akármilyen script +CPU tuner liftezteti a cpu órajelet és azért merül ilyen baromi gyorsan.

Régen nekem is volt ilyen, nem tudtma miért nem fut el semmilyen játék telefonomon, aztán rájöttem, hogy openrecoveryben felnyomtam vlaamelyik scrpitet (talán v8) és az szépen úgy is maradt.

(#8208) Vikunya válasza r4pid (#8207) üzenetére


Vikunya
tag

Osztom! Szerintem is a 7.1.5 a legstabilabb. Önkényes reboot egyszer sem volt,fc is igen ritka.Akksi idő meg fantasztikus(milestonehoz képest).

Romanes Eunt Domus

(#8209) Phami válasza r4pid (#8207) üzenetére


Phami
tag

Na, full wipe-tól kezdve minden volt. Sosem csinálom OR-ből a Scripteket és full wipe-nál azt is törli, mindig ellenőrzöm. Lehet megjátszom majd, hogy nem használok Battery Monitort elsőkörben, meglátjuk. Jó lenne, ha jobban lehetne használni egy-két beállítást, de neke mondjuk a felsorlt PowerAMP probléma égető, de mocskosul. Nem tudom miért löketheti, de majd most full vájpot tolok megint aztán meglátjuk. Jó lenne, ha fagyi lenne :DD

Cheap Rap Beats, Buy Beats Online - www.ThisIsPhami.com /Trium Mars - Alcatel OT 557 - Sagem My 411V - Samsung L700 - Motorola Milestone - Samsung Galaxy Note 2/

(#8210) r4pid válasza Phami (#8209) üzenetére


r4pid
tag

Poweramp nem tom milyen, playerpro-t használok, az tökéletes, mindent be lehet állítani rajta, és ha jól beállítod akkor még az albumborítókat is leszedi

(#8211) Tocska


Tocska
tag

90.73-as Bootloader van a milestoneomon és cm7 2.3.7es android és nem tudok
Beállítások->Adatvédelem->Gyária adatok visszaállításánál semmit sem csinálni mivel nem reagál a készülék hiába nyomom meg a minden adat törlését.. :F

REcovery menüt nem hozza elő. :F
HELP ME!

(#8212) 3RROR válasza Tocska (#8211) üzenetére


3RROR
aktív tag

formáztad a memkártyát?Mert én is leformáztam és néztem hogy mért nem tudom recovery-be rakni...Aztán rájöttem hogy ott voltak a recovery fájljai :DDD
Vagy már a kis telefon + felkiáltójel párost se hozza elő a telefon hanem csak bebootol?

[ Szerkesztve ]

(#8213) Tocska válasza 3RROR (#8212) üzenetére


Tocska
tag

de a felkáltós dolog előjön és meg lett formázva a kártya sajnos :D

akkor openrecovery-t tegyem fel??

(#8214) 3RROR válasza Tocska (#8213) üzenetére


3RROR
aktív tag

Aha.Az update.zip-et meg ne rakd semmilyen mappába.

(#8215) Tocska válasza 3RROR (#8214) üzenetére


Tocska
tag

kérhetnék segítséget??hogy honnan töltöm le meg milyen lépésekkel csináljam?? :R

(#8216) 3RROR válasza Tocska (#8215) üzenetére


3RROR
aktív tag

Pü-ben írd meg az e-mailed és átküldöm a fájlokat.

1 mappa meg egy zip.Azt rámásolod simán az sd-re.Onnantól gondolom tudod hogy kell recovery-t használni...

[ Szerkesztve ]

(#8217) Tocska válasza 3RROR (#8216) üzenetére


Tocska
tag

köszönöm és megy az email cím!!

(#8218) Tocska


Tocska
tag

milestone-hoz valaki nem tud szerezni nekem egy olyan átvezető kábelt ami a csengőhangszóróhoz megy??el van szakadva az enyémben... :F aki tudja hogy hol tudom beszerezni kérem írjon.... előre is köszönöm... :R

(#8219) Tschöppy


Tschöppy
csendes tag

Sziasztok,

Nem tudom, hogy volt-e már erről szó, ne haragudjatok hogy nem olvastam végig 8000+ hozzászólást :) Másnak is csinálja azt a Milestone-ja, hogy mikor frissítést keres a telefon, nem tud csatlakozni a Motorola szerverekhez? Nyilván erre a telefonra sosem jön már a 2.3, de azért nem baj, hogyha csatlakozik a szerverhez. A gyári ROM van rajta egyébként.

Más: ki most a hivatalos Motorola szervíz, tudja valaki? Mert a Motoker honlapja nem működik, a hellomoto.hu egy domainbróker oldalára dob...

