Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38101) domerator válasza Lacopapi (#38100) üzenetére


domerator
veterán

Hálásan köszönöm!!!

Ez mennyi időtartamot takar?

Azt még elárulod, hogy mennyin áll most az akku? (gondolom full töltötten álltál neki)

Ja igen... a smartass beállításokkal hogyan boldogultál... ott azért van mit szabályozni... én próbáltam értelmezni a lehetőségeket, de egyelőre feladtam

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#38102) Lacopapi válasza domerator (#38101) üzenetére


Lacopapi
addikt

Cirka 21 óra,az akksi a hotspot miatt 38% -on van,a smartassba nem bonyolódtam bele,ott is csak a thresholdot állítottam,de ezek szerint nem jó így...
Egyébként szándékosan merítem,mert kalibrálni is akarom,a hotspot most is megy...

(#38103) YAS-dude válasza Lacopapi (#38102) üzenetére


YAS-dude
őstag

A smartass jellemzője, hogy inkább a szélső értékeket használja. Az az elv, hogy "olcsóbb" a procit csúcssebességen járatni rövidebb ideig, mint közepes órajelen, amin később végez a feladattal. "race to idle" kifejezés a google kulcsszó a bővebb magyarázatért.

(#38104) Lacopapi válasza YAS-dude (#38103) üzenetére


Lacopapi
addikt

Köszönöm,ezek szerint nem volt feladat.....vagy nagyon kevés hm...hát ezt át kell gondolni akkor,mi a jó vagy jobb.

Hja,van egy leírásom (hogyan felejthettem el...) ,csakugyan, a minmax elvet követi.Afenébe.
Viszont akkor jó a cpu spy :DD

[ Szerkesztve ]

(#38105) domerator válasza Lacopapi (#38102) üzenetére


domerator
veterán

Még 1x köszönöm... szerintem nagyon jónak tűnik ez a 38% ennyi minden mellett 21 óra alatt...

Nálam most kb. 12 órája jött le a töltőről reggel, azóta kb 1-1,5 óra net wifin (kisebb adagokban, összesen), a wifi majdnem végig bekapcsolva és közel 10 óra zenehallgatás. Az akku 42%-on áll.

Ez is jó, de én is jobbat szeretnék valamivel...

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#38106) SlausK


SlausK
tag

Jó estét!
Valaki megnézné nekem, hogy a TapTapRevenge4 hogyan fut? Sajnos nálam csak a gyári CEE romon ment akadás mentesen. Egyik kedvenc játékom, de így csak akkor tudok igazán játszani vele, amikor romcsere esetén vissza flashelek CEE-re, ami valljuk be nem az igazi :(.
Előre is köszönöm a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#38107) Flexy90 válasza KaiotEch (#38096) üzenetére


Flexy90
senior tag

Ha megtaláltad a router méltó utódját, dobhatnál egy privit! Nekünk is ilyen van itthon, ha már lecseréljük fontos az n szabvány, a custom firmware(most dd-wrt van rajta) meg a külső, leszerelhető antenna!

Xiaomi Fan

(#38108) Heimdallr75 válasza SlausK (#38106) üzenetére


Heimdallr75
őstag

szerintem a telefonod a játék ízlésed ellen tiltakozik :D:D:D

cm7 kifogástalanul megy. mondjuk 2 percig bírtam :D

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#38109) szucsinka válasza Heimdallr75 (#38108) üzenetére


szucsinka
őstag

pfuu ez vmi brutál gém :Y ;] homároknak(akinek nem inge ne vegye kabátra)

(#38110) Heimdallr75 válasza szucsinka (#38109) üzenetére


Heimdallr75
őstag

nálam már nincs is a telón :D:D

viszont a kérdésre megvan a válasz: cm7 aktuális nightly megy ,nem tudom nálad mi van fent.
már látom defy+

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#38111) szucsinka


szucsinka
őstag

nem tudtok vmi jo kis verekedös gamét ... a reel steel-en kivül?(nem kaland csak face to face)

[ Szerkesztve ]

(#38112) tzl válasza TheSaurus62 (#38098) üzenetére


tzl
senior tag

Nekem is volt smc-m, amíg ment, nem volt vele gond, leszámítva azt, hogy időnként lefagyott. Viszont nagyon sokan panaszkodtak rá, sokkal több volt a problémás egység, mint Linksys cuccoknál.

