Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39951) mave13 válasza etooo (#39950) üzenetére


mave13
őstag

És azóta is megy hibátlanul a zenelejátszás.
Köszi a tippet, de nem ez lesz.
Nem rég formáztam SD-t. Most nincs benne SIM, mivel nem tudom telefonként használni, és amióta kivettem állandóan kint van az SD hiba ikon, de bármilyen SDHC-vel, tök mindegy, hogy mikor volt formázva, és miben. Eddig ennek ellenére ment több GPS alkalmazás, zene, film, minden gyakorlatilag hibátlanul. Nem tudom, mi a fene baja van, a harmadik SDHC-t fogyasztja.
Vissza kéne küldenem gariba minimum a hangszóróhiba miatt, de egyszerűen nem jutok el addig, hogy ezzel tökörésszek, és a Calendar miatt szükségem van rá. A régi 3650-es Nokiámat nem lehet gmaillel szinkronizálni, notebookomat meg nem tudom mindenhova magammal vinni.

[ Szerkesztve ]

Icewolf || kósza ||

(#39952) AizawaKouta válasza Flexy90 (#39944) üzenetére


AizawaKouta
tag

Én is megvettem, akkor compatible volt. Ma már nem az. Írja is a market hogy nem kompatibilis.

(#39953) DEARevil válasza mave13 (#39949) üzenetére


DEARevil
tag

ezert kell mort playert hasznalni.:)

(#39954) DEARevil válasza AizawaKouta (#39952) üzenetére


DEARevil
tag

rájöttek volna, h mégsem az?:)

(#39955) DEARevil


DEARevil
tag

Egy felfedezés jár a fejemben, de lehet tévedek. Mióta frissült az Adobe Flash, azóta mintha használható sebességgel mennének a videók a böngészôben. Vki hasonló észrevételel rendelkezik?:)

(#39956) Kbali válasza mave13 (#39951) üzenetére


Kbali
nagyúr

Naiv kérdés: a lista frissítését megcsináltad a playerben, mielőtt elkezdted volna a cache törlést, data wipe-ot?

(#39957) Lacopapi válasza Flexy90 (#39948) üzenetére


Lacopapi
addikt

Úgy gondolod,hogy nekem elég átírni és gyárinak látja a T a telefont,azaz menne a mobiltv alkalmazás? Lehet,hogy jó ötlet.

(#39958) Maarki


Maarki
aktív tag

egy kérdésem lenne nem ismeri fel a telefont egyik gépemse mindegyiken win7 van a gyári adatkábelel próbáltam nem csinál semmit se a telefon se a gép a telefon pityen egyet hogy csatlakoztattam de ennyi ötlet?

(#39959) Flexy90 válasza Lacopapi (#39957) üzenetére


Flexy90
senior tag

Szerintem egy próbát megér, ha működik utána vissza lehet írni eredetire.
Amúgy ebből a cikkből jött az ötlet.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Fan

(#39960) caverinha


caverinha
aktív tag

Sziasztok!

Régóta keresek egy Full Screen Caller ID-hez hasonló app-ot,ami normálisan működik és most rátaláltam erre: [link]

Praktikusnak tűnik, sztem 1próbát megér azoknak akik hasonló app-ot keresgélnek. :)

(#39961) TAxi9 válasza DEARevil (#39914) üzenetére


TAxi9
csendes tag

Szia DEARevil! Tudnál e nekem segíteni abban ,hogy kel felrakni a GTA3 at Samsung galaxy Ace-ra? Mert én letöltöttem adatokat és bemásoltam a android/data/files -be meg feltelepítettem az app-t de folyton leakarja tölteni internetről!!! :@
szóval nem indul!!
Tudnál nekem küldeni linket ,hogy honnan töltötted le a dolgokat? meg egy frankó leírást mit hogyan ,hova rakjak?:D Köszi!

(#39962) hodostamas


hodostamas
addikt

cm7-hez jó miui témát tudnátok ajánlani?

(#39963) szpali válasza caverinha (#39960) üzenetére


szpali
addikt

Tetszetős, de miként lehet a telefonra varázsolni?

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#39964) etooo válasza hodostamas (#39962) üzenetére


etooo
senior tag

[link], igaz nem téma, de ennél "miuisabbá" szerintem nem lehet tenni a cm7et :D Menürendszert nem lehet megváltoztatni, a lockscreent cserélheted miui-sra widgetlockerrel, a felugró ablakok, statusbar és hasonlók színezése kinézete meg miuiban is ahány téma annyi féle.

(#39965) caverinha válasza szpali (#39963) üzenetére


caverinha
aktív tag

Marketen fent van. Bár sajna ez is csalódás,szinkronizálás szépen lemegy,de amint gyorshívóhoz hozzáadnék vkit,teló lefagy :S

(#39966) hodostamas válasza etooo (#39964) üzenetére


hodostamas
addikt

thx, de nekem elég egy jóféle téma is :)
egyet találtam, annál átlátszó a settings menü, viszont szaggat is mint állat.