Köszönöm

(#8220) Tocska válasza Tschöppy (#8219) üzenetére


Tocska
tag

amennyire én tudom az E-CARE SOLUTIONS KFT szervizeli hivatalosan a motorolákat...

(#8221) Tocska


Tocska
tag

(#8222) 3RROR válasza Tocska (#8221) üzenetére


3RROR
aktív tag

Ingyenes a szállítás...Olcsóbban nem fogsz találni.

(#8223) Tocska válasza 3RROR (#8222) üzenetére


Tocska
tag

csak nem tudok csinalni PayPal-t :F mert nem olyan a bankkártyám :W :W :W :W

(#8224) 3RROR válasza Tocska (#8223) üzenetére


3RROR
aktív tag

Akkor kérj meg valakit :U

(#8225) Tocska válasza 3RROR (#8224) üzenetére


Tocska
tag

kit ?? nincs a családban senkinek mastercard-ja :F :W :W :W :W

(#8226) 3RROR válasza Tocska (#8225) üzenetére


3RROR
aktív tag

Szerintem nem csak azzal lehet megoldani de ezt inkább a paypal-os témába kérdezd...

(#8227) Tocska válasza 3RROR (#8226) üzenetére


Tocska
tag

ok!!köszöntem...de úgy döntöttem hogy eladó sorba kerül..eladó a készülék!!kilkudott árért.. :D :R

(#8228) Djuree válasza Tocska (#8225) üzenetére


Djuree
félisten

bármilyen bankkártya jó hozzá, sima visa vagy electron is :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8229) Vikunya válasza Djuree (#8228) üzenetére


Vikunya
tag

Az jó,mert lehet nyáron rendelek egy motorolás "karórát",ha addig itthon nem lesz.

Gurulnak a tankok szépen? :)

Romanes Eunt Domus

(#8230) Djuree válasza Vikunya (#8229) üzenetére


Djuree
félisten

azmiaz? lehet engem is érdekelne olyan.

jaja, mennek szépen :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8231) Vikunya válasza Djuree (#8230) üzenetére


Vikunya
tag

https://motoactv.com/

Nagyon KELL! Kategória

Romanes Eunt Domus

(#8232) Djuree válasza Vikunya (#8231) üzenetére


Djuree
félisten

hú ez elég faszántos tényleg :C futáshoz jó is lenne, nem kéne a 20 kilós milestone-t cipelni :U vajon mennyibe fog kerülni? gyanítom nem magyar tárcához lesz árazva :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8233) Vikunya válasza Djuree (#8232) üzenetére


Vikunya
tag

Most olvastam egy októberi cikket róla,ott 299 dolcsit írtak. Szerintem megy az lejjebb is.Nekem is futáshoz meg túrázáshoz kéne.Na meg persze iggen vagány,mikor jelzi hogy hívnak.Gyerekkorom nagy sorozatából Michael Knight elmehet a picsába :)

[ Szerkesztve ]

Romanes Eunt Domus

(#8234) Djuree válasza Vikunya (#8233) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen, van ára. de ha lehet rá endomondot tenni akkor érdekes lehet számomra is. nem kéne külön mp3 lejátszó, teló meg pulzusmérő is, egyben meglenne minden. még egy profi köridőmérő funkció kéne bele, és akkor a timex ironmen órám is letenném :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8235) Vikunya


Vikunya
tag

Titkon azért reménykedtem. Elszállt a remény :(

http://androidhungary.com/2012/02/a-motorola-hivatalosan-is-kozzetette-ice-cream-sandwich-frissitesi-utemtervet/

Valaki világosítson fel hogyan kell linket berakni úgy hogy piros legyen és bármilyen szövegre rárakhassam! Noob vagyok :)

[ Szerkesztve ]

Romanes Eunt Domus

(#8236) eami válasza Vikunya (#8235) üzenetére


eami
addikt

miben reménykedtél ? :D

(#8237) Vikunya válasza eami (#8236) üzenetére


Vikunya
tag

Jólvan, naív vagyok. :)

Romanes Eunt Domus

(#8238) Phoenixy válasza Djuree (#8234) üzenetére


Phoenixy
senior tag

MOTOACTV link
Ez valakinek a reggeli futása, ír ez mindent. :)

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#8239) Phami


Phami
tag

VILÁGVÉGE!!!!!