(#38113) SlausK válasza Heimdallr75 (#38110) üzenetére


SlausK
tag

most éppen nightly 54 :P

(#38114) B_I_G


B_I_G
tag

Wiui romban, a saját helynél ki van kapcsolva az adatkapcsolatok használata és az automatikus agps is. Ennek ellenére a hárombetűs tekeri a mobilnetet pozicionáláshoz. Miért?

Wiui üzenetkezelőjében be lehet vhogy állítani, hogy a legfrissebb smsek legyenek legfölül?

köszi (:

(#38115) adakiller válasza anglergab (#38059) üzenetére


adakiller
senior tag

Szia!

Nekem kb dupla olyan gyorsan merül mint Froyoval :(

Tudom nincs warez, de defyre nem lehet megvenni a gameloft oldalán az asphalt 6-ot. van vmi megoldás arra, hogy defy-n játszhassak online?

[ Szerkesztve ]

(#38116) Quent1n válasza miyu (#38038) üzenetére


Quent1n
senior tag

Sima djuice-os előfizum van + egy net előfizetés hozzá. Ha amiket leírtam beírod akkor mennie kell, feltéve, hogy a telenor oldalán megadott adatokkal nem ment. Én mikor Restore to default-ot nyomtam akkor jó két percig szöszölt és utána állította be ezeket az értékeket, illetve az MMS-t is.

Persze alapfeltétel, hogy a többi beállítás is rendben legyen ami a nethez kapcsolódik! :)

Egy kérdés mindenkihez: Valaki Defy+os akksit tett már Defy-be? Fizikailag lehetséges s ha igen mennyivel megy tovább a teló?

[ Szerkesztve ]

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#38117) TheSaurus62


TheSaurus62
tag

Go Launcherrel milyen tapasztalataitok vannak? Nem érzem, hogy lassítaná vagy gyorsabban merítené a gépet, mint más, viszont van egy csomó Go alkalmazás meg widget, amikkel ki lehet váltani a gyáriakat és a máshonnan valókat. Azt tudja-e valaki, hogy a Go "világon" belül össze vannak-e optimalizálva ezek a holmik (tehát jobban, takarékosabban, stb. bánnak az erőforrásokkal), vagy sem?

Bámulatos, hol tart már a tudomány...!

(#38118) Kroni1 válasza Lacopapi (#38097) üzenetére


Kroni1
veterán

"Töröld a sok szemetet a cache-ból." Ezt ugy hogy a progiknal egyesevel toroljem a cache-t, vagy pedig van valami mas lehetoseg a torlesre?

(#38119) DEARevil válasza szucsinka (#38111) üzenetére


DEARevil
tag

snes vagy psx emulátor és a világ megnyílt előtted :)

(#38120) DEARevil válasza Kroni1 (#38118) üzenetére


DEARevil
tag

Es Task Manager-t használom a cash ürítésére :)

(#38121) Lacopapi válasza Kroni1 (#38118) üzenetére


Lacopapi
addikt

Ha stock rom van fenn,azaz nincs CWM ,akkor az android bootmenüben,de CSAK a cache-t.
Egyéb romoknál recoveryben cache és dalvik cache wipe.

(#38122) DEARevil válasza Lacopapi (#38121) üzenetére


DEARevil
tag

jah h ennyire :)

(#38123) tzl


tzl
senior tag

Meglepetés a gamelofttól:

gameloft.com/android-games/gt-racing-motor-academy-free/?adid=101966

Ma ingyen vihető a gt racing, siessetek, ki ne fogyjon a készlet :-)

(#38125) Robi BALBOA válasza tzl (#38123) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

:R
Megcsíptem, még időben, köszi!
Nem apró játék, letölt még vagy 300mb-ot.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#38126) tzl válasza #99499520 (#38124) üzenetére


tzl
senior tag

Connectify, már ha windows van a gépeden.

(#38128) tzl válasza #99499520 (#38127) üzenetére


tzl
senior tag

fogalmam sincs, nem lakik MS oprendszer a gépemen :)

(#38129) domerator válasza Robi BALBOA (#38125) üzenetére


domerator
veterán

300 megát? Nálam 800 mega szabad hely van az sd-n és vinnyog, hogy még 80 mega kell neki, töröljek pár videót, képet, vagy zenét... hát nem semmi.