(#39967) etooo válasza hodostamas (#39966) üzenetére


etooo
senior tag

Látom abból van nem átlátszó is, az biztos nem akad, és úgysem átlátszó miuiban sem :)

Egyébként próbáltál már miuit?

(#39968) chab7 válasza hodostamas (#39966) üzenetére


chab7
addikt

Miért akarod miui-sítani? Akkor már inkább tedd fel magát a miui-t.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#39969) Thief


Thief
aktív tag

Megy bárkinél is a GTA Anniversary bármilyen rommal?

(#39970) hodostamas válasza chab7 (#39968) üzenetére


hodostamas
addikt

néha szeretek témát váltani, és megnéztem volna :)
amíg a cm7-el nem lesz bajom marad ez, nem ad semmi pluszt a miui.

(#39971) Toto00


Toto00
tag

Hali!
sajnos elég régen jártam erre. utoljára a cm 7.1.0 RC1.5-öt tettem fel. azóta látom már kint van a stabil verzió is. valaki össze tudná foglalni, hogy melyik verzió a legstabilabb? a jordan féle vagy a módosított nightly? melyik miben ad többet? RC 1.5-re simán rá lehet tenni? nem kell semmi egyéb extrát csinálni azon kívül mint az RC 1.5 telepítésénél? (gondolok itt szabof1 leírására)

[ Szerkesztve ]

(#39972) #71562240 válasza Toto00 (#39971) üzenetére


#71562240
törölt tag

A Mélyvízben könnyebben megmondják.
Nem kell extrát.

(#39973) DEARevil válasza TAxi9 (#39961) üzenetére


DEARevil
tag

Rendben. Többen írták, h nekik megy. Acen kívükl a zte bladen is fut. Az audio fájlok törlésével még gyors is. Ha marketen nézed akkor benne van a kompatibilis kistában is. Ha megvetted akkor a nem froyo custom rom amin biztosan megy. Érdemes az adatojkat wifin leszedni. A warez sd fajlok rosszak . Ezt csak ugy mondom. :) A hvga apk kell neked. Azt is tölti le ha megveszed. Szval meglesem mit irtak az acerol es kuldom priviben.

(#39974) mave13 válasza Kbali (#39956) üzenetére


mave13
őstag

Aha. Meg. Azt kihagytam a listából, de az volt az első. Lefutott, nyugtázta, hogy kész, és nem változott semmi.

Icewolf || kósza ||

(#39975) hodostamas válasza DEARevil (#39973) üzenetére


hodostamas
addikt

For your information, GTA III is currently not working on phones with a PowerVR GPU. The Galaxy S, Nexus S, Galaxy Nexus, Motorola DROID RAZR, LG Optimus 3D et cetera are currently not supported.

But if you take a look at the description in the Android Market it says *Coming soon to Samsung Galaxy Nexus*. So PowerVR users will soon be able to enjoy this game. Hope I could help you all out here.

akkor várjunk... :(

(#39976) apaszka


apaszka
veterán

Sziasztok !

Olvasom a fórumot egy ideje,de nem mertem hozzá szólni még mert nekem ez a telefon az álmom! Most GT540 em van CM el használom,de szeretném Defire elcserélni! :R

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39977) Heimdallr75 válasza apaszka (#39976) üzenetére


Heimdallr75
őstag

várunk :D szerintem ne gondolkodj rajta, ha lehetőséged van cseréld. Nem bánod meg, teljesen más világ.

الغريبة في هذا الكوكب

(#39978) P-SZ-S válasza apaszka (#39976) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Kb. 25k-s vállalkozás lesz, de biztosíthatlak hogy nem fogod megbánni :) .

(#39979) apaszka válasza Heimdallr75 (#39977) üzenetére


apaszka
veterán

Köszi!
Már többnek is ajánlottam a vakerán!
Nem offolok tovább! :R

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39980) fuze


fuze
őstag

Már megint sikerült egy hibátlan defy-ről lecsúsznom 43-ért az utolsó pillanatban. Gonosz a világ :D

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#39981) KaiotEch válasza fuze (#39980) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Már ilyen olcsók? Gondolom használt volt.

(#39982) apaszka válasza fuze (#39980) üzenetére


apaszka
veterán

Én is felraktam !

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39983) Lacopapi válasza Flexy90 (#39959) üzenetére


Lacopapi
addikt

Sajnos nem megy,nem indul utána a MIUI...bármit teszek is vele.Azt lenne jó tudni,hogy mi az amit még büntetlenül átírhatok és használ is.De köszönöm a tippet :)

(#39984) fuze válasza KaiotEch (#39981) üzenetére


fuze
őstag

Nem egészen. 2 hetes telefon teljesen független. Csak valamiért 2 volt neki, így az egyik nem kellett. El is adta már ma. Az a szívás, hogy írhattam volna én elsőként neki, ha haveromnál nem csak a privátokat nézem meg hanem a hirdetéseket is. Így este 11-kor már késő volt dobni egy PÜ-t. Kár érte. Már másodszor szívom megy így.

adms.hu | UI Designer

(#39985) DEARevil válasza hodostamas (#39975) üzenetére


DEARevil
tag

várunk igen, de lehet elindulna valahogy, ezért van a chainfire is. valahol :)

(#39986) jani-wan


jani-wan
tag

Hali

A Defy-ban van hangrögzítés opció?
Illetve meglehet oldani valahogy ha gyárilag nincs?