Életem legfosabb estéje. Még mindig eszi az akksit a CM7.1.5. hát akkor legyen ShadowMod, még nem próbáltam, állítólag faja.
Akksi 100%-ra, RSD Lite beizzít, választom ki a G.O.T.-t mit ad isten, inaktív a start gomb...hmmm...restart, töröl újratelepít, sehol semmi.
Hát gondoltam én naív, megkeresem a gyári SHOLS-t valahol még meg van...NA itt kezdődtek a bajok...a kis milestone ugyanis(legalábbis az enyém:DD) annyira kényes lett az utóbbi fél évben, hogy flash után, csak a GOT indult el rajta, a gyári nem...ezt én elfelejtettem, megtaláltam a gyári sholst és erre aktív lett a start gomb...oké flasheljünk, elindítottam végigment és a végén jutott eszembe, hogy ez nem fog elindulni, de sebaj, vulnerable-t még flasheljük és akkor update.zip..na, hát nem is indult el, kikapcsolt, bootloaderbe vissza, vulnarable.sbf megnyitás...nincs start gomb...ekkor lábadt könnybe a szemem :D:DD
Na, hát a hatodik wipe-ra összeszedte magát és elindult a gyári, hát mondom, gyári 2.2.1 istenem nosztalgia, nyomjunk rajta egy quadrantot. Rootoltam 1.2-re felhúztam a procit...és ekkor nem hittem a szememnek...egy barátomnak van ilyen telója és neki gyári 2.2.1-el 1 GHz-en 397 pontot mért, nekem 1127-et:O
a 3D teszten olyan FPS-ket lőtt, csak lestem...ennek nagyon örülök, de valaki árulja el, miért nem ismeri fel még az SDK sem a telót bootloader módban? adb devices-ra nem hoz telót...gondolom ezért nem aktív a start gomb sem GOT-nál amikor flashelni akarom. Any tips?

Cheap Rap Beats, Buy Beats Online - www.ThisIsPhami.com /Trium Mars - Alcatel OT 557 - Sagem My 411V - Samsung L700 - Motorola Milestone - Samsung Galaxy Note 2/

(#8240) Djuree válasza Vikunya (#8235) üzenetére


Djuree
félisten

link gomb? :B

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8241) Djuree válasza Phoenixy (#8238) üzenetére


Djuree
félisten

ahha, jónak tűnik :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8242) Vikunya válasza Djuree (#8241) üzenetére


Vikunya
tag

Bocs,nem írtam oda hogy a telefonon.Nekem ott nincs link gomb.Egyre jobban izgatja a fantáziámat ez a motoactv.Márciusba megy ki amcsiba hugom,már tudom milyen ajándékot kérek :) Phami,nem lehet hogy egyszerűen csak az akksid halt meg?akkor kísérletezhetsz bármivel.

[ Szerkesztve ]

Romanes Eunt Domus

(#8243) DJGABI válasza Phami (#8239) üzenetére


DJGABI
addikt

A Quadrant azóta frissült egyet [link] teljesen más számokat ad, mint eddig, nem érdemes a korábbi eredményekhez hasonlítani. (elméletileg pontosabb is lett, de a Tegra2-es tabomra ad 1500 pontot, szóval nem nagyon hiszek nekik)

Ha nem ismeri fel a telót én újra szoktam indítani a PC-t, más USB porttal próbálkozok. Akkor általában jó....

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#8244) eami válasza Phami (#8239) üzenetére


eami
addikt

minek sbf-es GOTot flashelni? nagyon nem vágom.. azt a ROMot told csak fel amit ki akarsz próbálni, ne varázsolj mással mert akkor mint látod csak szívatod magad teljesen indokolatlanul :(

(#8245) Grapet


Grapet
csendes tag

Hello Mindenki!

Aki tesztelte már a CM7.2.0 RC0-t írjon róla pár gondolatot.

THX

(#8246) addamka válasza Grapet (#8245) üzenetére


addamka
őstag

Óriási változásokat nem látok. Képernyőfordulás animáció kevésbé bugos, kamera 1 fokkal jobb felbontásban tud felvenni, fényképező nálam még mindig elég fagyos, de ez szerintem inkább valami hardveres instabilitás miatt lehet.
Rosszabb nem lett, mint az előtte levő, felteheted bátran.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#8247) Grapet válasza addamka (#8246) üzenetére


Grapet
csendes tag

THX

(#8248) Vikunya


Vikunya
tag

Nem tudom hogy eddig volt e,de cm7.2 alatt,az energia widget gombok közt felfedeztem egy alvó mód gombot.Mi ennek a pontos szerepe?

Romanes Eunt Domus

(#8249) Phami válasza eami (#8244) üzenetére


Phami
tag

mert a gyári 2.2.1-re nem tudsz custom romokat tenni :)

Cheap Rap Beats, Buy Beats Online - www.ThisIsPhami.com /Trium Mars - Alcatel OT 557 - Sagem My 411V - Samsung L700 - Motorola Milestone - Samsung Galaxy Note 2/

(#8250) Vikunya válasza Phami (#8249) üzenetére


Vikunya
tag

Miért ne tudnál?

Romanes Eunt Domus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.