(#38127) beluudj:

Eredetileg csak win7-re készült, azon biztosan megy, de mintha úgy láttam volna, hogy xp-re is megcsinálták már... nézz utána

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#38130) rokarudi válasza tzl (#38123) üzenetére


rokarudi
aktív tag

Hű, köszi, hogy szóltál... :R

(#38131) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Üdv
Kollégák

Cserélt v.ki simet mostanában a t.mobilnál?
Csak pénzért lehet,vagy ingyé is?
Nagyon rossz vele az aksi időm,de nincs most rá 4000 ft-om kicserélni

köszi

Ötlet?

[ Szerkesztve ]

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#38132) Robi BALBOA válasza domerator (#38129) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Pontosabban 334mb-ot töltött le, de nekem is elfoglal vagy 800mb-ot az sd karin, még szerencse, hogy van rajta elég hely.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#38133) Kbali válasza gyuszmó (#38131) üzenetére


Kbali
nagyúr

Egy telefont az ügyfélszolgálatra megér, de szerintem nem kell 4 rugót fizetni, ha panaszkodsz, hogy szakadozik a vétel, fagy a telefon tőle...

(#38134) InHUmen


InHUmen
csendes tag

Sziasztok,
Rejtelyes (huha melyik j/ly :D) dolgok tortennek mostanaban az sd kartyamon, megpedig. Eltunik par szaz mega hely es nem talalom sehol. Legutobb mikor ez elofordult akkor valami torrent megallt mert ledobatta magat a wifirol es az tunt el, de azt megtalaltam a Losst .dir mappaban. Tegnap megint elofordult ez de most annyi kulonbseggel hogy a faj lejatszhato maradt (sorozat) es a letoltes valodi helyen volt. De ettol fuggetlenul hianyzil vagy 200mega hely. Asyro sd card usage-el szamolgattam ossze. Ha most leformazom nullara az sd kartyat tortenik valami helyrehozhatatlan? Bocs az ekezetek miatt de sietve kell irnom.

(#38135) #71562240 válasza InHUmen (#38134) üzenetére


#71562240
törölt tag

Azonkívül, hogy letöröl minden tartalmat, semmi bajt nem okoz a formázás.

(#38136) barnagaben


barnagaben
csendes tag

Sziasztok!
Újfent segítségeteket szeretném kérni. Történt ugyanis hogy szeretett Defy-m elkezdett az utóbbi időben rakoncátlankodni. Néha embertelen lassulásokat produkál( képernyő görgetés nem gördülékeny vannak 5-6 másodperces agyhalálok..értem ezalatt hogy pl az alsó 4 érintőgomb 5-6 másodpercre beadja a kulcsot, utána persze meg egyből megcsinálja azt amit abban az időintervallumban belenyomkodtam). Ezek túlélhető dolgok voltak mert nem volt gyakori mutatvány. Na de, most már olyanokat is képes produkálni telefonom hogy pl Winamp szám lejátszásnál lassan indul el a szám, morog,köhög,fújtat mint az öreg bakelit lemez. Ezen probléma igazándiból 1-szer jelentkezett de előtte sosem volt. Ezen problémáknak lehet köze ahhoz hogy a Defy kapott egy 8 gb-os micro sd-t? fölismerte, írja stb, kártya formázva volt meg minden ( alap gyári 2gb-os kártyával is voltak ámokfutások).
A telefonon gyári Froyo van ( én raktam rá tökéletesen működik ez úton is köszönet a Fórumnak ), nincs rajta sokalkalmazás ( Adobe reader, Winamp, MoboPlayer, Opera Mini, MSN: MErcury, Wiki Encyclopedia, Advanced Task Manager, 2 játék ( AB és FN)+ egy photoshop express).
AVG Antivirussal ellenőriztem a telefont, állítási szerint semmi probléma. Segítségetek kérem hogy lehetne ezeket a lassulásokat kiküszöbölni, és esetleg milyen megoldások állnak lehetőségemre hogy visszakapjam ámokfutásokat nélkülöző telefonomat.
Segítségeteket előre is köszi.

(#38137) gyuszmó válasza Kbali (#38133) üzenetére


gyuszmó
őstag

ok
köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#38138) rum-cajsz válasza gyuszmó (#38131) üzenetére


rum-cajsz
őstag

nekem ingyen cserélték júniusban.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#38139) gyuszmó válasza rum-cajsz (#38138) üzenetére


gyuszmó
őstag

Milyen panaszra mit mondtál?