(#39987) Laci.M válasza jani-wan (#39986) üzenetére


Laci.M
senior tag

Úgy tudom, hogy attól függ milyen ROM-ot használsz. A hangrögzítésnek jogi akadályai vannak, ezért nehéz megoldani. Gyári ROMmal felejtős, úgy tudom egyes MIUI-kban lehet aktiválni. A legtöbbször a programok csak a te hangodat veszik fel, a másikét nem. Az android programokkal foglalkozó topicban is kérdezősködnék a helyedben.

Aláírás

(#39988) jani-wan válasza Laci.M (#39987) üzenetére


jani-wan
tag

Még semmilyet. Most akarom eldönteni hogy Galaxy legyen vagy Defy.
És arra kellene hogy hangemlékeztetőt tudjak vele magamnak felvenni.
Mert ha az lenne benne, akkor a Defy felé hajlok.
A Mobilarena tesztben olvastam hogy van egy SoundHound nevű opció ami zenerészletet felvesz külső forrásból és az alapján azonosítja. És gyárilag.
Azért gondoltam hogy hátha lehet hagot rögzíteni is, és habár a specifikcióknál az van írva hogy
"Hangrögzítés gyárilag nincs"
de vannak ugye a módosított ROM-ok amikről ugyan lövésem sincs. de ha úgy megoldható, az nekem jó.
Köszi a tanácsot akkor megkérdezem ott is.

(#39989) szpali válasza jani-wan (#39988) üzenetére


szpali
addikt

Ja, hogy nem hívás közbeni hangot szeretnél rögzíteni... :)

ez esetben lehet válogatni:
http://market.android.com/search?q=sound+recorder

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#39990) HUNNIA1920


HUNNIA1920
őstag

Én ma tettem fel ezt: CM9-ICS-MR0-111207-jordan-KERNEL-2.3.4-Quarx.zip majd erre a CM9-ICS-MR0-111209-jordan.zip - et.
A telefon nem látja a SIM kártyát, nincs kamera, és lassú is. Ez véletlenül nem Defy+ ROM?
Szerettem volna lecserélni a CM7 - et. Vagy inkább az új WIUI - t tegyem fel?

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#39991) Flexy90 válasza Lacopapi (#39983) üzenetére


Flexy90
senior tag

Sajnálom, hogy nem segített :(

Xiaomi Fan

(#39992) Nxn908xxx válasza HUNNIA1920 (#39990) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Nálam teljesen oké, használom már jópár hete.
Factory reset megvolt?FR mindenképp kell.

[ Szerkesztve ]

(#39993) HUNNIA1920 válasza Nxn908xxx (#39992) üzenetére


HUNNIA1920
őstag

Biztos egyről beszélünk?
Úgy tudom a CM9 december 7.-én jött ki. Szóval több hete nehezen használhatod. A CM7 az működik nálam is.

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#39994) jani-wan válasza szpali (#39989) üzenetére


jani-wan
tag

köszi

kellemes ünnepeket

(#39995) #71562240 válasza jani-wan (#39994) üzenetére


#71562240
törölt tag

Én a Tape-A-Talk appot használom hangrögzítésre, az ingyenes változata egyszerű, de teljesen korrekt. Ajánlom, mindent tud, "amit kell".
(Gondolom azóta észrevetted, hogy az először válaszoló LaciM kolléga félreértette a kérdésedet, azt hitte, hogy a telefonbeszélgetést akarod rögzíteni.)

(#39996) Kendek válasza HUNNIA1920 (#39990) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha már kísérleti, köztudottan bugokkal teli és funkcionalitásilag hiányos ROM-ot teszel fel, akkor legalább már a legújabbat próbálgasd.
A SIM kezelése megy ha a PIN-kód kérés le van tiltva (de letiltani nem lehet ezen, csak bekapcsolni), a kamera meg még nem működik, SOC típusúval meg még úgysem az újabb kernel miatt. Amúgy nálam is eléggé betudott lassulni, ezért is hanyagolom inkább.

<-ƘƘ->

(#39997) KaiotEch válasza Kendek (#39996) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Zöld kameráson nem biztos hogy jó. Azért ezzel vigyázzon.

(#39998) Kendek válasza KaiotEch (#39997) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Biztos, hogy nem jó, mivel BAYER-rel sem még.
TODO LIST (by priority):
Fix camera (will be hard)

<-ƘƘ->

(#39999) HUNNIA1920


HUNNIA1920
őstag

Köszi az infókat!
Visszatettem az alap 2.2 - es ROM - ot, mert ez kicsit sok volt nekem. :D
Az új ICS - es WIUI ROM is ilyen stádiumban van még?

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#40000) Lacopapi válasza HUNNIA1920 (#39999) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nem,az most állítólag a non-plus ultra....bővebben a marketingosztályon,w333 kollégánál érdeklődhetsz :DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.