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#38140) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok

Most, hogy ma kijött a CM7 7.1.0-11 -es verziója, ezt az októberben megjelent stabil kiadásra hogy tehetem rá, hogy mindenem megmaradjon? Simán wipe nélkül feltolom a recoveryből vagy hogy_?

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#38141) tzl válasza V.Stryker (#38140) üzenetére


tzl
senior tag

data wipe-ot nem csinálsz, de a cache wipe és utána az Advanced menüből a Dalvik cache wipe az kell, mielőtt feltolod a zipet.

(#38142) V.Stryker válasza tzl (#38141) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszönöm. :R

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#38143) InHUmen válasza #71562240 (#38135) üzenetére


InHUmen
csendes tag

Köszi, akkor nyugodt szívvel formázom le, esetleg az oda telepített programokat ideiglenes átrakom a telóra.

Bocsánat az elözö (hol a hosszú ö és ü, defy-ról írok) hsz hibáiért.

[ Szerkesztve ]

(#38144) Kbali válasza barnagaben (#38136) üzenetére


Kbali
nagyúr

Szoktad újraindítani a telefont néha?
Az AVG is okozhat maga lassulást, amikor a háttérben mondjuk frissít és csinál egy gyors víruskeresést.
Volt már itt szó róla, de szerintem hitvita, hogy Androidra kell-e víruskergető.

(#38145) domerator válasza barnagaben (#38136) üzenetére


domerator
veterán

(#38136) barnagaben

Ha én lennék a helyedben, akkor a Winampot kapásból száműzném, mert nagyon küzdenek vele a fejlesztők, de iszonyat bugos még. Az MSN Mercury állandóan fut a háttérben, ha kilépsz akkor is, sőt nem is lehet lelőni, szóval keresnék másik MSN-t, ha annyira fontos. Az Advanced Task Managert is elfelejteném, mert van a Froyonak saját, ami arra jó, hogy ha egy progi nem áll le a vissza gombra, akkor le lehessen állítani, ha meg azzal sem áll le, akkor egyik task manager sem segít, csak őrületes fogócskába kezd a mindig visszajövő programmal.

Valamint ahogy írták, antivírust sem alkalmaznék (egyelőre), hacsak naponta több tíz alkalmazást ki kellene próbálnom... de akkor sem állandóan, hanem időnkénti feltelepítéssel és átvizsgálással.

Végül pedig rootolnám a telefont és már meglenne a lehetőség egy cache és dalvik cache törlésre, ami nagyon sokat segíthet.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#38146) Heimdallr75 válasza domerator (#38145) üzenetére


Heimdallr75
őstag

+mint tudjuk AVG malware valójában (legalábbis ilyen "future" is van benne):D

mindenre ott a pont. egy halom olyan app van fent amit nagy ívben el kellene kerülni.

Végül pedig rootolnám a telefont és már meglenne a lehetőség egy cache és dalvik cache törlésre, ami nagyon sokat segíthet.

+szerintem tegyük hozzá a frodo száműzését is.

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#38147) bigsee válasza gyuszmó (#38131) üzenetére


bigsee
addikt

Régi típusút (értsd Westel feliratút) ingyen cserélik, csak az újabbakra kell fizetni, ha cserélni akarsz.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#38148) Beri


Beri
addikt

Üdv mindenkinek!

Lőttem én is egy defy-t a búcsúban és egy dolog nem hagy nyugodni. Olvastam valahol, hogy ha a hangszórója "rezonál", akkor az rövid időn meg fog makkanni.
Melyik hangszóró? A kihangosítós-zenelejátszós, vagy a telefonálós-fölső? Olyat produkál a készülékem, hogy főleg emberi hang (ének, beszéd) lejátszásakor fél hangerő felett "zizeg". Viszont vannak mp3-ak, amiknél nem jön elő a dolog.
Ez ilyen alapból, vagy gariztatnom kéne? Nincs itt egy szegedi defy-tulaj, akivel összemérhetném a zizegésemet? :DDD

eladó Aromamizer RDTA V1

(#38149) domerator válasza Beri (#38148) üzenetére


domerator
veterán

Nem a kihangosítós-zenelejátszós, hanem a telefonálós-felső az, amivel gondok voltak.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#38150) Beri válasza domerator (#38149) üzenetére


Beri
addikt

Akkor az én zizegésem nem bug, hanem feature? :DDD

eladó Aromamizer RDTA V1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.